9 najlepszych wtyczek WordPress do automatycznego udostępniania postów na blogach w mediach społecznościowych

W tym nowoczesnym świecie każda firma korzysta z kont społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, aby budować swoją obecność w Internecie. Ponieważ media społecznościowe to jedna platforma, na której możesz dotrzeć do ogromnej publiczności za pomocą tylko jednego posta.


Udostępnianie treści społecznościowych jest niezbędną częścią firmy, pomaga zwiększyć ruch i sprzedaż w Twojej witrynie. Jednak ręczne publikowanie każdego postu lub bloga na różnych kontach mediów społecznościowych może być czasochłonne.

Zastanawiasz się? Jak łatwo udostępnić post na kontach w mediach społecznościowych?

Na szczęście WordPress zawiera wiele cennych i dobrze znanych wtyczek do automatycznego udostępniania, które pomagają w automatycznym publikowaniu na wybranych kontach społecznościowych.

Usuńmy szczegóły najbardziej znanych społecznościowych i przydatnych automatycznych wtyczek WordPress do kont w mediach społecznościowych, które automatycznie udostępniają Twoje treści w ułamku czasu.

Najlepsze wtyczki WordPress do automatycznego udostępniania postów na blogach w mediach społecznościowych w 2019 roku

1. Ożywić stare posty – automatyczne wysyłanie do mediów społecznościowych

Ożywić stare posty Auto Post w mediach społecznościowych

Spójrz na kolejną najlepszą wtyczkę do automatycznego publikowania w mediach społecznościowych. Ożyw stare posty pomaga utrzymać stary post przy życiu. Gdy publikujemy regularnie, stary post nie generuje ruchu, a po pewnym czasie stał się bezużyteczny. W tym celu ta wtyczka pomaga udostępniać stare posty na żywo, udostępniając je automatycznie.

Oczywiście udostępnia również nowy post. Pomaga dodać popularne hashtagi do postu, aby uzyskać więcej wyświetleń lub wyświetleń w poście. Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że jest on zintegrowany z Google Analytics, dzięki czemu możesz sprawdzić szczegóły swojego wpisu.

2. AccessPress Social Auto Post

AccessPress Social Auto Post

AccessPress to najwyższej jakości automatyczne udostępnianie wtyczek WordPress. Zapewnia cudowne funkcje, które pomagają zwiększyć ruch, udostępniając auto-post na kontach społecznościowych.

Został niedawno zaktualizowany, a teraz pomaga udostępniać swój post nie na swoim profilu na Facebooku, ale także na stronach i grupach. Jest to najciekawsza funkcja tej wtyczki, ponieważ nie każda wtyczka obsługuje tę funkcję. Możesz skonfigurować nieograniczoną liczbę kont w tej wtyczce.

Ta wtyczka pomaga udostępniać post na kontach Facebook, Twitter, LinkedIn i Tumbler. Dostępne są dzienniki, aby sprawdzić swoje automatyczne posty na indywidualnych kontach. Jest to łatwa w obsłudze wtyczka.

3. NextScripts: Auto-plakat serwisów społecznościowych

Auto-plakat NextScripts Social Networks

Nextscripts to najbardziej automatycznie udostępniana wtyczka WordPress. Ta wtyczka pomaga automatycznie publikować na kontach mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+ (Google Plus), Blogger, Tumblr, Flickr, LinkedIn, Flipboard, Instagram, Telegram, Linia, Pinterest, VK.com (VKontakte), YouTube, Scoop . to, WordPress i tak dalej.

Jest w pełni kompatybilny z Gutenbergiem. Jest również kompatybilny z wtyczką WooCommerce. Możesz dodać lub skonfigurować nieograniczoną liczbę kont w sieci społecznościowej. Ta wtyczka pomaga również w zaplanowanych i opóźnionych postach. Jedna z najlepszych wtyczek do udostępniania online. Jest bezpłatny, więc zdobądź go teraz.

4. CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule to najlepsza wtyczka, która pomaga uporządkować wszystko. Wszystko to znajduje się w jednej edytorskiej wtyczce kalendarza do planowania, wykonywania i publikowania całej strategii marketingowej. Ta wtyczka pomaga zsynchronizować posty, kategorie i informacje o autorze WordPress z serwerami.

Cokolwiek utworzysz w CoSchedule, jest przechowywane na serwerach CoSchedule, a nie w WordPress. Ta wtyczka pomaga uprościć przepływ pracy i współpracę pracownika. Możesz utworzyć wiadomość bezpośrednio w CoSchedule i opublikować ją w najlepszym zaplanowanym terminie.

5. Blog2Social: Auto Post w mediach społecznościowych & Planista

Blog2Social Social Media Auto Post & Scheduler

Jak sama nazwa wskazuje, kolejna darmowa wtyczka WordPress do automatycznego publikowania na kontach mediów społecznościowych. Możesz planować, automatycznie publikować i ponownie publikować posty na blogu. Łączy się z różnymi platformami społecznościowymi, takimi jak Facebook, Twitter, Google+, Reddit, Tumbler, Pinterest, Flickr i tak dalej.

Możesz udostępnić post również na wybranych platformach. Możesz także udostępnić post nie tylko na profilu na Facebooku, ale także na stronie i grupach na Facebooku. Za pomocą tej wtyczki możesz edytować lub dodawać tagi Meta do otwartego wykresu Facebooka, Google+ i Twittera w celu zdefiniowania wyglądu posta. Pomaga zaplanować i zmienić post za pomocą przeciągania i upuszczania, a filtrowanie jest dostępne dla sieci i użytkowników. Jedna z najlepszych wtyczek w historii!

6. Plakat Microblog – automatyczne publikowanie w mediach społecznościowych

Microblog Poster Auto Publish w mediach społecznościowych

Plakat Microblog to automatycznie publikowana wtyczka WordPress w mediach społecznościowych. Pomaga Ci publikować nowe posty, strony i niestandardowe typy blogów. Musisz tylko skonfigurować swoje kanały społecznościowe, takie jak Facebook, Google Moja Firma, Twitter, LinkedIn i Tumblr. Korzystając z automatycznego ponownego publikowania starych postów na blogu, w celu skonfigurowania wszystkich kont w mediach społecznościowych możesz zachować stare blogi. Pomaga zwiększyć ruch na blogu.

7. Nelio Content – Automatyzacja marketingu w mediach społecznościowych

Automatyzacja marketingu mediów społecznościowych Nelio Content

Nelio Content to wtyczka WordPress do automatyzacji marketingu w mediach społecznościowych. Zawiera kalendarz redakcyjny i asystenta treści. Został specjalnie zaprojektowany do tworzenia, promowania i efektywnego planowania zawartości bloga poprzez automatyczne tworzenie publikacji społecznościowych na Facebooku, Twitterze, LinkedIn i Pinterest. Umożliwia skoncentrowanie się na treści, która najlepiej działa dzięki wbudowanym funkcjom analitycznym.

8. Social Auto Poster – Wtyczka WordPress

Social Auto Poster

Social Auto Poster to wtyczka WordPress. Umożliwia automatyczne publikowanie treści w kanałach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, aplikacja buforująca, Pinterest. Musisz tylko skonfigurować swoje konta społecznościowe za pomocą wtyczki WordPress.

Za pomocą tej wtyczki możesz publikować nowe treści, a także ponownie publikować stare treści. Funkcja SAP tej wtyczki zapewnia niesamowite wsparcie przy planowaniu treści w mediach społecznościowych. Działa dobrze z profilem osobistym, grupami i stronami biznesowymi.

9. Automatyczne publikowanie w mediach społecznościowych

Automatyczne publikowanie w mediach społecznościowych

Ostatnią, ale nie najmniej ważną wtyczką do funkcji automatycznego udostępniania na kontach mediów społecznościowych jest wtyczka WordPress do mediów społecznościowych. Ta wtyczka umożliwia automatyczne publikowanie postów na Facebooku, Twitterze i LinkedIn. Pomaga również filtrować elementy według kategorii & niestandardowe typy postów.

Możesz także publikować posty na swoich stronach na Facebooku. Jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Ma wiele opcji dostosowywania, które możesz wykonać, udostępniając post i oszczędzając tyle czasu. Ma osobny format wiadomości dla połączonych kont. Warto go użyć.

Podsumowanie!

Oczywiście media społecznościowe są najważniejsze, gdy ktoś chce szybkiego wyniku marketingu cyfrowego. Trendy marketingowe w mediach społecznościowych zmieniają się również co roku, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia.

Wszystkie zebrane tutaj wtyczki są optymalne z dużej kolekcji wtyczek WordPress. Wtyczki te dbają o Twoje działania związane z udostępnianiem i promocją & automatycznie na twoich kontach społecznościowych. Mam nadzieję, że dostaniesz najlepszy!

Przeczytaj także:

  • 10 najpopularniejszych wtyczek WordPress, aby uzyskać więcej akcji społecznościowych
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me