12 najpopularniejszych wtyczek WordPress dla blogerów w 2020 roku

Tutaj w WPressBlog wymieniliśmy 10 niezbędnych wtyczek WordPress, z których mogą korzystać blogerzy w 2020 r. Są to wtyczki, których należy używać we wszystkich witrynach WordPress.


Jest wiele Wtyczki WordPress które zapewniają tę samą funkcję. Musisz wybrać najlepszy ze wszystkich tych wtyczek. Wtyczki te są dostępne w wersji darmowej, freemium i premium.

Aby ograniczyć Twoją pracę w poszukiwaniu najlepszej wtyczki, stworzyliśmy listę najlepsze wtyczki WordPress dla blogerów który zapewnia najlepsze funkcje w porównaniu do innych tego samego rodzaju wtyczek.

Uwaga: Wszystkie wymienione poniżej wtyczki są bezpłatne.

Musisz mieć wtyczki WordPress dla blogerów w 2020 roku

1. Akismet

Akismet musi mieć wtyczki WordPress

Po kilku miesiącach od założenia blogu zaczyna otrzymywać zbyt wiele spamu z komentarzami. Możesz zablokować wszystkie komentarze do spamu za pomocą Akismet, która jest najlepszą wtyczką antyspamową. Pochodzi z instalacją WordPress.

Możesz zobaczyć, ile komentarzy zostało zatwierdzonych i ile komentarzy jest oznaczonych jako spam. Możesz użyć tej wtyczki do osobistego użytku bezpłatnie. Jeśli chcesz używać Akismet do witryn komercyjnych, musisz wybrać wersja płatna.

Pobieranie

2. Yoast SEO

Yoast SEO Niezbędne wtyczki WordPress dla blogerów

SEO jest najważniejszą rzeczą na każdej stronie internetowej i do tego musisz stworzyć świetną treść dla dobrej optymalizacji.

Po utworzeniu świetnej treści powinieneś sprawdzić, czy jest ona zoptymalizowana pod kątem SEO.

Ale jak możesz to zrobić?

Yoast SEO pomoże Ci w optymalizacji treści. Sprawdza tagi tytułowe, metatagi, czytelność, optymalizację słów kluczowych i wiele innych. Yoast SEO to najlepsza wtyczka SEO, z której powinien korzystać każdy bloger.

Pobieranie

3. Jetpack

Jetpack Najlepsza wtyczka WordPress

Jetpack to niezbędna wtyczka WordPress do każdego bloga. Ma zbyt wiele niesamowitych funkcji, takich jak bezpieczeństwo witryny, wygląd, pisanie itp.

Jedną z najlepszych rzeczy jest to, że jeśli używasz jetpacka, nie musisz instalować tych wtyczek: Google Sitemaps, Wordfence Security i WP Smush.

Pobierz bezpłatną wersję

Pobierz wersję Premium

4. W3 Total Cache

W3 Total Cache musi mieć wtyczki WordPress

Konieczne jest szybkie ładowanie strony w celu lepszego SEO i UX. Szybsza witryna może zająć wysoką pozycję w wyszukiwarce i zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

W3 Total Cache może włączyć buforowanie i sprawia, że ​​twoja strona jest super szybka i może się załadować w ciągu kilku sekund. Szybkość strony ma również duże znaczenie dla rankingu, więc wybór najlepszej wtyczki buforowania może poprawić SEO strony.

Jeśli możesz kupić wtyczkę, zalecamy skorzystanie z wtyczki WP Rocket. Jest prosty, przyjazny dla użytkownika i zapewnia zbyt wiele funkcji.

Pobieranie

Chcesz więcej wtyczek do buforowania, a następnie sprawdź te najlepsze wtyczki do buforowania WordPress.

5. WP Smush

WP SMUSH Popularna wtyczka WordPress

Obraz przyciąga użytkowników bardziej niż treść. Obrazy wysokiej jakości sprawiają, że Twoja witryna jest bardziej atrakcyjna dla użytkowników. Ale obraz wysokiej jakości zajmuje dużo miejsca, a także wydłuża czas ładowania strony internetowej.

WP Smush zmniejszy rozmiar obrazu twojej strony i zoptymalizuje go, aby twoja strona ładowała się szybciej. Może zoptymalizować obrazy w formacie JPG, JPEG, GIF i PNG. Możesz zoptymalizować obrazy na dwa sposoby: automatyczna optymalizacja podczas przesyłania i ręczna optymalizacja zbiorcza z ustawień wtyczek.

Pobieranie

Czytaj także: Najlepsze wtyczki WordPress do optymalizacji obrazu w 2020 roku

6. WooCommerce

Wtyczki WordPress WooCommerce

Jeśli chcesz stworzyć witrynę internetową e-commerce w WordPress, potrzebujesz wtyczki WooCommerce. Ta wtyczka sprawi, że wszystkie zadania e-commerce będą proste i łatwe w użyciu. Obecnie ponad 30% witryn e-commerce korzysta z WooCommerce.

Pobierz bezpłatną wersję

Pobierz wersję Premium

7. WP-Optimize

WP Optimize Essential WordPress Plugin

Z biegiem czasu zwiększa się baza danych Twojej witryny. Ta baza danych zawiera również niepotrzebne pliki (nie jesteś tego świadomy), co powoduje spowolnienie Twojej witryny.

WP-Optimize oczyści bazę danych i zwiększy wydajność witryny. Na końcu. Twoja strona będzie działać płynnie i szybciej.

Ponadto WP-Optimize wyczyści komentarze ze spamu, zniszczone posty, pingbacki i trackbacki.

Pobieranie

8. Bezpieczeństwo Wordfence

Wordfence Security Essential Wtyczki WordPress

Dla każdego właściciela bloga konieczne jest zabezpieczenie swojego bloga przed hakerami. Istnieje wiele sposobów, za pomocą których haker może włamać się do Twojej witryny. Bez wtyczki nie możesz zabezpieczyć swojego blogu wystarczająco bezpiecznie.

Istnieje wiele wtyczek bezpieczeństwa WordPress, które mogą skutecznie zabezpieczyć twoją stronę. Ale jeśli szukasz darmowej wtyczki, zabezpieczenia Wordfence to najlepsza wtyczka bezpieczeństwa.

Wordfence Security ma wiele funkcji do ochrony twoich stron internetowych, takich jak ochrona zapory ogniowej, skanowanie złośliwego oprogramowania, nieprawidłowe bloki logowania i wiele innych.

Możesz zobaczyć ruch na żywo w swojej witrynie, w tym roboty. Jeśli znajdziesz podejrzaną aktywność na swojej stronie, możesz natychmiast ją zablokować. To najlepsza darmowa wtyczka WordPress do zabezpieczenia Twojej witryny.

Pobieranie

Czytaj także: Najlepsze wtyczki bezpieczeństwa do witryny WordPress

9. Broken Link Checker

Broken Link Checker musi mieć wtyczkę WordPress

Nawet jeśli prowadzisz odnoszącą sukcesy stronę internetową z dużym ruchem, istnieje wiele możliwości zepsucia linków. Uszkodzone linki najczęściej znajdują się w komentarzach. Wywołują złe wrażenie na Twojej stronie.

Aby znaleźć uszkodzone linki na swojej stronie, wtyczka Broken Link Checker działa naprawdę dobrze. Po znalezieniu uszkodzonego linku w Twojej witrynie, ta wtyczka może powiadomić Cię poprzez e-mail i pulpit WordPress, dzięki czemu możesz szybko go naprawić.

Pobieranie

10. WPForms

WPForms Essential WordPress Plugin for Blog

Konieczna jest strona kontaktowa na wszystkich stronach internetowych, aby każdy klient mógł łatwo skontaktować się z Tobą za pomocą strony kontaktowej. Formularz kontaktowy sprawia, że ​​zadanie użytkownika jest łatwe i szybkie w kontakcie z właścicielem witryny.

Spośród zbyt wielu wtyczek formularzy kontaktowych wybrałem WPForms, ponieważ są to proste, szybkie i łatwe w użyciu funkcje. Możesz zbudować formularz kontaktowy w ciągu kilku sekund, używając funkcji przeciągnij i upuść.

Pobieranie

Czytaj także: Najlepsze wtyczki do formularza kontaktowego dla witryny WordPress

11. Przekierowanie

Przekierowanie musi mieć wtyczki WordPress dla blogerów

W kilku przypadkach musisz zmienić bezpośrednie linki do swoich postów lub stron. Jeśli po zmianie bezpośredniego linku nie przekierujesz starego adresu URL na nowy adres URL, użytkownicy Twojej witryny zobaczą stronę błędu 404, która powoduje złe wrażenie na Twojej stronie.

Tutaj możesz użyć wtyczki Przekierowanie, aby przekierować stary adres URL na nowy adres URL. Możesz przekierować stary adres URL na nowy, używając numerów 301, 302 i 307. Po zmianie łącza bezpośredniego domyślnie ta wtyczka automatycznie tworzy przekierowanie 301 na nowy adres URL, aby nie stracić wartości strony.

Pobieranie

12. MailChimp dla WordPress

MailChimp For WordPress Najpopularniejsza wtyczka WordPress

MailChimp jest najlepszą wtyczką WordPress dla subskrybentów poczty e-mail. Za pomocą MailChimp możesz wysyłać wiadomości e-mail, zarządzać subskrybentami i sprawdzać wyniki.

MailChimp to darmowa wtyczka WordPress, bardzo łatwa w instalacji i obsłudze. Aby korzystać z MailChimp na komercyjnej stronie internetowej, musisz kupić wersję premium.

Możesz utworzyć piękny formularz akceptacji w MailChimp, aby wysłać biuletyn.

Pobieranie

Czytaj także: 10 najlepszych pluginów WordPress dla subskrybentów e-mail na 2020 rok

Wniosek

Jeśli zainstalujesz te niezbędne wtyczki WordPress dla blogerów, zmniejszy się ponad 50% pracy. Korzystając z tych wtyczek, możesz łatwo i szybciej zarządzać swoim blogiem.

Jeśli używasz innej wtyczki, która działa lepiej niż wtyczka wymieniona powyżej, daj nam znać w poniższej sekcji komentarza, abym mógł dodać ją do tej listy.

Czytaj także:

  • Najlepsze wtyczki Google AdSense dla WordPress, aby uzyskać maksymalne przychody w 2020 roku
  • 9 najlepszych wtyczek WordPress do migracji stron internetowych WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map