2020 için En İyi 10 Google Adsense Optimize Edilmiş WordPress Teması

Adsense gelirinizi artırmak için WordPress temaları mı arıyorsunuz? Google Adsense için optimize edilmiş WordPress temaları bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.


Google Adsense, blogunuz veya web siteniz üzerinden çevrimiçi para kazanmanın en iyi yoludur. Premium Adsense için optimize edilmiş WordPress temaları, ücretsiz WordPress temalarından daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olacaktır.

Böylece WPressBlog olarak, sizin için en iyi Adsense optimize WordPress temalarının bir listesini oluşturduk. Bu temalarda, reklam kodlarını en yüksek tıklamaları alacağınız ve izlenimler. Bu, Adsense geliri.

Ayrıca Oku: WordPress için En İyi Google AdSense Eklentileri 2020’de Maksimum Gelir Elde Ediyor

Google Adsense için en iyi 10 WordPress temasını burada 2020’de bulabilirsiniz.

2020 İçin En İyi Google Adsense Optimize Edilmiş WordPress Temaları

1. Gazete

Gazete

Gazete hala 60.000’den fazla satışa sahip en popüler WordPress temasıdır. Çoğunlukla bloglarını çevrimiçi olarak para kazanmak için çalıştıran blogcular tarafından kullanılır. Toplam 56 tasarıma sahiptir ve bunlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Sonsuza kadar popüler olan bazıları aşağıda listelenmiştir.

 • Varsayılan Gazete
 • Lifestyle Dergisi
 • Gadgets
 • TechNews
 • Yeni magazin

Bu temada dahili bir Adbox widget’ı, Sosyal sayaç widget’ı, Yazar kutusu widget’ı, Instagram widget’ı, popüler kategori widget’ı ve Hava Durumu widget’ı.

2. Admania – Adsense İçin AD Optimize Edilmiş WordPress Teması & Bağlı Kuruluş Meraklıları

Admania

Admania, Adsense için optimize edilmiş en iyi ve en ucuz WordPress temasıdır. Bu temanın, yüksek dönüşümlü yerlere reklam yerleştirebileceğiniz 6 etkileyici düzeni vardır. Ön uç canlı düzenleyiciyi kullanarak reklam yerleştirmenize ve düzenlemenize olanak tanıyan kullanıcı dostu bir ayara sahiptir.

3. TrueMag

TrueMag

True Mag, dergi ve video portföyü için tasarlanmış modern ve temiz bir Adsense temasıdır. Bu temanın yerleşik video widget’ları, video reklam eklentisi, video kısa kodları ve daha fazlası vardır. Tüm cihazlarda tam bir reklam gösteren duyarlı reklam birimleri var

4. Jarida

Jarida

Jarida, çok fazla yeni özelliğe sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucu, mega menü, yerleşik inceleme sistemi, yapışkan navigasyon menüsü ve bir tema için seçmek için çok fazla renk var.

5. Milyon

bin milyon

Gillion, bloglar, haberler ve dergi için tasarlanmış inanılmaz bir WordPress temasıdır. Toplam yedi demoya sahip ve düzenleme için Visual Composer kullanıyor. Bu SEO optimize edilmiş WordPress temasıdır, bu nedenle kodlama gerekmez. Basit ve pürüzsüz bir Adsense WordPress teması.

6. Newsmag – Haber Dergisi Gazetesi

Newsmag

Newsmag ayrıca google Adsense için en popüler WordPress temasıdır. Bugüne kadar 12.000’den fazla satışa sahiptir. Önceden tanımlanmış 10 reklam noktası ile akıllı bir reklam özelliği vardır. Her nokta, mümkün olan en yüksek tıklama oranları için içerik mizanpajlarınıza stratejik olarak yerleştirilmiştir. AdSense kodunuzu bir kez girin ve rahatlayın

7. GOLIATH – Reklamlar İçin Optimize Edilmiş Haberler & Yorumlar Dergisi

GOLIATH

Goliath tamamen Duyarlı ve Adsense optimize edilmiş bir WordPress Haber ve Dergi temasıdır. yerleşik bir derecelendirme sistemine, Görsel Besteciye ve Devrim Kaydırıcısına sahiptir. Ayrıca WooCommerce ve bbPress desteği var.

8. Grimag – AD & AdSense Optimize Edilmiş Dergi WordPress Teması

Grimag

Grimag, SEO uzmanları için en iyi WordPress temasıdır. En yüksek kazancı elde etmek için tasarlanmıştır. Bu temanın en iyi özelliklerinden biri, kenar çubuğunu kullanarak site çapında reklam gösterebilmenizdir. Yerleşik bir AdSense çözümü var.

9. DizzyMag – Reklam & WordPress Dergisi’ni inceleyin

DizzyMag

DizzyMag, web sitesinin üstünde geniş bir reklam alanı sağlayan, AdSense’e hazır bir dergi temasıdır. Adsense için web sitesinden para kazanmanıza yardımcı olan duyarlı reklam birimleri vardır. Ayrıntılı bir inceleme yayınlamanıza yardımcı olan yerleşik bir inceleme sistemine sahiptir..

10. Jannah Haberleri

Jannah News

Jannah, Google AdSense’ten para kazanmak için ideal bir WordPress haber temasıdır. İndirme sayısını her geçen gün artıran toplam 22 Adsense optimize düzenine sahiptir. Tüm endüstriler için çok fazla demo var. Jannah, Google AdSense için optimize edilmiş çok etkileyici bir temadır.

Adsense gelirinizi artırmak için, web sitenizin performansını artıracak ve daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olacak bu en iyi blog oluşturma araçlarını kullanmayı unutmayın..

Ayrıca Oku:

 • Google AdSense Hesabının Yasaklanmasını Önleme İpuçları
 • En İyi Ödeme Yapan Adsense Alternatifleri
 • En Hızlı Yükleme WordPress Temaları 2020
 • Blogcular 2020 için En İyi WordPress Temaları

Sonuç

Yukarıdaki listeden Adsense için optimize edilmiş herhangi bir WordPress temasını kullanarak kesinlikle Adsense gelirinizde bir artış bulacaksınız. Yorum bölümüne yorum yaparak en çok hangi temayı beğendiğinizi bize bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map