2020’de Kullanılacak En İyi 10 WordPress Teması

Web sitesinin temaları, markanın tüm konseptini desteklemek için zorunludur. Bazı temalar potansiyel müşterilerinizle koordine etmek için riskli olabilir ve bazıları da tüm fikrin sunulmasına yardımcı olabilir. Premium temalar genel olarak bir kovaya yerleştirilmiş genel bir fikir getirmek için çalışıyoruz.


WordPress temaları için, ima etmekten ziyade görmezden gelmenin kısa ve güzel bir yolu olan genel fikirler vardır. Bir temayla uğraşmak, diğer temalar ile birlikte oynamaya çalışmak da birden fazla temada asmak zorunlu değildir.

2020 için En İyi 10 WordPress Teması

1. Ekstra – WordPress Teması:

Ekstra WordPress Teması

Harika bir puanlama menüsü, benzersiz bir düzen ile bir açılır menünün şaşırtıcı özellikleri vardır. Extra, tartışma hareketlerini ve detaylandırmanın diğer doğasını açıkladığı için blog yazmak için uygundur.

Dahası, incelemeler için de harika bir açıklama seviyesine sahiptir, e: g için işiniz ürünün gözden geçirilmesini gerektiriyorsa, uygun bir ürün incelemesi yapmak için yıldızlar ve puanlarla aynı şeyi ekleyebilirsiniz..

Bu tema bir oluşturucu ile birlikte gelir, böylece blog gönderebilirsiniz, sol tarafta bazı ekstra yaratıcılık ekleyen kullanıcı deneyimine dayanan yeni bir inceleme analizi var. Tüm detaylandırma fikrini kapsadığı için web sitelerini bloglamak için basit, kolay ve temiz.

İndir / Daha Fazla Bilgi

2. Thrive Architect – WordPress Teması:

Thrive Architect WordPress Teması

Web sitesi oluşturmanın en kolay yolu Thrive Architect temasıdır. Arama öğelerinin yardımıyla temalar ve metin ekleyebilir ve başlıklar veya diğer açıklamalar ekleyebilirsiniz. Temanın arayüzü, editörler tarafından yönetilebilen yönetilebilir.

Tartışılan faydalarının yanı sıra, maliyetini tanımlayan bir kusur vardır. Bu tema, diğer sayfa oluşturuculara kıyasla pahalıdır. Thrive Architect’in sağladığı teknoloji ve kolaylık inanılmaz ve ötesinde.

İndir / Daha Fazla Bilgi

3. Business Lounge – WordPress Teması:

Business Lounge WordPress Teması

Bir başka önemsiz tema iş Salonu, tüm endişelerinizi anında halledecek hayat kurtarıcı bir tema olduğu için. Güzel bir arayüzle ortaya çıkıyor ve temanın tasarımı akılda kalıcı. Şık ve muhteşem sayfa mağazası ile açılır menü ve diğer özellikler iş salonunu yaratıcı kılar.

Bu temanın en heyecan verici özelliği, her sayfada farklı bir özel başlığınızın olması olabilir. Bu tema görsel besteciler için harika çalışıyor; Tasarımcılar bunu ciddi bir not alabilir ve her sayfayı ayrı başlıklarla düzenlemekten yararlanabilir. Ayrıca, bazı benzersiz altbilgi ile tasarım etkili görünüyor ve özelleştirilebilir.

İndir / Daha Fazla Bilgi

4. Marketfy – WordPress Teması:

Marketfy WordPress Teması

Tema, çoklu görev kavramı için iş kavramını temel alır ve destansı bir çözüm olarak durur. Marketfy temayı indirmek için kolaydır ve çok boyutlu bir şekilde kanalize edilebilir.

Ürün satın alma ve ödeme bölümü şaşırtıcı şekilde standartlaştırılmıştır. Kolay ve basit. Marketfy, içeriği içe aktarmak ve birden çok satıcı için en iyi temadır. E-kitaplar, müzik, bir yığın fotoğraf bu tür bir tema için kullanılabilir ve bu birimleri çalıştırmak için iyi bir yerdir.

5. Gazete – WordPress Teması:

Gazete 9 WordPress Teması

Tema, haberlerle ilgili bloglar ve amazon ile ilgili kavramlarla bağlantılıdır. Bir gazete teması, haber incelemeleri ve açıklayıcı içeriğe sahip bir şey için özel olarak yapılır. Bu temanın ana kalitesi, özellikle bir blog incelemesi için yapılmış olmasıdır. Renkleri değiştirmekten ızgara stiline kadar bu tema oluşturmak ve düzenlemek için tam bir tanıma sahiptir..

Kullanım duruşunun yanı sıra, bazı demo materyalleri takip eden 20 farklı şablon / düzen tasarımına sahiptir, böylece tasarımcıların bir rehberi vardır. Blogların resimleri organize bir yapı ile doğru bir şekilde içe aktarılır. Gazete 9 teması, benzersiz altbilgi ve başlık stili nedeniyle inceleme sitesi için en iyisidir.

İndir / Daha Fazla Bilgi

6. Oshine – WordPress Teması:

Oshine WordPress Teması

Tema zor ama öğrenmesi kolay, çok amaçlı temalar için mükemmel. Bu projenin bir şablon bölümü ve blog bölümü vardır, bu nedenle temel olarak kullanımı ve işletilmesi kolaydır. Boş bir bölüm için bir varyasyona sahiptir ve daha fazla düzen ile kolayca eklenebilir.

Parlatıcı üzerinde serin animasyon ile doldurulur ve benzersiz dinamikleri ile bir web sitesi tanımlamak için açıklayıcı kökleri vardır.

İndir / Daha Fazla Bilgi

7. Bryte – WordPress Teması:

Bryte WordPress Teması

Premium bir şekilde çalışabilen tonlarca yerleşime sahip olduğundan yeni başlayanlar için en iyi sabitleyicidir. Ayrıca kendi bitcoin sayfası vardır, yaratıcı tasarımların yanı sıra, üstbilgi ve altbilgi öğesi için farklı bir düzen ile doldurulur. İstediğiniz stil ne olursa olsun, birden fazla seçeneği vardır.

Üstbilgi stilinden, altbilgi stilini Bryte’de kullanılabilen tek bir temayla örtüşmek için birden fazla düzen seçimine sahiptir. Tema, gerçekçi içeriğin karıştırılması ve eşleştirilmesi ile ilgilidir, böylece şablonunuz bile.

Onlar çeşitli şablon stilleri, blog tasarımları, özellikli düzenleri vb sonrası formatları ve inceleme stilleri yenilikçi. “Mağaza” bölümünde kullanıcılar fiyatı karşılaştırabilir ve sepete ekle düğmesini tıklayabilir.

Tüketicilerin ürünün fiyat değerini (hangisinin daha az olduğu gibi) analiz edebileceği harika bir seçenektir. Tamamen kullanıcı dostudur ve tasarımcılar için şiddetle tavsiye edilir.

İndir / Daha Fazla Bilgi

8. Masif Dinamik – WordPress Teması:

Devasa Dinamik WordPress Teması

Düzeni, yorumları, blog yayınlarını vb. İçe aktarabileceğiniz güzel ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Kaydırıcı teması, verilen seçeneklerle bazı düzenlemelerle kolayca yapılabilir. Yazı tipini isteğinize göre değiştirebileceğiniz kullanıcı dostu bir özelliğe sahiptir. Ayrıca düzeni çoğaltabilirsiniz.

Üstbilgiler tasarlayabilirsiniz ve bu başlıklar özelleştirilebilir, ancak büyük dinamiklerin izlenmesi için daha fazla tanımaya ihtiyacı vardır.

İndir / Daha Fazla Bilgi

9. Flatsome – WordPress Teması:

Çarpıcı WordPress Teması

Normalde üstbilgiler ve altbilgiler özelleştirilmez, ancak bu tema Fleasome, seçim yapma konusunda nadirdir. Olgun tasarımlı 500 düzen var. Bu tema E-ticaret siteleri için uygun, ürün satın alma, çıkış birimi değiştirilebilir.

Ayrıca satın alma ürünlerini ve ürünlerini bir web sitesinin diğer kısmına da aktarabilirsiniz. Flatsome muazzam özelleştirilmiş özelliklere sahiptir. Buna ek olarak, tema sayfa yayınının özel bir bölümünü de tanıtıyor. Öyleyse, flatesome, E-ticaret ile ilgili web siteleri için örnek bir birimdir.

İndir / Daha Fazla Bilgi

10. Divi – WordPress Teması:

Divi WordPress Teması

En çok arzu edilen ve destansı özellikli tema Divi’dir. Tasarımcıların özelliklerini olumlu bir şekilde teşvik etmeleri ve tüketmeleri için en iyi deneyimi uygular. Divi, web sayfaları üzerinden içe aktararak seçebileceğiniz bir simge listesiyle tanıtıldığı için en kolay ve en basit sayfa oluşturucusudur. Metinler ve başlıklar ile icat etmek için bolca alana sahiptir.

Ayrıca, sayfa oluşturucu bölümlerinin renk düzenini de değiştirebilirsiniz. Her hafta bu tema yeni mizanpajlar sunuyor, ancak yeni başlayanlar için yumuşak bir satır oluşturmak için sosyal medya üzerinden eğitimler de veriyorlar. Divi düzenleri, günümüzde trend olan zarif ve şık.

İndir / Daha Fazla Bilgi

Son düşünce:

Her şey markanızın itibarını, ne projelendirmek istediğinizi göstermek ve izleyici kitlesini ilgilendirebilecek markayı böyle bir şekilde üretebilmekle ilgilidir. Şablonlar ve modaya uygun düzenler artık bir tasarımcı olarak ima edilmesi gereken en heyecan verici ve kolay şey.

Temaların çoğu, yerleşik renk şeması, metin oluşturma, benzersiz başlıklar seçenekleriyle tanıtıldı & altbilgi yapısı ve serin düzenler, böylece başka web siteleri aracılığıyla keşif yapılmaz.

Yazar Bio:

Elyza Cornor, mesleğinde çalışan web geliştiricisi / blog yazarıdır web geliştirme şirketi beş yıldan fazla sanayi. Dünyanın dört bir yanından en iyi markalardan bazılarıyla çalıştı ve onlara müşteri odaklı web siteleri tasarlamalarında yardımcı oldu. İş dışında, kızlarıyla vakit geçirmeyi seviyor.

İlgili Makaleler:

 • 5 En İyi WordPress Portföy Temaları
 • Küçük İşletmeler için En İyi 5 WordPress Teması
 • WordPress için En İyi 5 SEO Teması
 • Blogcular için En İyi Genesis Çocuk Temaları
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map