У топ-12 повинні бути плагіни WordPress для блогерів у 2020 році

Тут, на WPressBlog, ми перерахували 10 обов’язкових плагінів WordPress, якими можуть користуватися блогери в 2020 році. Це плагіни, які ви повинні використовувати на всіх своїх веб-сайтах WordPress.


Тут багато WordPress плагіни які забезпечують ту саму особливість. Ви повинні вибрати найкращий з усіх цих плагінів. Ці плагіни доступні у безкоштовній, безкоштовній та преміум-версії.

Щоб зменшити вашу роботу з пошуку найкращого плагіна, ми склали список найкращі плагіни WordPress для блогерів що забезпечує найкращі функції порівняно з іншими тими ж плагінами.

Примітка: Усі перелічені нижче плагіни безкоштовні.

Повинні мати плагіни WordPress для блогерів у 2020 році

1. Акісмет

У Akismet повинні бути плагіни для WordPress

Після кількох місяців запуску блогу, він починає отримувати занадто багато спаму для коментарів. Ви можете заблокувати всі ці спам-коментарі, використовуючи Akismet, який є найкращим плагіном проти спаму. Він поставляється з установкою WordPress.

Ви можете бачити, скільки коментарів схвалено та скільки коментарів позначено як спам. Ви можете використовувати цей плагін для своїх особистих витрат безкоштовно. Якщо ви хочете використовувати Акісмет для комерційних сайтів, тоді вам доведеться шукати платну версію.

Завантажити

2. Йоаст SEO

Пластини Yoast SEO Essential WordPress для блогерів

SEO – це найважливіше для будь-якого веб-сайту, і для цього вам потрібно створити чудовий контент для гарної оптимізації.

Після створення чудового контенту слід перевірити, чи ваш вміст оптимізовано для SEO.

Але як це можна зробити?

Yoast SEO допоможе вам оптимізувати ваш вміст. Він перевірятиме теги заголовків, метатеги, читабельність, оптимізацію ключових слів та багато іншого. Тож Yoast SEO – найкращий плагін SEO, яким повинен користуватися кожен блогер.

Завантажити

3. Джетпак

Найкращий плагін для WordPress Jetpack

Jetpack – обов’язковий плагін WordPress для кожного блогу. Він має занадто багато дивовижних функцій, таких як безпека веб-сайту, зовнішній вигляд, написання тощо.

Одне з найкращих речей – це те, що якщо ви користуєтеся jetpack, вам не потрібно встановлювати ці плагіни: Google XML Sitemaps, Wordfence Security та WP Smush.

Безкоштовна версія

Завантажте версію Premium

4. Загальний кеш W3

Загальний кеш W3 повинен мати додатки WordPress

Потрібно швидко завантажувати свій веб-сайт для кращого SEO та UX. Більш швидкий веб-сайт може зайняти високу позицію в пошуковій системі та мати більшу залученість користувачів.

W3 Total Cache може вмикати кешування і робить ваш веб-сайт надшвидким, що може завантажуватися протягом декількох секунд. Також швидкість сторінки дуже важлива для рейтингу, тому вибір найкращого плагіну кешування може покращити SEO веб-сайту.

Якщо ви можете придбати плагін, я рекомендую вам використовувати плагін WP Rocket. Він простий, зручний і забезпечує занадто багато функцій.

Завантажити

Хочете більше плагінів кешування, тоді перевірте ці найкращі плагіни кешування WordPress.

5. WP Smush

WP SMUSH Популярний плагін WordPress

Зображення приваблює користувачів більше, ніж вміст. Якісні зображення роблять ваш веб-сайт більш привабливим для користувачів. Але зображення високої якості займає багато місця для зберігання, а також збільшує час завантаження веб-сторінки.

WP Smush зменшить розмір зображення вашого веб-сайту та оптимізує його, щоб ваша веб-сторінка могла завантажуватися швидше. Він може оптимізувати зображення у форматі JPG, JPEG, GIF та PNG. Ви можете оптимізувати зображення двома способами: автоматично оптимізувати під час завантаження та ручну групову оптимізацію з налаштувань плагіна.

Завантажити

Читайте також: Найкращі плагіни для оптимізатора зображень WordPress у 2020 році

6. WooCommerce

Плагіни WooCommerce WordPress

Якщо ви хочете створити веб-сайт електронної комерції в WordPress, тоді вам знадобиться плагін WooCommerce. Цей плагін зробить усі завдання електронної комерції простими та зручними у використанні. В даний час більше 30% веб-сайтів електронної комерції використовують WooCommerce.

Завантажити безкоштовну версію

Завантажте версію Premium

7. WP-Optimize

WP Оптимізуйте істотний плагін WordPress

З часом збільшується база даних вашого веб-сайту. Ця база даних також містить непотрібні файли (ви цього не знаєте), що призводить до уповільнення вашого веб-сайту.

WP-Optimize очистить вашу базу даних і підвищить продуктивність веб-сайту. Наприкінці. Ваш веб-сайт працюватиме плавно та швидше.

Крім того, WP-Optimize очистить ваші спам-коментарі, пошкоджені публікації, пінг-беки та зворотні відклики.

Завантажити

8. Безпека Wordfence

Основні модулі WordPence для безпеки WordPress

Для будь-якого власника блогу стає необхідним захистити свій блог від хакерів. Існує багато способів, якими хакер може скористатися для злому вашого веб-сайту. Без плагіна ви не можете зробити свій блог достатньо захищеним.

Існує багато плагінів безпеки WordPress, які можуть ефективно захистити ваш веб-сайт. Але якщо ви шукаєте безкоштовний плагін, тоді безпека Wordfence – найкращий плагін безпеки.

Wordfence Security має багато функцій для захисту веб-сайтів, таких як захист брандмауера, сканування зловмисного програмного забезпечення, недійсні блоки входу та багато іншого.

Ви можете бачити живий трафік вашого веб-сайту, включаючи роботів. Якщо ви виявите підозрілу активність на своєму веб-сайті, ви можете миттєво його заблокувати. Це найкращий безкоштовний плагін WordPress для захисту вашого веб-сайту.

Завантажити

Читайте також: Кращі плагіни безпеки для веб-сайту WordPress

9. Перервана перевірка посилань

Перервана посилання для перевірки повинно мати плагін WordPress

Навіть якщо у вас є успішний веб-сайт, який має величезний трафік, існує багато можливостей зламати посилання на вашому веб-сайті. Перервані посилання здебільшого знайшли коментарі. Вони створюють погане враження про ваш веб-сайт.

Щоб знайти зламані посилання на вашому веб-сайті, плагін Broken Link Checker працює дуже добре. Якщо на вашому веб-сайті виявлено непрацююче посилання, цей плагін може повідомити вас за допомогою електронної пошти та інформаційної панелі WordPress, щоб ви могли швидко виправити його.

Завантажити

10. WPForms

WPForms Essential WordPress плагін для блогу

Потрібно мати сторінку контактів на всіх веб-сайтах, щоб будь-який клієнт міг легко зв’язатися з вами за допомогою сторінки контактів. Контактна форма полегшує завдання користувача легко та швидко зв’язатися з власником веб-сайту.

З занадто багато плагінів контактної форми я вибрав WPForms завдяки простим, швидким та простим у використанні функціям. Ви можете створити контактну форму протягом декількох секунд, використовуючи функції перетягування.

Завантажити

Читайте також: Кращі контактні плагіни для веб-сайту WordPress

11. Перенаправлення

У перенаправлення повинні бути плагіни WordPress для блогерів

У кількох випадках вам потрібно змінити постійні посилання ваших публікацій чи сторінок. Після зміни постійної посилання, якщо ви не перенаправляєте стару URL-адресу на нову URL-адресу, користувачі вашого веб-сайту побачать сторінку помилки 404, що створює погані враження про ваш веб-сайт.

Тут ви можете використовувати плагін Redirection для перенаправлення старої URL-адреси на нову URL-адресу. Ви можете перенаправити стару URL-адресу на нову, використовуючи 301, 302 та 307. Коли ви змінюєте постійну посилання, то за замовчуванням цей плагін автоматично створює переадресацію 301 на нову URL-адресу, щоб не втратити значення сторінки.

Завантажити

12. MailChimp для WordPress

MailChimp для WordPress - найпопулярніший плагін WordPress

MailChimp – найкращий плагін WordPress для абонентів електронної пошти. Використовуючи MailChimp, ви можете надсилати електронну пошту, керувати підписниками та перевіряти результат.

MailChimp – це безкоштовний плагін WordPress і дуже простий в установці та використанні. Щоб використовувати MailChimp на комерційному веб-сайті, вам потрібно придбати преміум-версію.

Ви можете створити прекрасну форму для входу в MailChimp для надсилання інформаційного бюлетеня.

Завантажити

Читайте також: 10 найкращих плагінів WordPress для підписника електронної пошти на 2020 рік

Висновок

Якщо встановити ці обов’язкові плагіни WordPress для блогерів, то більш ніж 50% роботи буде скорочено. Ви можете керувати своїм блогом легко і швидше за допомогою цих плагінів.

Якщо ви використовуєте будь-який інший плагін, який працює краще, ніж плагін, перелічений вище, повідомте про це у розділі коментарів нижче, щоб я міг додати його до цього списку.

Читайте також:

  • Кращі плагіни Google AdSense для WordPress, щоб отримати максимальний дохід у 2020 році
  • 9 найкращих плагінів WordPress для міграції веб-сайтів WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map