Топ-10 плагінів WordPress, щоб отримати більше соціальних акцій у 2020 році

Соціальні медіа стали одним з найкращих джерел для блогерів, щоб отримати пристойну кількість трафіку на своєму веб-сайті. Немає сумнівів, що в цю цифрову епоху соціальні мережі виявляються дуже корисними для блогерів та інтернет-маркетологів..


Шукаєте найкращі плагіни соціального обміну для свого веб-сайту WordPress? Доступно багато плагінів соціальних ресурсів WordPress, які ви можете вибрати, але для багатьох власників веб-сайтів стає переважним вибрати найкращий плагін.

У цій статті ми перерахували кілька найкращих плагінів соціального обміну для WordPress, які можна встановити без будь-якої плутанини.

Крім публікації якісний контент у блозі ваші значки соціального обміну повинні бути простими, легкими та легкими у пошуку. Це допоможе читачам поділитися статтею зі своєю родиною та друзями. Ось чому вам потрібно вибрати найкращий плагін для соціального доступу, який підходить для вашого блогу.

Давайте подивимось на список.

Топ плагінів WordPress, щоб отримати більше соціальних акцій у 2020 році

1. Соціальна війна

Соціальна війна

Social Warfare – це плагіни Warfare та один із найпотужніших та найпривабливіших плагінів соціального обміну для WordPress. Це дозволяє автоматично або вручну вставляти в статті переконливі значки соціального обміну. Ці соціальні значки можуть відображатися до та після вашого вмісту.

Плагін підтримує популярні соціальні мережі у безкоштовній версії: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ та LinkedIn. Професійна версія цього плагіна підтримує ще кілька соціальних мереж, пін-кнопку для зображень та багато іншого.

2. JetPack від WordPress.com

Jetpack

Окрім кнопок соціального обміну, Jetpack має понад 20 найважливіших функцій для сайту WordPress. Якщо говорити про функції, то він пропонує унікальний лічильник відвідувачів, безпеку, SEO, автоматичний спільний доступ до соціальних мереж, оптимізатор зображень та багато іншого.

Плагін за дуже мало часу набув великої популярності і має понад 4 мільйони активних установок.

3. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Це швидкий і простий у використанні плагін для спільних медіа WordPress для спільних медіа та постачається з різними кнопками соціальних медіа: Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn та Yummly.

Плагін для спільних підрахунків має кілька стилів кнопок, і ви можете легко вибрати, де відображати кнопки (вгорі або внизу публікацій) або ви можете встановити їх вручну. Плагін підраховує соціальну частку для кожної мережі, і ви також можете відображати загальну кількість спільних ресурсів.

4. ShareBang

ShareBang

Sharebang – один з найкращих плагінів для соціального обміну. Він підтримує понад 40 соціальних сайтів та забезпечує 20 місць розташування кнопок соціального доступу. За допомогою творця теми кнопки sharebang ви можете створювати необмежену кількість індивідуальних тем або використовувати 35+ готових тем.

Значки дуже красиві та чуйні. Sharebang – це ідеальний інструмент для збільшення ваших блогів, соціальної частки, трафіку, залучення та коефіцієнта конверсії.

5. AddtoAny

Addtoany

AddtoAny – найпопулярніший плагін соціального обміну для WordPress. Він добре оптимізований для швидкого завантаження як на мобільних, так і на настільних платформах. AddtoAny дозволяє додавати будь-які соціальні іконки у вміст і пропонує стандартні та плаваючі смуги соціального обміну.

У ньому є універсальне меню спільного доступу, де відвідувачі можуть ділитися вашим вмістом у самих різних мережах одним універсальним значком. Ви можете показати соціальні значки: плаваючу панель, стандартний інтерфейс, короткий код або віджет бічної панелі.

6. Монарх

Монарх

Монарх створений елегантною темою і добре відомий своєю гнучкістю. Це допомагає відображати більше 30 кнопок соціальних публікацій у різних місцях. Кнопки спільного використання можуть відображатися під областю вмісту, над областю вмісту, як автоматичне спливаюче вікно або як плаваюча бічна панель, із зображеннями та відеозаписами або у вікні.

Для вхідних та спливаючих вікон ви можете показувати кнопки спільного використання після того, як користувач залишить коментар до статті або придбав товар у вашому магазині.

7. Шареоголік

Шареоголік

Це більше, ніж просто плагін для соціальних медіа. Shareaholic – це безкоштовна і всебічна платформа для розширення вмісту для основних необхідних вам функцій: значки соціальних ресурсів, соціальна аналітика та пов’язані публікації. Це допомагає вам покращити взаємодію, трафік веб-сайту, підвищити кількість конверсій та монетизацію.

Безкоштовна версія плагіна підтримує такі соціальні мережі, як Facebook, LinkedIn, Twitter, Google+, Pinterest та Flint. Shareaholic дозволяє додавати партнерські посилання, промоційний контент та нативну рекламу. Він мав 4 стильних макетів теми: плоский квадрат, класика, плоский круг тощо.

8. Sassy соціальна частка

Sassy соціальна частка

Sassy social share – це простий у використанні та безкоштовний плагін для спільного використання соціальних мереж WordPress, який постачається з красивими кнопками спільного використання та великою кількістю опцій. Він підтримує різні веб-сайти соціальних медіа, а власники сайтів можуть показувати кнопки у публікації, домашній сторінці, уривках та як липке плаваюче соціальне меню.

У плагіна є кілька стилів кнопок: квадратні, закруглені та прямокутні. Для плаваючих і стандартних соціальних смуг ви можете встановити параметр позиціонування в налаштуваннях плагіна.

9. Швидкий бар

Швидкий бар

Swifty bar – ще один найкращий плагін кнопки соціальних паїв. Він відображає смужку внизу сторінок. На панелі відображаються кнопки соціального доступу, категорія публікації, інформація про автора, назва публікації, орієнтовний час читання та кнопка наступна / попередня.

У налаштуваннях плагіна ви можете змінити текст та відключити та включити мережі соціальних мереж. Цей плагін допомагає зробити ваш вміст більш зручним для користувачів та надає відвідувачам вашого сайту безліч варіантів.

10. jsSocials

jsСоціальна

jsSocials є гнучким, простим і надає розділу обміну публікаціями преміальний вигляд. Ви можете налаштувати соціальні кнопки кількома способами. Плагін jsSocial постачається з 10 різних макетів та 4 тем на вибір.

Ви можете показувати соціальні кнопки разом із мітками, кнопки з підрахунком спільного доступу, кнопки з підрахунком та мітками або спеціальні логотипи до однієї статті.

Висновок

Отже, ось основні плагіни соціального обміну для WordPress, які ви можете вибрати. Ці плагіни дозволяють вставляти у свій вміст прекрасний набір кнопок соціальних публікацій, які спонукають читачів ділитися публікацією у своїх соціальних мережах. Ви повинні використовувати один з цих плагінів для швидкого збільшення доступу до соціальних мереж та залучення користувачів.

Читайте також:

  • 10 кращих плагінів WordPress для автоматизації соціальних медіа
  • 10 кращих плагінів WordPress для підписки на електронну пошту
  • Безкоштовні додатки для оптимізатора зображень WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me