Sosyal Medyada Blog Yazılarını Otomatik Paylaşmak için En İyi WordPress Eklentileri

Bu modern dünyada her işletme, çevrimiçi varlıklarını oluşturmak için Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını kullanıyor. Çünkü sosyal medya, büyük bir kitleye tek bir gönderiyle yaklaşabileceğiniz bir platformdur.


Sosyal içerik paylaşımı, işletmenin gerekli bir parçasıdır, web sitenizdeki trafiği ve satışları artırmanıza yardımcı olur. Ancak, her yayını veya blogu çeşitli sosyal medya hesaplarına manuel olarak göndermek zaman alabilir.

Merak ediyor musunuz? Gönderiyi sosyal medya hesaplarında paylaşmak nasıl bu kadar kolay olabilir?

Neyse ki, WordPress, seçtiğiniz sosyal hesaplarda otomatik yayın göndermenize yardımcı olan birçok değerli ve iyi bilinen otomatik paylaşım eklentisiyle birlikte gelir.

İçeriğinizi bir süre içinde otomatik olarak paylaşan Sosyal Medya hesapları için en ünlü sosyal ve kullanışlı otomatik paylaşım WordPress eklentilerinin ayrıntılarını inceleyelim.

2019’da Sosyal Medyada Blog Yayınlarını Otomatik Paylaşmak İçin En İyi WordPress Eklentileri

1. Eski Yayınları Canlandırın – Sosyal Medyada Otomatik Yayın

Eski Yayınları Canlandırın Sosyal Medyaya Otomatik Gönderin

Sosyal Medya’da otomatik yayınlama için başka bir en iyi eklentiye göz atın. Eski yayınları yeniden canlandır, eski yayınınızı canlı tutmanıza yardımcı olur. Düzenli olarak gönderi yaptığımızda eski gönderi trafik almaz ve bir süre sonra işe yaramaz hale gelir. Bunun için, bu eklenti eski yayınları otomatik olarak paylaşarak canlı olarak paylaşmaya yardımcı olur.

Elbette yeni gönderiyi de paylaşıyor. Yayınınızda daha fazla görünüm veya gösterim almak için yayına trend hashtag’leri eklemenize yardımcı olur. En önemli şeylerden biri, Google Analytics ile entegre edilmesidir, böylece yayın ayrıntılarınızı kontrol edebilirsiniz.

2. AccessPress Sosyal Otomatik Gönderme

AccessPress Sosyal Otomatik Gönderme

AccessPress, premium otomatik paylaşım WordPress eklentileridir. Sosyal hesaplarınızdaki otomatik postayı paylaşırken daha fazla trafik çekmeye yardımcı olan harika işlevler getiriyor.

Yakın zamanda güncellendi ve şimdi yayınınızı Facebook profilinizde değil, sayfalarda ve gruplarda paylaşmaya yardımcı oluyor. Bu eklentinin en ilginç özelliği budur çünkü her eklenti bu özelliği desteklemez. Bu eklentide sınırsız sayıda hesap yapılandırabilirsiniz.

Bu eklenti, yayını Facebook, Twitter, LinkedIn ve Tumbler hesaplarında paylaşmaya yardımcı olur. Ayrı hesaplardaki otomatik yayınlarınızı kontrol etmek için günlükler vardır. Kullanıcı dostu bir eklentidir.

3. NextScripts: Sosyal Ağlar Otomatik Posteri

NextScripts Sosyal Ağlar Otomatik Posteri

Nextscripts en otomatik paylaşım WordPress eklentisidir. Bu eklenti Facebook, Twitter, Google+ (Google Plus), Blogger, Tumblr, Flickr, LinkedIn, Flipboard, Instagram, Telegram, Line, Pinterest, VK.com (VKontakte), YouTube, Scoop gibi sosyal medya hesaplarınıza otomatik olarak yayın göndermenize yardımcı olur . o, WordPress vb..

Gutenberg ile tamamen uyumludur. WooCommerce eklentisi ile de uyumludur. Sosyal ağa sınırsız sayıda hesap ekleyebilir veya yapılandırabilirsiniz. Bu eklenti ayrıca planlanmış ve gecikmeli yayınlara da yardımcı olur. Çevrimiçi paylaşım için en iyi eklentiden biri. Ücretsizdir, şimdi alın.

4. Ortak Program

CoSchedule

CoSchedule, her şeyi organize etmeye yardımcı olan en iyi eklentidir. Tüm pazarlama stratejisini planlamak, yürütmek ve yayınlamak için hepsi bir editoryal takvim eklentisidir. Bu eklenti, WordPress yayınlarını, kategorilerini ve yazar bilgilerini sunucularla senkronize etmeye yardımcı olur.

CoSchedule’de oluşturduğunuz her şey WordPress’te değil CoSchedule sunucularında saklanır. Bu eklenti, çalışanınızın iş akışını ve işbirliğini basitleştirmeye yardımcı olur. İletiyi doğrudan CoSchedule’da oluşturabilir ve planladığınız en iyi zamanda yayınlayabilirsiniz.

5. Blog2Social: Sosyal Medya Otomatik Gönderi & Zamanlayıcı

Sosyal Medya Sosyal Medya Otomatik Gönderme ve Zamanlayıcı

Adından da anlaşılacağı gibi, Sosyal medya hesaplarında otomatik yayınlama için başka bir ücretsiz WordPress eklentisi. Blog yayınlarını planlayabilir, otomatik olarak gönderebilir, yeniden yayınlayabilirsiniz. Facebook, Twitter, Google+, Reddit, Tumbler, Pinterest, Flickr vb.Gibi çeşitli sosyal medya platformlarına bağlanır..

Gönderiyi seçilen platformlarda da paylaşabilirsiniz. Ayrıca yayını yalnızca Facebook profilinde değil, Facebook sayfanızda ve gruplarınızda da paylaşabilirsiniz. Bu eklenti ile, yayınınızın görünümünü tanımlamak için Facebook açık grafiği, Google+ ve Twitter için Meta etiketleri düzenleyebilir veya ekleyebilirsiniz. Sürükle ve bırak ile yayını zamanlamaya ve değiştirmeye yardımcı olur ve ağ ve kullanıcılar başına filtreleme kullanılabilir. Şimdiye kadarki en iyi eklentiden biri!

6. Microblog Posteri – Sosyal Medyada Otomatik Yayınlama

Microblog Poster Otomatik Sosyal Medyada Yayınla

Microblog posteri, sosyal medyada otomatik olarak yayınlanan bir WordPress eklentisidir. Yeni blog yayınlarınızı, sayfalarınızı ve özel yayın türlerinizi yayınlamanıza yardımcı olur. Facebook, Google My Business, Twitter, LinkedIn ve Tumblr gibi sosyal ağ kanallarınızı yapılandırmanız yeterlidir. Tüm sosyal medya hesabını yapılandırmak için eski blog yayınlarını otomatik olarak yeniden yayınlayarak eski blogları canlı tutabilirsiniz. Blogunuzdaki trafiği artırmaya yardımcı olur.

7. Nelio İçeriği – Sosyal Medya Pazarlama Otomasyonu

Nelio İçerik Sosyal Medya Pazarlama Otomasyonu

Nelio Content bir sosyal medya pazarlama otomasyonu WordPress eklentisidir. Bir editoryal takvime ve içerik asistanına sahiptir. Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest’te otomatik olarak sosyal yayınlar oluşturarak blogunuzun içeriğini oluşturmak, tanıtmak ve verimli bir şekilde planlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Dahili analitiği ile en iyi çalışan içeriğe odaklanmanızı sağlar.

8. Sosyal Oto Posteri – WordPress Eklentisi

Sosyal Oto Posteri

Sosyal Oto Posteri bir WordPress Eklentisidir. Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Buffer Uygulaması, Pinterest gibi sosyal medya kanallarında içeriği otomatik olarak yayınlamanızı sağlar. Sosyal hesaplarınızı WordPress Eklentisi ile yapılandırmanız yeterlidir.

Bu eklentiyi kullanarak yeni içerik yayınlayabilir veya eski içeriği yeniden yayınlayabilirsiniz. Bu eklentinin SAP özelliği, içeriğinizi sosyal medya için planlamak için inanılmaz destek sağlar. Kişisel profil, gruplar ve iş sayfaları ile iyi çalışır.

9. Sosyal Medya Otomatik Yayınlama

Sosyal Medya Otomatik Yayınlama

Sosyal Medya hesaplarında otomatik paylaşım işlevi için son fakat en az olmayan eklenti, Sosyal Medya Otomatik Yayınlama WordPress eklentisidir. Bu eklenti, yayını Facebook, Twitter ve LinkedIn’de otomatik olarak yayınlamanızı sağlar. Ayrıca, kategorilere göre öğelerin filtrelenmesine yardımcı olur & özel yazı türleri.

Ayrıca Facebook sayfalarınıza da mesaj gönderebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Gönderiyi paylaşırken yapabileceğiniz çok fazla özelleştirme var ve çok zaman kazanın. Bağlı hesaplar için ayrı bir mesaj biçimi vardır. Kullanmaya değer.

Paketleme!

Tabii ki, sosyal medya önce dijital pazarlama için hızlı bir sonuç istediğinde gelir. Sosyal medya pazarlama trendleri harika bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için her yıl değişmeye devam edin.

Burada toplanan tüm eklentiler, geniş WordPress eklentileri koleksiyonundan optimumdur. Bu eklentiler paylaşım ve tanıtım etkinliklerinizle ilgilenir & otomatik olarak sosyal hesaplarınızda. Umarım en iyisini alırsın!

Ayrıca Oku:

  • Daha fazla Sosyal Paylaşım elde etmek için en iyi 10 WordPress Eklentisi
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me