2020’de E-posta Aboneliği için En İyi 10 WordPress Eklentisi

Peki, web sitesinden ayrılan web sitesi kullanıcılarının% 70’inden fazlasının asla geri gelmediğini biliyor musunuz? Zor, ama gerçek. Blogunuzu bulurlar, okurlar ve vedalaşırlar. Kullanıcıların% 70’inin kurbanıysanız, oyununuzu gerçekten yükseltmeniz gerekiyor. Sonuçta, bilim, “Daha büyük ve daha meşgul olan e-posta listesi, web sitenizin büyümesi ve dolayısıyla YG’nin daha hızlı olması demektir” diyor.


Aynı şeyi yapmanın iki yolu vardır. Kaydolma formlarını web sitesinin çeşitli yerlerine dağıtabilir, içerik yükseltmeleri ekleyebilir, kullanıcının davranışına göre formları tetikleyebilir ve en yeni taktiklerden yararlanabilirsiniz.

Başka ve en basit yolu, bir e-posta aboneliği eklentisini web sitenize entegre etmek ve artan sayıları saymaktır. Tek yapmanız gereken bu eklentileri dahil etmek ve arkanıza yaslanıp rahatlamak için web geliştirme ekibinizle koordine etmektir. Burada, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı popüler e-posta eklentilerini inceliyoruz.

Yani, bir dakika daha boşa harcamadan,!!!

E-posta Aboneliği için En İyi 10 WordPress Eklentisi

1. E-posta Aboneleri

E-posta AboneleriE-posta Aboneleri

E-posta pazarlamacılarının popüler tercihi, E-posta Aboneleri e-posta aboneliği için WordPress eklentileri söz konusu olduğunda en sağlam ve kullanıcı dostu seçeneklerden biridir. Eklenti, e-postaları göndermek için kolay bir araç sağlarken ücretsiz bir e-posta listesi oluşturmanıza olanak tanır. Satış oranınızı manifold ile artırmaya sahiptir.

Maliyet: E-posta Abonelerinin nihai özellikleri yalnızca ayda 12 ABD dolarıdır ve yılda 120 ABD doları tutarındadır.

E-posta Abonelerinin Özellikleri:

 1. Abonelik kutusunun en çok tercih edilen noktaya kolayca yerleştirilmesini sağlar.
 2. Kullanıcılara haftalık, günlük, aylık veya yıllık HTML bültenleri gönderir.
 3. Kullanıcıları en son yayınlar için bilgilendirir.
 4. Bir e-postayı en çok tercih edilen şekilde göndermenizi sağlar (manuel veya otomatik).

2. WP Abone Ol Pro

WP Abone Ol ProWP Abone Ol Pro

E-posta aboneliği için WordPress eklentisi olarak seçebileceğiniz başka bir seçenek de WP Abone Ol Pro. Etkili bir e-posta listesi oluşturmanıza olanak tanıyarak, doğru hedefleme alanı gerçekleştirmek, özel kaydolma formları oluşturmak, animasyon efektleri eklemek ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli özelliklere erişmenizi sağlar. Başka? Tüm bunları kullanımı kolay bir arabirim kullanarak mümkün olan en kolay şekilde yapmanızı sağlar.

Maliyet: 5 alan kullanımı için sınırsız özelliklerle gelen WP Subscribe Pro’yu sadece 29 $ ‘a alabilirsiniz.

WP Subscribe Pro’nun Özellikleri:

 1. Eklenti hız optimize edici ile birlikte gelir ve bu nedenle web sitenizi yavaşlatmaz
 2. FeedBurner, MailChimp ve Aweber’a kapsamlı destek
 3. Birden çok widget alanına eklenebilir
 4. Pro sürümü, yanıt verme ve renk optimizasyonunun ek özellikleri ile birlikte gelir

3. Sürekli İletişim Özel Popup Aboneliği

Sürekli İletişim Özel Popup Aboneliği

Sürekli İletişim Özel Popup Aboneliği en büyük ve en hızlı büyüyen e-posta pazarlama hizmeti olduğunu iddia ediyor. En önemli seçeneklerden biri, aklınıza gelebilecek her fırsat için e-posta pazarlama hizmeti ve e-posta şablonları açısından sunduğu tekliflerdir..

Youtube, Vimeo ve çok daha fazlası için özel bir açılır pencere, belirlenmiş nokta oluşturmanıza olanak tanır. Ziyaretçileri üyelere ve abonelere dönüştürme gücüne sahip olan kitlenize ulaşmanıza olanak tanır.

Maliyet: Eklentiyi sadece 19 $ karşılığında satın alabilir ve 6 ay boyunca mükemmel özellikler elde edebilirsiniz.

Sabit Özel Açılır Abonelik Özellikleri:

 1. Başarılı bir abonelik hakkında kullanıcıları bilgilendirir.
 2. Kayıtlı kullanıcılara bülten gönderir.
 3. Tamamen özelleştirilebilir ve duyarlı
 4. Kolay kurulum ve kurulum

4. E-posta Eklentisi ile Abone Olun

E-posta Eklentisi ile Abone OlE-posta Eklentisi ile Abone Ol

Abonelerin güçlü bir veritabanını oluşturmanıza yardımcı olan E-posta ile Abone Ol, web sitesi ziyaretçilerinizin yayınlarınızda güncel kalmasını sağlar. Sezgisel özelliklerle dolu olan bu eklenti, çalıştırmak için ek araç kurulumu gerektirmez. FeedBurner için görsel olarak çekici bir açılır pencere abonelik formu oluşturmanıza olanak tanır, bu da ziyaretçilerinizin görmezden gelmesini imkansız hale getirir.

Maliyet: Gelişmiş özelliklerin maliyeti 60 $ ‘a kadar çıkarken, E-posta ile Abone Ol için normal bir lisans 12 $’ dan satın alabilirsiniz..

E-posta ile Abone Olun Özellikleri:

 1. Ücretsiz e-posta uyarısı seçenekleri sunar.
 2. Kullanımı kolay abonelik formu.
 3. Abonelerin istatistikleriyle derin analitik
 4. Duyarlı ve özelleştirilebilir

5. Şempanze

ChimpyChimpy

MailChimp tarafından tasarlanmıştır, Chimpy en popüler e-posta aboneliği eklentilerinden biridir. İşi sizin için çok daha kolay hale getirmek için içerik kilitleme, kullanıcı senkronizasyonu, kayıt formları ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli özellikler sunar.

WordPress Geliştirme ekibinizden Chimpy’yi web sitenize entegre etmesini ve ziyaretçilerinizin en son değişikliklerden haberdar olmalarını isteyebilirsiniz. Ayrıca, posta listesindeki diğer değişikliklerin yanı sıra kullanıcı tarafından oluşturulan, silinen anlık güncellemelerin avantajlarını da sunar.

Maliyet: Chimpy için 29 $ maliyetle düzenli bir lisans alabilir ve gelişmiş özellikler için 149 $ ‘a kadar genişletebilirsiniz..

Chimpy’in Özellikleri:

 1. Okuyucular arasında bir merak duygusunu geliştirmek ve büyük katılımı sağlamak için Un Kilit Açmaya Abone Ol ’özelliği.
 2. Seçtiğiniz sayfalarda görsel olarak çekici açılır pencere sunar.
 3. Sınırsız kayıt formları oluşturma esnekliği
 4. Özelleştirmesi kolay seçenekler.

6. WordPress için Açılır Eklenti

WordPress için Açılır Pencere EklentisiWordPress için Açılır Pencere Eklentisi

Web siteniz için iyi tasarlanmış e-posta aboneliği pop-up’ları mı arıyorsunuz? Aramanız burada ile bitiyor WordPress için Açılır E-posta Eklentisi. Sosyal kilitli bir eklenti olarak, web sitesinin ve bülten abonelerinin sosyal sayım oranını önemli ölçüde artırır..

MailChimp, ConvertKit, GetResponse ve daha fazlası gibi tüm popüler posta sistemleriyle entegre olma yeteneği, bu eklentiyi web sitesi için daha çekici hale getirir..

Maliyet: Eklenti, sadece 25 $ için çok çeşitli özelliklerle kullanılabilir ve planı 142 $ için sınırsız özellikler içerecek şekilde genişletir.

WordPress için Popup Plugin’in Özellikleri:

 1. İçeriği soyunma işlevi ile kilitlemenizi sağlar.
 2. Her gün daha fazla e-posta abonesini artırmayı talep ediyor.
 3. 60’tan fazla pop-up ve duyarlı temalar.
 4. Sosyal sayfaları sosyal kilit seçeneği ile kilitlemenizi sağlar.
 5. WPML ile tercih edilen moda dil dönüştürme.

7 MailChimp Abone Ol Formu

MailChimp Abone Formu

MailChimp saniyeler içinde en kolay şekilde çarpıcı abone formları oluşturmanızı sağlar. GetResponse ve MailChimp hizmetleriyle entegre olarak gelen en duyarlı ve kullanımı kolay e-posta aboneliği WordPress eklentilerinden biri olarak kabul edilir.

MailChimp ile, inanılmaz bir abone formu eklentisi kullanarak formlarınızın stilini kolayca değiştirebilirsiniz. Bu eklentiyi seçmenin en çekici gücü, ücretsiz kullanılabilirliğidir. Tek yapmanız gereken resmi WordPress Web sitesinden indirip etkinleştirmektir..

Maliyet: Ücretsiz olarak kullanılabilir

MailChimp’in özellikleri:

 1. MailChimp ve ShortCode desteklenir
 2. Kısa kod widget’larda kullanılabilir
 3. Kodlama becerisine gerek yok
 4. “Powered By” ve “Created By” ile mesaj yok
 5. Sınırsız duyarlı form
 6. Tercihinize göre stil formları

8. OptinMonster tarafından açılan pencereler

OptinMonster tarafından açılan pencereler

Pop-up’lar ücretsiz olarak sunulan en iyi e-posta aboneliği eklentileridir. Posta listenize abone eklemenin en kolay yoludur. İle OptinMonster’ın Pop-up’ları, pop-up’lar ve içeri kayma seçenekli kutular ekleyebilirsiniz. Bu eklenti GetResponse, MailChimp, Aweber ve diğerleri gibi tüm popüler pazarlama hizmetleriyle uyumludur.

Maliyet: WordPress.org’da ücretsiz olarak bulunabilir

OptinMonster tarafından Pop-up’ların Özellikleri:

 1. Yüksek dönüşüm sağlayan şablon kütüphanesi
 2. Kampanyaları buna göre özelleştirmek için sürükle ve bırak kampanya oluşturucu.
 3. 2 adımlı kaydolma teknolojisi, dönüşüm oranlarını% 785’ten fazla artırdığını iddia ediyor
 4. 8 çeşit Optin formu sağlar

9. Mailster

Mailster

Mailster kullanımı kolay sürükle ve bırak oluşturucuyla mobil cihazlara hazır kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır. Bu eklenti ile müşterilerinize kolaylıklarına bakarken en iyi deneyimlerden birini sunabilirsiniz.

Bununla birlikte, birçoğu, premium kullanılabilirliği nedeniyle gözlerini kör eder. Bununla birlikte, kapsamlı bir özellik yelpazesi, bu eklentiyi bu bir kerelik yatırıma değer kılmaktadır. Her şeyi tek bir yerden ele almanızı sağlar süper uygun bir yoldur.

Maliyet: Eklenti 49 $ fiyatla satılıyor.

Mailster’ın Özellikleri:

 1. Mobil ve retinaya hazır tasarımlar.
 2. Kampanya oluşturucuyu sürükleyip bırakma
 3. Diğer WordPress eklentileriyle entegrasyonu kolay
 4. Kayıtları izlemenize yardımcı olacak gelişmiş analitik
 5. Sınırsız abonelik formu
 6. Çeviri hazır

10. Sumo Liste Oluşturucu

Sumo Liste OluşturucuSumo Liste Oluşturucu

Son fakat en az değil, Sumo Liste Oluşturucu WordPress için harika bir E-posta aboneliği eklentisine olan susuzluğunuzu gidermek için. Bu eklenti, tıklamalar veya kullanıcılar sitenizden ayrılmaya çalıştığında özelleştirilebilen yaratıcı bir bülten ve zaman kontrollü açılır pencereler sunar.

Kullanıcıları yapıştırılmış tutmak için en kolay e-posta yakalama aracından biri haline getiren gelişmiş bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir. MailChimp, Aweber, Constant Contact ve Campaign Monitor gibi en iyi e-posta pazarlama hizmeti sağlayıcılarıyla kolay entegrasyon sunar.

Maliyet: Bedava

Sumo List Builder’ın Özellikleri:

 1. Gelişmiş sürükle ve bırak oluşturucu
 2. Aralarından seçim yapabileceğiniz önceden tasarlanmış şablonlar
 3. Mobil uyumlu ve duyarlı tasarım
 4. En meşgul kullanıcılar için güçlü hedefleme aracı
 5. Özel müşteri desteği

Anahtar Paket Servisi

İşletmenizin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan inanılmaz bir e-posta listesi oluşturmak istiyorsanız, işte sizin için denenmiş ve test edilmiş eklentilerden bazıları. Bu şık ve sezgisel pop-up’ları web sitelerinize eklemek, ziyaretçinin dikkatini en çok gerektiği yere hedeflemenize ve kaydolmayı teşvik etmenize yardımcı olacaktır. Sadece size en uygun olanı seçmeniz ve daha fazla kullanıcının yolculuğuna çıkmanız gerekiyor.

Ayrıca Oku:

 • 2020’de WordPress için En İyi 5 Ödeme Eklentisi

Yazar Bio:

Apoorv Gehlot, Matellio LLC, Kaliforniya, ABD’de bulunan bir yazılım mühendisliği stüdyosudur. Hevesli bir öğrenci olarak, dijital alemin çeşitli yönlerini keşfetmeye büyük ilgi duyuyor ve yenilikçi ekibiyle en iyi çözümlerden bazılarını düşünüyor. Apoorv, zamana göre test edilmiş deneyimini ve köklü bilgisini, dinleyicileri kısa ve anlamlı yazılarla aydınlatmak için dünyadaki okuyucularla paylaşmaya inanıyor.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me