8 najlepších poskytovateľov hostingu VPS v roku 2020

Hľadáte najlepší poskytovatelia VPS hostingu pre vaše podnikanie? Nájdete tu najlepších poskytovateľov hostiteľských služieb VPS z roku 2020.


VPS je skratka a virtuálny súkromný server čo je súkromný server, ktorý má svoju vlastnú kópiu operačného systému, v ktorej všetci používatelia a zákazníci tohto operačného systému môžu inštalovať akýkoľvek softvér, ktorý je k dispozícii alebo na ňom beží..

Cena tohto servera je veľmi nízka v porovnaní s akýmkoľvek iným vyhradeným fyzickým serverom, ktorý má rovnaké funkcie. Existuje mnoho spoločností, ktoré hosťujú virtuálny súkromný server pre svojich pracovníkov, ktorí môžu navzájom spolupracovať na tomto operačnom systéme a môžu si nainštalovať akýkoľvek softvér, ktorý sa ponúka na tomto serveri..

Tu nájdete zoznam najlepších 8 poskytovateľov hostingu VPS v roku 2020 a bude diskutovať aj o každom z nich. Títo poskytovatelia hostingu VPS poskytujú svoje služby v Indii, USA, Veľkej Británii, Austrálii, Kanade, Európe, Nemecku, Singapure, Indonézii a vo všetkých ďalších krajinách sveta..

 1. ScalaHosting
 2. Bluehost
 3. Dreamhost
 4. Hostinger
 5. Hosting A2
 6. Hostwinds
 7. GreenGeeks
 8. Webhostingpad

Podrobnejšie informácie o všetkých týchto poskytovateľoch hostenia sú uvedené nižšie v článku. Nižšie nájdete informácie o všetkých funkciách všetkých 8 poskytovateľov VPS hostingu a o tom, aké dobré sú v odbore hostenia VPS..

Najlepší poskytovatelia VPS hostingu v roku 2020

1. ScalaHosting

ScalaHosting je spoločnosť, ktorá verí v spoľahlivosť zákazníkov a tomuto cieľu vyhovuje. Spoločnosť bola založená v roku 2007 a po 10 rokoch úspešne poskytla spoľahlivé servery klientom.

Scala Hosting ponúka predovšetkým 3 služby, ktoré zahŕňajú zdieľaný webhosting, plán hosťovania predajcu a plány cloudového servera SSD. Scala Hosting používa procesory E3 a E5 pre svoje servery, takže ich server by nemal klesať alebo spomaliť v mnohých z nich, či už na ňom bude veľa prenosu..

Vlastnosti:

 • Ovládací panel SPanel
 • Denné vzdialené zálohovanie
 • Snapshots zadarmo
 • Plne spravované
 • Bezplatná migrácia
 • SShield Security Protection
 • Vyhradená adresa IP
 • Garantované zdroje
 • Lepšie hodnotenie Google

Spravované hostingové plány Cloud VPS:

StartAdvancedBusinessEnterprise
$ 9,95 / mesiac$ 21.95 / mesiac$ 41,95 / mesiac$ 63,95 / mesiac
1 CPU Core
2 GB RAM
20 GB SSD
2 jadrá CPU
4 GB RAM
30 GB SSD
4 jadrá CPU
6 GB RAM
50 GB SSD
6 jadier CPU
8 GB RAM
80 GB SSD

Hostingové plány Cloud VPS s vlastným riadením:

StartAdvancedBusinessEnterprise
$ 10 / mesiac$ 19 / mesiac$ 33 / mesiac$ 49 / mesiac
1 CPU Core
2 GB RAM
50 GB SSD
2 jadrá CPU
4 GB RAM
70 GB SSD
4 jadrá CPU
6 GB RAM
100 GB SSD
6 jadier CPU
8 GB RAM
150 GB SSD

Získajte ScalaHosting

2. Bluehost

Bluehost je jedným z najstarších názvov webhostingu a je to najväčší server, pokiaľ ide o hosting na WordPress. Ak používate Bluehost, nemusíte sa obávať, že vaše webové stránky pracujú pomaly, a to aj na serveri. Toto je najlepšia vlastnosť spoločnosti Bluehost, ktorá nedovolí žiadnemu z hostovaných webových stránok na jeho serveri spomaliť sa v akomkoľvek stave.

Tento webhosting je známy svojou vynikajúcou podporou klientom tam, kde sú k dispozícii 24/7. Ak ste osoba, ktorá patrí k malým podnikom a uvažuje o hosťovaní vašich webových stránok prostredníctvom služby Bluehost, mali by ste vedieť, že je to hostiteľ číslo 1 pre webové stránky malých podnikov. Začiatočníkovi tohto webhostingového servera sa ponúka bezplatná doména, SSL zadarmo, bezplatný tvorca stránok s mnohými šablónami.

Plány a ceny:

StandardEnhancedUltimate
$ 19,99 / mo$ 29,99 / mo$ 59,99 / mo
2 Cores
30 GB SSD úložiska
2 GB RAM
Šírka pásma 1 TB
1 IP adresa
2 Cores
Úložisko SSD s kapacitou 60 GB
4 GB RAM
Šírka pásma 2 TB
2 adresy IP
4 Cores
120 GB SSD úložného priestoru
8 GB RAM
Šírka pásma 3 TB
2 adresy IP

Získajte Bluehosta

3. Dreamhost

Poskytovateľ webhostingu Dreamhost sídli v Los Angeles a vlastní ho Dream Network. Webhosting začal prvýkrát v roku 1997 a teraz má viac ako 400 000 zákazníkov a v rámci tejto spoločnosti pracuje viac ako 200 zamestnancov..

Ak ste osoba, ktorá chce preskúmať niečo viac než blogovanie, potom je DreamHost niečo, čo je pre vás pripravené. Ak vidíte aktuálny scenár tejto webhostingovej spoločnosti, potom teraz hostí viac ako 1,5 milióna webových stránok, čo je dosť dobrý počet pre webhostingovú spoločnosť..

DreamHost je schopný spustiť cloudový server za pouhých 30 sekúnd a je tiež zlatým členom OpenStack Foundation. DreamHost je najlepšia vec pre malé podniky, aby mohli hosťovať svoje webové stránky, aby boli dostupné na internete.

Plány a ceny:

VPS BasicVPS BusinessVPS ProfessionalVPS Enterprise
$ 10,00 / mo$ 20,00 / mo$ 40,00 / mo$ 80.00 / mo
1 GB Ram
30 GB SSD úložiska
Neobmedzené webové stránky
Neobmedzená prevádzka
Bezplatné certifikáty SSL
Neobmedzený e-mail @ Vaša doména
2 GB Ram
Úložisko SSD s kapacitou 60 GB
Neobmedzené webové stránky
Neobmedzená prevádzka
Bezplatné certifikáty SSL
Neobmedzený e-mail @ Vaša doména
4 GB Ram
120 GB SSD úložného priestoru
Neobmedzené webové stránky
Neobmedzená prevádzka
Bezplatné certifikáty SSL
Neobmedzený e-mail @ Vaša doména
8 GB Ram
Úložný priestor SSD s kapacitou 240 GB
Neobmedzené webové stránky
Neobmedzená prevádzka
Bezplatné certifikáty SSL
Neobmedzený e-mail @ Vaša doména

Získajte Dreamhost

4. Hostinger

Webhostingová spoločnosť Hostinger, ktorá bola založená už v roku 2004, sa zaradila na prvé miesto medzi poskytovateľmi hostingu VPS, pretože od svojho založenia je vlastníkom webhostingu. Tento poskytovateľ webhostingu má viac ako 29 miliónov klientov, ktorí sú zo všetkých kútov sveta, a ak vidíte čísla, potom má klientov zo 178 krajín..

Každý deň sa zaregistruje 20 000 nových klientov na serveri Hostinger a tomto poskytovateľovi webhostingu, aby tak ocenili a prijali ľudia z celého sveta, ktorí sa na ňom každý deň prihlasujú..

Je to jeden z najrýchlejšie rastúcich webhostingových serverov, ktorý sa v roku 2014 dotkol známky 10 miliónov a neskôr okolo roku 2017 sa používateľská základňa DreamHost zvýšila na 29 miliónov používateľov. Spoločnosť má množstvo bezplatných funkcií pre svojich používateľov, čo je hlavným lákadlom pre ľudí, ktorí sa pozerajú na miesto, kde môžu umiestniť svoje webové stránky.

Plány a ceny:

VCPUMEMORYSTORAGEBANDWIDTHPRICE
1 vCPU1 GB20 GB1 000 GB3,95 USD / mesiac
2 vCPU2 GB40 GB2000 GB8,95 $ / mesiac
3 vCPU3 GB60 GB3000 GB12,95 USD / mesiac
4 vCPU4 GB80 GB4000 GB15,95 USD / mesiac
6 vCPU6 GB120 GB6000 GB23,95 USD / mesiac
8 vCPU8 GB160 GB8000 GB29,95 USD / mesiac

Získajte Hostinger

5. A2 Hosting

A2 Hosting je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu VPS, ktorí v súčasnosti pracujú v tejto digitálnej ére mnohých poskytovateľov hostingu VPS. Medzi služby, ktoré ponúka hosting A2 VPS, patrí webový hosting Linuxu aj Windows hosting, ponúka vám tiež neobmedzený priestor a šírku pásma, môžete tiež bezplatne prevádzať webový server cez A2 hosting.

Dátové centrá hostingu A2 sa nachádzajú v Arizone v USA (USA) v Amsterdame (Európa). Na serveri A2, ktorý sa prihlasuje prostredníctvom svojho účtu, môžete doslova spúšťať príkazy tak, ako priamo ovládate server. Hosting A2 tvrdí, že ponúka 20x rýchlejšie načítanie stránky než ktorýkoľvek iný poskytovateľ webhostingu.

Najlepšie na nich je, že ponúkajú bezplatné disky SSD, neobmedzené množstvo ukladacích / prenosových a migračných stránok zdarma. Najlacnejší webhostingový plán A2 je 3,92 dolárov mesačne.

Plány a ceny:

NEVYROVANÝ VPSMANAGED VPSCORE VPS
Začíname o
$ 5.00
Začíname o
$ 25.00
Začíname o
$ 25.00
Rootový prístup
Vyberte operačný systém Linux
Zadarmo ovládací panel cPanel
Úplná správa HostGuard
Rootový prístup
Zadarmo ovládací panel cPanel
Úplná správa HostGuard

Získajte hosting A2

6. HostWinds

HostWinds je jediný hostingový server, ktorý má takú dôveru vo svoje vlastnosti, že ponúkajú 60-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak sa vám nepáči hostingový server. Je to webhostingový server, ktorý stojí za to podstúpiť riziko pre váš web hosting.

Je to omnoho lepšie ako akýkoľvek iný bezplatný webhostingový server, ktorý je pomerne pomalý a ktorý sa pri mnohých príležitostiach znižuje, keď sa zaoberajú veľkou prevádzkou. Základný plán pre hosťovanie na serveroch Hostwinds sa začína od 4,50 dolárov mesačne, čo ponúka neobmedzené úložisko a šírku pásma, neobmedzené miesto na disku, databázy a subdomény..

Ak chcete ušetriť peniaze v predplatnom služby Hostwinds, môžete si vziať ročné predplatné, ktoré bude stáť okolo 3,50 dolárov mesačne, pričom prostredníctvom ročného predplatného služby Hostwinds môžete ušetriť veľké množstvo peňazí..

Plne riadené plány hostingu Linux VPS:

$ 5,17 / mo $ 10,34 / mo $ 18.80 / mo $ 23.97 / mo
1 CPU Core
1 GB RAM
30 GB diskového priestoru SSD
1 TB Prenos údajov
1 CPU Core
2 GB RAM
50 GB voľného miesta na disku SSD
Prenos údajov 2 TB
2 jadrá CPU
4 GB RAM
Diskový priestor 75 GB SSD
Prenos údajov 2 TB
2 jadrá CPU
6 GB RAM
100 GB diskového priestoru SSD
Prenos údajov 2 TB

Získajte HostWinds

7. GreenGeeks

GreenGeeks hostuje viac ako 300 000 webových stránok, ktoré majú dátové centrá v USA a Kanade. Má solídny čas prevádzky a veľkú zákaznícku podporu, kde je takmer k dispozícii pre pomoc zákazníkom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ponúka veľmi rýchly čas načítania aj v situáciách, keď je na serveri veľká prevádzka.

GreenGeeks založil v roku 2006 Trey Gardener, kde jeho skúsenosti s mnohými webhostingovými spoločnosťami pomohli tejto spoločnosti pochopiť potreby klientov, ktorí chcú hostiť svoje webové stránky na serveri webhostingu. Je to ekologická webhostingová spoločnosť, ktorá sa rozhodla zanechať pozitívnu energetickú stopu.

Spravované hostingové plány VPS:

2GB4GB8GB
$ 39,95 / mo$ 59,95 / mo$ 109.95 / mo
4 vCPU
50 GB voľného miesta na disku SSD
Prenos 10 TB
Zahrnutý cPanel
Certifikát SSL zadarmo
Prevod webových stránok zdarma
Spravovaná podpora GreenGeeks
30-dňová záruka vrátenia peňazí
4 vCPU
Diskový priestor 75 GB SSD
Prenos 10 TB
Zahrnutý cPanel
Certifikát SSL zadarmo
Prevod webových stránok zdarma
Spravovaná podpora GreenGeeks
30-dňová záruka vrátenia peňazí
6 vCPU
Miesto na disku SSD s kapacitou 150 GB
Prenos 10 TB
Zahrnutý cPanel
Certifikát SSL zadarmo
Prevod webových stránok zdarma
Spravovaná podpora GreenGeeks
30-dňová záruka vrátenia peňazí

Získajte GreenGeeks

8. WebHostingPad

WebHostingPad ponúka hlavne dva typy hostingových plánov, ktorými sú Power Plan a Power Plan Plus. Každá z nich poskytuje neobmedzený webový priestor a má nemeranú šírku pásma.

Spoločnosť bola založená v roku 2005, vďaka čomu majú viac ako desaťročné skúsenosti v oblasti webhostingu. Ak ignorujete plán napájania a plán napájania Plus, ponúka tiež hosťovanie distribútorov a VPS.

WebHostingPad je niečo, čo je jedným z priekopníkov hostenia VPS a väčšina ľudí ho uprednostňuje pri hostovaní VPS. WebHostingPad ponúka najlepšie služby VPS hostingu a od chvíle, keď vstúpil do VPS hostingu, sa ukázali ako najlepšia spoločnosť VPS hosting. Plán pre začiatočníkov WebHositngPad poskytuje 100 GB miesta na disku a 100 GB voľnej šírky pásma.

Plány a ceny:

BEGINNERPROPREMIUMSUPER
$ 29,95 / mo$ 34,95 / mo$ 49,95 / mo$ 59,95 / mo
20 GB úložného priestoru
Šírka pásma 100 GB / mesiac
1 GB Ram
1 IP
Úplný prístup root
80 GB úložného priestoru
Šírka pásma 250 GB / mesiac
2 GB Ram
2 IP
Úplný prístup root
160 GB úložného priestoru
Šírka pásma 1 TB / mesiac
4 GB Ram
3 IP
Úplný prístup root
200 GB úložného priestoru
Šírka pásma 1,5 TB / mesiac
4 GB Ram
3 IP
Úplný prístup root

Získajte WebHostingPad

Záver o najlepších poskytovateľoch hostingu VPS

VPS hosting bol jedným z najlepších druhov webhostingu, pokiaľ ide o ľudí, ktorí sú zapojení do malých podnikov a chce hostiť svoje webové stránky. Ak pekne skúmate, môžete bezplatne hostiť webovú stránku svojej firmy prostredníctvom VPS, ktorý má v sebe niekoľko vynikajúcich funkcií.

Mať virtuálny súkromný server na vašom pracovisku ušetrí veľa času pre vašu firmu a zamestnancov pracujúcich na nej, pretože budú pracovať na rovnakom serveri, čo im bude oveľa jednoduchšie prenášať súbory a informácie medzi sebou..

Mnoho spoločností v dnešnej dobe verí, že mať na vašom pracovisku VPS je to najlepšie, pretože pre zamestnancov pracujúcich v rámci tejto organizácie je ľahšie pracovať a skutočne šetrí veľa času pri prenose súborov a načítanie webovej stránky.

Prečítajte si tiež:

 • 10 najlepších poskytovateľov webhostingu
 • 10 lacných a najlepších webhostingových služieb v roku 2020
 • Najlepšie spravované hostingové služby WordPress 2020
 • Najlepšie podnikové hostingové služby
 • 6 najlepších špecializovaných poskytovateľov serverov v roku 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me