GreenGeeks Review 2020: Hosting Planları, Fiyatlandırma, Özellikler ve İndirimler

Her gün binlerce yeni web sitesi tüm dünyada yayına giriyor. Önde rekabet için çok doğru web barındırma hizmetleri sağlayıcısı seçmek önemlidir.


GreenGeeks 2008 yılında 1999 yılından bu yana web hosting alanında Trey Treyler tarafından başlatılmıştır. Ekibin bir diğer kilit üyesi de 2001 yılından beri aktif hizmet sağlayıcısı olan Kaumil Patel’dir. dünya genelinde sunucularında 300.000’den fazla web sitesi barındırılıyor.

GreenGeeks İnceleme 2020

GreenGeeks web hosting, WordPress hosting, VPS hosting, özel hosting ve web sitesi oluşturucu sunar. Çevre dostu ve düşük maliyetli web barındırma hizmetleri sağlar. Burada GreenGeeks inceleme makalesi barındıran wpressblog’da GreenGeeks planları, fiyatlandırma, müşteri hizmetleri, hız ve performans, indirim teklifleri ve en iyi alternatiflerini sunduk.

GreenGeeks Hosting Planları ve Fiyatlandırma

GreenGeeks paketlerle mümkün olduğunca basit tuttu. Orada iki ana kategori altında son kullanıcılara web barındırma hizmetleri sağlamak bayiler için ayrı bir bölüm ile.

Web Hosting Planları

GreenGeeks Web Hosting Planları ve Fiyatlandırma

Ecosite Starter:

Bu, GreenGeeks’te mevcut olan ve ayda sadece 2,95 ABD doları olan en küçük pakettir. Çevrimiçi varlıklarına yeni başlayan küçük işletmeler ve bloglar için mükemmeldir..

Bu paketin altında, ölçülmemiş alan ve bant genişliği elde edersiniz. Barındırılan e-postaların ve alan adlarının sayısında bir sınırlama yoktur. Bu paketin altında, bir alan adı ücretsiz alırsınız ve saatte 100 e-posta gönderebilirsiniz.

Ecosite Pro:

Hız ve tepki süresi açısından daha fazla kaynak ve daha iyi performans arayan orta ölçekli işletmeler ve web siteleri için idealdir.

Paket ölçülmemiş alan ve bant genişliği sağlar ve pakete dahil olan bir adet ücretsiz alan içerir. Bu paketin altında saatte 300 e-posta gönderebilirsiniz. Performans açısından, Başlangıç ​​paketine kıyasla neredeyse iki katına çıktı.

Ecosite Premium:

Yüksek trafikli web siteleri ve e-ticaret mağazaları için ideal olan bu paket, sınırsız alan ve bant genişliği ile birlikte gelir. Bu paket, yoğun işletme web siteleri için çok önemli olan saatte 500 e-posta göndermenize olanak tanır.

Hız ve performansın yaklaşık 4 katı olan bu paket, ziyaretçilerinizin ihtiyaç duydukları tüm bilgileri saniyeler içinde almasını sağlar.

GreenGeeks Web Hosting’i edinin

WordPress Barındırma Planları

GreenGeeks WordPress Hosting Planları ve Fiyatlandırma

WordPress Hosting altındaki tüm paketler, WordPress ile ilgili ek özelliklere sahip normal bir hosting paketiyle aynıdır. WordPress hosting ile tek tıklamayla yükleyici, otomatik güncellemeler, frekans seçiminize göre otomatik yedeklemeler, WordPress tabanlı web siteleri için optimize edilmiş gelişmiş güvenlik ve kurulum, taşıma ve geçiş dahil olmak üzere WordPress ile ilgili tüm sorguları çözebileceğiniz 7/24 destek alırsınız. yakında.

WordPress için Ecosite Starter:

Bu paket altında, ayda 2,95 $ ‘dan sınırsız bant genişliği ve alan elde edeceksiniz. Ek WordPress desteği ve özellikleri bu pakete dahildir.

WordPress için Ecosite Pro:

WordPress paketi için optimize edilen bu, size sınırsız alan ve bant genişliği sağlar. Bu paketin altında iyi trafik içeren bir web sitesi çalıştırabilirsiniz.

WordPress için Ecosite Premium:

Bu paket, WordPress tabanlı yüksek trafikli web siteleri için tasarlanmıştır. İdeal olarak, sorunsuz bir performans için WooCommerce web siteleri bu paket altında barındırılmalıdır. Bu pakette sınırsız alan, sınırsız bant genişliği, SSL sertifikası ve 7/24 destek bulunur.

GreenGeeks WordPress Hosting’i edinin

Bayi Hosting Planları

GreenGeeks Bayi Hosting Planları ve Fiyatlandırma

Birden fazla web sitesini kontrol ediyorsanız veya web alanını müşterilerinize satmak istiyorsanız, bunlar ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış paketlerdir. GreenGeeks, Bayi hosting altında gereksiniminize göre seçebileceğiniz beş farklı paket sunmaktadır. Bayi paketi ayrıca farklı TLD’lerin toptan satış fiyatını aldığınız alan adı paneline erişmenizi sağlar.

Bayi 10:

Bu paket 19,95 $ maliyetle sınırsız alan ve bant genişliği sağlar. Bu paketin altında ayrı cPanels içeren en fazla 10 web sitesi barındırabilirsiniz. WHMCS lisansı bu pakete dahildir.

Bayi 20:

Sınırsız alan ve bant genişliği ile bu paket altında en fazla 20 web sitesi barındırabilirsiniz. WHMCS lisansı bu pakete dahildir.

Bayi 30:

Bu paket kapsamında, sınırsız alan ve bant genişliğinde en fazla 30 web sitesini barındırabilirsiniz. Tüm cPanel ve WHM özellikleri bu pakete dahildir.

Bayi 40:

Bu paket küçük hosting şirketleri ve birden fazla web sitesine sahip olanlar içindir. Bu pakette en fazla 40 web sitesi barındırabilirsiniz. Alan ve bant genişliği kullanımında sınır yoktur.

Bayi 50:

Bu, altında 50 web sitesi barındırabileceğiniz satıcılar için mevcut en büyük pakettir. Bant genişliği ve boşluk ölçülmez. WHMCS lisansı pakete dahildir.

GreenGeeks Bayi Barındırma Alın

VPS Hosting Planları

GreenGeeks VPS Hosting Planları ve Fiyatlandırma

GreenGeeks beş farklı VPS hosting paketi sunmaktadır. GreenGeeks’in tüm VPS web barındırma hizmetleri listesini aşağıda bulabilirsiniz.

1 GB RAM:

Bu paket altında, 2 GB SSD depolama alanı, 1000 GB premium bant genişliği ve 4 çekirdekli işlem yalnızca 39,95 $ ‘a sahip olacaksınız. Depolama gereksinimi düşük olan web siteleri için idealdir, ancak az yer kaplar..

2 GB RAM:

Bu paketin altında 50 GB depolama, 1500 GB bant genişliği ve 4 çekirdekli işlem göreceksiniz. Birden fazla web sitesi işleten veya yönetmek için bir posta sistemine sahip olanlar için idealdir.

3 GB RAM:

Yüksek trafikli web siteleri için idealdir, 75 GB depolama alanı, 2000 GB bant genişliği ve 4 çekirdekli işleme sağlar.

4 GB RAM:

Büyük işletmeler için en uygun bu paket 100 GB depolama alanı ve 2500 GB bant genişliği sağlar.

5 GB RAM:

Büyük bir e-ticaret web siteniz varsa, bu paket sizin için ideal olacaktır. Bu paketin altında 125 GB depolama ve 3000 GB bant genişliği elde edeceksiniz.

GreenGeeks VPS Hosting’i edinin

Dedicated Sunucular

GreenGeeks Dedicated Hosting Planları ve Fiyatlandırma

GreenGeeks’te seçim yapabileceğiniz dört özel sunucu seçeneği vardır.

Giriş Sunucusu:

Bu paketin altında Intel Atom 330 Çift Çekirdekli, 2 GB RAM, 500 GB depolama ve 5 IP adresi alacaksınız. Aylık 169 dolara mal olacak.

Standart Sunucu:

Bu paket 4 GB RAM, Xeon E3 veya eşdeğeri işlemci, 5 IP adresi, 2 × 500 GB depolama alanı ve 10k GB bant genişliği sağlayacak.

Elite Sunucu:

Bu paket, 5 IP adresiyle birlikte 3.2 GHz işlemci, 8 GB RAM, 2 x 500 GB depolama alanı ve 10k GB veri aktarımı sağlar.

Pro Sunucu:

Xeon E5 veya eşdeğeri bir işlemci ile bu paket 16 GB RAM, 2 x 500 GB depolama ve 10k GB veri aktarımı sağlar.

GreenGeeks Dedicated Hosting Alın

Hız ve Performans

Şirket, müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için sunucu donanımını düzenli olarak güncellediklerini iddia ediyor. Site yükleme süresi çoğu web sitesi için 612 ms – 680 ms arasında kalıyor.

Veri merkezleri

GreenGeeks Veri Merkezleri

GreenGeeks’in Phoenix, Chicago, Toronto, Montreal ve Amsterdam’da beş veri merkezi bulunmaktadır. Bu beş veri merkezinden yalnızca Chicago Datacenter tüm hizmetleri destekliyor ve geri kalan dört tanesi yalnızca Paylaşılan / Satıcı barındırma hesaplarını destekliyor.

Güvenlik

Şirket, sunucuları her türlü güvenlik tehdidini önlemek için güvenli hale getirdiğini ve sunucu yapılandırmalarını çalışır durumda tutmak için düzenli olarak güncelleyen bir uzman mühendis ekibine sahip olduğunu iddia ediyor.

Ayrıca, gerçek zamanlı güvenlik taraması, Spam Assassin koruması, otomatik kaba kuvvet tespiti ve SSL güvenli sunucusu ile birlikte, ek güvenlik özellikleri olarak dizinlerinizi parola ile koruma özelliği sunar.

Müşteri desteği

GreenGeeks, müşterilere özel destek sağlayacak uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında aktiftirler ve hemen sorgulara cevap verirler.

Sohbet, sosyal medya ve e-posta gibi herhangi bir yardıma ihtiyacınız olması durumunda onlarla farklı kanallardan iletişim kurabilirsiniz.

Geri ödeme politikası

GreenGeeks 30 gün para iade garantisi vermektedir. Hosting hizmetini satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iptal ederseniz, tam bir geri ödeme alırsınız.

GreenGeeks’in Artıları ve Eksileri

GreenGeeks’in Artıları:

 • Yeşil bir şirket ve karbon ayak izini azaltan teknolojiyi kullandığını iddia ediyor.
 • Gereksinimlere ve bütçeye göre seçim yapabileceğiniz birden fazla paket seçeneği vardır.
 • Özel bir WordPress barındırma destek ekibi, WordPress’e özel destek sağlamak için her zaman çevrimiçi.
 • Yükleme süresi birçok rakipten daha iyidir.

GreenGeeks’in Eksileri:

 • Çalışma süresi hakkında bazı şikayetler oldu.

GreenGeeks İndirimleri

Şirket, yeni müşteriler için zaman zaman özel indirimler ve teklifler sunmaktadır. Kayıt faturanıza göre kullanabileceğiniz kupon kodları sağlarlar. GreenGeeks, Black Friday, New Year Eve ve diğerleri gibi özel indirimlerle geliyor.

% 70 İndirimle GreenGeeks Hosting Alın

GreenGeeks Alternatifleri

GreenGeeks çevre dostu ve uygun fiyatlı bir hosting sağlayıcısıdır. GreenGeeks’e alternatif olarak Scala Hosting veya HostGator hosting hizmetlerini seçebilirsiniz.

Sonuç

GreenGeeks ile genel deneyim iyidir. Yeşil bir şirket olduğunu ve yenilenebilir enerji kaynaklarını teşvik ettiğini iddia ediyorlar. Paketler uygun fiyatlı ve WordPress hosting birinci sınıf. Sunucu çalışma süresi% 99.97 ile% 99.99 arasında sabit kalmıştır. Genel olarak, her boyuttaki web sitesi ve blog için iyi bir seçimdir.

Ayrıca Oku:

 • Scala Hosting İncelemesi 2020
 • HostGator Yorumlar
GreenGeeks İnceleme 2020
 • Hız ve performans

 • Güvenlik

 • Müşteri desteği

 • Para iade garantisi

5

özet

GreenGeeks, çok uygun fiyatlarda barındırma hizmetleri sunan çevre dostu bir web barındırma sağlayıcısıdır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me