Dreamhost Review 2020: Barındırma Planları, Özellikler ve Alternatifler

Dreamhost 1997 yılından beri web hosting hizmetleri sunmaktadır. Şirketin California, Oregon ve Portland’da Los Angeles ve Berea’da ofisleri bulunmaktadır. Dreamhost, dünyanın dört bir yanındaki 450.000’den fazla üyeye 1,5 milyon site sağlayan en iyi web barındırma şirketlerinden biridir.


Yıllar geçtikçe, Dreamhost gelişmiş barındırma özellikleri için bir marka haline geldi. Portföyünü ve güvenilirliğini artırmak için Dreamhost, bulut barındırma ve bilgi işlem hizmetlerini tanıttı. WordPress ile küçük bir web sitesi başlatmak istiyorsanız, hızlı ve gelişmiş barındırma özelliklerini edinmek için Dreamhost’u kısa listeye alabilirsiniz..

Dreamhost İnceleme 2020

Dreamhost’un WordPress ile benzersiz bir ilişkisi vardır. Anında tek tıklamayla kurulum ile çeşitli eklentiler sunar. Dreamhost artık açık kaynaklı bir teknolojidir ve bir müşteriye yardımcı olmaya büyük önem vermektedir. Dreamhost, paylaşılan barındırma, VPS barındırma, WordPress barındırma, Adanmış ve bulut barındırma gibi her türlü barındırma hizmetini sunar.

Aşağıdaki bölümde, WPressBlog’da çeşitli Dreamhost’un barındırma planlarından ve paketlerinden bahsettik. Sadece kısa bir göz atın ve işiniz için en iyi hosting planını kısa listeye ekleyin.

Dreamhost Özellikleri

 • Ücretsiz Alan Adı
 • WP Web Sitesi Oluşturucu
 • sınırsız bant genişliği & Depolama
 • Gelişmiş, Kullanımı Kolay Özel Kontrol Paneli
 • ÜCRETSİZ Gizlilik Koruması
 • Otomatik Yedeklemeler
 • Hızlı SSD Depolama
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • % 100 Çalışma Süresi Garantisi
 • 97 Gün Para İade Garantisi

Dreamhost Hosting Planları

dreamhost hosting planları

Paylaşılan Evsahipliği:

İki paylaşılan barındırma planı, paylaşılan başlangıç ​​ve paylaşılan sınırsız vardır. Üç yıl boyunca hizmet satın alırsanız, fiyatları 2.59 $ / mo ve 5.95 $ / mo’dır..

Paylaşımlı hosting’de ücretsiz bir alan adı, sınırsız trafik, WP web sitesi oluşturucu, SSD depolama alanı ve ücretsiz SSL güvenlik sertifikaları alacaksınız.

Dreamhost ayrıca PHP7.1 desteği, IPV6 desteği, Tam CGI erişimi, kolay kontrol paneli ve sınırsız MySQL veritabanları ve daha fazlası gibi daha gelişmiş özellikler sunar.

97 Gün Risksiz DreamHost’u deneyin

VPS Barındırma

Web sitesi performansı daha yüksek bir beklentiniz varsa ve web siteniz ağır kaynaklar istiyorsa, VPS hosting satın almaktan çekinmeyin. VPS barındırma genellikle size adanmış sunucu kaynakları sunduğu için paylaşılan barındırmadan daha pahalıdır.

Dreamhost, Basic VPS, Business VPS, Professional VPS ve Enterprise VPS gibi çeşitli özel VPS barındırma planları sunar.

Temel VPS planı: Yeni ve küçük web siteleri için en iyi plan. Bu planın ücreti 3 yıl için aylık $ 10,00. Temel VPS planı, 1 GB RAM, 30 GB Depolama, Sınırsız Etki Alanları ve Sınırsız barındırılan Etki Alanları, tam yönetilen hizmetlere sahip Linux Ubuntu İşletim Sistemi içerir.

İş VPS planı: Basic VPS’den daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Bu plan küçük işletmeler için en uygun olanıdır. Business VPS Planını 3 yıllığına aylık 20,00 $ karşılığında satın alabilirsiniz. 2 GB RAM, 60 GB Depolama ve sınırsız bant genişliği içerir.

Profesyonel VPS planı: Kaynak yoğun siteler için barındırma VPS arıyorsanız, Profesyonel VPS planına gidin. Bu planın ücreti aylık 40 dolar. 4 GB RAM ve 120 GB depolama alanı ve ayrıca sınırsız bant genişliği içerir.

İşletme planı: Bu plan, yüksek trafik alan ve yüksek kaynak gerektiren web siteleri için uygundur. Bu plan size aylık 80 $ maliyeti. Sınırsız bant genişliği ile 8 GB RAM ve 240 GB depolama alanı ile donatılmıştır.

Özel Hosting:

Adanmış barındırma, yüksek trafikli web siteleri, büyük e-ticaret web siteleri, yüksek profilli müşterileri olan ajanslar, bayi barındırma … ..cc için mükemmeldir. Özel sunucular web sitenize mükemmel hız ve güvenilirlik sağlar.

Dreamhost ayda sadece 149 dolara özel bir sunucu sunuyor. Özel barındırma paketinin tamamı% 100 kesintisiz çalışma garantisi, DDoS koruması, RAID1 depolama, 24X7 destek ve sunucu izleme ve Tam Kök ve Kabuk Erişimi (SSH) içerir. Dreamhost maksimum RAM kapasitesi, yani Godaddy, HostGator ve Bluehost’tan daha yüksek 64 GB.

Bir web tasarımcısı ve geliştiricisiyseniz, müşterinizin web sitesini kendi sunucunuzda barındırmak için özel bir sunucu satın alabilirsiniz.

Bulut Barındırma:

Dreamhost 30 saniyeden kısa sürede SSH sunar. Komut satırı araçları aracılığıyla Open Stack uyumlu API istekleriyle sunucunuzun herhangi bir bölümünü istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. İşletmenizin yeterli büyüme sağlamak için özel buluta ihtiyacı varsa Dreamhost size çok yardımcı olabilir.

Dreamhost, 512MB RAM sunucusu, 2GB RAM sunucusu ve 8GB RAM sunucusu gibi bulut sunucuları için 3 barındırma planı sunar.

Tüm planlar 1v CPU, 80GB SSD disk, ücretsiz bant genişliği, 100GB blok depolama içerir ve maliyet aylık 4,50 $ ‘dır. 2GB ve 8GB sunucular maliyeti maksimum 12 $ ve aylık 48 $ yerine aynı özelliklere sahipken.

Dreamhost’tan en uygun sunucu planına göz atmalısınız..

WordPress Barındırma:

Dreamhost en iyi WordPress barındırma sağlayıcısıdır. Resmi olarak WordPress.org tarafından önerilen. Ayrıca aylık 2.59 $ maliyet için Dreamhost’tan WordPress hosting satın alabilirsiniz.

Dreamhost, Starter, Basic, Plus ve Advanced gibi 4 çeşit WordPress barındırma planı sunuyor. Başlangıç ​​web siteniz için WordPress hosting satın almak istiyorsanız, başlangıç ​​WordPress hosting planı sizin için en uygunudur. Temel bir WordPress barındırma planı blogunuz için en uygun olanıdır. Trafiğe kapalı bir web sitesi için Plus WordPress barındırma planını satın alabilir ve yüksek trafik alan bir web sitesi için Gelişmiş WordPress barındırma planını satın alabilirsiniz.

Tüm WordPress barındırma planlarındaki ortak özellikler, E-posta barındırma, 7/24 saat destek ve kullanımı kolay özel kontrol panelidir..

Müşteri desteği:

Dreamhost 24X7 müşteri desteği sağlar. Uzman ekip üyeleri her türlü sorunu çözmek için anında dostça yardım sağlar. Dreamhost müşteri desteğini e-posta veya sohbet yoluyla bağlayabilirsiniz.

Dreamhost Hosting’in Artıları

 • Dreamhost sınırsız veri depolama ve sınırsız bant genişliği sunar.Sınırsız Politika‘Terimler.
 • Sınırsız MySQL veritabanı ile sınırsız site barındırmaya izin verir.
 • Whois gizliliğiyle ücretsiz bir alan sunuyor.
 • Dreamhost her planı% 100 çalışma süresi ve 97 gün para iade garantisi ile sunar.

dreamhost çalışma zamanı garantisi

 • Sayfa yükleme zamanlaması diğer web barındırıcılarından% 18 daha hızlı.

Dreamhost Hosting Eksileri

 • Optimize edilmiş WordPress barındırma için ek ücretler gerekir.
 • Metin tabanlı kontrol paneli.
 • Canlı sohbet desteği için uzun süre gereklidir.
 • Pahalı hosting ücretleri. (Paylaşımlı barındırma için ucuz fiyat)

Dreamhost hakkında SSS

DreamHost iyi bir web sitesi barındırıcısı mı?

Dreamhost, WordPress.org tarafından önerilen bir barındırma sağlayıcısıdır ve% 100 kesintisiz çalışma garantisi sunar. İyi bir hosting şirketi.

DreamHost’un sahibi EIG mi??

Hayır, DreamHost’un sahibi EIG değildir. Özel sektöre ait bir şirkettir.

Dreamhost ne tür bir barındırma hizmeti sunuyor??

Dreamhost, paylaşılan barındırma, WordPress barındırma, VPS barındırma, özel barındırma, bulut barındırma, etki alanı adları, web tasarımı, e-posta barındırma ve G Suite sunar.

DreamPress nedir?

DreamPress, Dreamhost’un yönetilen WordPress barındırma hizmetidir.

Dreamhost hostingin başlangıç ​​fiyatı nedir?

Dreamhost hosting’in başlangıç ​​fiyatı 2.59 $ / mo.

Dreamhost Hosting Planlarında herhangi bir indirim sunuyor mu??

Dreamhost yeni müşterilerine% 50’ye varan indirimler sunuyor.

Dreamhost ücretsiz bir alan adı sunuyor mu??

Evet, Dreamhost ücretsiz bir alan adı sunuyor.

Dreamhost ücretsiz bir SSL Sertifikası sunuyor mu??

Evet, Dreamhost ücretsiz SSL sertifikaları sunar.

Dreamhost Para İade Garantisi sunuyor mu??

Evet, Dreamhost, paylaşılan barındırma planlarında 97 gün para iade garantisi sunuyor. Alan adı kayıt ücreti geri ödeme için geçerli değildir.

DreamHost sunucuları nerede bulunur??

DreamHost bulut hizmetleri ABD’de bulunur, ancak dünyanın her yerinden erişilebilir. DreamCompute Ashburn, Virginia veri merkezindedir ve DreamObjects Irvine, California veri merkezindedir.

DreamHost cPanel kullanıyor mu??

Dreamhost standart cPanel kullanmaz. Her şeyi yönetebileceğiniz özel olarak oluşturulmuş bir panele sahiptir..

En iyi Dreamhost Alternatifi?

A2 Hosting, Dreamhost’a en iyi alternatiftir.

97 Gün Para İade Garantisi ile DreamHost’u deneyin

Dreamhost barındırma hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, aşağıdaki video eğiticisini kullanarak kolayca bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, sorularınıza anında çözüm bulmak için DreamHost’un bilgi tabanı burada.

dreamhost bilgi tabanı

Bu veriler, faturalandırma, menkul kıymetler, sorun giderme ve barındırma ile ilgili tüm bilgileri sağlar.

Dreamhost Hosting İncelemesinde Son Sözler

Umarız burada sizin için değerli bir şey bulmuşsunuzdur. Ayrıca, tüm hosting planlarında indirim almak için Dreamhost kupon kodumuzu kullanabilirsiniz. Şimdi işiniz için en iyi web sağlayıcı barındırma karar vermekte özgürsünüz. Diğer web barındırma şirketleri için çeşitli blog yazılarımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Aşağıdaki yararlı makaleleri de okuyun,

 • Dreamhost Kupon Kodları
 • Dreamhost Black Friday Fırsatları
 • Dreamhost ve HostGator Karşılaştırması

Diğer Hosting Yorumları,

 • WP Engine Hosting İncelemesi
 • SiteGround Yorumları
 • Bluehost Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları
 • HostGator Yorumlar
Dreamhost İnceleme 2020
 • Hız ve Performans

 • Fiyatlandırma

 • Özellikleri

 • Güvenlik

 • Müşteri desteği

5

özet

Dreamhost, en iyi yönetilen hizmetler,% 100 çalışma süresi ve 97 günlük para iade garantisi sağlayarak çok fazla müşteriyi memnun etti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me