2020 için Pressidium Hosting İnceleme ve İndirim Teklifi

Lansmanından bu yana, sadece on yıl içinde WordPress, dünya çapında milyonlarca web sitesi tarafından kullanılan en popüler CMS oldu. Açık kaynaklı bir platform olan WordPress, geliştiricilerin topluluğuna WordPress ile kullanabileceğiniz eklentilere yeni ve gelişmiş özellikler eklemeye devam etme seçeneği sunar.


WordPress tabanlı bir web sitesi barındırmak için ek özellikler gerekmez, ancak web sitenizi barındırmak için yüksek kaliteli hızlı sunucuları olan bir web servis sağlayıcısı kullanmanız önerilir..

Pressidium Dergisi 2020

Pressidium, WordPress hostingindeki uzmanlığı ve WordPress dışındaki web siteleri için herhangi bir plan sunmayan en iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarından biridir.

Pressidium – Dikkat çekici bir performansa sahip genç bir şirket

2014 yılında uzman mühendis ve geliştirici olan dört meslektaş tarafından başlatılmıştır. Şirketin temel amacı, WordPress tabanlı web sitesi için tüm barındırma ihtiyaçlarınız için tek elden bir çözüm sunmaktır.

Pressidium WordPress Hosting İncelemesi

Pressidium, sorularınızı birkaç dakika içinde çözebilecek WordPress ve Sunucu uzmanlarına sahip müşteri desteği ile tanınır. Satış Sonrası destek, Pressidium’dan web sitesi satın almanın en büyük avantajlarından biridir.

Pressidium Kupon Kodu 2020

Bir yıl boyunca Pressidium hosting satın alırsanız şirket 2 ay ücretsiz hosting sunuyor. Bu indirimi almak için, barındırma almak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Pressidium Barındırma Hizmeti Alın

Pressidium WordPress Hosting Planları

Diğer web hosting şirketlerinin aksine, Pressidium’un tüm konsantrasyonu WordPress hosting etrafında dönmektedir. Şirket ayda 21 $ ‘dan başlayan 6 farklı plan sunuyor. Şüphesiz pahalı tarafındadır, ancak özellikler, performans ve müşteri desteği kesinlikle fiyatı haklı çıkarır.

Pressidium WordPress Hosting Planları

Mikro

Micro, yıllık olarak ödenirse $ 21 / mo’ya mal olacak bir başlangıç ​​planıdır. Aydan aya ödeme yaparsanız, size 24,90 $ / ay mal olacak. Bu planda, 5 GB depolama alanına sahip bir web sitesi barındırabilirsiniz. Aylık 10 bin web sitesi ziyaretçisine izin verir. Bu plan, çok fazla ziyaret veya depolama alanı gerektirmeyen küçük web siteleri için en iyisidir.

Kişiye özel

Bu plan küçük ölçekli web siteleri için idealdir. Kendi kendine barındırılan bir blog oluşturmaya başlıyorsanız veya çalışmalarınızın bir kısmını bir web sitesiyle sergilemek istiyorsanız, bu plana gitmelisiniz. Bu plan altında en fazla üç WordPress yüklemesi barındırabilirsiniz, ancak bu yüklemelerin tek bir etki alanında olması gerekir.

Ölçülmemiş bant genişliği ile 10 GB depolama alanı sağlar. Ancak, ayda 30 bin ziyaretçiyi işleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu plan, yıllık olarak faturalandırılırsa, size aylık 42 ABD doları tutar.

Profesyonel

Profesyonel plan, ayda 100 bin ziyaretçiye ulaşan web siteleri için tasarlanmıştır. Bu plan kapsamında, tek veya birden çok alanda olabilen en fazla 10 yükleme barındırabilirsiniz.

Bu plan kapsamında, ölçülmemiş bant genişliği ile 20 GB depolama alanı elde edeceksiniz. Bu plan, yıllık olarak faturalandırıldığında size 125 ABD doları tutar.

Trafiğin ayda 500 bin’e kadar ulaşabildiği küçük işletmeler için bu en iyi plan. Alan adınızda e-posta kullanıyorsanız, bu plan kesinlikle küçük ölçekli bir kuruluşa duyulan ihtiyaç için yeterli olacaktır.

Bu plan kapsamında, ölçülmemiş bant genişliği ile birlikte 30 GB depolama alanı elde edeceksiniz. İstediğiniz destek için size özel bir hesap yöneticisi atanacaktır; bu, sorgularınızın öncelikli olarak çözüleceği anlamına gelir. Bu plan size aylık 250 dolara mal olacak.

Business Plus

40 GB depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliği ile bu paket, her ay 1 milyona kadar ziyaretçi alan web siteleri için idealdir. Bu paket altında benzer veya farklı alanlarda en fazla 50 WordPress yüklemeniz olabilir.

Bu pakette de özel bir hesap yöneticisi alacaksınız. Aylık 500 $ ‘lık bu plan, yüksek web sitesi trafiğine sahip şirketler ve işletmeler için en uygunudur.

Kurumsal Plan

Pressidium Kurumsal Planları

Büyük medya evleri, devlet kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, üniversiteler, dijital veri depolama şirketi veya ayda bir milyondan fazla ziyaretçi alan büyük bir çokuluslu şirket işleten şirketler için, Pressidium kurumsal web barındırma onlar için en iyi seçenek olacaktır.

Bu paketin altında istediğiniz sayıda WordPress hesabı yükleyebilirsiniz. Size 24 × 7 destek sağlamak için özel bir ekip alacaksınız.

Bu paket size aylık en az 790 ABD dolarına mal olacak. İhtiyacınıza göre şirketten de özel bir teklif isteyebilirsiniz.

Hız ve performans

Pressidium, bir sunucuda barındırılan web sitelerinin hızını artırmaya yardımcı olan dinamik yük dengeleme kullanır. Bağlantı süresini daha da azaltacak olan dünyanın dört bir yanından veri merkezleri seçme şansınız olacak.

Sunucular, hesabınıza yüklenen tüm resimleri hızlı indirme için optimize eden otomatik görüntü optimize edicilere sahiptir..

Veri merkezleri

Şirket, son 5 yıl içinde veri merkezleri için 22 stratejik yer seçmiştir. Kuzey Amerika, Avrupa, Okyanusya ve Asya Pasifik ve diğer birçok lokasyondaki veri merkezleri ile şirket, web sitesinin hızını daha iyi optimize edebilmeniz için seçtiğiniz veri merkezini seçme şansı elde etmenizi sağlar. güvenilir şekilde.

Güvenlik

Şirket, sunuculardaki güvenliğini düzenli olarak güncelliyor ve daha iyi güvenlik sağlamak için donanımı yükseltmeye devam ediyor. Şirket, sunucuların% 100 güvenli olmasını sağlamak için 24 saat çalışan özel bir mühendis ekibine sahiptir..

Müşteri desteği

Herhangi bir web hosting şirketi için çok daha iyi müşteri hizmeti sunmak önemlidir. Müşterilerin çoğu için, yılda bir kez satın alma, birçok hosting şirketi genellikle destek sağlamada gecikiyor.

Öte yandan, Pressidium müşterinin yalnızca dikkatini ve desteğini 24 × 7 alırsa elinde tutacağına inanıyor.

Bugünün zamanında, hızlı yanıt başarının anahtarıdır ve özel uzman ekibi tüm müşterilere birkaç dakika içinde doğru çözümü sunar.

Şirket ayrıca, kullanıcıların sorgularını daha da hızlı bir şekilde etkileşime girip çözebilecekleri Twitter ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında aktif.

Pressidium’un Artıları ve Eksileri

Pressidium’un Artıları

 • Şirket, WordPress tabanlı web siteleri için özel destek sağlar ve sunucularda başka bir komut dosyası barındırmaz.
 • 22 stratejik veri merkezi konumu ile müşterinin web sitesinin daha hızlı yüklenmesini sağlar.
 • Şirketin, WordPress ve sunucu uzmanlarından oluşan bir ekibi var ve müşteriler için 24 × 7 destek sağlıyor.
 • SSL sertifikası tüm paketlere dahildir.
 • Tüm sunucular yönetilir ve% 100 kötü amaçlı yazılım izleme ve otomatik kaldırma özelliğine sahiptir.

Pressidium Eksileri

 • Web siteniz WordPress’e dayanmıyorsa, barındırma hizmetlerinden yararlanamazsınız.
 • Paketler diğer hosting şirketlerine göre pahalı.

Bazı durumlarda, bir sorgunun yanıt süresinin beklenenden daha yüksek olduğuna dair şikayetler olmuştur. Ancak, paketlerdeki şirket, Business, Business Plus veya Enterprise planı için ödeme yapanların 24 × 7 desteği için özel bir hesap yöneticisi alacaklarını açıkça ortaya koyuyor.

İndirimler ve teklifler

Paketi bir yıl veya daha uzun süre satın alırsanız, fiyatta iyi bir indirim alırsınız. Ayrıca şirket, Kara Cuma, Noel ve Yılbaşı Gecesi gibi özel tatiller sırasında inanılmaz teklifler ve indirim kuponu kodu sunuyor.

2 Aylık Ücretsiz WordPress Barındırma ile Pressidium’u Alın!

Pressidium Alternatifleri

Pressidium kalite yönetimli WordPress barındırma sağlayıcısıdır, bu nedenle WP Engine, Pressable, WPX Hosting ve Kinsta fiyatlandırma ve barındırma özellikleri açısından Pressidium’a en iyi alternatiflerdir.

Sonuç

Pressidium, çok genç bir şirket olmasına rağmen köklerini birçok yerde genişletti. Sadece özel WordPress hosting ile, şirket fiyat hakkında iki kez düşünmeden kaliteli hizmet almaya inanan bireyleri ve şirketleri çekiyor.

Diğer web hosting şirketlerine kıyasla, Pressidium’da fiyatlar daha yüksek tarafta yer alıyor, ancak sunucularda kullandıkları donanım ve müşteri hizmetlerinden hızlı yanıt süresi kesinlikle fiyatı haklı çıkarıyor. Web sitesinin beklenenden daha fazla kaynak kullanması durumunda şirket maliyeti karşılar.

Ancak, tekrarlanan durumlarda olursa, planlı bir yükseltme önerecektir. İş ve işletme paketlerinde de bir hesap yöneticisi alacaksınız. Pressidium içeren e-posta sistemi en üst kalitededir ve tüm e-postalarınızı herhangi bir aksaklık olmadan çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca Oku:

 • WP Motor Hosting İncelemesi 2020
 • Kinsta İnceleme 2020
 • Preslenebilir Yorumlar 2020
 • WPX Hosting İncelemesi
Pressidium WordPress Hosting İncelemesi 2020
 • Hız ve performans

 • Güvenlik

 • Müşteri desteği

 • Fiyatlandırma

5

özet

Pressidium, 2019’daki herhangi bir başlangıç ​​veya işletme için en iyi WordPress barındırma çözümüdür

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me