Ako napísať krikový emoji ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ [najrýchlejší a najjednoduchší možný spôsob]

Aj keď emodži prevzali svet textových správ, stále sa nemôžeme dostať cez napísaný emotikon. A pokrčený emoji musí byť náš obľúbený!


Ako napísať The Shrug Emoji

Emotikony a špecificky napísané emócie pokrčených rias sú emotikony v japonskom štýle, známe tiež ako Kaomoji. Tento štýl emotikónov používa prvky zo skriptu Katakana v japončine.

Dnes je väčšina klávesových skratiek, ak nie všetky, štýlom qwerty. S týmito klávesnicami je niekedy jednoduchšie používať grafické emotikony ako písať emotikony. Ale ak ste stále fanúšikom typického emotikonu pokrčeného ramenami, máme pre vás chrbát.

V tomto článku vám povieme, ako môžete využiť klávesnicu qwerty na rôznych platformách a napriek tomu sa vám podarí vytvoriť zadaný emotikon, ktorý každý rýchlo miluje.!

Čo znamená Shrug Emoji ¯ \ _ (ツ) _ / ¯??

Skôr ako sa dokážeme skutočne naučiť písať na plece emodži, najprv pochopíme, čo to znamená. Ak nerozumiete významu emotikonu s pokrčeným ramenom, nebudete ho môcť správne používať. Čo to znamená?

Rameno je vizuálne znázornenie jednotlivca, ako napríklad ten, kto používa emodži. Predstavuje dve možnosti; stav nepozornosti, keď sa osobe nezaujíma situácia alebo jej následky. Medzitým emoji tiež znamená, že osoba, ktorá ho používa, nevie o konkrétnej téme, o ktorej sa diskutuje, alebo o nej nevie. Všetko záleží na kontexte a situácii, v ktorej sa používa!

História Shrug Emoji?

Emoji, ktorý sa dnes tak často a často používa, musí mať za sebou hlboké korene a bohatú históriu. Emoji, ktorý preberá internet ako je tento a stáva sa univerzálnym jazykom, pochádza z japonských emotikónov, ktoré sa tiež nazývajú Kaomoji.

Katakana je forma skriptu v japončine, ktorá vo veľkej miere používa tie isté prvky, aké nachádzame v pokrčivom tvári. Vo svete internetu a memov sa však emotikón stal populárnym a používaným ľuďmi na Twitteri a Facebooku po škandále Kanye.

Kanye zostrelil Taylora Swifta, ktorý sa zasadzoval za Beyoncé tým, že urobil veľmi podobné gesto emotikonu s natiahnutými rukami a pokrčil plecami. Uskutočnilo sa to v roku 2010 a odvtedy je neodmysliteľnou súčasťou internetovej kultúry!

Ako napísať Shrug Emoji na iPhone, Android, Mac & PC

S takou všestrannosťou technológie, že dnes neexistuje žiadna univerzálna alebo štandardná platforma, ktorú každý používa. Od smartfónov k tabletom a počítačom máme dnes niekoľko druhov softvéru, medzi ktoré najčastejšie patria MAC OS, Windows, iOS a Android..

Preto sa každý z týchto programov navzájom líši a majú niektoré dôležité variácie, ktoré ovplyvňujú užívateľské rozhranie. Písanie krčkov je teda na všetkých týchto platformách odlišné. Čítajte ďalej, aby ste zistili, ako napísať pokrčený emoji do softvéru alebo operačného systému, ktorý používate.

Ako používať Shrug Emoji na Mac (OS X)

Najprv sa pozrime, ako používať pokrčený emodži ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ na počítači Mac.

Ako používať Shrug Emoji na počítači Mac

 1. Otvorte počítač Mac a prejdite do rozhrania nastavení / systémových preferencií.
 2. Vyberte predvoľby klávesnice.
 3. Po kliknutí na panel klávesnice sa zobrazí tabla „text“. Vyberte to.
 4. Keď prejdete na textovú tablu, v dolnom rohu nájdete ikonu „+“. Kliknite na to.
 5. Teraz konečne do stĺpca nahradiť budete musieť vložiť kľúče a znaky, ktoré chcete nahradiť, do ikon emoji. Keď sa tieto znaky vložia, pri každom zadaní týchto znakov sa nahradia emotikónom s pokrčením ramien.
 6. v časti „s“ skopírujte a prilepte odkaz na plece; ¯ \ _ (ツ) _ / ¯.

Majte Windows?

Systém Windows nemá zabudovanú funkciu na automatické opravy pravopisu. Z tohto dôvodu nemôžete automaticky nahradiť žiadne kľúče alebo znaky. Na používanie pokrčeného emotikonu vo vašom Windows alebo PC však stále môžete používať niektoré bezplatne stiahnuteľné programy, napríklad PhraseExpress..

Používatelia iPhone môžu tiež používať zariadenie Shrug Emoji

Pre používateľov iPhone môžete používať pokrčený emoji nasledujúcim spôsobom (ak máte iPhone a MAC, môžete synchronizovať preferencie klávesnice a začať s tým rýchlo):

 1. Otvorte aplikáciu nastavení. Prejdite na „Všeobecné“.
 2. Všeobecne prejdite na nastavenia klávesnice.
 3. Prejdite na „Skratky“ a kliknite na znamienko plus v hornom rohu obrazovky.
 4. Zadajte znaky, ktoré chcete nahradiť, a kliknite na tlačidlo Uložiť!

Napíšte na telefóne iPhone aplikáciu Shrug Emoji ¯ \ _ (ツ) _ / ¯!

Ako ju používať na telefónoch s Androidom

 1. Skopírujte ¯ \ _ (ツ) _ / ¯ pre informáciu.
 2. V ponuke prejdite na aplikáciu „Nastavenia“.
 3. Vyberte jazyk a možnosť zadávania.
 4. Prejdite na možnosť „všetky jazyky“.
 5. Kliknite na tlačidlo „+“. Sem zadajte požadované znaky, ktoré chcete nahradiť ikonami emodži.
 6. Vložte referenčné emoji do poľa „Napíšte slovo“.

Záverečné slovo

Teraz, keď ste sa naučili, ako na všetkých platformách napísať pokrčený emoji ¯ \ _ (ツ) _ / ¯, pokračujte a buďte roztomilí a kreatívni vo všetkých svojich budúcich tweetoch a na Facebooku. Zosúlaďte sa s trendmi pomocou emotikonu pochádzajúceho z Japonska, ktorý vzal internet za búrky!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map