uCoz Огляд

uCoz – це багатоцільовий розробник веб-сайтів із набором декількох функцій, які допомагають нетехнікам та новачкам створювати різні типи веб-сайтів з нуля. Платформа може представляти великий інтерес для блогерів, власників малого бізнесу та фрілансерів, які прагнуть по-різному монетизувати свої веб-сайти, а також користувачів, які хочуть запустити невеликий цифровий магазин. Програмне забезпечення дуже просте у використанні з безліччю модулів, простим DIY-редактором, функцією електронної комерції та іншими параметрами, які можуть вам здатися корисними.


Конструктор веб-сайтів має структуру модулів. Це означає, що користувачам не доведеться кодувати. Вони можуть використовувати редактор для створення потрібної їм структури, вибравши необхідний модуль лише одним клацанням миші. Крім типових типів веб-сайтів, uCoz дозволяє легко створювати онлайн-дошки, привабливі цільові сторінки або цифрові фотоальбоми тощо. Функціонал достатньо широкий для вирішення різних завдань. У той же час це буде чудово працювати для професійних веб-дизайнерів, спрямованих на створення веб-сайтів для своїх клієнтів.

Давайте обговоримо деякі причини, які роблять розробника веб-сайту варто звернути увагу.

1. Простота використання

Як було сказано раніше, uCoz є багатоцільовим розробником веб-сайтів. Це означає, що він не просто дозволяє користувачам створювати різні типи сайтів, а й той факт, що він підійде як нетехнікам без навичок кодування, так і досвідченим розробникам чи веб-дизайнерам. У системі є як сам редактор, так і інструменти для редагування HTML сайту для більшої свободи налаштування.

uCoz: Безкоштовний веб-сайт

Починаємо

Щоб розпочати створення свого веб-сайту, вам потрібно додати знак у процедурі, яка вимагає підтвердження телефону. Все, що вам потрібно, це вказати свій номер телефону та ввести код підтвердження, надісланий SMS. Після завершення цього етапу вам буде запропоновано ввести домен і вказати ім’я веб-сайту (це може стосуватися ніші вашого бізнесу, назви групи тощо.).

Наступним кроком є ​​вибір дизайну веб-сайту або шаблону. Тут ви маєте можливість 258 різних шаблонів, відсортованих за категоріями. Вони посилаються на різні ніші, починаючи від моди & індустрія краси, музика, кіно, спорт та інше. Хороша новина полягає в тому, що після того, як ви підібрали шаблон, ви не змушені його дотримуватися. Користувачі можуть безкоштовно змінити макет дизайну сайту пізніше, використовуючи Загальні налаштування.

Створити аккаунт

Тепер вам потрібно вибрати мову веб-сайту та позначити модулі, які ви хочете бачити на сайті за замовчуванням. Тут у нас є редактор сторінок, форуми, контактні форми, цифровий магазин, новини та інші модулі, які можуть стати в нагоді. Виберіть ті, що стосуються вашої ніші. Ось ми нарешті всередині приладової панелі! Тут у лівій інформаційній панелі є всі доступні модулі та списки сторінок.

Зробіть сам редактор та модулі

Панель управління постачається з різноманітними налаштуваннями, інструментами та варіантами дизайну, які можуть виглядати трохи запаморочливо з самого початку. Можливо, вам знадобиться певний час, щоб звикнути до інтерфейсу. Через деякий час ви зрозумієте, що uCoz насправді виконує цю роботу, пропонуючи повністю функціональні модулі, які ви вибрали під час входу. Якщо вам здається, що вам потрібні додаткові розділи для веб-сайту, ви можете додати нові модулі з каталогу.

uCoz Панель управління

Вибір модулів виглядає вражаюче. Користувачі можуть коригувати тести на місці для кращої взаємодії з користувачами, розділів поширених запитань тощо. Модулі SEO та Інтернет-магазину будуть доступні за замовчуванням. Однак ви не зможете використовувати функції електронної комерції, якщо не оновите свій план. Ті, хто потребує більшої свободи налаштування, оцінять повний контроль над HTML та CSS сторінок. Ви можете отримати доступ до коду буквально кожного елемента сторінки та редагувати його залежно від ваших потреб.

2. Особливості & Гнучкість

Потужність розробника веб-сайту полягає в його модулях. Вони фактично визначають сильні сторони uCoz. Забезпечити SEO-оптимізацію веб-сайту для кращого рейтингу, розширену функціональність електронної комерції, доступну лише у планах Maximal і Shop. Додаткові функції включають засоби безпеки для захисту вашого веб-сайту, створення резервних копій тощо. Давайте подивимось на основні переваги програмного забезпечення для побудови веб-сайтів uCoz:

 • Інтернет-магазин – система має свій власний модуль uShop, який фактично поставляється як готовий цифровий магазин. Підходить для різних потреб, незалежно від того, рекламуєте ви свої послуги, продаєте фізичні товари чи завантажуєте, сценарії та файли. Модуль має надійну систему управління продуктами, де користувачі можуть створювати нові категорії, імпортувати / експортувати прейскуранти в різних форматах, включати або вимикати деякі елементи тощо. Як розширена функція електронної комерції, система дозволяє керувати вашими замовленнями, стежити за покупцями та відстежувати продажі. Вибір варіантів оплати для інтеграції величезний. Тут ви можете обрати один з найпопулярніших сервісів, таких як PayPal, Stripe, Webmoney, UnitPay тощо. Налаштування доставки дозволяють вибрати компанію для доставки вашої продукції. Модуль також дозволяє контролювати свої комісії, якщо ви співпрацюєте з торговими посередниками або посередниками.
 • Маркетинг та просування – функція електронної комерції uCoz не була б повноцінною без спеціальних знижок та персоналізованих пропозицій. Модуль дозволяє легко створювати та запускати акції, пропонувати знижки на певну продукцію, встановлювати правила знижок на конкретні товари залежно від їх ціни та інших характеристик.
 • Модуль SEO – SEO-модуль – це фактично інформаційна панель оптимізації веб-сайтів, де ви можете використовувати налаштування преміум-класу для редагування заголовків та описів, а також додавання ключових слів фокусування. Додаткові налаштування дозволяють задавати власні URL-адреси допису чи сторінки. Крім того, ви берете під контроль індексацію веб-сайтів. Користувачі можуть дозволити або заборонити індексацію домену, редагувати файл robots.txt тощо.
 • Безпека – на платформі є автоматизована система резервного копіювання, яка створює копію вашого сайту, щоб запобігти втраті інформації. Ви можете відновити попередню версію веб-сайту у разі виникнення будь-яких проблем. Вбудований антивірус сканує всі ваші файли.

uCoz HTML-редактор

Досвідчені кодери та веб-дизайнери оцінять функції скрипту PHP. Ви отримуєте повний доступ до FTP-сервера веб-сайту з можливістю виконувати скрипти PHP у файлах і каталогах.

3. Дизайн

Крім спеціальних системних тем, платформа має власну ринок з професійними готовими шаблонами та макетами. Вони виглядають більш стильно і актуально. Усі теми впорядковані за різними категоріями, які містять цільові сторінки, мистецтво, продукти харчування, бізнес, автомобілебудування тощо. Ціна варіюється від 12 до 56 доларів. Вони, безумовно, кращий варіант для системних шаблонів, які, як правило, мають застарілий дизайн, а якість може бути досить низькою.

Нові шаблони uCoz

uCoz робить великий акцент на можливості редагування дизайнерського коду веб-сайту. Наприклад, можна окремо редагувати код сторінки зі списком матеріалів, коментарі до блогу, форму доступу до веб-сайту тощо. Кожен встановлений модуль містить список доступних блоків та елементів, за допомогою яких можна вносити зміни в розділі редактора дизайну..

Таким чином, варіанти налаштування дизайну майже необмежені для користувачів, які мають навички кодування. Використання додаткових скриптів дозволить скористатися функціональною масштабованістю веб-сайтів, створених за допомогою uCoz.

4. Модулі uCoz

Раніше я згадував, що система пропонує набір “модулів”, які відповідають за різні функції веб-сайту. Ці модулі працюють як автономні програми та можуть використовуватися в різних комбінаціях. Кожен модуль може використовуватися для різних цілей, залежно від побажань користувача, і його можна встановити / видалити в будь-який час.

Модуль щоденника - Builder веб-сайтів uCoz

Більшість модулів постачаються безкоштовно, а деякі оплачуються (наприклад, Інтернет-магазин), а деякі мають і безкоштовну, і платну версію (наприклад, SEO-модуль або Social Media Publisher). Давайте докладніше розглянемо модулі uCoz:

Каталог сайтів

Спочатку нам потрібно встановити модуль. У верхньому лівому куті панелі адміністратора uCoz виберіть Каталог сайтів і виберіть “Встановити модуль”. Існує три способи його встановлення: використання заздалегідь визначеного набору з 18 категорій; набір з 220 категорій або без готових категорій. Незалежно від вашого вибору, ви зможете додавати, видаляти та редагувати категорії за потребою.

Каталог модулів - uCoz

Для мого тестового каталогу сайтів я вибрав третій варіант і вручну додав три конкретні галузеві категорії: Зробіть веб-сайтів, будівельників для професійних дизайнерів та завантажувачів веб-сайтів, які можна завантажити..

Настав час додати записи. Додавання сайтів до каталогу так само просто, як створення та редагування документа Word. Кожен запис можна легко налаштувати: ви можете додавати текстові описи, зображення, флеш-файли, таблиці, вбудовувати відео YouTube і навіть вставляти власні фрагменти коду (див. Скріншот).

uCoz Каталог сайтів - Додавання записів

Налаштування модуля

У каталозі веб-сайтів ви можете налаштувати тонна кількість властивостей, щоб вони виглядали та працювали так, як планувалося. Деякі з них:

 • Кількість стовпців у меню категорій.
 • Кількість записів на головній сторінці.
 • Максимальна довжина опису сайту.
 • Максимальний розмір файлу, завантаженого через сайт.
 • Показати / приховати опис категорії під її найменуванням у меню тощо.
 • Налаштуйте фільтри для кращого користувацького досвіду.

Крім того, є кілька тонких налаштувань, таких як “завжди вгорі “, дозволяють запису належати до кількох категорій одночасно тощо.

Погляд на вхід

Пам’ятайте, що ви можете встановити різні рівні дозволів на цей модуль, використовуючи можливості управління користувачем uCoz.

Дошка оголошень

uCoz Дошка оголошень - Записи

Рекламна дошка – це, мабуть, найбільш багатий на функцію модуль uCoz. У ньому є безліч настроюваних функцій, які допоможуть вам структурувати та відображати інформацію найбільш ефективним та приємним для очей способом. Цей модуль може існувати окремо як повнофункціональний веб-сайт дошки оголошень або може використовуватися разом з будь-яким іншим модулем uCoz.

Модуль рекламної дошки можна активувати двома способами: без категорій і як універсальна дошка оголошень. Останній варіант буде ідеально підходить для масштабних веб-сайтів порталу, оскільки він вже містить розділи та категорії для всіх поширених тем (Авто, Бізнес, Будівництво тощо). Колишній варіант (без категорій) призначений для вузько спеціалізованих веб-сайтів – у цьому випадку вам доведеться налаштувати рекламну дошку (створити та назвати категорії, підкатегорії тощо) вручну.

Рекламна дошка - категорії

Тепер створимо тестову рекламу та подивимось, як вона виглядає при публікації. На щастя для мене, uCoz пропонує безкоштовні, ніколи не закінчуються рахунки, тому я можу безкоштовно протестувати драйв у системі будь-коли :). Чесно кажучи, я був здивований тим, скільки налаштувань вони пропонують у цьому абсолютно безкоштовному модулі. Додаючи оголошення, ви можете вибрати категорію, тип та тему; рекламуйте текст за допомогою багатофункціонального редактора (ви можете безкоштовно проілюструвати свою копію буквально на будь-яких можливих носіях: відео Youtube, флеш-файли, зображення тощо). Крім того, ви можете завантажити скріншот, вказати ім’я контактної особи, електронну пошту, веб-сайт, телефон та іншу корисну інформацію корисної інформації. Виглядає дуже інформативно!

Рекламна дошка - Додавання реклами

Модуль рекламної дошки має 5 розділів, які допоможуть точніше налаштувати вашу дошку оголошень. Це:

 • Управління входами редагувати та видаляти записи.
 • Управління категоріями для створення, редагування та видалення категорій.
 • Налаштувати фільтри для створення та налаштування фільтрів Ця функція необов’язкова, але дуже корисна – вона допомагає користувачам легше та швидше знаходити відповідні записи.
 • Налаштування модуля. У цьому розділі ви можете налаштувати загальні настройки. До них відносяться назва модуля, кількість записів на сторінці, кількість записів у RSS, кількість коментарів на сторінці, максимальна довжина тексту оголошення тощо.
 • Настроювання дизайну модуля. Відкрийте цей розділ, щоб відредагувати шаблон.

Модуль рекламної дошки – це дуже потужне програмне забезпечення, яке може допомогти вам створити дошку оголошень з обмеженими можливостями. Все, що вам потрібно – це активувати модуль і відрегулювати налаштування. Почніть досліджувати uCoz вже сьогодні, це безкоштовно :).

FAQ Управління входами

Щоб додати запитання та відповіді, нам потрібно активувати модуль FAQ на панелі управління uCoz. Коли буде готово, ми можемо залишати запити безпосередньо через сайт (завдяки модулю користувачів). Хоча питання можуть бути лише текстовими, відповіді можуть містити посилання, відео, флеш-файли, таблиці, зображення та навіть власні фрагменти HTML-коду. Іншими словами, ви можете проілюструвати відповідь будь-яким можливим способом, будь то скріншот або відео-посібник. Як власник сайту, ви можете редагувати всі записи поширених запитань.

uCoz - Тест FAQ Питання

Управління категоріями

Для того, щоб Ваш FAQ часто був у навігації, ви можете створити категорії. Увійдіть у розділ Управління категоріями та натисніть кнопку Нова категорія. Назвіть свою нову категорію та додайте її опис, а також бажану URL-адресу.

uCoz - Нова категорія FAQ

Налаштування модуля

Цей розділ дозволяє налаштувати параметри за замовчуванням модуля, зокрема:

 • Кількість відображених записів на сторінці.
 • Увімкніть функцію “Рейтинг вступу”.
 • Максимальна кількість зображень.
 • Максимальний розмір зображення.
 • Дозволи на групи користувачів тощо.

Настроювання дизайну модулів

Цей розділ дозволяє вносити зміни до дизайну сторінки ваших поширених запитань. Майте на увазі, що для правильного редагування шаблонів ви повинні мати базові знання HTML та CSS.

FAQ - Настроювання дизайну модулів

Загалом управління входами досить інтуїтивно зрозуміле. Однак для налаштування дизайну потрібна технічна база.

Тести

У редакторі uCoz виберіть “Неактивні модулі” у лівому меню, натисніть Тести та встановіть модуль. Тепер, коли модуль встановлений, ви побачите його у списку активних модулів і зможете налаштувати його властивості.

Кожен тест оснащений полем Опис, яке підтримує HTML. Це означає, що ви можете створити спеціальний тест, використовуючи різні сценарії, наприклад, ви можете вставляти музичні плеєри для аудіовікторин. Інші налаштовані властивості включають (але не обмежуються ними):

 • Зароблені бали.
 • Максимальна кількість відповідей.
 • Спеціальне повідомлення про результат (відмінне! Відмінна робота! Тощо).
 • Кількість тестів на сторінку.
 • Управління категоріями.
 • Результат електронної пошти та багато іншого.

uCoz - Тест для розробників веб-сайтів

Після того, як ви закінчите свій перший тест, не забудьте скорегувати дозволи користувачів групи (Тести -> Налаштування модуля -> Дозволи користувачів груп), щоб визначити, хто може переглядати та проходити тести. Крім того, ви можете автоматично оновлювати користувачів, які заробляють достатньо балів. Наприклад, користувачі Silver можуть стати золотими користувачами (також можна настроювати імена користувачів).

uCoz - Прийом онлайн-тестів

Після точного налаштування модуля збережіть зміни та пройдіть тест, щоб побачити, як він працює. Інформація про всі тести, проведені на вашому веб-сайті (час, користувачі, результати тощо), зберігатиметься у відповідному розділі на панелі адміністратора.

Електронний магазин

uCoz - Управління замовленнями

Установка

Електронний магазин є частиною uCoz і є єдиний платний модуль у будівельника. Тому, щоб встановити його, вам потрібно мати рахунок в uCoz та принаймні 10 доларів у своєму електронному гаманці. Після встановлення модуля нова сторінка (/ магазин) буде автоматично додана на ваш сайт. Ця сторінка буде відповідати загальному стилю вашого веб-сайту.

Якщо ви хочете щось на замовлення, є Настроювання дизайну модуля розділ. За допомогою його інструментів ви можете створити унікальний візуальний досвід для своїх відвідувачів.

Настроювання дизайну модулів

Чудова новина для тих, хто знає щось про кодування – CSS / HTML можна застосувати до будь-якого шаблону (зовнішній вигляд товару, каталог товарів, кошик для покупок, друкована форма замовлення тощо). Не хвилюйтесь, якщо ваш дизайн пошкоджений після зміни його код. Ви можете використовувати “Відновити шаблон за замовчуванням” можливість відновити його.

Налаштування модуля

Настав час відрегулювати параметри модуля за замовчуванням. Ви здивуєтеся, наскільки гнучким є ваш електронний магазин. Ви можете налаштувати такі налаштування за допомогою декількох клацань миші:

 • Кількість товарів на сторінці каталогу.
 • Згадайте історію пошуку в електронному магазині.
 • Увімкніть функцію “Рейтинг вступу”.
 • Увімкніть функцію автоматичної реєстрації.
 • Мінімальна сума замовлення.
 • Мінімальна сума для кожного товару.
 • Візуальні ефекти при додаванні товару в кошик (плаваюче зображення, без анімації, плаваюча рамка).
 • Перейдіть на веб-сайт платіжної системи після натискання кнопки «Надіслати замовлення».
 • Формат ціни.
 • Формат відображення ваги.
 • Налаштування ПДВ.
 • Розміри (ширина / висота в пікселях) для піктограми елемента.
 • Кількість спроб завантаження електронного товару.
 • Налаштування розрахунку прибутку та багато іншого.

Також є налаштування SEO, де ви можете відключити конкретні підсторінки та налаштувати правила перенаправлення (HTTP 301).

Управління товарами

Цей розділ дозволяє виконувати різні групові операції з елементами, такими як знайти і замінити (текст), ціна зміни, перейти до категорії і так далі. Наприклад, ви можете додати параметри елемента та їх значення колір (синій, білий, жовтий), розмір (S, M, L) Ви можете також приєднати зображення до кожної опції для опцій із кількома значеннями.

Якщо говорити про товари, важливо зазначити, що ви можете імпортувати та експортувати товари. Ця функція стане в нагоді великим роздрібним торговцям. В даний час система підтримує імпорт XLS та YML.

Знижки, Спеціальні пропозиції, Додатки

З наближенням сезону свят цей розділ набуває важливішого значення ��. Це дозволяє включати різні режими знижок (сукупна знижка, знижка для групи користувачів, знижка для користувача), а також генерувати одноразові та багаторазові промо-коди.

Способи оплати та доставки, валюти та курси

Тут ви можете додавати валюти та встановлювати курси валют, додавати способи оплати та доставки. Ви можете вказати описи та додати додаткові опції для кожного способу оплати / доставки.

Субагентне управління

uCoz має фантастичну систему управління користувачами, тому не випадково модуль електронного магазину використовує цю функцію найкраще. Зокрема, ви можете додати кілька підосичники – користувачів, які можуть додавати власні елементи та виконувати інші операції, зарезервовані для адміністраторів сайтів.

Управління замовленнями

Перейдіть до цього розділу, щоб налаштувати параметри сповіщень. Для адміністраторів: нове повідомлення про замовлення; повідомлення про оплату тощо. Для користувачів: нове повідомлення про замовлення; повідомлення про стан замовлення тощо. Також є сповіщення для піддослідних. Усі ці сповіщення можна доставити електронною поштою або SMS.

uCoz eshop

Цей розділ також дозволяє легко відстежувати ваші замовлення. У таблиці за замовчуванням відображається кількість замовлень, оборот, прибуток, стан замовлення та багато іншого. Ви також можете експортувати та роздрукувати список замовлень одним натисканням кнопки. Таблиця настроюється – ви можете додавати і переставляти поля, а також вибирати кількість замовлень на сторінці та скорочувати назви стовпців.

Статистика та звіти

У цьому розділі ви можете відстежувати неповні замовлення, час подання замовлення, дані пошуку модуля електронного магазину та отримувати інші цінні відомості.

Для отримання додаткової інформації про модуль електронного магазину перейдіть на сторінку офіційне співтовариство uCoz.

uCoz розробники все ще працюють над точним налаштуванням всього, і впроваджуватимуть ще багато невеликих змін протягом найближчих місяців цього модуля. На даний момент цей модуль коштує $ 9,99 / місяць. Оплачуючи цілий рік, ви отримуєте безкоштовне доменне ім’я як бонус. Усі транзакції безоплатно.

Видавець соціальних медіаuCoz випускає видавця соціальних медіаСтаном на сьогоднішній день, Видавець соціальних медіа можна синхронізувати з двома модулями uCoz: Новини сайту та Блог. Це дозволяє власникам сайтів автоматично ділитися своїми публікаціями – не потрібно втручатися користувачеві. Це просто буває – видавець надсилає ваші дописи до обраних соціальних мереж. Нижче наведено короткий покроковий посібник про те, як змусити роботу видавця uCoz:

1. Увімкніть модуль видавця соціальних медіа.

2. Підключіть свої облікові записи в соціальних мережах.

Підключіть свої соціальні акаунти

Готово! Записи будуть автоматично розміщені один раз на 20 хвилин. Якщо ви не можете зачекати поділитися ще однією публікацією, ви завжди можете це зробити вручну :).

Новий модуль напевно допоможе вам у випадку, якщо ваш веб-сайт, що працює на uCoz, щодня обробляє численні публікації. Однак це не варіант для користувачів, які мають достатньо часу для обміну своїми публікаціями вручну.

Користувачі

Перейдіть до модуля “Користувачі” на панелі керування, щоб переглянути кількість зареєстрованих користувачів, шукати користувачів, додавати нові облікові записи та керувати їх налаштуваннями профілю. У цьому модулі ви можете налаштувати такі властивості:

 • Групи користувачів. Ця опція в першу чергу існує для визначення прав доступу. За замовчуванням ви отримаєте 7 груп: Користувачі, Друзі, Адміністратори, Гості, Модератори тощо. Усі групи повністю настроюються: ви можете змінити назву групи користувачів, завантажити піктограму та відрегулювати інші важливі налаштування: зареєструватися, коментувати тощо.

uCoz Модулі - Тест користувачів

 • Налаштування модуля. Увійдіть у цей розділ, щоб змінити методи авторизації користувача, поля форми реєстрації, максимальний розмір для завантажених аватарів, повідомлення електронною поштою про реєстрацію, функцію ранжування користувача, максимальну тривалість підпису користувача та багато іншого. Ви навіть можете регулювати спосіб формування посилання для відкриття профілів користувачів: або в новій вкладці, або в активному вікні.
 • Рейтинг користувачів. Ця опція дозволяє створювати різні класи користувачів на основі активності користувачів на сайті. Зокрема, ви можете створити власний набір рангів, вибрати тип піктограми та коригувати вимоги до кожного рангу (кількість повідомлень на форумі).

Користувачі - Рейтинг користувачів

 • Масова відправка поштою. Щойно ви увімкнули функцію “Підписка електронної пошти” у розділі “Налаштування модуля”, ви можете надсилати масову пошту своїм підписникам через систему. Просто заповніть форму та натисніть кнопку “Почати розсилку”. Майте на увазі, що ця опція була розроблена, щоб допомогти інформувати своїх користувачів про оновлення та інші важливі події, а не про спам. Тому розсилка можлива лише раз на 5 годин. Ви можете створити до 20 тем (категорій) для своїх списків розсилки: Новини, Спеціальні пропозиції тощо.

Користувачі - масове відправлення

 • Масова передача / видалення користувачів. Адміністратори можуть переміщувати користувачів до різних груп відповідно до встановлених критеріїв. Наприклад, ви можете видалити всіх неактивних користувачів.
 • Правила реєстрації користувача. Увійдіть у цей розділ, щоб написати правила реєстрації користувачів – вони відображатимуться вашим користувачам під час реєстрації.
 • Управління аватарами. Перейдіть у цей розділ, щоб створити спеціальну колекцію аватарів.
 • Настроювання дизайну модуля. Цей розділ дозволяє вносити точні пікселі зміни на сторінки, пов’язані з цим модулем, а саме: сторінка входу користувача, сторінка з відхиленням доступу, приватні повідомлення тощо.

Управління користувачами – важлива функція для інтерактивних веб-сайтів та форумів. Модуль Користувачі безкоштовний, тому ви можете перевірити його безбезпечно прямо зараз. Нехай ваші відвідувачі не тільки насолоджуються, але й керують сторінками вашого сайту!

Редактор сторінки

Цей модуль несе відповідальність за керування сторінками веб-сайтів, які можуть містити будь-який тип вмісту (порівняно з модулями блогу чи фотоальбомів, куди ви можете додавати відповідно лише записи чи фотографії блогу). Введіть цей модуль для додавання, редагування та видалення сторінок сайту (таких як Інформація про сайт, Про нас, Зв’язатися з нами тощо).

uCoz - Редактор сторінок

Кожну сторінку можна редагувати в редакторі Visual або HTML. Багато налаштувань конфігурації схожі з тими, що використовуються в Word та подібних текстових редакторах (жирним шрифтом, курсивом тощо). Щоб змінити дизайн цих сторінок, перейдіть на вкладку “Настроювання дизайну модулів”. За допомогою uCoz ви зможете вносити точні пікселі зміни в будь-яку частину сторінки, якщо вам зручні коди. Більше того, ви можете додати різні розширення – натисніть на значок “Віджети” на панелі інструментів “Настроювання дизайну модулів” та виберіть відповідний віджет, щоб отримати унікальний код. Вставте цей код у відповідну частину сторінки та збережіть зміни. Я вирішив вставити калькулятор �� – дивіться на скріншоті нижче. Весь процес у мене зайняв приблизно 1 хвилину.

Тест модуля редактора сторінки

Усі віджети згруповані за категоріями для легшого перегляду. Наприклад, категорія “Функціональність веб-сайтів” містить такі віджети: лінія прокрутки, меню з візуальними ефектами, зворотний відлік до початку події, екранна клавіатура та багато іншого.

Цей модуль активний за замовчуванням, його не потрібно активувати вручну (тоді як Форум, Інтернет-чат та інші «додаткові» модулі потрібно вмикати вручну. Спробуйте це самостійно, створивши безкоштовний обліковий запис uCoz.

Форум

За допомогою конструктора веб-сайтів uCoz ви можете створити окремий сайт форуму або приєднати його до свого поточного веб-сайту, просто активувавши модуль форуму на панелі керування. Цей модуль безкоштовний і залишається безкоштовним, поки ви не вирішите оновити свій обліковий запис.

Найбільший підрозділ у структурі форуму Розділ. Отже, я створив три розділи на своєму тестовому форумі uCoz: Фотографії, що створюють веб-сайти, розробники веб-сайтів eCommerce та будівельники веб-сайтів форуму. Кожен розділ складається з повнофункціональних Форуми (на моєму тестовому форумі це “IM Creator”, “Wix” та “MotoCMS”) – див. скріншот.

uCoz - Модуль форуму

Кожен форум має цілий пакет властивостей для встановлення:

 • Стан форуму: Активний, Закритий (лише для читання, архіву) тощо.
 • Унікальні правила форуму.
 • Унікальні піктограми форуму (мені знадобилося близько 30 секунд, щоб додати унікальні піктограми для кожного розробника сайту).
 • Налаштування пароля (для приватних форумів).
 • Керування користувачами.

Налаштування модуля

Перейдіть у цей розділ, щоб налаштувати властивості для форуму. Це:

 • Кнопки та значки.
 • Кількість тем / публікацій на сторінці.
 • Кількість записів у RSS-стрічці.
 • Максимальна кількість одночасно завантажених файлів.
 • Максимальний розмір завантаженого файлу.
 • Дозволи на групи користувачів тощо.

Ви можете завантажити власний набір піктограм та кнопок. Не забудьте редагувати правила форуму.

uCoz - Налаштування модуля форуму

Дизайн та налаштування модулів

Подібно до модулів “Користувачі та редактор сторінок”, розділ “Дизайн та налаштування модулів” дозволяє власникам сайтів вносити зміни в дизайн веб-сайту професійно. uCoz надає користувачам повний контроль над кодом, тому якщо ви корисні з кодами, ви можете внести точні пікселі зміни на вашому форумі та побачити їх у прямому ефірі.

uCoz - Нова нитка

Каталог файлів

Цей модуль стане у нагоді як для власників сайтів, у яких жива спільнота побудована навколо свого продукту чи послуги, так і тим, кому потрібно розповсюджувати файли без необхідності користуватися послугами обміну файлами, ефективно та добре організовано. Отже, ось як ви можете скористатися цим модулем.

Додавання каталогу файлів на ваш сайт працює так само, як і додавання будь-якого іншого модуля – ліворуч на панелі керування натисніть на вкладку “Неактивний”, виберіть “Каталог файлів” та натисніть кнопку “Встановити”. Це воно! Ваш модуль готовий до використання.

Налаштування модуля

Залежно від своїх цілей, відрегулюйте дозволи користувачів у каталозі. За замовчуванням є чотири групи користувачів, які можуть завантажувати файли на ваш веб-сайт. Можна як обмежити, так і продовжити число.

Тепер ви можете змінити форму для введення, встановити максимальний розмір файлу, довжину опису, змінити макет запису, а також увімкнути деякі “тонкі параметри”. Наприклад, ви можете ввімкнути функцію “Завжди вгорі” або дозволити запису належати декільком категоріям одночасно. Крім того, ви можете налаштувати фільтри.

Тепер ви можете додати свій перший запис. Усі записи додаються через frontend.

uCoz Каталог файлів uCoz Каталог файлів

Щоб змінити зовнішній вигляд модуля, вам потрібно мати принаймні базові знання HTML / CSS.

Блог

uCoz Blog Module – чудове місце для створення власного блогу. Незалежно від того, чи запускаєте ви блог для просування бізнесу або обміну особистими розмовами, приєднуйтесь до нас, розкриваючи весь потенціал платформи.

Починаємо

Після того, як ви створили безкоштовний обліковий запис за допомогою uCoz та включили модуль Blog (весь процес займає менше 2 хвилин), ви можете додати свій перший тестовий запис. В uCoz всі записи блогу додаються безпосередньо через веб-сайт (а не на панелі адміністратора), в режимі «Що-ти-бачиш-чи-що-ти-отримуєш». Якщо потрібно, ви можете перейти від візуального редагування до HTML.

Їх редактор пропонує вражаючу панель інструментів, яка допоможе вам відформатувати та проілюструвати свої публікації. Зокрема, ви можете завантажувати зображення, флеш-файли, таблиці, відео з Youtube, фрагменти коду тощо.

uCoz Blog Module - Додавання запису

Управління категоріями та параметри модуля

У розділі Управління категоріями ви можете створювати, редагувати та видаляти категорії блогу. Ви також можете переорганізувати їх замовлення. Тепер, коли ви структурували свій блог, ви можете налаштувати його основні налаштування. Деякі з них:

 • Кількість стовпців у меню категорій.
 • Кількість записів на головній сторінці.
 • Кількість записів у RSS-стрічці.
 • Розміщення перемикача сторінки (знизу, вгорі, внизу та вгорі).
 • Коментарі (дозволити / закрити).
 • Кількість коментарів на сторінці та їх позиція.
 • Функція оцінювання вступу.

Існують також розширені варіанти, наприклад, “Завжди на вершині”, наприклад.

Оскільки uCoz має власну систему управління користувачами, ви можете змінити налаштування дозволу групи користувачів та закрити певні категорії блогу, переглядаючи та коментуючи. Або навпаки, ви можете дозволити певним користувачам / групам користувачів додати свої власні публікації в блозі, а також помірковані коментарі.

Ви також можете ввімкнути для цього модуля опцію “Планова публікація”.

Погляд в блозі - uCoz

Якщо ви хочете вийти за рамки шаблонів Coz, ви можете повністю відновити один з них за допомогою редактора HTML / CSS системи. На жаль, з точки зору користувача, який не сприймає технологій, налаштовувати нічого не потрібно – ви повинні мати основні знання HTML / CSS, щоб правильно редагувати обраний шаблон.

Хоча хтось із належним розробником веб-сайтів може завести блог, присвятити себе блогів може бути складніше, ніж ви думаєте. Ведення блогів – це не разове завдання, а постійне зобов’язання. Тому перед тим, як заводити блог, переконайтеся, що це щось, у що ви хочете вкласти час, гроші та зусилля.

Фотоальбоми

Фотоальбом – це дуже настроюваний модуль uCoz для створення галерей зображень. Модуль не тільки дозволяє групувати зображення за категоріями та відображати їх різними способами, а й редагувати зображення безпосередньо у вашому браузері.

uCoz - Конфігурація фотографій

Починаємо

Як і будь-який інший модуль uCoz, спочатку потрібно додати фотоальбоми на свій веб-сайт. Це легко зробити через панель управління в розділі Модулі. Щойно ви встановите модуль, його потрібно налаштувати. Зокрема, ви можете:

1. Створіть та впорядкуйте категорії (вкажіть опис категорії, захистіть паролем певні категорії, змініть URL-адресу, а також встановіть права доступу користувачів).

2. Налаштуйте фільтри, щоб допомогти відвідувачам швидше та простіше знаходити цікаві записи.

3. Встановіть наступні властивості:

 • Кількість фотографій на головній сторінці.
 • Демонстраційний розмір зображення.
 • Максимальні розміри повнорозмірного зображення.
 • Спосіб зменшення розміру для створення демонстраційного зображення (обрізання / масштабування).
 • Спеціальні поля для додавання фотографій.
 • Максимальна кількість фотографій у мульти завантажувачі тощо.

uCoz - Фоторедактор

Щоб увімкнути коментарі до цього модуля, перейдіть до розділу Інструменти, потім відкрийте “Соціальні коментарі” та активуйте цю функцію для модуля Фотоальбоми. Кілька випадків відвідувачі вашого сайту зможуть додавати коментарі, використовуючи різні мережі соціальних медіа, а також вбудовану систему авторизації uCoz (uID).

uCoz - Коментарі фотоальбомів

За замовчуванням кожна фотографія оснащена такими характеристиками:

 • Лічильник переглядів.
 • Рейтинг.
 • Автор зображення (додав).

Ви також можете редагувати всі завантажені зображення за допомогою базового вбудованого редактора фотографій. Він дозволяє обертати зображення, застосовувати чорно-білий фільтр, маркувати людей та об’єкти, а також додавати теги.

Книга гостей

Додавання Гостьової книги на ваш сайт працює так само, як і додавання будь-якого іншого неактивного модуля uCoz – просто натисніть на нього і поставте галочку “Встановити модуль”. Після встановлення модуля ви можете переглянути його сторінку, щоб побачити, як виглядає і працює версія за замовчуванням. Ваша гостьова книга готова до використання.

Хочете зробити деякі налаштування? Ви можете легко настроїти стандартну версію модуля через панель управління. Наприклад, за замовчуванням кожна нова книга гостьової книги з’явиться в самій верхній частині сторінки, просуваючи старі публікації далі вниз по сторінці. Після того, як ваші відвідувачі додали 15 записів на сторінку, старі публікації будуть перенесені зі сторінки на доступні сторінки архіву. Ви можете змінити кількість видимих ​​публікацій, а також їхню позицію (знизу / вгорі), натиснувши на Налаштування модуля кнопки на панелі керування.

Крім того, ви можете вибрати, де відображати форму вступу (на окремій сторінці; на тій же сторінці); увімкнути функцію “Рейтинг вступу”; коригування полів введення; встановити максимальну довжину повідомлення.

Щоб запобігти публікації спам-записів на вашому веб-сайті, ви можете обмежити доступ до форми, внісши зміни в дозволи користувачів групи веб-сайту. Ви можете встановити ці дозволи таким чином, щоб повідомлення могли залишати лише затверджені користувачі.

Налаштування дизайну модуля вимагає базових знань HTML / CSS. Якщо ви знаєте щось про кодування, ви можете повністю переробити вигляд вашої гостьової книги.

Пошук на сайті

Переваги внутрішнього пошуку на сайті очевидні як для власників, так і для відвідувачів, тому пропускаємо довгі пояснення та приступаємо до справи. Сьогодні ми будемо тестувати пошук на сайті – простий у налаштуванні, але дуже зручний модуль uCoz. Увійдіть до свого облікового запису uCoz, щоб бути на одній сторінці.

Налаштування модуля

Щоб увімкнути модуль пошуку на сайті, відкрийте вкладку “Неактивні модулі” на панелі керування, виберіть необхідний модуль і натисніть кнопку “Встановити модуль”. Через кілька секунд на ваш веб-сайт буде додано поле пошуку.

Тепер, коли модуль увімкнено, ви можете налаштувати його основні настройки. На щастя, uCoz є досить гнучким у плані налаштування, навіть якщо мова йде про такі, здавалося б, не налаштовані функції, як Search. За допомогою uCoz ви можете налаштувати такі налаштування:

 • Кількість записів на сторінці.
 • Максимальна загальна кількість результатів пошуку.
 • Модулі для пошуку в.
 • Максимальна кількість символів в описі результатів.

Ви також можете перевірити опцію “доповнити результати пошуку тегами”.

Настав час оновити наш тестовий веб-сайт і подивитися, як працює цей модуль (див. Скріншот).

uCoz - Модуль пошуку на сайті

Форми електронної пошти

Тепер, коли я показав вам, що так важливо мати контактну форму, давайте створимо її за допомогою конструктора веб-сайтів uCoz.

Починаємо

Спочатку нам потрібно активувати модуль форм електронної пошти на нашій панелі управління (на панелі модулів повинно бути два розділи: Активний та Неактивний). Щойно ми встановимо модуль (просто встановивши прапорець “Активувати”), з виглядом нашого сайту нічого не відбудеться. Для того, щоб форма була видимою, ми повинні вставити її вручну на потрібну сторінку (використовуючи код, сформований після натискання галочки “Активувати”).

uCoz - форми електронної пошти

Phew. Хоча це було важко пояснити, це було дуже легко зробити ��. Тепер ми можемо йти вперед і використовувати згенерований код. Перш за все, створимо окрему сторінку та назвемо її. Тепер ми можемо скопіювати та вставити запропонований код у відповідну частину нашої щойно створеної сторінки. Після збереження та оновлення сторінки ми побачимо форму електронної пошти uCoz за замовчуванням (див. Знімок екрана).

uCoz - Надіслати повідомлення

Швидше за все, вам може сподобатися і зберегти його, вийдіть із панелі управління та зателефонуйте щодня. Але якщо ви хочете чогось на замовлення, ніщо не заважає вам перебудувати форму за замовчуванням з нуля. Ви можете додавати, видаляти, переміщувати вгору / вниз та перейменовувати кожне поле, яке використовується у контактній формі. Ви також можете створити “необхідні” поля та змінити тип поля (текст, прапорець, код безпеки тощо).

Як і будь-який інший модуль uCoz, форми електронної пошти також можуть бути повністю переобладнані не лише з точки зору функціональності, але і дизайну. Якщо ви корисні з кодами, підганяння форми до ваших потреб стане топовим переходом. На відміну від своїх конкурентів, uCoz відкриває користувачам коди та надає їм повний контроль коду, що є надзвичайно важливим, навіть якщо ви не маєте уявлення про те, що таке тег HTML – якщо є повний контроль коду, ви можете найняти професіонала або попросити знайомого технічного друга з ваших, щоб реалізувати ваші ідеї. Форми електронної пошти не обов’язково повинні бути нудними, безхарактерними коробками – ви можете зробити їх ще ефективнішими та привабливішими, додавши спадне меню, що містить популярні запитання / теми.

Після завершення чищення контактної форми ви можете увімкнути функцію “Повідомте другу”. Ця функція створює спеціальні форми обміну, що дозволяють відвідувачам легко та швидко ділитися записами електронною поштою – просто вкажіть електронну пошту вашого друга та натисніть кнопку “Надіслати”..

uCoz - Повідомте другу

Наш тест був би неповним без мобільного тестування. Отже, я перейшов до тестового веб-сайту зі свого смартфона і навіть надіслав електронний лист самому собі ��. Величезні, оптимізовані для мобільних кнопок, просте меню для навігації, розумна розкладка – 5 зірок із 5!

Мобільний знімок екрана - форми електронної пошти uCoz

У поєднанні зі сторінками поширених запитань, детальними описами товарів / послуг, точними контактними даними та зручним інтерфейсом, форми електронної пошти допоможуть вам створити справжній камінь веб-сайту.

Веб-опитування

За замовчуванням кожен веб-сайт uCoz вже оснащений одним опитуванням, а саме “Оцініть мій сайт”. Припустимо, я хочу знати, який тип веб-сайту хочуть створити відвідувачі мого сайту. Давайте подивимося, що потрібно для створення такого опитування за допомогою uCoz:

 • Активуйте модуль веб-опитування.
 • Відкрийте розділ «Опитування».
 • Натисніть кнопку “Нове опитування”.
 • Введіть питання (Який тип веб-сайту ви хочете створити?).
 • Вкажіть кілька вірогідних відповідей.
 • Відрегулюйте налаштування (текст кнопки, дата закінчення терміну опитування, тип анкети тощо) та збережіть зміни.

Виконавши ці кроки, перейдіть на свій веб-сайт, оновіть його та перевірте зовнішній вигляд та ефективність щойно зробленого опитування. Нижче моє тестове опитування.

uCoz Модулі - веб-опитування

Щоб змінити дизайн та основні налаштування веб-опитувань (сповіщення електронною поштою, дозволи користувачів групи, час очікування тощо), перейдіть відповідно до розділів Настроювання дизайну модулів та Налаштування модуля..

Підказки

Завдяки гнучкості платформи ви можете вставляти зображення як вибір відповідей. Для цього просто вставте посилання на потрібні зображення в необхідні поля (замість звичайних текстових варіантів). Майте на увазі, що система не зменшує зображення автоматично, тому краще змінити розмір фотографій заздалегідь.

Веб-опитування із зображеннями

Щоб ваші відвідувачі вибирали кілька варіантів, вибирайте тип “опитування” веб-опитування. Якщо ви не хочете захаращувати простір свого сайту занадто великим вибором відповідей, спробуйте активувати тип веб-опитування “Вибрати”. У цьому опитуванні будуть представлені варіанти у вигляді випадаючого списку.

Результати опитування

Щоб побачити результати опитування, натисніть значок «Результати опитування» на панелі керування або відкрийте веб-сайт та натисніть посилання «Результати», розташоване під опитуванням. Результати відображатимуться як легко читається гістограма.

Модуль SEO - Builder веб-сайтів uCoz

5. Підтримка клієнтів

На платформі бракує деяких засобів, щоб користувачі могли підтримувати зв’язок. Немає функції живого чату або телефону, щоб безпосередньо зв’язатися з менеджерами служби підтримки. Ви можете вибрати систему квитків, яка доступна у безкоштовних та платних варіантах. Безкоштовний варіант призначений лише для технічних питань. Крім того, на відповідь менеджерам знадобиться до 48 годин.

Платна або премійна підтримка коштуватиме користувачам 0,50 долара за квиток. Він пропонує швидше вирішити протягом 24 годин і охоплює не тільки технічні, але й інші питання, включаючи проблеми з оплатою. uCoz має офіційний блог з купою статей. Вони регулярно публікують інформацію про останні оновлення, а також пропозиції та побажання щодо вдосконалення користувачів. Ви також можете раді зробити свій внесок у розвиток платформи.

6. Цінова політика

Програмне забезпечення доступне в чотирьох основних каструлях, залежно від ваших цілей та цілей. Існує безкоштовна версія, яка постачається зі спеціальним доменом uCoz, додатковою рекламою та обмеженим дисковим простором лише 400 Мб. Це добре лише для перевірки логіки розробника та деяких інструментів базової лінії. Якщо вам потрібно більше можливостей, ви можете вибрати:

Варіант ціноутворенняВартістьОсобливості
Основні:$ 3 / міс✓ 2 Гб місця на диску;
✓ Необмежена смуга пропускання;
✓ Підтримка 24/7.
Оптимально:$ 4 / міс✓ Дисковий простір 10 Gb;
✓ Преміум-антивірус;
✓ Сценарії PHP.
Максимальний:$ 8 / міс✓ 20 Гб місця на диску;
✓ Мобільний шаблон;
✓ Інтернет-магазин.
Магазин:$ 5 / міс✓ електронна комерція;
✓ Експорт продукції;
✓ Знижки & Спеціальні пропозиції.

Якщо вам потрібно запустити простий блог, базового плану може бути досить, тоді як Shop Shop хороший для запуску проектів електронної комерції. Як було зазначено раніше, ви також повинні врахувати додаткові витрати на професійні шаблони та систему преміум-квитків.

 • Основний план вартістю $ 3 / місяць із 2 Гб пам’яті, основними функціями безпеки та безкоштовною підтримкою.
 • Оптимальний план вартістю $ 4 / місяць без реклами, безкоштовного домену, 10 Гб пам’яті та преміум-антивірусу.
 • Максимальний план вартістю 8 доларів на місяць із 20 Гб пам’яті, преміум-функції + Інтернет-магазин.
 • План магазину коштував 5 доларів на місяць з усіма преміум-функціями та функціональністю Інтернет-магазину, але 10 Гб пам’яті.

7. Поширені питання uCoz

Питання: для кого це??

Відповідь: На відміну від Вікс і Джімдо які повністю візуальні розробники веб-сайтів, орієнтовані на початківців аудиторії, uCoz призначений в основному для веб-професіоналів, які знають щось про створення веб-сайтів. Він пропонує достатньо готових рішень, які допоможуть вам налаштувати веб-сайт, але його головним фортецею є його розширюваність та гнучкість: ви можете налаштувати свій веб-сайт на рівні коду – немає обмежень щодо дизайну чи функціональності..

На жаль, його технічна природа робить uCoz непридатним для новачків. Якщо ви очікуєте отримати загальний досвід роботи з WYSIWYG, ознайомтесь uKit.

Питання: чи це справді безкоштовно?

Відповідь: Так. Ви можете безкоштовно створити обліковий запис у uCoz та опублікувати декілька веб-сайтів, використовуючи один і той же профіль. Усі ваші веб-сайти залишаться безкоштовними, доки ви їх оновлюєте. Ви навіть можете приєднати свій власний домен другого рівня (напр .: mysitename.com), не потребуючи оновлення свого облікового запису.

Як безкоштовний користувач uCoz, ви отримаєте доступ до всіх його модулів (настроюваних будівельних блоків), за винятком функцій електронної комерції. Модуль електронного магазину постачається з планом магазину ($ 9,99 / місяць).

То як саме ці хлопці заробляють гроші? – ти можеш задуматися. Розміщуючи рекламу на безкоштовних сайтах. Рахунки без реклами починаються від $ 5,99 на місяць або менше, якщо ви вирішите оплачувати заздалегідь протягом більш тривалого періоду (3 місяці / 6 місяців / рік …).

Іншими словами, ви можете створити професійний, без реклами веб-сайт із спеціальним доменним іменем та включеним хостингом приблизно на $ 5 / місяць Або ви можете отримати той самий веб-сайт, але з рекламою, не витрачаючи ні копійки.

Питання: Чи можу я отримати доступ до вихідного коду свого веб-сайту?

Відповідь: Так, ти можеш. Повний контроль коду – це те, що дозволяє uCoz виділятися серед своїх конкурентів. Ця функція недоступна у більшості розробників топ-сайтів. Повний контроль коду дозволяє вносити точні пікселі зміни в дизайн вашого сайту, а також додавати власні сценарії. Отже, якщо вам зручно з кодами, ви можете створити суперфункціональний веб-сайт за допомогою uCoz – єдиний ліміт – ваша фантазія �� .

uCoz Контроль коду

Питання: Чи можу я створити чуйний сайт за допомогою uCoz?

Відповідь: Так, ти можеш. Просто переконайтесь, що ви вибрали один із нових шаблонів, що реагують на ваш веб-сайт (ви можете легко змінити свій поточний шаблон uCoz, якщо він не відповідає).

Тестування шаблонів uCoz - HTC View

Питання: Який веб-сайт можна створити за допомогою uCoz?

Відповідь: uCoz спочатку був розроблений як багатофункціональна платформа на основі системи модулів, яка може бути використана для створення будь-якого типу веб-сайтів: веб-магазин, блог, форум, бізнес-сайт, портфоліо тощо. Ви можете використовувати стільки модулів, скільки потрібно одночасно : Форум + Фотоальбоми + Тести + Гостьова книга + Інтернет-чат тощо. Ви можете грати з модулями та їх налаштуваннями за вашим бажанням, поки не знайдете ідеальну суміш функцій.

8. Плюси і мінуси

uCoz – це платформа для задоволення очікувань як новачків, так і досвідчених кодерів. Він оснащений структурою модулів, що пропонує готові до використання рішення на місці, включаючи електронну комерцію, SEO, ведення блогів тощо.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простота використання та глибокі можливості налаштування.
&# x2714; Доступні плани.
&# x2714; Розширена функціональність електронної комерції.
&# x2714; Інструменти маркетингу та просування.
&# x2714; Доступ до сторінки HTML та CSS.

✘ Визначення логіки може зайняти деякий час.
✘ xtra витрати на підтримку преміум-квитків.

9. Конкуренти

Ринок побудови веб-сайтів пропонує безліч платформ на вибір. Я підготував кілька зіставлень uCoz з найпопулярнішими конкурентами, такими як Вікс, Weebly і WordPress.

uCoz проти WixuCoz - WeeblyuCoz проти WordPress

uCoz є більш потужним та багатим на функції, ніж Wix та Weebly, тоді як останні більш зручні для користувачів. WordPress є більш гнучким, ніж uCoz, але вимагає більше часу та навичок для створення веб-сайту. Прочитайте повні порівняння для деталей.

10. uKit і uID.me

Конструктор сайтів uCoz – не єдиний продукт, розроблений командою uCoz. Компанія також має власником односторінкового профілю uID.me і без коду, розробник сайтів для бізнесу uKit.com. На відміну від uCoz, який пропонує повний контроль HTML та CSS, uKit дотримується зовсім іншого підходу. Система забезпечує інтуїтивний редактор перетягування, який взагалі не потребує кодування.

Висновок

uCoz має багато сильних моментів, завдяки чому він виділяється серед натовпу, особливо порівняно з конкурентами. Саме це може стати вирішальним критерієм при виборі цього розробника веб-сайтів.

Сучасна ергономічна панель приладів, широкий набір повнофункціональних модулів, багатий асортимент шаблонів, включаючи преміум-дизайни, високий рівень безпеки, потужна екосистема, API з відкритим доступом – ось узагальнений список очевидних системних переваг.

Спробуйте uCoz Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me