Тема Divi & Builder Огляд

Тема Divi та огляд будівельника


Діві – це конструктор тем WordPress, який також вже більше десяти років надає користувачам підтримку преміум-класу WP. Платформа надається як частина продуктів, розроблених Elegant Themes. Він був запущений з місією замінити традиційні теми WordPress на сучасні та більш досконалі макети. Система має вбудований візуальний редактор для створення приголомшливих ефектів як для досвідчених веб-дизайнерів, так і для не технік з нульовими навичками програмування.

Інструмент зробив собі ім’я завдяки своїй гнучкості. Divi дає змогу створювати будь-які шаблони для різних типів веб-сайтів. Незалежно від того, чи хочете ви запустити блог, веб-сайт малого бізнесу чи цифровий магазин, програмне забезпечення має їх у комплекті. Наразі в ньому є понад 1000 готових шаблонів, які легко редагувати та налаштовувати.

Чому дійсно потрібно використовувати Divi замість традиційних тем WordPress? Наступний огляд – це з’ясувати.

Читайте також: Краще переглянуте програмне забезпечення для перетягування веб-сайтів із перетягуванням.

1. Простота використання

Divi – це конструктор тем браузера з вбудованим процесом редагування. Це означає, що користувачам не потрібно завантажувати або встановлювати програмне забезпечення, як це стосується більшості інструментів дизайну теми WP. Це дозволяє спостерігати за всіма змінами та модифікаціями в режимі реального часу. Більше того, вони автоматично зберігаються без необхідності натискати кнопку “зберегти” весь час, як у користувальницькій WP-пошті чи редакторі сторінок.

Ключовим недоліком тут є те, що платформа не має безкоштовної пробної версії. Щоб почати користуватися інструментом, вам потрібно буде вибрати один із доступних планів, вставити особисті дані, а також платіжну інформацію, щоб продовжити оплату. Хороша новина полягає в тому, що вона пропонує 30-денну гарантію повернення коштів, якщо ви не задоволені способом вирішення різних завдань.

Divi Pay

Версія Divi Demo є хорошим рішенням вищезазначеної проблеми. Ви перевіряєте функціональність у режимі реального часу, не завершуючи жодного процесу реєстрації. Просто натисніть на “Divi Demo” і починайте редагувати макет без входу. Звичайно, демонстраційний режим не має всіх функцій. З іншого боку, більш ніж достатньо з’ясувати, чи відповідає інструмент вашим потребам. Тепер спробуємо редактор з його функціональністю.

Будівництво шаблонів & Редагування

Платформа постає як суміш різних технологій та методів побудови. Тут ми маємо простий інструмент перетягування та додавання функції масового редагування, візуального редактора та широкого вибору різних модулів та блоків, які можна розмістити на сторінці.

Користувачі можуть вибирати з різних розділів. Вони включають кнопки. Блоки CTA, контактні форми, галереї зображень, таймери зворотного відліку тощо. Ви можете додавати літературне все, що завгодно, не шукаючи окремого плагіна.

Модуль Divi

Просунутий редактор дає можливість налаштувати кожен блок. Двічі клацніть для редагування вмісту або відкрийте розширені налаштування для зміни стилів блоку, контенту, вирівнювання тощо. Цей параметр, безумовно, може підійти для новачків, тоді як більш досвідчені дизайнери та кодери оцінять розширені варіанти з можливістю додавання спеціальних CSS, вказують необхідні атрибути . Як результат, у вас є шанс поєднати свої власні стилі CSS з функцією Divi через інтуїтивний інтерфейс.

Діві Кнопка

Якщо вам подобається макет, але все ще виникають сумніви щодо того, чи використовувати його, система дозволяє зберегти його та зберігати в спеціальній бібліотеці, щоб отримати доступ до нього пізніше. Користувачі можуть створювати кілька макетів одночасно, називати їх і ділити на різні категорії. Крім того, ви можете дублювати кожен модуль, а також копіювати його стиль CSS. Як вбудований редактор, Divi пропонує прості способи повторити або скасувати деякі етапи створення. Більше того, це допомагає переглянути всю процедуру розробки, що дозволяє вам отримати доступ до історії всіх змін, внесених з самого початку.

Пряма трансляція

Слід зазначити, що Divi – це не всебічна платформа з усіма функціями в пакеті. Це в основному конструктор тем, а це означає, що вам потрібно буде знайти хостинг та зареєструвати домен окремо. Більше того, вже встановлений WordPress CMS також потрібно буде перейти наживо з вашого веб-сайту.

Ось де Bluehost буде найкраща ставка. Чому варто коли-небудь шукати іншого постачальника хостингу, коли офіційно рекомендована WP платформа доставляє все необхідне у кожному плані? За відносно низьку ціну, ви отримати 1-річний безкоштовний домен, усі необхідні хостингові ресурси та активи, безпроблемна установка та інтеграція WP, вдосконалені функції безпеки тощо. Ми трохи далі обговоримо ціни на хостинг разом із витратами на план Divi.

2. Особливості & Гнучкість

Крім типових функцій, платформа WYSIWYG може доставлятись поза коробкою, Divi пропонує ще деякі спеціальні варіанти. Незважаючи на те, що це не всебічний розробник веб-сайтів, у нього є чудові інструменти з точки зору дизайну та візуалізації шаблонів. Саме це відрізняє від типових для WordPress розробників тем та спеціальних макетів.

Читайте також: Спеціальний веб-дизайн проти теми WordPress: який шлях вибрати?.

Розширений візуальний контроль

Використовуйте інструмент для створення нових макетів або редагування готових шаблонів у режимі реального часу. Ви моментально побачите всі зміни, не потрібно їх постійно зберігати. Простий редактор перетягування дозволяє переробити структуру сторінки та перемістити елементи чи об’єкти все, що вам потрібно.

Контроль над CSS

Налаштування Divi

Divi хороша не тільки для новачків, які не мають технічних навичок. Це підійде для досвідчених розробників та веб-дизайнерів. У вас є чудова можливість додати власні стилі CSS, створити нові, вказати атрибути та по-різному працювати зі стилем CSS.

Широкий вибір варіантів дизайну

Платформа пропонує дійсно величезний вибір заздалегідь розроблених блоків та модулів. Кожен з них налаштовується із загальними та розширеними налаштуваннями для перепроектування блоку. Користувачі можуть додавати різні ефекти, працювати з фільтрами зображення та фону, додавати яскравість, зменшувати ємність чи контрастність тощо. Розділювачі фігур дозволяють змінювати розміри шляхом редагування висот, горизонтальних повторів та інших важливих параметрів.

Управління макетом

Divi редактор

Ви можете створити стільки індивідуальних дизайнів, скільки вам потрібно. Збережіть кожен макет і призначте йому конкретну категорію, щоб забезпечити швидший доступ, коли це потрібно. Divi полегшує повторне використання вже створених тем. Ця функція забезпечує контроль компонування та ефективне управління робочим потоком.

3. Шаблони & Дизайн

Зараз у розробника тем готові до використання понад 1000 чуйних тем. Вони посилаються на 14 різних бізнес-ніш, до яких також належить електронна комерція. Це вірно. Платформа може бути використана і для створення цифрових магазинів. Усі шаблони на 100% чуйні та добре працюють на різних типах мобільних пристроїв.

Макет Divi

Сама Divi була створена як структура дизайну, яка дозволяє змінювати та налаштовувати кожен з елементів веб-сайту з нуля. Користувач приймає контроль над усім, від візуальних ефектів до розділювачів тіней, візуальних ефектів, стану наведення курсора та розміщення модуля на сторінці. Просунуті користувачі, що мають достатньо технічних навичок, зможуть створювати та додавати CSS-елементи самостійно. Цей факт, безумовно, додає гнучкості в плані дизайну.

4. Підтримка клієнтів

На платформі є добре налагоджене інтернет-співтовариство, яке містить користувачів та експертів, готових допомогти. Перш за все, ви можете скористатися функцією Live Chat. Це ж вікно пропонує просту панель навігації, щоб самостійно шукати відповідь, а також підтримувати зв’язок із останніми оновленнями системи, які потрібно розгорнути..

Крім того, користувачі мають доступ до документації для розробника. Місцева група Facebook може похвалитися понад 35 000 активних користувачів. Ви завжди можете розраховувати на допомогу, яку надають абоненти, або звертайтеся до там, де працює служба підтримки. Команда Divi регулярно проводить зустрічі та конференції, у яких ви можете вільно відвідувати.

5. Плани & Ціноутворення

Діві Ціна

Якщо інструмент вам подобається і хочете максимально використати його функціональність, ви можете вибрати з двох доступних варіантів. Вони включають:

  • Щорічний доступ починається від $ 89 на рік. Ви отримуєте доступ до всіх макетів, а також інструментів редагування та дизайну на додаток до підтримки Premium.
  • Довічний доступ коштує $ 249 з усіма тими ж можливостями. Єдина відмінність тут полягає в тому, що ви платите лише один раз і отримуєте всі необмежені варіанти добра.

Як ми вже говорили раніше, Divi – це не готовий розробник веб-сайтів. Вам також потрібно подбати про хостинг та домен. Bluehost – це гарне рішення з усіма можливостями, що входять до його планів, оптимізованих WP. Вхідна ціна починається від $ 2,95 на місяць.

6. Плюси & Мінуси

Divi відрізняється від інших розробників тем WordPress. Він забезпечує повний контроль над процесом редагування та проектування. Він не вимагає завантаження чи встановлення програмного забезпечення. Це чудово підходить для новачків та технічних працівників, хоча деякі невеликі недоліки все ще можуть бути знайдені:

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Прості засоби редагування.
&# x2714; Багата колекція модулів.
&# x2714; Доступні ціни.
&# x2714; Розширені варіанти дизайну.
&# x2714; Понад тисяча готових макетів.
&# x2714; Демо-демонстраційний режим.
✘ Безкоштовна пробна версія.
✘ У вартість не включений хостинг та домен.

Висновок

Підводячи підсумки, Divi може бути хорошим рішенням не тільки для досвідчених веб-розробників, які шукають вдосконалені інструменти, але і для новачків, які прагнуть чогось іншого за формою WordPress. Ви фактично отримуєте платформу індивідуального налаштування за ціну однієї преміум-версії.

Це дозволить вам створювати приголомшливі шаблони веб-сайтів коли завгодно, без необхідності платити кожен раз, коли ви хочете виділитися. Більше того, це буде добре працювати для тих, хто створює сайти для своїх клієнтів і завжди потребує нових джерел для натхнення. Divi дає можливість створювати макети для будь-якої бізнес-ніші.

Спробуйте Divi безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me