Strikingly.com Огляд

Вражаюче – це популярний, простий у користуванні та багатогранний розробник веб-сайтів, який націлений на різні категорії користувачів, незалежно від їх кваліфікації та рівня знань. Система чудово підходить для розробки односторінкових та стандартних веб-сайтів, які дозволяють користувачам зосередитися на конкретних ділових / особистих цілях. Система не вимагає глибокої кривої навчання чи знань з програмування.


Заснований у 2012 році, вражаючий час був орієнтований на задоволення потреб нетехнологів, яким не вистачало навичок веб-дизайну, але потрібні унікальні проекти для створення надійного веб-присутності своїх служб чи продуктів та для того, щоб мати можливість їх представляти до переваги. З моменту запуску платформа сильно змінилася, поступившись місцем більш досконалим методам, підходам до веб-дизайну та універсальним вимогам користувачів.

Ви вирішили створити веб-сайт на одній сторінці? Ви хочете, щоб вона була вражаючою та функціональною одночасно? Тоді чому б ви не вирішили використовувати для цієї мети вражаюче? Приєднуйтесь до нас, переглядаючи систему, щоб дізнатися функції, які виділяють її з натовпу, та нові варіанти, які вона впровадила з моменту останнього оновлення. Настав час почати зараз!

1. Простота використання

Зручність у використанні – одна з яскраво важливих. Простота виявляється на кожному етапі процесу створення веб-сторінок: починаючи від процедури реєстрації і закінчуючи остаточною публікацією веб-сайту. Щоб зареєструватися в системі, потрібно просто вказати своє ім’я, електронну пошту та пароль. Це воно.

Дивовижно надає інтуїтивно зрозумілий редактор, який робить процес створення веб-сайтів захоплюючим та цікавим. Це просто, красиво і приємно Редактор пропонує дуже швидкий тур, щоб продемонструвати всі системні нюанси, щоб ви могли дізнатися, як отримати максимальну користь від його використання.

Вражаючий редактор

Запуск веб-сайту за допомогою сервісу може зайняти всього лише одну годину і не вимагає знань щодо кодування, якщо ви не вирішите використовувати їх розширений редактор HTML / CSS, який дозволяє користувачам планувати вносити зміни в заголовок і колонтитул сайту.

Весь веб-сайт складається з розділів, які ви можете змінювати на свій смак (редагувати, додавати або видаляти потрібні) безпосередньо на інформаційній панелі. Тут також є області стилів та налаштувань. Перший дозволяє вибрати та змінити стиль вашого веб-сайту або змінити вибраний шаблон на будь-якому етапі процесу веб-дизайну.

Розділ “Налаштування”, у свою чергу, дозволяє налаштувати URL-адресу веб-сайту, ім’я домену, вибрати категорію веб-сайту, змінити заголовок і колонтитул, переглянути та налаштувати аналітику та виконувати інші обов’язкові дії. Однією з останніх особливостей є комутатор макета, який надає більшу гнучкість у налаштуванні розміщення тексту та медіа-файлів у розділах. Як тільки ви закінчите дизайн веб-сайту, не забудьте активувати кнопку «Опублікувати», щоб усі зміни були видимі для користувача.

2. Набір функцій та гнучкість

Вражаюче зараз є досить вражаючий і багатий набір функцій, і він, безумовно, має все необхідне для запуску та зміни гідного масштабного веб-сайту.

Ви можете завантажувати власний контент, додавати користувацький домен, вмикати різні “розділи” (медіаблоки, інформаційні поля, контактні форми тощо), а також вносити невеликі зміни в дизайн сайту. Ви також можете додавати метатеги та переглядати статистику свого веб-сайту, використовуючи вбудовану програму моніторингу системи.

Ви також можете запустити простий блог і додати кошик для покупок. Основні особливості системи охоплюють такі аспекти:

Blogging Engine

Щоб почати блог, просто додайте розділ Блог на сторінку, і він посилатиметься на окремі сторінки публікацій. Створюючи нову публікацію в блозі, ви можете вставляти різні вбудовані медіа, включаючи зображення, відео, кнопки із закликом до дії, соціальні закладки та котирування..

Вражаюче блог

Також легко переставити вміст завдяки функції перетягування та перетягування редактора. Менеджер блогу має простий інтерфейс, який дозволяє налаштувати, як ваші публікації відображатимуться в новому розділі блогу. Вражаючий простий блог також має спільний доступ до соціальних мереж, механізм коментування та SEO.

Платформа електронної комерції

Крім додавання розділу “Блог” на свій веб-сайт, ви можете також додати до нього веб-магазин, керуючи відповідним розділом. Просто ввімкніть це, додайте свої продукти та спробуйте різні макети, щоб налаштувати стиль вашого магазину. Після цього встановіть спосіб оплати (PayPal або Stripe) і перевірте інформаційну панель управління замовленнями.

Вражаюче магазин

Вражаюче не буде брати жодних комісійних платежів за покупки. Вам потрібно буде сплатити лише звичайну плату за транзакції PayPal / Stripe. Ви можете продати один товар за Безкоштовним планом, до 5 продуктів за Обмеженим планом, і до 300 продуктів за Програмою та до 500 продуктів за планом VIP.

Інтеграція соціальних медіа

Вражаюча зручна секція соціальних каналів, яку ви можете додавати та підключати до своїх облікових записів соціальних медіа. Це дає вам свободу дій, коли справа стосується управління та просування вашого новоспеченого проекту, залучення цільової аудиторії з соціальних мереж.

Вражає соціал

За допомогою інтеграції соціальних медіа ви можете допомогти своїй аудиторії слідкувати за оновленнями веб-сайтів, новинами та майбутніми подіями. Зверніть увагу, що деякі з цих функцій доступні лише з точки зору платних планів.

Аналітика веб-сайтів

Ця функція дозволяє переглядати та аналізувати статистику вашого веб-сайту та вносити необхідні зміни вчасно. Ви можете побачити кількість користувачів, які відвідують ваш веб-сайт протягом певного періоду часу (24 години, останні 7 днів, останні 30 днів, останні 90 днів), локації, з яких надходить трафік, сторінки, які найчастіше відвідують, джерела, які користувачі надають перевагу для відвідування вашого веб-сайту (мобільного або настільного), продуктів або категорій та інших аспектів, які мають велике значення для ефективного управління веб-сайтами та їх просування.

Обширні варіанти SEO

Конструктор веб-сайтів дозволяє заповнити метатеги для вашого веб-сайту або окремих його сторінок (заголовки, описи, ключові слова), встановити категорію, зображення фавікон та соціальних ресурсів для вашого веб-сайту, а також надає детальний контрольний список SEO, щоб дати вам підказку на які аспекти слід вибрати для підвищення рейтингу веб-сайтів Google.

Вражаюче SEO

Параметри SEO доступні у розділі Налаштування інформаційної панелі. Досконалі інструменти дозволяють збільшити видимість вашого проекту, включивши перевірку веб-сайтів Google, додавши ключові слова до текстів заголовків, призначити зображення тегів ALT тощо.

Особливості та інструменти маркетингу

Вражаюче також є що запропонувати з точки зору маркетингу. На сьогодні інструмент маркетингу електронної пошти доступний лише для користувачів програми Pro Plan і передбачає можливість вбудувати зовнішню систему MailChimp у свій проект.

Також можна додати сторінки контактів та форми користувачів у спеціальні поля веб-сайтів, щоб зв’язатися з відвідувачами вашого сайту.

Заходи безпеки

Дивовижно дбає про безпеку своїх користувачів, пропонуючи кілька заходів безпеки для захисту готових веб-сайтів від сторонніх доступу. За допомогою конструктора веб-сайтів ви можете ввімкнути та використовувати сертифікат шару захищених сокетів (SSL) на будь-якому власному домені, який дозволяє відвідувачам отримувати доступ до вмісту веб-сайту за допомогою протоколу HTTPS.

Сертифікація SSL надається за замовчуванням. Більше того, вражаюче автоматично зберігає копії вашого веб-сайту, коли ви редагуєте їх, щоб ви могли відновити резервні версії, коли це необхідно.

Мобільна оптимізація

Вражає мобільність: кожна тема відповідає з самого початку. Існують спеціальні варіанти для мобільних пристроїв, як-от “дзвінок для дзвінка” тощо. Існує також програма iOS, яка дозволяє вам оновлювати та керувати своїм веб-сайтом на ходу.

Параметри реєстрації та перенесення домену

Починаючи з осені 2018 року, вражаюче стало можливим перенести доступне доменне ім’я з іншого реєстратора. Також можна отримати нову в системі, незалежно від того, яким планом ви збираєтесь користуватися (навіть якщо це безкоштовна підписка). Термін реєстрації домену продовжується на 10 років. Наприкінці терміну ви можете або заблокувати доменне ім’я, або відновити його, виходячи з наявних прагнень.

Вражаюче Домен

Нарешті, вражаюче зараз пропонується більш широкий вибір доменів вищого рівня, наприклад .shop. Як результат, ваш веб-сайт може мати більш привабливу та пам’ятну адресу, щоб виділитися з натовпу.

3. Конструкції

Кількість тем:19
Безкоштовні теми:&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ

Наразі вражає бібліотека з 29 прекрасних сучасних дизайнів, оптимізованих для перегляду мобільних пристроїв із самого початку. Ви можете їх фільтрувати, перемикаючись між категоріями: бізнес, стартап, персональний, портфоліо, магазин та блог.

На відміну від багатьох інших популярних розробників веб-сайтів, вражаючий постачається з інструментом «Перемикач шаблонів», який дозволяє досліджувати та перевіряти будь-який із шаблонів, не втрачаючи поданий вміст. Не існує обмеження, скільки разів ви можете змінювати шаблони. Параметр «Попередній перегляд» дозволяє вам побачити, як буде виглядати ваш веб-сайт, якщо вибрати його для подальшої настройки.

Ви можете додати спеціальний HTML-код на свій вражаючий веб-сайт, але ця опція доступна лише у платних версіях. Єдиним недоліком цієї функції є те, що ви можете вводити тільки заголовок та колонтитул, але не тіло веб-сайту.

Разюче шаблони

Ви не можете змінити початковий код CSS. Складно сказати, чи є це серйозним недоліком, досить складно, оскільки переважна кількість користувачів системи навіть не знає, що таке CSS. До речі, для користувачів Pro Plan доступна опція введення коду. Ця ж категорія системних абонентів може використовувати варіант співпраці. Це дозволяє призначити співпрацівників для роботи над розробкою проекту, що також зручно та економить час.

4. Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – це те, що вражає насправді. Незалежно від, здавалося б, простого характеру розробника веб-сайтів, він пропонує потужну базу знань з великою допомогою та підтримкою ресурсів, які легко переглядати та навігації.

Корисний контрольний список перед публікацією (справді зручно!) Та Ідеальний форум, де ви можете поділитися своїми пропозиціями щодо того, як покращити враження, також будуть корисними для новачків. Те саме стосується початкових відео уроків, на які ви можете зіткнутися в базі знань центру підтримки. Розділ спільноти розробника веб-сайтів включає в себе Блог, Форум Ідеї та Обговорення міста з великою кількістю корисної інформації про те, як отримати максимальну користь від використання платформи.

Якщо залишилися запитання, ви можете зв’язатися із службою підтримки електронною поштою. Цілодобова допомога в чаті також допомагає своєчасно вирішити питання та потреби. Члени групи підтримки завжди готові допомогти вам вирішити всі проблеми, які можуть потенційно зіткнутися під час роботи з Strikingly. Таким чином, варіанти підтримки клієнтів заслуговують тут особливої ​​уваги.

5. Цінова політика

Існує безкоштовний план, який дозволяє опублікувати приємний веб-сайт на одній сторінці, використовуючи надзвичайно піддомен. Щоб прикріпити власне доменне ім’я та розблокувати розширені інструменти редагування, вам потрібно оновити свій обліковий запис.

Тут є три платні пакети: Limited, Pro та VIP. Ці підписки оснащені 14-денним безризиковим випробуванням, яке дозволить вам перевірити варіанти, які пропонує кожна система.

Вражаюче ціни

Вартість Обмеженого плану в даний час становить 12 доларів на місяць, Pro Pro обійдеться вам у 20 доларів на місяць при оплаті щомісяця, Vip – 49 доларів на місяць. Якщо ви вирішите здійснити разовий щорічний платіж, ви можете заощадити до 48 доларів.

Оплатившись за 2, 5 або 10 років одноразовим платежем, ви можете відповідно заощадити до 144, 528 доларів та 1224 доларів. Таким чином, чим довше тривалість вашої платної підписки, тим згодом вона буде більш доступною. Більше того, вартість доменного імені становить 24,95 дол. США на рік, тоді як вартість користувацької електронної пошти c становить 25 доларів США на рік.

6. Плюси і мінуси

Незалежно від того, який розробник веб-сайту ви вибрали для свого особистого чи комерційного проекту, він все одно матиме свої плюси та мінуси. Потрібно знати їх перед тим, як зробити остаточний вибір системи, щоб знати, чого від неї очікувати та від усього процесу веб-розробки..

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простота використання;
&# x2714; Позамобільна мобільна оптимізація;
&# x2714; Інтуїтивна панель приладів, розумний майстер запуску;
&# x2714; Широка база знань та багатогранна підтримка клієнтів.
Наявність рекламних банерів на одному з платних планів;
Відсутність інструментів оптимізації SEO та маркетингу;
Недостатньо можливостей редагування коду;
Обмеженість застосування односторінкових веб-сайтів, побудованих у системі.

7. Порівняння з конкурентами

Якщо мова йде про вибір найбільш підходящого розробника веб-сайтів, завжди має сенс порівнювати його з основними конкурентами. Щодо вражаюче, розумно порівнювати основні аспекти системи з аспектами Weebly і Squarespace, оскільки обидві платформи націлені на майже однакову аудиторію та пропонують подібні набори функцій.

Weebly vs StrikinglyКвадратний простір проти вражаюче

Якщо ми зануримось у порівняння Strikingly vs Weebly, ми чітко побачимо очевидні переваги останньої системи. Він не тільки більш популярний, але і більш повноцінний. Хоча вражаюче використовується в основному для створення односторінкових веб-сайтів, Weebly дозволяє створювати та додавати стільки сторінок, скільки потрібно для вашого проекту. Система також є найбільш економічною та пропонує більш гнучкі та глибші варіанти налаштування дизайну. Він також пропонує більш якісні шаблони, що реагують.

Якщо говорити про вражаюче порівняння з Squarespace, то перший також дещо відстає від Squarespace. Хоча вражаюче може похвалитися більш привабливими шаблонами для односторінкових блогів, цільових сторінок, портфелів та невеликих веб-магазинів, Squarespace позиціонується як повнофункціональний конструктор веб-сайтів, варіанти та інструменти якого дозволяють порівняйте його з CMS для створення середніх та великих веб-сайтів для творців та підприємців.

Нижня лінія

Простота використання:9/10
Особливості:7/10
Дизайн:7/10
Технічна підтримка:8/10
Ціноутворення:9/10
Загальний рахунок:8/10

Дивовижно – це розробник веб-сайтів, який охоплює простоту використання, зручність та функціональність. Більшість користувачів віддають перевагу йому над багатьма більш популярні системи завдяки своїй простоті. Система в основному фокусується на нетехнологіях, і, таким чином, її набір функцій, приладова панель та інтерфейс орієнтовані на потреби саме цієї аудиторії. Для використання системи не потрібне кодування. Однак якщо ви користувач програми Pro Plan і маєте знання з програмування, ви можете отримати доступ до параметрів редагування колонтитулів CSS / HTML та редагування заголовків..

Розробник веб-сайтів не може похвалитися великою колекцією шаблонів веб-сайтів, однак ті, які доступні в системі, налаштовуються на мобільні пристрої та за умовчанням реагують на мобільні пристрої. Більше того, вражаюче може похвалитися фантастичною підтримкою клієнтів, яка може допомогти вам вирішити будь-яку проблему, пов’язану з платформою.

Використовуючи конструктор веб-сайтів, ви можете ефективно запускати та керувати односторінковими веб-сайтами, підключаючи до них блоги та навіть веб-магазини. Немає сенсу очікувати великої продуктивності від таких веб-сайтів, але вони неодмінно підійдуть до ваших цілей та очікувань. Загалом, вражаюче – це гідне співвідношення ваших грошей!

Спробуйте разюче зараз

 Почніть сьогодні, це легко!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me