Рідкий огляд веб-сторінок

Рідкий огляд веб-сторінок


Рідка веб – це ідеальна хостингова платформа для управління одним веб-сайтом або кількома проектами одночасно. Компанія постачає повністю керовані серверні рішення, що забезпечують наближення до ідеального часу роботи та загальну продуктивність. Послуги підходять як до веб-сайтів, так і до додатків. Система сумісна з основні CMS приношення WordPress-оптимізовані пакети, WooCommerce Параметри керованого сервера та багато іншого. Різноманітні налаштовані плани, призначені для задоволення індивідуальних потреб та потреб підприємств.

Платформа надає набір функцій, доступних у кожному з його кластерних серверів. Хороша новина полягає в тому, що система автоматично опікується технічними проблемами, не потрібно керувати ними вручну. Також не потрібно додаткове налаштування або точне налаштування сервера. Єдиний мінус – відсутність спільних хостинг-рішень. З іншого боку, клієнти виграють від потужних спеціалізованих, хмарних та VPS-серверів, крім можливостей CMS, міграції сайтів тощо.

Читайте також: Кращі постачальники послуг хмарного хостингу.

Плюси і мінуси

Компанія пропонує безліч рішень для різних проектів. Якщо ви хочете продавати в Інтернеті, система має керований сервер WooCommerce. Крім того, він сумісний з основними програмами та платформами CMS, включаючи різноманітні керовані WP-оптимізовані плани.

Незважаючи на те, що не існує спеціального конструктора веб-сайтів, як у інших постачальників хостингу, користувачі оцінять можливість розміщення функцій сайту з можливістю створити тестовий проект і побачити, як він працюватиме в реальному житті. Для управління інструментами хостингу ви можете використовувати користувацьку панель управління, також відому як Plesk. Це досить інтуїтивно та зручно для користувачів, хоча налаштування серверів та ресурсів може зайняти деякий час.

Основна перевага тут полягає в тому, що ви отримуєте хостинг без фактично обмеженого трафіку на додаток до бездоганного часу роботи, швидкої реакції сервера та достатньо високої швидкості завантаження.

Рідкі плюси веб:
Рідкі веб-мінуси:
&# x2714; Хороші показники – платформа гарантує 99,9% часу без додаткового необмеженого трафіку для всіх розміщених проектів.
&# x2714; Блискуча Швидкість – Рідка Web побудована на PHP 7 та Nginx з метою максимальної швидкості та продуктивності веб-сайту.
&# x2714; Керований хостинг – це означає, що платформа виключно піклується про оновлення системи та плагінів, установку, конфігурацію тощо.
&# x2714; Хостинг, оптимізований WP – функція оснащена безшовною установкою WordPress, спеціальною панеллю управління, автоматичними оновленнями плагінів та оптимізованими серверами.
&# x2714; Постановка сайту – протестуйте свій веб-сайт перед розгортанням. Перевірте всі функції, використовуючи параметр сайту постановки на порталі, керованому WP.
Обмежені параметри спільного хостингу – платформа в основному орієнтована на надання хмарних, VPS та виділених серверних рішень для досягнення максимальної продуктивності.
Немає спеціальних веб-сайтів – це, головним чином, недолік для тих, хто шукає рішення все в одному. Інші виграють від 100% сумісності WordPress та інших CMS.
Ціна – деякі плани здаються трохи дорожчими, ніж в середньому.

Незважаючи на невеликі мінуси, Liquid Web, безумовно, є хорошим рішенням для тих, хто шукає максимальну потужність та ефективність веб-сайту. Тепер детальніше розглянемо деякі основні можливості платформи під кришкою.

Особливості хостингу

Усі функції платформи в основному зосереджені на оптимізації WordPress. Компанія розробила власну екосистему, керовану на замовлення, спеціально розроблену для проектів на базі WP та деяких інших CMS. Отже, функції в основному пов’язані з автоматичними оновленнями плагінів, резервними копіями системи, підвищеною продуктивністю, швидкістю та іншими важливими параметрами.

 • Універсальне рішення WordPress – інтеграція включає не тільки безпроблемну установку CMS, але й деякі попередньо встановлені теми, автоматичне оновлення плагінів та додаткову функціональність. Іншими словами, вам потрібно лише вибрати належний план, вибрати тему та почати створювати нові повідомлення, сторінки тощо. Система автоматично надасть вам останні версії плагінів та PHP.
 • Плагін і PHP

 • Чудова ефективність – Liquid Web використовує Nexcess – високопродуктивну платформу, розроблену для підвищення швидкості веб-сайту. Крім того, сама хостинг-платформа використовує версію PHP 7 разом з Nginx. Користувачі також оцінять деякі найважливіші додатки, які включають стиснення зображення, конфігурацію продуктивності тощо.
 • Сервери, зручні для розробників – Liquid Web забезпечує прямий доступ розробників за допомогою інструментів, що включають WP-CLI, Git та SSH.
 • iThemes Sync Pro – ця функція дозволяє користувачам легко керувати всіма своїми проектами з одного місця. Система інформує про стан веб-сайту, статистику SEO та аналітику. Крім того, ви завжди зможете відстежувати швидкість безперебійного робочого часу, а також можливі недоліки прямо з панелі приладів.
 • Керований хостинг WooCommerce – рішення було розроблено для задоволення потреб електронної комерції за допомогою швидкого завантаження магазинів, тестів продуктивності та попередньо встановленого Jilt – одного з найефективніших інструментів для запобігання залишенню кошика.

Слід також додати підтримку міграції веб-сайтів, безкоштовну передачу домену, системи управління цифровими магазинами для проектів електронної комерції, підтримку чуйних тем тощо. Незважаючи на те, що деякі плани здаються лише дорогими, вони буквально переповнені дивовижними можливостями, які вам неодмінно знадобляться в довгостроковій перспективі.

Продуктивність

Останні тести показали, що Liquid Web швидше, ніж 91% інших платформ, доступних у мережі Інтернет. Ми вже згадували той факт, що компанія гарантує 99,999% часу безперервної роботи на додаток до 2X оперативної пам’яті для спеціалізованих користувачів сервера.

Тести Pingdom показали продуктивність A рівня, що дозволило системі набрати 99 із 100. Такі результати були досягнуті в основному завдяки технологіям зберігання SSD та ефективній оптимізації сервера. Середній час завантаження – 220 мс, не встановлюючи додаткові додатки кешування чи додатки. Liquid Web – це платформа, побудована за допомогою передових технологій, що включають PHP 7, Nginx, SSL тощо.

Створення веб-сайтів

Крім деяких інші хостинг-провайдери, Рідка Web не має свого власного розробника веб-сайтів для створення та розміщення сайтів одночасно. Однак у нього є ексклюзивна функція розміщення сайту, яка фактично дозволяє запускати веб-сайт у тестовому режимі та перевіряти, як він працюватиме.

Ця опція може бути включена на порталі WordPress, де користувачі отримують шанс створити версію тестового сайту. Він включає не тільки встановлення теми, але й активацію плагінів, налаштування веб-дизайну, налаштування додатків тощо. Іншими словами, ви можете створити повнофункціональний проект і перейти наживо, щоб побачити, як користувачі будуть займатися.

Застосування WP

Як розробник, ви фактично отримуєте той же функціонал, що і для вже розгорнутого веб-сайту. Система дає можливість внести необхідні зміни. Користувачі можуть змінювати проекти з доступом до маршрутів управління файлами SFTP / SSH. Як результат, ви побачите всі оновлення та зміни в режимі реального часу перед тим, як веб-сайт буде розкручений.

Щоб скористатися функцією розміщення сайту, просто виконайте наведені нижче дії.

 1. Зайдіть на портал WordPress Manage.
 2. Натисніть кнопку «Керувати сайтом».
 3. Виберіть копію веб-сайту, яку хочете поставити на екран.
 4. Скопіюйте веб-сайт у реальному часі.
 5. Пов’яжіть домен на копію сайту та перейдіть наживо.

Тепер ви можете працювати на майданчику та проводити всі необхідні зміни в режимі реального часу. Майте на увазі, що місцева команда додатково обробляє безкоштовну міграцію веб-сайтів та послуги передачі домену.

Безпека

Liquid Web розробив систему безпеки повного циклу, яка охоплює всі проблеми веб-сайту. Від захисту CDN та запобігання атакам DDoS до автоматичного резервного копіювання, оновлень та захисту даних – усі функції безпеки включені у кожен план без зайвих витрат.

Пакет безпеки платформи включає:

 • VPN та інтеграція брандмауера – сервери захищені від будь-якої цифрової загрози. Система постійно працює над виявленням та запобіганням зловмисного коду.
 • Захист DDoS – Рідка Web використовує сучасні інструменти для зменшення трафіку та запобігання серверам від несподіваних DDoS-атак.
 • Захист даних – ця функція включає захист чутливих даних користувачів, якщо ви створюєте веб-сайти для клієнтів. Крім того, жорсткі конфігурації забезпечують модифікацію ОС, крім сумісності та оптимізації серверів.

На відміну від більшості основних конкурентів компанії, Liquid Web додатково забезпечує зберігання журналів та мережу зберігання даних (SAN), щоб захистити активи вашого веб-сайту..

Підтримка клієнтів

Місцева група експертів обіцяє допомогу на всіх етапах хостинг-процесу, починаючи від міграції веб-сайтів до обслуговування та підтримки веб-сайтів. Менеджери доступні цілодобово. Крім того, компанія гарантує 60-секундну первинну допомогу з подальшою детальною підтримкою при використанні миттєвих способів зв’язатися.

Клієнти можуть вибрати кілька основних способів зв’язатися:

 • Чат в прямому ефірі – Є два типи прямого чату для доступу. Перший – це найшвидший спосіб зв’язатися. Однак ви спочатку поговорите з ботом під час уточнення проблеми. Другий – варіант “Чат до людини”. Щоб отримати відповідь, потрібно більше часу, хоча ви зможете вказати питання відразу. Це може заощадити ваш час.
 • Телефон – користувачі можуть обрати два телефонні номери, доступні для американських та міжнародних резидентів.
 • Стіл довідок – простий спосіб подати квиток з детальним описом питання.

Окрім прямого контакту, клієнти рідких веб-сайтів можуть скористатися кількома інформаційними ресурсами. Вони включають в себе тематичні дослідження, обширну базу знань, користувацький блог, уявлення та інше. Ви можете також відвідувати вебінари компанії в Інтернеті.

Плани & Ціноутворення

Рідка Web пропонує декілька серверних пакетів. Ціна в основному буде залежати від кількості проектів, якими ви хочете керувати, а також від необхідної ефективності. Ми рекомендуємо почати з 3 основних керованих хостингів WordPress, щоб перевірити, як працює система. Плани такі:

 • Витрати на іскру $ 19 на місяць для одного веб-сайту з 15 Гб пам’яті та пропускною здатністю 5 ТБ.
 • Виробники витрати $ 79 на місяць для до 5 веб-сайтів та 3 Т пропускної здатності.
 • Витрати будівельника 149 доларів на місяць для управління до 25 проектів одночасно зі 100 ГБ пам’яті та 5 ТБ пропускної здатності.

Компанії, які шукають більше ресурсів, можуть обрати форму 3 розширеного плану сервера WordPress: Producer ($ 299 / міс), Виконавчий (549 дол. / Міс) та Enterprise ($ 999 / міс). Виділені серверні рішення починаються від 119 доларів на місяць і можуть доходити до 549 доларів за щомісячну підписку.

Висновок

Liquid Web – це керований хостинг-провайдер, що забезпечує підвищення продуктивності та швидкість веб-сайту. Це, звичайно, не рішення початкового рівня. Іншими словами, якщо ви хочете розмістити блог, портфоліо або односторінковий бізнес-сайт, вам краще вибрати більш просту і менш дорогу платформу.

З іншого боку, висока якість завжди поставляється за високу ціну. За допомогою Liquid Web ви можете розраховувати на повний пакет функцій безпеки та продуктивності, щоб забезпечити максимальну винахідливість. Платформа може бути хорошим вибором як для величезних компаній з декількома проектами, так і для професійних розробників, які створюють сайти для своїх клієнтів. Величезні інтернет-ринки та складні цифрові магазини також оцінять доступні керовані серверні рішення.

Спробуйте рідинну Інтернет зараз!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me