Огляд Zyro

Зіро – це сам розробник веб-сайтів, який на ринку вже досить давно представлений як продукт Profis Group & Хостингер співпраця. З часом, однак, Zyro перетворився на абсолютно незалежного розробника веб-сайтів. Тепер він оснащений чітким і корисним (хоча дещо обмеженим) набором функцій, що робить його вартим використання.


Як нова платформа, Zyro в даний час доступний у версії Beta, що означає, що система знаходиться на ранній стадії свого розвитку. Команда розробника веб-сайтів наполегливо працює над покращенням набору функцій, що врешті-решт впливає на роботу системи. Однак сервіс все ще доступний для тестування та подальшого використання, пропонуючи користувачам численні переваги. Немає необхідності бути кодером, щоб досліджувати та освоювати його – розробник веб-сайтів досить інтуїтивно зрозумілий, щоб використовувати його як початківці, так і спеціалісти веб-дизайну..

Отже, як покращилась система після оновлення? Чи він придбав нові функції та інструменти, завдяки яким він виділявся з натовпу, або нічого не змінилося дуже сильно з часу нашого останнього огляду? Подивимося, що саме Zyro може запропонувати сучасним користувачам.

1. Простота використання

Конструктор веб-сайтів дуже простий у використанні для всіх, оскільки в його інтерфейсі, редакторі та макеті немає нічого складного. Сам процес реєстрації швидкий і простий – просто вкажіть своє ім’я, електронну пошту та пароль для подальшого перенаправлення до галереї шаблонів. Це дійсно просто, швидко та без проблем.

Макет розробника веб-сайтів інтуїтивно зрозумілий і простий у навігації, що створює досить позитивне враження з першого погляду. Інформаційна панель може виглядати навіть занадто просто, але це не є проблемою для більшості користувачів, які вперше починають працювати.

Zyro редактор

Тут ви не знайдете жодної непотрібної інформації – всі інструменти та функції тут є у вас, і ваше завдання – вибрати ті, які вам потрібні, щоб налаштувати, керувати та публікувати веб-сайт. Це заслуга кожного новачка в галузі, який лише робить перші кроки в процесі створення веб-сайтів.

Конструктор веб-сайтів Zyro пропонує візуальний редактор, який підтримує функція перетягування та перетягування і це один із найголовніших моментів системи. Насправді він працює так само, як і будь-який інший розробник веб-сайтів: зробіть панель інструментів, що містить різні елементи дизайну та віджети, які ви можете вибрати та перетягнути до будь-якого місця сторінки. Користувачі також можуть бачити результат своєї роботи в процесі роботи, що сприяє хорошому результату і зовсім не вимагає знань з програмування. Це основні параметри, завдяки яким Zyro є простим у використанні та зручним конструктором веб-сайтів, який використовується для розробки всіх типів проектів.

2. Особливості & Гнучкість

Наскільки розробник веб-сайтів все ще доступний у бета-версії, йому, безумовно, не вистачає функціональності. Ми сподіваємось, що система з часом буде більш насиченою функціями. В даний час ви не можете багато зробити, щоб налаштувати веб-сайт і забезпечити його розширену ефективність.

Особливості Zyor

Zyro добре працює для розвитку портфоліо веб-сайтів, сайти для малого бізнесу та промо, веб-сайти ресторанів / кафе і прості веб-сторінки на одній сторінці. На сьогоднішній день система не має багато що запропонувати блогерам та власникам веб-магазинів, оскільки вона ще не має інтегрованих механізмів ведення блогів та електронної комерції. Сподіваємось, розробники усвідомлюють важливість інтеграції цих функцій і додадуть їх до списку функцій розробника веб-сайту під час наступного оновлення системи.

Серед особливостей, які Zyro може запропонувати на даний момент, є сенс виділити наступне:

  • Інтеграція відео. Конструктор веб-сайтів дає змогу завантажувати та інтегрувати відео-файл із каналу YouTube для подальшого коригування основних параметрів. Jus надайте посилання на ваше відео на YouTube у відповідному розділі, щоб додати його на ваш веб-сайт для подальшої настройки. Це зробить ваш проект більш взаємодіючим та привабливим для цільової аудиторії;
  • Параметри доменного імені. Zyro пропонує два варіанти підключення доменних імен. Якщо у вас вже є користувацький домен і хочете підключити його до веб-сайту, у вас буде можливість перенести його на ваш обліковий запис Zyro – це кілька простих кроків. Якщо у вас його ще немає, система дозволить вам вибрати та інтегрувати будь-яке доменне ім’я за вашим вибором за розумну ціну. Щоб замінити безкоштовний субдомен, який ви отримаєте за замовчуванням, підписуючись на розробник веб-сайту, вам буде запропоновано придбати домен в одній із доступних зон (.com, .online тощо). Вартість доменів починається з 0,99 дол. США і сягає 8,99 дол. США на рік.
  • Інтеграція карт Google. Система дозволяє інтегрувати Карти Google у веб-сайт. Це можна зробити лише декількома клацаннями миші – просто змініть меню “Налаштування карти” та надайте фізичне місцезнаходження вашого бізнесу, яке надалі буде вказано на інтегрованій карті для кращої обізнаності клієнтів.
  • Особливості SEO та маркетингу. Це одна з найбільш вражаючих особливостей розробника веб-сайтів. Це дозволяє автоматично заповнювати необхідні теги для належної оптимізації пошукової системи певної сторінки. Крім того, система пропонує прості варіанти інтеграції соціальних медіа.
  • Завантаження зображень. Завдяки Zyro ви можете вибирати та завантажувати зображення в будь-який розділ вашого веб-сайту. Можна зібрати як зображення із колекції запасів системи, так і завантажити власні.
  • Інтеграція кнопок CTA. Якщо ви хочете додати кнопку із закликом до дії на свій веб-сайт, ви зможете це зробити без проблем. Просто відредагуйте текст кнопки та вкажіть посилання на ресурс, на який ви хочете перенаправити користувачів.

3. Конструкції

Кількість тем:25
Безкоштовні теми&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:✘ НІ
Чуйний дизайн&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ

Наразі колекція шаблонів Zyro включає лише 25 шаблонів, але лише один із них доступний для попереднього перегляду та налаштування. Інші теми ще розробляються і незабаром будуть доступні.

Шаблони Zyro добре працюють для розробки різних типів проектів, тоді як їх імплікація та орієнтація на ніші зрозумілі з їх назв. Таким чином, ви можете знайти тут тему, яка чудово підійде для портфоліо, магазинів моди, веб-сайтів ресторанів та кафе, цільових сторінок, веб-сайтів для подій та подорожей, спортивних та весільних сайтів, а також інших особистих та ділових проектів.

На якій би ні ні зосередженій увазі ви не знайдете тему, яка відповідатиме вашим потребам тут. Усі шаблони Zyro за замовчуванням виглядають свіжими, чистими та чуйними. Однак не чекайте від них високого ступеня пристосування, принаймні на поточному етапі розробки. Коли ви почнете налаштовувати обраний дизайн, ваші параметри будуть обмежені лише основними налаштуваннями. Сюди входять завантаження зображень та відео, вибір фонів, шрифтів та кольорової палітри, параметри редагування тексту, інтеграція Google Maps та деякі інші функції. Це воно.

Шаблон Zyro

Набір інструментів та варіантів налаштування дизайну, безумовно, залишає бажати кращого. Більше того, Zyro не відкриває вихідні коди, і немає ніякого способу використовувати ваші навички редагування CSS / HTML. Тут все занадто просто, якщо не навіть примітивно.

4. Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів Zyro не є важливою для системи. Незважаючи на те, що користувачі преміум-плану надаються цілодобовою підтримкою користувачів, допомогою електронної пошти та спілкування в чаті, система все ще не може запропонувати широку базу знань. Так само немає прямої телефонної підтримки, відео та текстових підручників та інших популярних варіантів підтримки. Розділ FAQ є досить обмеженим, тому що наразі існує лише кілька питань.

Працюючи над компонуванням вашого веб-сайту та настроюванням дизайну, ви зможете отримати доступ до вкладки PopUp Feedback, де вам буде запропоновано оцінити свій досвід веб-дизайну. Ось так розробники сервісу дізнаються ваш рівень задоволеності та необхідність покращити деякі функції або елементи веб-сайту.

5. Цінова політика

Цінова політика Zyro є більш ніж доступною. Система має повністю безкоштовний план, який ніколи не закінчується, і включає набір основних функцій. Користувачі, які бажають отримати доступ до розширених функцій, можуть перейти на платну підписку. Його вартість становить $ 2,99 / місяць ($ 35,88 / рік), якщо виставляти рахунок щорічно, або 3,99 дол. / Міс (47,88 дол. На рік), якщо виставляти рахунок щомісяця.

Ціноутворення на Zyro

Основні функції преміум-плану включають в себе підключення до дому, пропускну здатність 100 ГБ, видалення реклами Zyro, щотижневі резервні копії, необмежену кількість веб-сайтів, підключення SSL-сертифікатів, користувацькі файлові, збільшене місце для зберігання, цілодобова підтримка клієнтів. Як безкоштовні, так і платні плани мають інтегрований безкоштовний хостинг, що забезпечує цілодобову доступність веб-сайтів, запущених із створенням веб-сайтів.

Розробник веб-сайтів пропонує 30-денну пробну версію та гарантію повернення грошей тим користувачам, які вирішать скасувати підписку протягом цього часу. Однак відмовитись від використання преміального плану можна будь-коли.

Платформа приймає всі основні кредитні та дебетові картки. До них належать Visa, Mastercard, American Express, Discover. Усі платежі, здійснені в системі, надійно захищені 256-бітними SSL-сертифікатами, які гарантують повну конфіденційність.

6. Плюси і мінуси

Як і будь-який інший веб-розробник, Zyro має достоїнства та недоліки, пов’язані з його продуктивністю, дизайном та іншими параметрами підказки. Перед використанням системи, безумовно, має сенс дізнатися більше про них, щоб знати, чого очікувати від платформи. Ось чому ми вирішили скласти список плюсів і мінусів, які має розробник веб-сайту. Ось вони йдуть.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий;
&# x2714; Чуйні конструкції;
&# x2714; Редактор перетягування;
&# x2714; Інтеграція відео, зображень та Google Maps;
&# x2714; Шифрування SSL.
✘ обмежена колекція шаблонів;
Погані варіанти налаштування дизайну;
Відсутність двигунів для ведення блогів та електронної комерції;
✘ Немає живої підтримки клієнтів для безкоштовних користувачів плану;
✘ Немає доступу до редагування коду.

Нижня лінія

Zyro є доволі суперечливим розробником веб-сайтів, який наразі доступний у бета-версії. Це, мабуть, головний факт, який слід враховувати при перегляді системи на сучасному етапі її розвитку.

Сам розробник веб-сайту простий у використанні і добре працює для виконання різних завдань. Система має досить хороший потенціал, щоб стати конкурентоспроможним розробником веб-сайтів, але вона все ще потребує помітного вдосконалення, особливо з точки зору функціональності та дизайну. В даний час Zyro не може похвалитися широкими можливостями інтеграції або можливостями налаштування дизайну – весь його набір функцій зводиться до наявності лише основних параметрів.

Відсутність механізмів ведення блогів та електронної комерції також є помітним недоліком. Те саме стосується обмеженого вибору шаблонів та їх якості. Однак є багато можливостей для вдосконалення, і, схоже, розробники системи збираються реалізувати весь свій потенціал найближчим часом. Відверто кажучи, нам сподобалося використовувати Zyro і сподіваємось, що його команда продовжить розвивати систему. На даний момент він підходить для тестування та створення простих веб-сайтів.

Спробуйте Zyro Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me