Огляд Zenfolio

Огляд Zenfolio


Zenfolio – це потужний і складний веб-сайт для професійних фотографів. Це дозволяє створювати багатофункціональні портфоліо веб-сайтів що підтримують функцію електронної комерції. В результаті ми отримуємо конкретний веб-сайт, на якому представлено унікальне поєднання портфоліо (фото / відео), блогу та інтернет-магазину.

Дзенфоліо бачить свою головну місію у наданні допомоги професійним фотографам та любителям ніш створити справді унікальні та візуально привабливі веб-сайти з портфоліо з різнобічними цілями. Незалежно від того, чи збираєтесь ви демонструвати свої творчі роботи своїм шанувальникам чи продавати їх цільовій аудиторії, система надасть вам комплекс заходів, інструментів та функцій, щоб найкращим чином виконати завдання та отримати бажаний дохід.

Створений у 2004 році, розробник веб-сайтів створив потужну репутацію платформи веб-побудови портфоліо. Ви повинні контролювати всі кроки процесу створення веб-сайту тут, щоб зберігати свої фотографії та відео. Саме ви проектуєте вікно (галереї, альбоми, колекції, категорії тощо), встановлюєте доступ до своїх робіт (безкоштовно або після оплати чи реєстрації), можливість завантаження, вартість груп товарів або окремих фотографій, параметри відображення тощо Ви можете просто продемонструвати свої фотографії, щоб порадувати аудиторію, створивши приємне безкоштовне портфоліо для відвідувачів веб-сайту. Ви вирішуєте, що саме ви хочете.

Вас цікавить функціональність послуги та хочете дізнатися більше про неї? Тоді саме час переглянути його як платформу, яка використовується для створення цифрових магазинів товарів. Навряд чи хтось матиме бажання використовувати такий складний інструмент веб-побудови для публікації звичайного портфоліо. Ця послуга призначена для професіоналів, і, таким чином, вона має багату кількість налаштувань та складну структуру панелі інструментів. Система досить серйозна. Давайте подивимось, чи варто це справді використовувати.

Плюси і мінуси

Zenfolio – це якісний розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати та керувати власним веб-сайтом портфоліо чи фотографією, навіть якщо ви не фахівець з веб-дизайну. На платформі є всі інструменти, необхідні для започаткування гідного проекту, але не варто очікувати від нього глибокої гнучкості та функціональності. Конструктор веб-сайтів надає користувачам основний набір функцій, необхідний для швидкого та ефективного процесу розробки веб-сайтів, але якщо ви маєте намір розпочати потужний портфельний проект, він навряд чи підійде до ваших потреб. Як і будь-який інший професійна платформа, Zenfolio постачається зі списком плюсів і мінусів, про які користувачі повинні знати, щоб зробити необ’єктивний вибір.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Потужне фокусування фотографії системи
&# x2714; Сучасна інтегрована галерея зображень
&# x2714; Гнучка настройка шаблону та чуйний дизайн
&# x2714; Двигун електронної комерції
&# x2714; Зручне управління фотографіями
&# x2714; Приємний SEO
&# x2714; Потужна підтримка клієнтів
&# x2714; Інструменти маркетингу
&# x2714; Мобільна оптимізація
&# x2714; Дозволяє вам зв’язатися з розгалуженою мережею фотографів
&# x2714; Широкі можливості інтеграції відео / зображення / аудіо
✘ Незручний редактор і складний інтерфейс
✘ Крута крива навчання
✘ Обмежений вибір шаблону
Text Текстового редактора WYSIWYG може бути недостатньо, щоб впоратися зі складними елементами веб-сайту
Options Параметри підтримки телефону та чату в реальному часі доступні не для всіх планів
✘ Обмежена кількість системних шрифтів

Zenfolio – це гідний вибір для користувачів, які мають намір запустити веб-сайти для фотографій, але не мають навичок веб-дизайну та усвідомлення кодування, щоб зробити це самостійно. Однак у конструктора веб-сайтів дещо не вистачає функціональності та глибоких варіантів налаштування дизайну, щоб ви могли максимально використати процес розробки веб-сайту.

Для чого це добре?

Zenfolio – це чудовий вибір для тих користувачів, яким не вистачає знань з веб-дизайну та навичок кодування, щоб самостійно запускати проекти високого класу. Використовуючи платформу, для нетехнологів стало можливим не лише створювати веб-сайти професійних фотографій, але й організовувати, демонструвати та продавати свої твори мистецтва.

Завдяки інтегрованій системі електронної комерції, потужній презентації галереї та гнучким маркетинговим інструментам Zenfolio вдалося завоювати популярність у професійних фотографів та любителів. Для створення веб-сайту розробник веб-сайтів також пропонує зручний редактор перетягування, а також безліч функцій для демонстрації та розвитку вашого фотографічного бізнесу. Це основні параметри, які роблять платформу хорошим вибором для користувачів, що займаються фотографічним бізнесом.

Простота використання

Zenfolio – це не найпростіший розробник веб-сайтів, але до нього все ж цілком можна звикнути після вивчення інтерфейсу, панелі інструментів та інтегрованого набору інструментів. Платформа постачається разом багатомовна підтримка і стандартний набір веб-сторінок, які можна додати на веб-сайт, щоб заощадити час і сили. Редактор WYSIWYG системи дозволяє редагувати, змінювати та впорядковувати більшість елементів сторінки. Це одна з особливостей, яка сприяє простоті системи.

У той же час інтерфейс розробника веб-сайтів трохи захаращений функціями та параметрами, необхідними для надання веб-сайту повністю налаштованого дизайну. Це додає складності створення веб-сторінок, що особливо стосується нетехнологів, а також користувачів, які звикли до простої та зручної навігації по веб-сайту. Так само потрібен час для налаштування складних елементів веб-сторінки, включаючи форми, стовпці, карти тощо. Це також потребує додаткових витрат часу та зусиль.

Починаємо

Коли ви тільки збираєтеся розпочати роботу з системою, це створює набагато простіше враження, ніж є насправді. Процес реєстрації простий та швидкий. Система попросить вас вказати власне ім’я фотографа, а також електронну пошту та пароль для створення облікового запису.

Розпочніть свою безкоштовну пробну версію

Наступним кроком є ​​вибір типу веб-сайту (портфоліо) Ви збираєтесь створювати та налаштовувати. Випадаюче меню допоможе вам зробити правильний вибір, навіть якщо є сумніви, які можуть виникнути з якоїсь причини.

Одразу після того, як ви закінчите з вибором теми, система запропонує вам вибрати шаблон, який найбільше відповідає вашій ніші та стилю портфоліо, а також темі. Тут вам потрібно буде вказати тип фотографій, які ви зазвичай знімаєте (Весілля та заручини, події, школа, портрети, спорт / екшн, пейзаж, природа / дика природа тощо.). При необхідності можна підібрати кілька варіантів.

Більше того, розробник веб-сайту запропонує вам вибрати дизайн на основі запитань та інформації, яку ви надіслали під час попередніх кроків. Крім того, ви зможете встановити прапорці, які визначають головне значення вашого проекту (Інтернет-портфоліо, підтвердження клієнтів, доставка цифрових файлів, блог, продаж тощо.). Виконавши ці кроки, ви зможете перейти до налаштування веб-сайту для фотографій.

Редагування веб-сайтів

Система пропонує вам найбільш підходящий шаблон на основі інформації, якою ви поділилися. Якщо є щось, що вам не подобається в цьому чомусь, або ви вирішили перейти на інший дизайн, ви можете зробити це пізніше, виходячи з поданої інформації. Як тільки ви закінчите з вибором шаблону, у вас з’явиться можливість розпочати його налаштування.

редактор веб-сайту zenfolio

Персоналізація домашньої сторінки завершується додаванням фотографій. Ви можете завантажити декілька зображень для початку, але згодом також можна буде додати більше фотографій. Конструктор веб-сайтів дозволяє завантажити декілька фотографій лише для того, щоб побачити, як може виглядати ваш проект у довгостроковій перспективі.

Нарешті, Zenfolio запропонує вам скорегувати налаштування SEO свого веб-сайту, щоб переконатися, що люди зможуть знайти вас та збільшити видимість вашого проекту в соціальних мережах. Це досить незвичний підхід, як і більшість розробників веб-сайтів (включаючи спеціалізовані) не надайте цю опцію з самого початку. Тим часом важливість просування SEO не варто недооцінювати, що робить систему вартим уваги професіоналів та любителів фотографій.

Для коригування налаштувань SEO вам доведеться надати відповідний вміст у основних полях веб-сайту, щоб пошукові системи краще зрозуміли тему вашого веб-сайту та добре відобразили його в пошукових системах. Серед полів, які потрібно заповнити, першими слід згадати наступні: Заголовок домашньої сторінки, Місцезнаходження (місто, штат / провінція) та Опис веб-сайту.

Однак ви повинні пам’ятати, що сам процес пошуку та створення веб-сайтів Zenfolio буде набагато складнішим, ніж може здатися з самого початку. Це не звичайна система. Структура інформаційної панелі не схожа на інші сервіси.

Якщо у вас є досвід використання хмарних сервісів, це вам зовсім не допоможе. Як правило, можна ефективно вивчити систему. Як тільки ви звикнете до неї, приладова панель стане більш-менш зручною. Однак ви все одно будете впевнені у виборі потрібного варіанту час від часу. Це пов’язано зі складною структурою приладової панелі та великою кількістю категорій, які вона включає. Це категорії “Фотографії”, “Веб-сайт”, “Продаж та комунікації”, кожна з яких має підкатегорії, що випадають, а також потребують вивчення..

Крім того, на інформаційній панелі розробника веб-сайтів є Органайзер, де ви можете структурувати свої фотогалереї, колекції або навіть окремі сторінки. Ось перелік розділів, які ви повинні мати у своєму розпорядженні: Популярні, Нещодавно додані, Вибране. Водяні знаки та саундтреки. Під Організатором ви знайдете готові колекції, портфелі та галереї.

редактор заголовка zenfolio

Таке логічне підрозділ робочої зони на секції робить процес освоєння системи трохи спрощеним, хоча вам все одно знадобиться час, щоб звикнути до нього. Користувачі, як правило, очікують більш зручного та ергономічного інтерфейсу від конструктора портфельних веб-сайтів, навіть якщо система розвинена. Що робити, якщо я просто хочу розмістити 50-100 фотографій, які я зробив, наприклад, під час своєї подорожі до Полінезії? Це буде не просто. Мені доведеться боротися зі складними непотрібними налаштуваннями досить довгий час, сподіваючись, що це незабаром закінчиться, і люди побачать мої фотографії.

На щастя, Центр підтримки системи складається з трьох розділів, а саме: база знань, навчальні відео та ресурси. Канал служби YouTube постачається з різноманітними відео, тривалість багатьох з яких перевищує 1 годину. Це говорить на користь двох фактів: розробники системи докладають максимум зусиль, щоб допомогти користувачам успішно досліджувати сервіс, і їм дійсно є про що сказати. Zenfolio дійсно вимагає інформаційного центру підтримки. Тут можна багато пояснити. Текстовий розділ містить понад 200 статей, які підрозділяються на категорії. Ви також можете звернутися до служби технічної підтримки безпосередньо в будь-який час доби.

У сервісі є цікавий блог з новинами, надихаючими історіями та рекомендаціями щодо ефективного використання функцій веб-дизайнера. Зазвичай, для освоєння найкориснішої функціональності Zenfolio потрібно близько 5 днів. Якщо ви щось не розумієте, перейдіть до розділу підтримки, щоб отримати швидку допомогу. Ваша інтуїція та досвід можуть вам не стати в нагоді, тоді як FAQ-сервіс набагато надійніший.

Пряма трансляція

Процес створення веб-сайту фотографії з Zenfolio не займає багато часу, але будьте готові вкласти трохи часу, щоб вивчити систему та звикнути до неї. Як тільки ваш веб-сайт буде готовий, ви можете переглянути його зовнішній вигляд, а потім перейти в прямому ефірі. Зауважте, що ви можете повернутися до процесу редагування веб-сайту будь-коли, коли вам це потрібно – просто активуйте кнопку Правка та зробіть зміни, які ви вважаєте важливими. Вони будуть збережені автоматично. Загалом для публікації вашого портфоліо потрібно кілька секунд.

Особливості & Гнучкість

Інтерфейс Zenfolio виглядає досить просто, якщо навіть не по-дитячому порівняно зі своїм основним нішевим конкурентом SmugMug. Тут багато кольорів, кутових форм елементів, безліч різнопланових значків та знаків. Це, однак, не дуже відволікає користувачів. Ви швидко звикаєте до цього. Приладова панель структурно поділена на 6 великих розділів:

“Панель приладів” це екран запуску, який містить швидкі посилання на доступ до налаштувань з інших розділів (ви можете додати галерею, допис у блозі, налаштувати дизайн, переглянути коментарі тощо тут).

Інформаційна панель Zenfolio

“Фотографії” це розділ для зберігання фотографій, що нагадує Провідник Windows або MacOS Finder. Ліва бічна панель містить галереї, фотогрупи та колекції, а робоча зона містить папки з фотографіями, знайденими там. Ви можете додавати нові розділи, категорії, фотографії, редагувати налаштування видимості та доступ до галереї тощо. На правій бічній панелі можна додати опис груп фотографій, налаштувати їх видимість, можливість завантаження / заборони, вартість, обкладинка альбому, безкоштовно або зареєстрований доступ.

Фотографії Zenzen

“Продаж” – це розділ для розробників веб-сайтів електронної комерції. Тут ви знайдете ваші прейскуранти, звіти про замовлення, списки платних товарів (які можна редагувати / видаляти або об’єднувати в пакети), альбоми, налаштування подарункового сертифіката, купони та різноманітні акції.

Продаж дзенфоліо

“Веб-сайт” це перелік статичних сторінок вашого веб-сайту, що містить описи та посилання для їх редагування. Це розділ, з якого ви також можете додавати нові публікації в блозі, завантажувати нові документи PDF та створювати власні сторінки.

Веб-сайт Zenfolio

“Зв’язок” – це власний центр спілкування з відвідувачами. Тут ви можете знайти список контактів, історію електронної пошти, список коментарів на веб-сайті та статистику кожного зареєстрованого користувача.

Zenfolio Communications

“Налаштування” є потужним розділом опцій, які підрозділяються на 4 категорії, а саме:

  • “Рахунок” що дозволяє налаштувати дані облікового запису, паролі, авторські права, посилання на реферали, налаштування соціального профілю тощо;

Рахунок в Zenfolio

  • “Рахунки”, який містить платіжну інформацію (тип кредитної картки, номер, адресу тощо), виписку по рахунку (поточний баланс, кредити та збори), а також інформацію про поточний план. Тут ви також можете налаштувати додаткові сервіси веб-сайтів, наприклад, потрійну музику Scoop, редагування файлів RAW ($ 50 на рік) та членство в боргових позиціях ($ 100 на рік);

Розрахунок за Zenfolio

  • “Веб-сайт”, що дозволяє налаштувати користувацький домен, вибрати домашню сторінку свого веб-сайту, отримати доступ до налаштувань SEO, Інструменти для веб-майстрів (Google, Bing), відстеження відвідувачів (Google Analytics), налаштування попередження про cookie та налаштування перегляду відвідувачів (активація мобільної версії веб-сайту, веб-сайту пошук, ефекти слайд-шоу тощо);

Налаштування веб-сайту Zenfolio

  • “Продаж”, де ви можете запускати промо-кампанії, налаштовувати спосіб замовлення друку за замовчуванням, налаштування постачальника, налаштування валюти та податку, кошик, інформацію про збори Zenfolio (7% від усіх транзакцій) та інші налаштування на кшталт цих.

Налаштування продажу Zenfolio

Таким чином, на інформаційній панелі містяться розділи налаштувань, які безпосередньо не пов’язані з формуванням веб-сторінок. Редактор Zenfolio – це окрема область налаштувань, де ви можете налаштувати кожну сторінку візуально та функціонально в деталях. Ми частково описали його варіанти в розділі “Теми“.

Підсумовуючи це, ви можете вибрати макет і набір відображених елементів для кожного блоку. Кожній точці меню може бути призначений заголовок, тип (галерея, спеціальна сторінка, зовнішня сторінка, документ PDF), правила відображення та відкриття (у новому чи поточному вікні). Тут також можна створити випадаюче меню. У розділі “Налаштування сайту” ви можете налаштувати брендинг веб-сайтів (логотипи та піктограми), мову, мобільну версію, RSS-новини, відображення інформації про фотографії тощо.

Як правило, приладова панель створює позитивні враження. Він трохи складний і перевантажений налаштуваннями, але це виглядає досить логічно і зручно, як тільки ти звикнеш до нього. Функціональність Zenfolio знаходиться на гідному рівні. Можна створити фото / відеомагазин за допомогою блогу за кілька днів. Все, що вам потрібно, доступне тут.

Якщо говорити про функціональність системи, то вона досить універсальна і розкриває безліч варіантів для вираження вашої творчої свободи. Зараз саме час переглянути набір функцій системи.

Мобільні програми

Окрім макетів, оптимізованих для мобільних пристроїв, які оснащені підтримкою сенсорної навігації, у веб-розробника є безкоштовні мобільні додатки для пристроїв Android та iOS, які дозволяють створювати та керувати професійними портфелями на ходу. Є також окремі програми пам’яті клієнтів для швидкого завантаження та керування знімками та створення фотогалереї.

Пошукова оптимізація

Веб-сайти портфоліо Zenfolio добре оптимізовані для пошукових систем. Як було сказано вище, система пропонує можливість заповнити основні параметри SEO вже з самого початку – на останньому етапі процесу створення проекту. Крім того, він навіть поставляється з найважливішими виділеними полями, які не слід оминати, якщо мова йде про SEO. Це найкращий спосіб, щоб користувачі могли знати, які метатеги вони повинні заповнити для підвищення рейтингу пошукової системи проекту (назви, ключові слова, описи).

Інтегрована аналітика

Система пропонує можливість інтегрувати необхідні інструменти для відстеження параметрів вашого веб-сайту, включаючи потік трафіку та коливання, їх поведінку на веб-сайтах, основні джерела трафіку та інші помітні функції, що мають безпосередній вплив на просування нашого веб-сайту та рівень залучення клієнтів. Серед сервісів, які можна інтегрувати, є сенс згадати Google Analytics, Інструменти для веб-майстрів та StatCounter.

Управління контентом

Zenfolio дозволяє легко організовувати свої фотографії та колекції в галереї та вкладені групи. Можна також призначити їм теги (ключові слова), а також завантажити та розділити фотографії на категорії. Послуга додатково підтримує перестановку фотографій, відео та їх колекцій перетягуванням.
Якщо є необхідність переміщення файлів з однієї категорії в іншу, ви можете це легко зробити за менший час. Zenfolio також дозволяє імпортувати та відображати метадані IPTC та EXIF, а також використовувати інтегровані засоби завантаження, такі як ActiveX та HTML5.

Функції імпорту / експорту

Якщо у вас вже є фотоколекції в інших системах і маєте намір перемістити їх у Zenfolio, конструктор веб-сайтів дозволяє безпосередньо завантажувати файли з Adobe Lightroom, Microsoft Live Photo Gallery, Photo Mechanic, командного рядка тощо. Ви також можете перенести фотографії в Zenfolio з інших служб хостингу, завантажуйте або зберігайте вихідні чи сировинні файли, завантажуйте файли PDF або навіть пов’язуйте їх з меню вашого веб-сайту.

Хостинг для фото та відео

Zenfolio підтримує формати файлів фотографій JPEG, TIFF, PNG, GIF, а також файли MPEG, M4V, AVI, MOV, WMV, 3GP, MKV, MP4, MTS. Незалежно від розмірів ваших фотофайлів, вони будуть відрізнятися високою якістю, чудово відображаючись на веб-сайті. Розробник веб-сайтів також може похвалитися безліччю професійних макетів відео, фотографій та портфоліо, які сприяють залученню та збереженню користувачів.

Крім того, Zenfolio оснащений режимом Dim-the-Light для якісного відображення та привабливого перегляду великих зображень. Більшість користувачів цінують можливість вибору між 50 безкоштовними саундтреками, доступними у колекції Triple Scoop Music розробника веб-сайтів.

Підвищена безпека

Те, що розробник веб-сайтів орієнтований на потреби професійних фотографів, він приділяє особливу увагу безпеці файлів, розміщених на його серверах. Платформа забезпечує безпечне георозподілене резервне копіювання фотографій, захист паролем окремих фотографій та галерей,
Обмін соціальними медіа

Щоб сприяти просуванню вашого веб-сайту та зростанню клієнтської бази, Zenfolio дає можливість ділитися своїм веб-сайтом та колекціями фотографій у популярних соціальних мережах, включаючи Pinterest, Google+, Facebook, Twitter тощо. Це дає новий досвід покупок як для фотографів, так і для їх потенціалу і лояльні клієнти. Якщо є необхідність замовляти файли з інтегрованих лабораторій, Zenfolio також надає цю функцію.

електронна комерція

Zenfolio постачається з інтегрованою кошиком для покупок, яка постачається з вашим власним брендингом і підтримує 18 типів валют, широкі варіанти доставки / доставки по всьому світу, 20% знижка на перше замовлення, а також можливість надіслати електронною поштою кошик своєму другу або партнеру. За допомогою Zenfolio ви можете продати понад 2000 продуктів, що надаються інтегрованими лабораторіями-партнерами.

електронна комерція

Служба фотоальбомів, яку розробник веб-сайтів дає можливість продавати фотоальбоми, виготовлені вручну, а також друковану продукцію. Серед інших продуктів, які ви можете продати за допомогою послуги, має сенс згадати ліцензовані цифрові завантаження, пакети продуктів, надані іншими постачальниками, спеціально розроблені колажі та вітальні листівки тощо. Ви самі визначаєте ціни та представляєте їх потенційним клієнтам, особливо якщо ви збираєтеся продавати товари в усьому світі різних типів валют. Тут також підтримується функція імпорту / експорту файлів CSV.

Також Zenfolio дозволяє демонструвати товари для фотографій та галерей, вирішувати переважні варіанти доставки в кожному конкретному випадку, стягувати індивідуальний податок з продажу (ПДВ) за всі виконані замовлення. Конструктор веб-сайтів дозволяє вам приймати платежі PayPal та кредитною карткою, додаючи промо-роздруківки до тих замовлень, які перебувають у статусі очікування.

Додатки

Zenflow дозволяє вам використовувати кілька додатків, щоб зробити веб-сайт вашого портфоліо ще більш цікавим. Сюди входить понад 17000 пісень з музики Triple Scoop Music, редагування файлів RAW для обробки фотографа, а також знижки та спеціальні пропозиції від системних партнерів.

Дизайн & Шаблони

Zenfolio має 12 пресетів на сайті. Кожна з них має власну структуру презентації фотографій, має різний склад галереї, домашні сторінки, положення меню тощо. Ви також зможете додатково задати теми для кожної заданої програми, що включає кольорову схему веб-сайту, фон та типографіку. Це дуже простий метод налаштування дизайну. Тут можна редагувати багато тем, які ви можете редагувати або створити власні теми з нуля в конструкторі веб-сайтів.

Можливо також змінити макет будь-якого попередньо встановленого сайту. Існує 25 різних шаблонів, і ви можете вибрати окремий макет для кожної сторінки вашого веб-сайту. Це також дуже потужний і простий у використанні спосіб налаштування дизайну. Більше того, шаблони макетів можна активувати окремо для заголовка та нижнього колонтитулу. Не важливо, однак, який саме шаблон ви виберете – його дизайн та структура можуть бути остаточно змінені.

Ви можете активувати / дезактивувати ряд елементів на будь-якій сторінці, включаючи заголовок, колонтитул, меню, контактну інформацію, область пошуку, кнопки соціальної мережі тощо. Ці параметри сильно впливають на дизайн веб-сторінки..

Виберіть дизайн

Як правило, ви можете налаштувати вирівнювання та відображення всіх елементів на сторінці. Для цього просто потрібно знайти необхідний прапорець. Більшість цих варіантів знаходяться в розділі «Параметри сторінки». Zenfolio оснащений багатими налаштуваннями дизайну. Єдина проблема полягає в тому, що часом важко зрозуміти результат активації тієї чи іншої опції. Тут є багато незначних налаштувань, і тут легко загубитися. Якщо ви не турбуєтесь про прапорець, ви, швидше за все, досягнете успіху в цьому. Тут редактор дизайну приємний.

Підтримка клієнтів

Центр навчання та підтримки розробника веб-сайтів є професійним і пропонує детальні запитання щодо будь-яких відповідей. Варіанти підтримки клієнтів Zenfolio досить універсальні, але тут не всі послуги доступні за замовчуванням і за нульовою ціною. Перші користувачі або ті, хто стикається з проблемами в процесі розробки веб-сайтів, можуть скористатися такими рішеннями допомоги:

 • База знань – розробник веб-сайтів пропонує інформативну базу знань, яка містить безліч статей. Вони потрапляють у нішеві категорії на основі найпоширеніших проблем, з якими стикаються користувачі під час роботи з системою;
 • Навчальні відео – Zenfolio має декілька поглиблених навчальних відео та інструментів, які допоможуть вам вивести проект на абсолютно новий рівень;
 • Чат в прямому ефірі – Підтримка прямого спілкування в чаті та телефону наразі доступна для абонентів платних програм, і це одне з питань, що потребує вдосконалення;
 • Контактний формуляр – Щоб зв’язатися з помічником, ви повинні заповнити контактну форму або зареєструватися на безкоштовне сеанс налаштування один на один з одним із експертів Zenfolio, перейшовши за спеціальним посиланням. Як правило, технічна підтримка Zenfolio організована добре;
 • Інтернет-спільнота – Zenfolio має широке інтернет-співтовариство, яке складається з декількох варіантів, які користувачі можуть обрати. Сюди входять блог, огляди, події, посли Zenzen, розробники, безкоштовні путівники.

Плани & Ціноутворення: скільки коштує Zenfolio?

Zenfolio – це платна послуга, яка пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію для перевірки особливостей системи. Плани сильно відрізняються з точки зору функціональності. Таким чином, ми рекомендуємо вивчити особливості кожного плану перед його підпискою. Отже, плани такі:

 • Стартер ($ 60 на рік) – Настроюваний веб-сайт для розміщення фотографій, повнофункціональний портфоліо з блогом, необмежене зберігання, мобільні макети, теми, 50 безкоштовних пісень для слайд-шоу, контроль доступу з паролями, архіви RAW-файлів, доменне ім’я.
 • Про (240 доларів на рік) – Усі функції, включені в План стартерів плюс можливість замовити / продати продукти з Mpix, 7% комісійного замовлення, кошик для покупок, максимальний розмір файлу 64 Мб, додати водяні знаки та логотипи, маркетингові інструменти, видалено брендинг Zenfolio.
 • Розширений (360 доларів США на рік) – Спеціальна опція доставки, доступ до облікового запису для багатьох користувачів, керування подіями зі списками учасників, повне редагування замовлень, миттєва підтримка чату, підтримка телефону, експорт вибраних у Lightroom.

Варто зазначити, що щомісячні платежі на 40% дорожчі порівняно з річними планами. Плани приходять середня вартість у веб-сайті будівельники ніші і сильно відрізняються один від одного. Starter Plan добре працює для створення стандартного портфоліо. Pro Plan дозволяє брендингу та продажу контенту. Розширений план забезпечує якісну технічну підтримку та можливість працювати в команді або проводити промо-акції для клієнтів.

Ціни на Zenfolio

Тут не здається розумним комісійний збір у розмірі 7%. З іншого боку, розробники особисто зацікавлені у вашому успіху, що сприяє технічній підтримці та загальній якості Zenfolio. Це стандартна практика.

Висновок з огляду Zenpool

Zenfolio – це просунутий розробник веб-сайтів, який використовується для створення багатофункціональних веб-сайтів для портфоліо. Якісні шаблони в поєднанні з потужною функціональністю системи дозволяють рекомендувати розробник веб-сайтів користувачам. Недоліки послуги не настільки важливі, але вони існують і є досить помітними. Особливо це стосується початкових етапів використання платформи – ергономічність інтерфейсу час від часу погана.

Що важливо, це те, що ви можете швидко завантажити будь-яку кількість фотографій і розмістити їх на своєму веб-сайті. Основним завданням є створення його варіантів оформлення та виставлення рахунків. Решта набагато простіше. Чи добре працює Zenfolio для новачків? Швидше за все так, ніж ні, але вам доведеться звикнути до системи і спочатку переглянути підручник.

Центр підтримки повинен бути виділений. Це справді професійно. Технічна підтримка також розвинена досить добре. Вартість планів середня. Створювач веб-сайтів вартий уваги, якщо ви добре з його інтерфейсом. Пробний період дозволить вам зрозуміти, чи вартує система своїх грошей.

Спробуйте Zenfolio зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me