Огляд Xsolla

Огляд веб-сайтів Xsolla


Xsolla – це глобальна веб-платформа, створена для доставки ігрових рішень. Якщо ви представляєте добре зареєстроване підприємство або хочете запустити новий стартап, платформа дає змогу збільшити дохід, збільшити цільову аудиторію або отримати фінансування на нову відеоігру. У системі є свій безкоштовний користувальницький веб-сайт. Користувачі отримують шанс створювати захищені сайти з нульовою ціною і почніть продавати ігрові ключі та підписки в Інтернеті.

Хоча розробники та видавці мають шанс зв’язатися з ними Пара або Google Play, У цьому огляді ми перевіримо самого розробника сайту як окремий інструмент для створення цільової сторінки для вашого продукту. Програмне забезпечення пропонує добірку сучасних і стильних платформ, що дозволяють виділитися з ексклюзивним продуктом чи відеоіграми.

Користувачі можуть підвищити загальну ефективність веб-сайту завдяки сторонній інтеграції та додатковим інструментам, який вам запропонували розробники Xsolla. Система має безкоштовні інтегровані функції електронної комерції, щоб налаштувати ваш магазин за допомогою декількох клацань. Давайте детальніше ознайомимося з його конструктором веб-сайтів та способом керування процесом створення.

1. Простота використання

Конструктор веб-сайтів Xsolla працюватиме щоразу, коли вам потрібен простий, але привабливий веб-сайт на одній сторінці для продажу копій ігор та ключів в Інтернеті. Сам процес будівництва досить простий. Система пропонує базовий макет, який ви можете редагувати чи налаштовувати. Макет поставляється з попередньо встановленою структурою, яку ви можете переставляти, а також додавати нові блоки, видаляти вже існуючі тощо.

Щоб отримати доступ до розробника веб-сайтів, ви повинні бути зареєстрованим користувачем Xsolla. Щоб увійти, потрібно пройти просту реєстрацію. Просто вкажіть свою електронну пошту та пароль або використовуйте соціальні та облікові записи Google, щоб безперешкодно зайти на платформу.

Після завершення реєстрації ви опинитеся в обліковому записі Видавця. Тут ви знайдете деякі базові інструменти та загальні налаштування. Вони включають налаштування магазину, партнерські мережі, фінансування тощо.

Що нам зараз потрібно – це Builder Site. Ви знайдете його у списку параметрів на лівій бічній панелі інформаційної панелі. Клацніть по ньому і розпочніть процес складання, натиснувши кнопку «Створити сайт». Ви побачите вікно з кількома параметрами:

 • Новий сайт.
 • Google Play.
 • Пара.

Виберіть “Новий сайт“І перейти до наступного етапу.

Xsolla створити сайт

Редагування шаблонів

Тепер ви можете побачити шаблон з блоками та інструментами для його налаштування. Програмне забезпечення пропонує готовий до використання макет зі спеціальними фонами, зображеннями та відео. Крім того, він має заздалегідь задану структуру з блоками, які можуть вам знадобитися, щоб зацікавити користувачів та отримати дохід. Наприклад, тут ви побачите: готовий блок «Заклик до дії», форми для придбання користувача, кнопки для приєднання філій для доступної програми, назви відеоігор, описи тощо.

Xsolla Wensite builder

Ви можете редагувати будь-який із цих блоків за допомогою простого навігаційного меню зліва з усіма переліченими там розділами. Виберіть одне і відредагуйте тексти, завантажте власні зображення чи фонові відео чи додайте нові блоки.

Вибір блоків не дуже багатий, хоча в ньому є все, що вам може знадобитися для налаштування веб-сайту від додаткових галерей та розділів поширених запитань до системних вимог, кнопок спільного використання соціальних мереж, новин тощо. Щоб отримати їх на своїй сторінці, просто натисніть на “додати новий блок“Та виберіть зі списку.

Блок Xsolla add

Після створення чіткої структури веб-сайту ви можете редагувати глобальні налаштування теми. Конструктор веб-сайтів дозволяє легко змінювати кольори, стилі теми, керувати округлістю блоків, змінювати піктограми та кольори кнопок тощо. Користувачі можуть створювати власні медіатеки. Перейдіть до налаштувань “Активи” та завантажте фотографії, зображення чи відео, щоб додати їх клацанням, коли це потрібно.

Видавництво веб-сайтів

Щоб вийти в ефір, вам також потрібно зробити кілька фінішних штрихів. Перш за все, режим попереднього перегляду забезпечує чітке бачення того, як сторінка буде виглядати на робочому столі, смартфонах або планшетах. Просто натисніть на відповідну піктограму і подивіться, як працюють чуйні шаблони. Не забудьте відвідати загальні налаштування, де потрібно підключити домен або використовувати користувальницький домен Xsolla, наданий за замовчуванням.

Тепер ви готові йти в прямому ефірі. Поверніться до розробника сайту, натисніть кнопку «опублікувати» та вітати своїх перших відвідувачів. Майте на увазі, що перед публікацією вам потрібно підписати контракт з Xsolla.

Сайт для попереднього перегляду Xsolla

2. Особливості & Гнучкість

Xsolla – це платформа для розробників ігор та видавців. Це означає, що більшість його особливостей орієнтована на збільшення доходів та зростання громади. Система дозволяє запускати спеціальні програми лояльності та бонусні кампанії, а також wok з філіями, встановлювати ваш особистий віртуальний магазин тощо.

Налаштування цифрового магазину

Налаштування магазину Xsolla

Xsolla дозволяє користувачам створювати інтернет-магазин одним клацанням. Ніяких технічних навичок не потрібно. Просто натисніть на “Магазин“У своїх налаштуваннях та підключіть свій сайт до доступних послуг та продайте:

 • Клавіші гри – забезпечити доступ до всіх своїх ігор або продати ігрові ключі до вже опублікованих продуктів. Ви можете використовувати цю функцію для залучення більше трафіку до ігор, які тільки збираються випустити. Скористайтеся стратегією попереднього замовлення для збільшення продажів та обізнаності користувачів.
 • Підписки (альфа-версія) – нехай користувачі отримують переваги від ексклюзивних пільг або створюють преміальні рахунки з платними підписками. Створіть елітний клуб геймерів.
 • Віртуальні валюти (в планах) – використовується в основному для покупок через додаток. Користувачам завжди потрібно золото або кредити, щоб придбати преміальну броню чи додаткові ресурси.
 • Віртуальні елементи (в планах) – отримуйте більший дохід при продажі ігрових предметів, нових мечів, надпотужних двигунів, боєприпасів тощо.

Щоб продавати товари в Інтернеті, вам потрібно зробити лише просту настройку. Перш за все, вам потрібно вказати платформу, з якою ваша гра сумісна (PS, Nintendo, Linux тощо.). Виберіть із наведеного списку та ввімкніть опцію. Тоді вам потрібно лише розмістити назву продукту, вказати посилання, яке передасть користувачам ігровий ключ або параметри підписки, і врешті відредагуйте параметр “Придбайте зараз“Тут прямо в редакторі веб-сайтів. Все, що вам потрібно, це зробити кілька простих дотиків, щоб виконати остаточну настройку цифрового магазину, щоб почати продавати в Інтернеті.

Акції

Акції Xsolla

Платформа постачається з нагородами інструментом, який дозволяє власникам веб-сайтів створювати, налагоджувати та керувати різними акціями. Перейдіть у налаштування магазину, щоб створити нову акцію. Налаштуйте кампанію в 4 простих кроки:

 1. Вкажіть дані кампанії (назва, сума знижки тощо).
 2. Укажіть спеціальні умови для поточної акції.
 3. Встановіть графік кампанії.
 4. Додайте інформацію про банер та опублікуйте запуск акції.

Крім того, ви можете використовувати промо-коди та купони, щоб зробити вашу маркетингову кампанію більш розширеною.

Статистика та Analytics

Акції Xsolla

Проведення декількох проведених рекламних кампаній добре. Однак вам потрібно відстежувати статистику, щоб максимально використати маркетингові зусилля. Xsolla має окремий розділ бухгалтерського обліку для користувачів, щоб відстежувати їхні продажі, найбільш платні клієнти, середнє значення часу оплати тощо. Ви можете сортувати статистику за днями, тижнями чи місяцями.

Крім того, користувачі можуть обробляти інші аспекти своєї онлайн-діяльності. Розділи бухгалтерського обліку містять інформацію, пов’язану з податками та зборами, витратами на репатріацію, встановленими платами за придбання користувача тощо. Тут ви також можете відстежувати всі транзакції за статусом та впорядковувати завершені чи скасовані операції..

Партнерський маркетинг

Xsolla має власну Партнерську мережу, де Ви можете створювати та керувати програмами, що впливають на ефективність та партнерські кампанії. Система пропонує безперешкодну інтеграцію одним клацанням миші. Розробники ігор і видавці можуть створювати свої власні програми партнерського маркетингу на основі розподілу доходів або інших концепцій для формування інтересів у потенційних партнерів.

Xsolla маркетинг

Основна перевага тут полягає в тому, що ви можете фактично скласти свою ексклюзивну програму, встановивши конкретні умови для філій. Ця функція доступна у трьох бізнес-моделях:

 • Інфлюенсери – ідея полягає в тому, щоб надати доступ до вашої гри та частки доходу впливовим з YouTube, Twitch та інших платформ, щоб вони могли заробляти дохід, роблячи те, що вони вже люблять робити – надаючи захоплюючий, креативний ігровий контент та рекламуючи цікаві ігри.
 • Партнерський маркетинг – просувати та продавати свою продукцію за допомогою традиційних партнерських мереж.
 • Портали каналів – продавати на основі браузерних ігор через конкретні та актуальні портали.

SEO та безпека

Крім інструментів маркетингу та просування, розробник сайтів Xsolla також має деякі базові параметри SEO. Користувачі можуть редагувати заголовки та описи спільного доступу, завантажувати спільні зображення та переглядати фрагменти в Google. Окрім того, є також варіант попереднього перегляду спільного використання у Facebook.

Xsolla маркетинг

Що стосується ігор, то безпека завжди має значення. Xsolla інтегрує свій ексклюзивний інструмент проти шахрайства, який автоматично вмикається після встановлення бажаного шлюзу платежів.

Інтеграція сторонніх організацій

Для підвищення продуктивності вашого веб-сайту ви можете скористатися додатковими програмами, доступними для інтеграції. Вони включають Google Analytics для кращого контролю та моніторингу трафіку, Facebook та Twitter Pixel для відстеження ваших статистичних даних, створених на соціальних платформах, Google Optimize, щоб максимально використати тестування веб-сайтів AB, Журнали ігор, щоб ваш продукт публікувався у великих актуальних установах тощо..

3. Дизайн & Шаблони

Xsolla builder не пропонує численні шаблони та теми для встановлення. Користувач насправді отримує макет базової лінії для редагування та налаштування. Хороша новина полягає в тому, що ви отримуєте достатньо дизайнерських функцій, щоб веб-сайт виглядав унікальним. Наявні налаштування дозволяють легко змінювати стиль теми, змінювати округлість, змінювати основні кольори та шрифти, завантажувати нові фонові відео та зображення для кожного конкретного блоку.

Xsolla дизайн

З іншого боку, деяким користувачам може знадобитися трохи більше дизайну та налаштування. Однак, макети Xsolla чутливі до мобільних пристроїв і чудово працюють на всіх типах пристроїв. На панелі приладів знаходиться режим попереднього перегляду для мобільних пристроїв, тоді як шаблони справляють гарне перше враження з точки зору дизайну та стилю.

4. Підтримка клієнтів

Xsolla забезпечує всебічну підтримку своїх користувачів. Власники веб-сайтів мають різні способи вирішення різних проблем. Вони включають:

 • Функція чату в прямому ефірі – створити нове обговорення з менеджером підтримки одним натисканням кнопки.
 • Інструмент «Знайди свою відповідь» – просто введіть у вас проблему і отримайте миттєву відповідь з величезної бази знань.
 • Підручники та посібники – Розділ додатків містить детальну інформацію про підключення різних служб та інструментів. Дізнайтеся, як працювати з Партнерською програмою, способи отримання та підключення менеджера тегів Google тощо.

5. Плани & Ціноутворення

Xsolla Builder сайту безкоштовний у використанні. Ви можете почати будувати та просувати свій проект за нульовою ціною з доступом до всіх функцій, включаючи хостинг. Це безкоштовно, поки ви не почнете робити перші гроші. Система стягує 5% від кожної транзакції або покупки, яку користувачі здійснюють через ваш веб-сайт. Це виглядає як гарна пропозиція замість сплати щомісячної плати навіть при мінімальному доході.

Ціноутворення Xsolla

6. Плюси і мінуси

Xsolla, безумовно, є одним з кращих розробників сайтів у своїй ніші. Він оснащений багатим набором функцій з точки зору ігрового маркетингу та просування. Він пропонує безліч способів продажу товару на додаток до розширеної функціональності електронної комерції. І розробники, і видавці оцінять це, хоча деякі невеликі недоліки все ще мають місце.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простий у використанні розробник сайту.
&# x2714; Веб-сайти, готові до роботи, за лічені хвилини.
&# x2714; Безліч варіантів просування та маркетингу.
&# x2714; Просте налаштування магазину.
&# x2714; Безкоштовний у використанні.
✘ Немає шаблонів на вибір.
✘ Обмежені функції налаштування

Висновок

Xsolla – спеціалізована платформа, створена для розробників ігор та видавців. Розробник веб-сайтів – це лише додатковий інструмент, який допомагає користувачам створювати цільові сторінки та отримувати переваги від більш широкого вибору каналів продажу та просування. Вам не доведеться платити за окрему платформу для створення веб-сайтів або наймати розробників.

Створіть власний сайт за нульовою ціною та без технічних навичок. Виберіть різні бізнес-моделі та продайте ігрові ключі, підписки чи віртуальні предмети через декілька каналів продажу. Додатковою причиною спробувати програмне забезпечення є кілька способів збільшити продажі та розробити ігрове співтовариство.

Спробуйте Xsolla безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map