Огляд Webydo

Webydo – це розробник веб-сайтів, який виділяється з натовпу завдяки своїй розширеній функціональності, безлічі варіантів налаштування дизайну та універсальності пропонованих інструментів. Система визначилася як інструмент, орієнтований на потреби професійних веб-розробників.


Незважаючи на те, що переважна кількість конкурентів за нішу, як правило, добре працює як для любителів веб-дизайну, так і для експертів, Webydo має набір функцій, створений головним чином для професіоналів, які мають намір запустити веб-сайти, що не реагують на коди, для своїх клієнтів.

Запущена в 2013 році Шмуліком Грізимом та Цвікою Штайнмецем, які фактично потребували системи для власних потреб у веб-дизайні, платформа швидко перетворилася на одного з лідерів у ніші з точки зору функціональності та гнучкості. Розробник веб-сайтів охоплює широкий спектр потреб у веб-дизайні та надає набір функцій, що дозволяє виконати будь-який тип проекту, незалежно від рівня його складності.

Отже, що робить Вебідо унікальним? Чи підходить воно звичайному користувачеві? Найкращий спосіб оцінити, чи відповідає послуга вашим потребам – це спробувати її. Тож приєднуйтесь до нас із тестуванням конструктора веб-сайтів Webydo.

1. Простота використання

Враховуючи нішеву спеціалізацію та цільову аудиторію платформи, назвати Webydo a неможливо простий веб-сайт. Редактор системи настільки перевантажений функціями, розділами, інструментами та налаштуваннями, що новачок там легко загубиться. Однак зареєструватися в сервісі досить швидко і зручно для всіх. Просто введіть свої дані для входу та пароля, щоб отримати доступ до інформаційної панелі. Майте на увазі, що напевно знадобиться час, щоб освоїти це, особливо якщо ви новачок.

Інформаційна панель Webydo

Як і будь-який сучасний розробник веб-сайтів, Webydo пропонує інтуїтивний редактор перетягування. У поєднанні з мінімалістичним інтерфейсом він створює затишне, просте в навігації середовище побудови веб-сайту. Усі, хто знайомий Екосистема Adobe знайде Webydo інтуїтивно зрозумілим та добре структурованим, але ті, хто не має досвіду роботи у Photoshop чи InDesign, будуть переповнені редактором.

Webydo пропонує принаймні чотири панелі інструментів, кожна з яких приховує більше варіантів, що ускладнює розуміння, з чого почати. Для початківців, безумовно, є крута крива навчання. Будівельник зручно поділений на приладну панель та студію дизайну. Останній має три режими роботи: Дизайн, Зміст та Попередній перегляд.

 • Режим дизайну дає повний контроль над дизайном: ви можете додавати нові сторінки, редагувати існуючі, переставляти об’єкти на полотні, редагувати стилі тексту та інше. Навіть якщо ви дизайнер, переконайтесь, що ви переглянете вступне відео Webydo та зробите швидкий інтерактивний тур – це заощадить багато часу та зусиль та допоможе максимально використовувати майданчик.

  Наприклад, ви можете не помітити деяких прихованих функцій автоматизації, таких як Групування рідких елементів які дозволяють змінювати розмір та переселяти групи елементів та змінювати їх налаштування; або Автоматизовані Макети, за допомогою яких можна легко впорядкувати макети та сортувати елементи в стовпці для кількох розмірів пристроїв. Але що найцікавіше – це те, що ви можете налаштувати своє середовище Studio: Webydo дозволяє організовувати елементи панелі управління відповідно до ваших уподобань.

 • Перейшовши на контент ви побачите свій сайт як користувач CMS: ви зможете оновлювати вміст, але не маєте контролю над дизайном. Примітно, що, перебуваючи в режимі дизайну, ви можете зробити певні елементи, які не можна редагувати користувачами CMS, просто поставивши відповідний прапорець (див. скріншот).

  Розумний текстовий редактор Webydo заслуговує на особливу згадку. Це робить режим дизайну ще більш ефективним, автоматизуючи багато операцій, генеруючи чистіший код та економлячи багато часу. Зокрема, ви можете налаштувати застосування нових змін у всьому світі, на всьому веб-сайті. Наприклад, ви можете змінити всі субтитри на своєму веб-сайті одним клацанням миші, не змінюючи їх вручну на кожній сторінці.

 • Режим попереднього перегляду дозволяє точно бачити, як буде виглядати опублікований вміст і діяти на різних пристроях. Ще одна особливість, яку варто згадати, – це вікно “Оновлення”, яке з’являється щоразу, коли ви заходите на панель керування. Він показує, що нового у Webydo, тому ви ніколи не пропустите оновлення.

 • Історія перегляду особливість. За допомогою нього тепер можна переглянути попередні версії сайту та відновити версію, яка вам найбільше подобається. Чудова робота!

Продовжуючи досліджувати систему, ви чітко зрозумієте, чим вона відрізняється від стандартних розробників веб-сайтів “Зроби сам”. Професійна спрямованість послуги простежується в макеті та функціональності редактора веб-сайтів, який рясніє деталями та елементами. Webydo – це не легка платформа для першокласників, а зручний та ефективний інструмент для професіоналів веб-дизайну, які не хочуть турбуватися про нюанси редагування коду..

2. Особливості & Гнучкість

Webydo дозволяє створювати веб-сайти, що реагують на пікселі, що не мають жодної інформації про кодування, але виглядають витонченими та функціональними. Незалежно від типу проекту, який ви плануєте запустити, система автоматично перетворить дизайн у розширений проект кодового HTML-коду, який включає найсучасніші функції CMS. Давно пора зазирнути під капот розробника веб-сайту, щоб побачити, що саме він може запропонувати та чим він відрізняється від стандартних систем.

 • електронна комерція
 • Webydo має потужний функціонал електронної комерції. Ця система містить усі необхідні функції веб-магазину та навіть більше. Щоб активувати ваш магазин, просто натисніть кнопку “Зберегти” в головному меню, і ви перейдете до інтерфейсу магазину.

  У пробному режимі ви можете продати до 5 товарів. Щоб активувати всі функції інструментів магазину Webydo Store, вам потрібно підписатися на один із платних планів. Крім того, у Webydo є власний ринок додатків, звідки ви можете встановити безліч предметів, які могли б зробити ваш магазин більш привабливим.

  Крім того, система партнерів з Ecwid. Таким чином, можна створити інтернет-магазини за допомогою інтеграції віджету електронної комерції Ecwid. Ecwid також приймає широкий спектр видів платежів, дозволяє додавати вражаючі описи та конфігурації продуктів, інтегрувати та керувати категоріями, багатими на засоби масової інформації, та контролювати опції запасів вашого веб-магазину.

 • Створення статті
 • Конструктор веб-сайтів дає змогу створювати та публікувати всілякі статті, публікації в блогах, канали новин, колекції продуктів тощо. У разі спільного підходу до управління веб-сайтом ваші співробітники зможуть самостійно оновлювати та додавати нові публікації прямо з приладова панель CMS, не впливаючи на дизайн веб-сайту. Що важливо, кожна нова публікація буде відображатися у тому ж форматі та дизайні, що і раніше, опубліковані.

 • Параметри управління веб-сайтом
 • Webydo – це не лише розробка веб-сайтів, а й розширене управління вмістом. Коли ви починаєте працювати над дизайном свого веб-сайту, система автоматично створює зручну CMS, якою можна однаково керувати і ви, і ваші клієнти чи члени команди, які мають доступ до проекту. Таким чином, ви зможете редагувати, видаляти, змінювати та оновлювати вміст нашого веб-сайту та навіть вказувати на ті елементи вашого проекту, які будуть додатково заблоковані від несанкціонованого доступу для покращеної безпеки проекту.

 • Заохочення до голосування користувачів
 • Розробники Webydo щиро зацікавлені в їх думках користувачів щодо продуктів та особливостей, які пропонує розробник веб-сайтів. Вони заохочують кожного зареєстрованого користувача до голосування та участі в акті, пропонуючи свої пропозиції, повідомляючи про помилки та висловлюючи свою думку / голосування за функції, які вони хочуть додати до системи.

 • Розширені параметри публікації
 • Конструктор веб-сайтів пропонує індивідуальне користувацьке підключення домену, яке постачається з вдосконаленими засобами управління веб-сайтом та інструментами хмарного хостингу. Розробники системи інтегрували захищені заходи безпеки на рівні корпоративних підприємств у своїй мережі хостингу, щоб запобігти атакам хакерів та втраті даних про конфіденційність. Завдяки партнерству з Google Cloud, сервери Webydo швидко, надійно та стабільно. Це робить вас впевненими у захисті вашого проекту. Параметр автоматичного резервного копіювання додатково дозволяє зберігати дані вашого веб-сайту, що є ще однією перевагою системи.

 • Потужна інтеграція та додавання нових
 • Крім інтеграції з плагінами Ecwid, Webydo також відомий своїми сторонніми додатками та віджетами, які можна використовувати для додавання функціональності до вашого проекту. Деякі з найвизначніших з них включають поле пошуку з Swiftype, коментарі Disqus, чати Olark та Tidio, форми Wufoo, анімаційні презентації Powtoon, бронювання зустрічей у SimplyBook, графіки та графіки від CompareNinja, інструменти для залучення відвідувачів від GetSiteControl, канали соціальних медіа з Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Vine та Pinterest, прямий ефір Meerkat, галереї YouTube та Vimeo, а також блоги, Builder форм та електронна комерція від POWr.

 • Детальна панель управління
 • Webydo має панель керування Photoshop, наповнену передовими інструментами веб-дизайну, які дозволяють вам точно налаштувати веб-сайт із точністю до пікселів. Отже, які елементи можна перетягнути на сторінку? Webydo включає в себе більшість звичайних елементів: форми, зображення, текст, відео, флеш-файли, галереї, меню та різні віджети.

  Редактор Webydo

  Що я одразу виявив, переглядаючи Webydo, – це їх спрямованість на чуйний дизайн. Дизайнери можуть легко керувати всі версії свого сайту з однієї інформаційної панелі, створюючи точки перерви для різних екранів і пристроїв. Користувачі можуть ховати і ховати елементи на сторінці, адаптувати типографіку та навігацію, щоб створити різні враження для всіх своїх відвідувачів.

  Вебідо адаптивний

 • Спеціальна типографія
 • Хоча більшість розробників сайтів обмежують лише використання власних бібліотек шрифтів, Webydo дозволяє користувачам легко завантажувати власні шрифти. У студії Webydo натисніть будь-який текстовий елемент і виберіть “Додайте шрифтиНа панелі дизайну. Потім у розділі “Керуйте своїми шрифтами“, Натисніть”Завантажте свої шрифти“, Щоб легко завантажити будь-який шрифт з ПК.

  Крім того, ви можете підключитися до свого облікового запису Adobe Typekit, щоб використовувати збережені шрифти у студії Webydo. В ‘Додати шрифти“, Виберіть”Підключіть шрифти TypekitІ дотримуйтесь підказок, щоб швидко додати маркер API Typekit.

 • Ведення блогів
 • Webydo має повнофункціональну систему блогів під назвою “Режим вмісту блогу” Використовуючи цю функцію, дизайнери можуть створити шаблон, щоб дозволити користувачам CMS додавати та публікувати нові статті у тому ж форматі дизайну. Функція Blog також працює для створення колекцій продуктів, каналів новин та інших повторюваних елементів.

  Веббідо блогів

  Ви не знайдете у Вебіді безліч додатків і віджетів. На відміну від Вікс або Jimdo, які мають цілі ринки додатків, Webydo орієнтований більше на зовнішній вигляд вашого веб-сайту, а не на його роботу та пропонує програми лише для електронного магазину. Якщо вам потрібно вставити якийсь спеціальний код, ви можете або скористатися віджетом користувальницького коду або експортувати код свого сайту та поділитися ним з розробниками, якщо якісь серйозні зміни потрібно внести.

 • Варіанти для бізнесу
 • Оскільки Webydo призначений в основному для незалежних дизайнерів та агентств, він пропонує набір бізнес-варіантів, які не можна знайти в інших розробників веб-сайтів. Сюди можна віднести мій клієнт Білл та створити варіанти вашого бренду.

  • Обслуговування клієнтів дає дизайнерам можливість виставляти рахунки своїм клієнтам безпосередньо з приладової панелі. Webydo стягує 5% комісії за успішну транзакцію.
  • Особливість побудувати мій бренд дозволяє замінити логотипи Webydo на свій власний бренд, включаючи сторінку входу клієнтів та CMS. Ця функція дозволяє дизайнерам представляти інтерфейс Webydo як власний. Вони також можуть підключити спеціальний домен для публікації своїх проектів під власним субдоменом.
  • Налаштування сайту Webydo

 • SEO
 • Щодо SEO, Webydo пропонує базовий набір інструментів:

  • По-перше, користувачі можуть вказати метатеги (Заголовок, Опис та Ключові слова) для кожної окремої сторінки.
  • По-друге, є простий спосіб підключити Google Analytics і пошукову консоль Google.
  • По-третє, користувачі можуть встановити переадресацію 301 для безпечної міграції сторінок зі своїх старих сайтів.
  • Webydo SEO

  Коли ваш сайт буде готовий, ви можете експортувати його CSS та HTML-код або розмістити свій веб-сайт за допомогою Webydo. З недавнього часу ви навіть можете придбати доменні імена безпосередньо через панель управління.

Можливості білого етикету

Webydo для агентств

Webydo для агентств

Однією з безперечних важливих моментів розробника веб-сайтів є його окрема платформа Webydo для агентств. Це вдосконалене рішення для веб-дизайну, яке дозволяє вам запустити та розвивати агентство веб-дизайну без жодних технологічних бар’єрів. Саме ви маєте повний творчий контроль над проектом, і вам належить керувати ним відповідно до потреб вашого веб-дизайну..

Серед переваг, якими ви скористаєтесь, працюючи з платформою, спочатку має сенс відзначити збільшені параметри ROI та SEO, розширену підтримку з спеціалізованим спеціалістом з облікових записів, призначеним індивідуально для вас, виставлення рахунків клієнтам та опції CMS, брендинг White Label та код сайту , генератор шаблонів клієнтів та інші помітні привілеї.

Ще одна відмітна особливість програми Webydo for Agencies – це той факт, що вона дозволяє проводити командну співпрацю. Це означає, що ви та члени вашої команди зможете одночасно працювати над кількома проектами, обмінюючись доступом до веб-сайту та правами управління.

Біла мітка

Webydo пропонує високоякісну функцію White Label, яка дозволяє використовувати повний набір функцій послуги, використовуючи її під власною маркою. Це сама перевага, оскільки розробник веб-сайтів безумовно виділяється з натовпу завдяки своїй функціональності та набору функцій. Тут ви можете завантажити логотип своєї компанії (або створити його, якщо у вас його ще немає), керування веб-сайтом на інформаційній панелі і навіть створення веб-сайтів для своїх клієнтів. Більше того, ви зможете виставляти рахунок своїм клієнтам тут, не користуючись сторонніми послугами.

3. Конструкції

Кількість тем:32
Безкоштовні теми&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:✘ НІ
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК

Що стосується дизайну, є три варіанти: ви можете вибрати готовий дизайн (вони повністю настроюються, не хвилюйтесь); почніть з верстки, що визначає структуру вашого майбутнього веб-сайту; або починати з нуля.

Колекція шаблонів Webydo не величезна, але вона дозволяє вам бачити, як можуть виглядати веб-сайти Webydo при публікації. Наразі кількість тем, які система пропонує для налаштування, становить 32 дизайни. Усі вони за замовчуванням безкоштовні та чуйні. Однак шаблони не сортуються за галузями, що може дещо ускладнити вибір потрібної теми. Що стосується процесу редагування дизайну, вам пропонується безліч варіантів та творча свобода – система дійсно пропонує багато чого в цьому відношенні, щоб ви могли створити справді унікальний дизайн веб-сайту.

Окрім великої колекції дизайнів, розробник веб-сайтів пропонує набір варіантів, що стосуються дизайну, що дозволяють створювати та керувати привабливими проектами. Зараз пора зарахувати їх зараз.

 • Чуйні точки прориву
 • Webydo дозволяє створювати веб-сайти з унікальним дизайном без кодування взагалі. Ви можете легко керувати всіма версіями веб-сайтів з однієї інформаційної панелі, створюючи точки проходу для різних пристроїв, розміри екрана та роздільну здатність.

 • Паралікс аніматор прокрутки
 • Конструктор веб-сайтів дозволяє застосовувати ефекти прокрутки паралакса на елементи вашого веб-сайту, щоб надати вашому проекту сучасний вигляд і розширений анімований фокус. Ви можете збагатити дизайн веб-сайту унікальними елементами графічної руху, переходами, шляхами та швидкістю за допомогою використання ідеального для пікселів інтерфейсу WYSIWYG.

 • Професійні засоби веб-дизайну
 • Система надає доступ до набору вдосконалених інструментів веб-дизайну, які дозволяють створити будь-який дизайн, який вам потрібен, з урахуванням вашої нішевої спеціалізації, цілей та вимог. Серед інструментів ви можете отримувати доступ, переглядати та використовувати безліч безкоштовних веб-шрифтів з відкритим кодом, ідеально оптимізованих для використання в Інтернеті, розумних посібників та оснащення, керування перетягуванням та зручного завантаження елементів веб-сайту (тексти, медіафайли, онлайн-форми, меню, віджети тощо.), а також потужний інструмент для відео, призначений для тих користувачів, які бажають завантажувати відеофайли у свої проекти.

4. Підтримка клієнтів

Webydo виділяється з натовпу завдяки безлічі варіантів підтримки клієнтів. Система має широку спільноту, зручну для користувачів, а також професійний центр підтримки, який готовий допомогти вам вирішити всі проблеми веб-дизайну 24/7. Платформа оснащена функцією чату в реальному часі, доступною в обліковому записі Webydo, вражаючою базою знань, що складається з відео та текстових навчальних посібників.

Кожному новачку пропонується докладний посібник щодо використання системи. Також є можливість зв’язатися з командою підтримки системи або по телефону, або заповнивши форму зворотного зв’язку, доступну у відповідному розділі. Як згадувалося вище, розробник веб-сайтів взаємодіє з клієнтами не тільки через сторінку підтримки, але і через Запропонувати функцію, Повідомте про помилку та проголосуйте! Сторінки. Це особливість, яку не надають інші розробники веб-сайтів, а також та, яка робить Webydo системою, орієнтованою на клієнтів. Отже, якщо ви відчуваєте, що у Вебідо не вистачає певного варіанту – просто запропонуйте це. Це працює! До речі, колись були запропоновані вищезгадані аніматор паралакса, чуйний редактор, біла мітка, користувацькі сторінки з помилками 404 та багато іншого..

Серед інших варіантів підтримки клієнтів, які пропонує Webydo, є сенс згадати широкий розділ поширених запитань, допомога електронною поштою, форум спільноти тощо. Загалом, система підтримки клієнтів Webydo дуже потужна і корисна, що частково пояснюється складністю сервісу та його професійний фокус.

5. Цінова політика

Варіант ціноутворенняВартістьОсобливості
Про:$ 90 / міс✓ Хостинг + CMS;
✓ До 10 веб-сайтів.
Команда:$ 180 / місНа додаток до попереднього:
✓ до 30 веб-сайтів;
✓ Біла мітка.
Агентство:$ 480 / місНа додаток до попереднього:
✓ Виділений менеджер;
✓ Спеціальний код.

Є чотири платні варіанти, кожен з яких має безкоштовну 30-денну пробну версію. Але перед тим, як отримати випробування, слід заповнити дані своєї картки. Це звичайна практика, протягом 30-денного пробного періоду ви можете скасувати підписку в будь-який час без будь-якої оплати.

Платні версії включають Профі ($ 90 / місяць), Команда ($ 180 / місяць) і Агентство ($ 480 / місяць). Ваш вибір в основному буде залежати від того, скільки веб-сайтів ви плануєте створити, чи потрібна вам функція “експортування сайтів”, та співпрацівників. Третій план Webydo (під назвою Агентство) постачається з такими доповненнями: фірмовий піддомен, професійна підготовка, 10 членів команди, майстер самостійної роботи з клієнтами та інше – спеціалізований менеджер облікових записів. Якщо вам потрібно більше, ніж пропонують ці плани, є рішення “Підприємство”. Крім того, ви можете отримати знижку 20%, здійснивши разовий щорічний платіж.

Ціноутворення на Webydo

Також існують плани зі знижкою для студентів та підприємств. Зверніться безпосередньо до одного з експертів Webydo, щоб дізнатися більше про знижки.

6. Плюси і мінуси

Webydo – повнофункціональний розробник веб-сайтів, орієнтований на професіоналів. Це означає, що працювати з сервісом для початківців, а також для користувачів, яким просто не вистачає досвіду веб-дизайну, складно. Таким чином, виникає необхідність уточнювати весь набір плюсів і мінусів, з якими приходить Webydo, щоб користувачі могли точно знати, що вони можуть очікувати від системи.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Велика кількість можливостей налаштування дизайну;
&# x2714; Ведення блогів та електронна комерція;
&# x2714; Професійна та універсальна допомога клієнтам;
&# x2714; Чуйні шаблони;
&# x2714; Можливості білого етикету;
&# x2714; Заохочення користувачів до голосування;
&# x2714; Численні інтеграції та доповнення тощо.

✘ Обмежений вибір шаблону;
✘ Дорогі підписки;
✘ Потрібна крута крива навчання для новачків;
Build “Статичний” веб-сайт, який більше займається дизайном, ніж функціоналом тощо.

7. Конкуренти

Хоча Webydo позиціонує себе як абсолютно унікальний сервіс, він має багато конкурентів у ніші веб-будівель. Ми постійно тестуємо і порівнюємо функції розробників веб-сайтів, щоб знайти краще рішення для завдань користувачів. Погляньте на ці порівняння «на голову» на Вебідо:

Webydo vsWebflow /Вебідо проти Вікс

Висновок

Webydo – поважне ім’я на ринку побудови веб-сайтів. У системі вже створена потужна спільнота користувачів, яка з кожним місяцем постійно збільшується. Він чудово підходить для побудови майже всіх типів проектів, незалежно від рівня їх складності. Ви можете використовувати систему для запуску та управління портфелями, повнофункціональними магазинами та бізнес-сайтами.

Платформа, безумовно, відрізняється функціональністю, оскільки постачається з дивовижним набором інструментів та варіантів, які ви можете використовувати для розробки особистого або бізнес-проекту. Система виділяється серед натовпу завдяки можливостям електронної комерції та ведення блогів, рішенню White Label, платформі Webydo for Agencies, професійним шаблонам, що реагує, та інструментам високого класу для налаштування, необхідних для надання веб-сайту персоналізованого дизайну. Однак, будьте готові вкласти свої зусилля та час для освоєння платформи, оскільки вона справді може запропонувати та навчитися.

Цей веб-сайт-розробник найкраще підходить для веб-дизайнерів, оскільки його інтерфейс та основні функції орієнтовані на дизайнера. Ціна підписки на Webydo також спонукає нас використовувати професіоналів, які оперують десятками веб-сайтів на місяць. Загалом, Webydo – це не один простий розробник веб-сайтів, і якщо ви плануєте розпочати свій бізнес із створення веб-сайтів, ця послуга буде дуже корисною.

Спробуйте Webydo Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me