Огляд видавництва “Тільда”

Огляд видавництва


Тільда – це розробник веб-сайтів WYSIWYG, в основному орієнтований на створення цільових сторінок та створення довгих ниток. Що цікавого в цьому? Для початку – це привабливий дизайн. Само собою зрозуміло, що сервіс в кінцевому рахунку дотримується своєї презентації – його інтерфейс має мінімалістичний, свіжий та креативний вигляд. Це викликає відчуття перспективності та бажання працювати з цим. Перше враження досить приємне.

Бізнес-веб-сайти, блоги, інтернет-магазини – конструктор веб-сайтів дозволяє створювати ті ж типи веб-сайтів, що й решта послуг. Але це не головне в цьому. Спочатку акцент робився на створенні цільових сторінок – односторінкових веб-сайтів, що містять публіцистичний контент. Цільова аудиторія включає журналістів, розповідачів та маркетологів.

Але з чим може відповідати Тільда конкуренти в бізнес-ніші? Чи підходить вона до своєї креативної презентації і чи справді веб-сайти, створені за допомогою неї, виділяються з натовпу та виглядають привабливо? Чи є сенс інвестувати в це довгострокову перспективу? Якщо так, то кому вигідно скористатися послугою? Або, може, все-таки краще пройти повз нього? Давайте покажемо всі плюси і мінуси розробника веб-сайту, щоб потім змогли прийняти остаточне рішення.

Плюси і мінуси

Тільда ​​- приємний вибір для творців. Він оснащений практичним, стильним, логічно структурованим інтерфейсом, інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю, великою бібліотекою контентних блоків та великою кількістю інструментів для налаштування дизайну. Щоб розкрити весь потенціал системи, бажано володіти навичками веб-дизайну. Нижче перераховані найважливіші переваги та недоліки розробника веб-сайту, про який повинні передбачити передплатники:

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; ZeroBlock – інтегрований конструктор секцій;
&# x2714; Вдосконалена система створення та налаштування шаблонів;
&# x2714; функціональність електронної комерції;
&# x2714; Потужний двигун блогів;
&# x2714; Гнучкі налаштування типографії веб-сайту;
&# x2714; Інтуїтивний інтерфейс із привабливим дизайном;
&# x2714; Потужна база знань, яка охоплює варіанти відео;
&# x2714; Відкритий доступ до API;
&# x2714; Параметр експорту файлів, що забезпечує легку міграцію на ваш веб-сайт або сервер WordPress;
&# x2714; Бізнес-план, що пропонує 5 веб-сайтів за фіксованою вартістю.
✘ Занадто потужний фокус на інтеграції з функціональністю додаткових сервісів;
✘ шаблони на одній сторінці;
✘ Висока вартість;
✘ відсутність нішевих інструментів для моніторингу / оптимізації конверсій цільової сторінки;
Складність для новачків, які не мають навичок веб-дизайну.

Для чого це добре?

Tilda – це веб-сайт, який в основному націлює рекламодавців та власників бізнесу, які бажають створити надійну веб-присутність для своїх проектів. Платформа дозволяє запускати цільові сторінки, блоги, веб-магазини та інші односторінкові проекти із публіцистичним контентом. Такий фокус на ніші робить платформу хорошим вибором для оповідачів, маркетологів та журналістів.

Перш ніж вибирати Тільду як основний інструмент веб-дизайну, слід усвідомити, що це не той найпростіша платформа, яку ви можете знайти там. Незалежно від типу веб-сайту вам потрібно запустити, знадобиться час, щоб звикнути до нього. Система постачається з редактором коду та кількома параметрами налаштування дизайну, які вимагають використання навичок кодування та певного фону веб-дизайну. Якщо їх вам не вистачає, є сенс шукати простіші альтернативи веб-дизайну.

Простота використання

Тільда ​​- не найпростіший розробник веб-сайтів для створення проектів на одній сторінці. У той же час він мало чим відрізняється від стандартних WYSIWYG платформ, особливо з точки зору організації інформаційної панелі. Інтерфейс системи логічний, зрозумілий, привабливий та структурно-простий, тоді як приладова панель забезпечує інтуїтивну навігацію. Тут все просто і зрозуміло, ви не зіткнетеся з жодними сюрпризами. Більшість дій можна виконати лише за допомогою декількох клацань миші.

Тільда ​​редактор

У програмі для створення веб-сайтів є приємні підручники, статті та навчальні відеоролики, які спрощують процес освоєння системи для перших користувачів. Це допомагає з’ясувати не тільки спосіб роботи платформи, але й отримати доступ до зразків ефективного застосування функцій системи на прикладах високої якості.

Починаємо

Процес запуску веб-сайту з Tilda починається з процедури реєстрації, яка легко, швидко і зручно для всіх. Тут потрібно створити обліковий запис – заповнити форму для реєстрації, вказавши свій логін, електронну пошту та пароль. Менш ніж за кілька секунд ви отримаєте електронний лист з підтвердженням. Активувавши посилання, ви будете перенаправлені на інформаційну панель веб-сайту.

Налаштування панелі інструментів Tilda

Наступний крок – скласти назву вашого проекту та ввести його у відповідне поле. Після виконання завдання ви потрапите на інформаційну панель веб-сайту, де вам запропонують підключити доменне ім’я, додати нові сторінки або налаштувати сам веб-сайт. Процес налаштування включає налаштування шрифту та кольорів, дизайн домашньої сторінки, вибір та інтеграцію онлайн-форм, налаштування експорту файлів та параметрів SEO, підключення платіжних систем, налаштування аналітики, коригування доступу до веб-сайту тощо. Це також місце, де ви зможе ввести опис вашого проекту та вибрати піддомен. Доменне ім’я з’єднання також може бути завершено тут. Весь процес створення веб-сайту зовсім не складний – просто дотримуйтесь рекомендацій та вказівок, щоб впоратися із завданням.

Редагування веб-сайтів

Як тільки ви закінчите із загальним веб-сайтом, ви можете приступити до процесу його редагування. Щоб почати налаштування сторінок, перегляньте доступні категорії шаблонів, щоб вибрати ту, яка найбільше відповідає вашим вимогам. Можна також вибрати порожню тему, щоб налаштувати її з нуля. Це, однак, може не знадобитися, якщо вам потрібен проект для конкретної бізнес-ніші. Компанія Tilda пропонує широку колекцію шаблонів, що надає доступ до таких категорій: Бізнес, Веб-магазин, Подія, Блог, Контакти, Форма запитів тощо. Використовуйте опцію фільтра пошуку, щоб спростити процес вибору найкращого дизайну. Кожен шаблон має функцію попереднього перегляду, яка дозволяє переглядати деталі шаблону перед вибором.

Бібліотека Тілда Блоків

Вибравши шаблон, ви можете почати додавати та налаштовувати сторінки. Кожна сторінка складається з вмістових блоків – просто активуйте круглу кнопку «+», щоб додати новий блок. Загалом, розробник веб-сайтів пропонує понад 450 блоків на вибір, виходячи з ваших цілей та налаштувань веб-дизайну. Деякі з них включають: заголовок, опис проекту, заголовок, конспект, зображення, галерея, пряма мова, стовпці, переваги, роздільник, меню, список веб-сторінок, відео, онлайн-форма з кнопкою, веб-магазин, команда, графік, етапи, плани, партнери, соціальні мережі, колонтитул та багато іншого. Щоб змінити вміст блоку, активуйте відповідну кнопку, розташовану у верхньому лівому куті. Щоб відредагувати дизайн блоку, перейдіть до кнопки “Налаштування”, яка знаходиться поруч із попередньою.

Налаштування дизайну Тільди

Крім того, тут є стрілки, які дозволяють вам редагувати, переставляти та перемикати блоки відповідно до необхідної структури та макета веб-сайту, яку ви хочете використати в довгостроковій перспективі. Щоб налаштувати кожен блок, слід відредагувати обкладинку, заголовок, текст, зображення, галерею, фрази, рядки та інший необхідний вміст. Весь процес редагування виглядає досить легко, швидко та зручно. Розробник веб-сайтів додатково генерує поради, які допоможуть вам провести процес веб-дизайну.

Пряма трансляція

Ви впевнені, що ваш веб-сайт готовий до публікації зараз? Якщо так, то не поспішайте збиратися в прямому ефірі і не витрачайте час, щоб детально переглянути готовий проект і перевірити його функціональність. Не забувайте про підключення домену – дивіться умови та вартість на веб-сайті. Як тільки ви вирішите опублікувати веб-сайт, активуйте відповідну кнопку. Ви отримаєте загальнодоступне посилання для публікації з аудиторією.

Особливості & Гнучкість

Tilda дозволяє створити велику кількість типів веб-сайтів, але ви можете серйозно її використовувати створювати ділові веб-сайти а також односторінкові проекти, орієнтовані на зміст. Це найбільш очевидні та підходящі області застосування параметрів сервісу. Ми маємо пам’ятати про поширеність спеціалізації платформи.

Розробники системи багато зробили для зручного управління цільовими сторінками тут. Сюди входить блокова структура та велика кількість готових текстових / мультимедійних розділів, широке налаштування стилю тексту, параметри форматування розділів тощо. Ви можете красиво представити свій продукт тут.

Нульовий блок

Нульовий блок виділяється з натовпу – це інтерфейс для ручного створення секцій з різних елементів. Це один із важливих моментів системи. Розмістивши текст, зробивши кольорові акценти, упорядкувавши зображення чи відео в певному порядку, ви отримаєте унікальний блок. Тут є кілька параметрів дизайну – пробіли, шари, вирівнювання, кольори, затемнення, обертання, розміри тощо.

Нульовий редактор блоків

Таким чином, Тільда ​​не обмежує уяву користувача. Ви можете планувати і зберігати стільки окремих блоків, скільки потрібно для подальшого використання їх на всіх веб-сайтах, побудованих в системі. Окрему увагу слід приділити секціям з функціоналом ніші. Це веб-магазин та соціальні мережі. Тут ви не можете змінювати їх параметри.

Інтернет-магазин, до речі, не виглядає видатним. Він чудово працює для реклами та продажу обмеженої кількості товарів. Ви отримаєте привабливе вікно із структурою на основі блоків, що містить 3 продукти на рядок, опис та онлайн-форму замовлення у спливаючих вікнах. Це все виглядає досить приємно, але, на жаль, у системі не вистачає функціональності в цьому відношенні.

Додаткові параметри нульового блоку

Додаткові варіанти реалізуються за допомогою інтеграції зовнішніх служб. Вони підрозділяються на категорії, а саме CRM (PipeDrive, MegaPlan, amoCRM, Bitrix24), поштові повідомлення (GetResponse, MailerLite, MailChimp, SendinBlue, UniSender) і більше (Google Форми / Листи, Slack, Webhook, Zapier, Telegram, Trello). Набір сторонніх послуг має середню функціональність, різноманітність та розмір. Ви можете налаштувати будь-яку службу в налаштуваннях веб-сайту, якщо у вас є відповідні облікові записи.

Блок HTML / CSS / JavaScript

Більше того, ви зможете додати інші послуги / елементи на свій веб-сайт, інтегруючи блок HTML / CSS / JavaScript. Якщо вам потрібно додати код PHP, вам доведеться це зробити через Webhook, додавши код на свій сервер. Це дещо незручно, але це єдиний спосіб зробити це. Як правило, ви можете інтегрувати десятки служб на свій веб-сайт лише за допомогою HTML, але ви повинні знати, де їх шукати.

Крім очевидних варіантів, Tilda має спеціальні пропозиції для обмеженої цільової аудиторії. Сюди входить можливість створити власні розділи, добре реалізовані процеси управління текстом та інтеграцію коду, які надають доступ до широкого спектру функціональних інструментів.

електронна комерція

Tilda дає можливість запускати невеликі веб-магазини. Тут є вбудована кошик для покупок, різноманітні способи прийому платежів в Інтернеті, різні типи карт товарів. Додатково система дозволяє інтегрувати зовнішній Модуль Ecwid, що передбачає необхідність реєстрації в системі та оновлення до одного із її планів. Це, відповідно, вимагає додаткових фінансових вкладень. Вартість інтеграції Ecwid починається з 9 доларів на місяць. Однак якщо вам потрібен веб-магазин з цікавим та оригінальним дизайном, Tilda може бути досить приємним рішенням. Однак майте на увазі, що не слід очікувати на потужну функціональність електронної комерції від конструктора веб-сайтів.

Ведення блогів

Tilda також дозволяє створювати прості блоги, але її функціональності та гнучкості недостатньо для запуску масштабних проектів. У розділі блогу немає окремої панелі управління публікаціями, що автоматично знижує інтерес до неї як до окремого функціонального підрозділу. Так, ви можете публікувати публікації як доповнення до ділового веб-сайту лише для того, щоб отримати силу за допомогою нішевого тексту для гарного просування ключовими фразами. Однак ми не рекомендуємо Tilda запускати та керувати повнофункціональним блогом.

Дизайн & Шаблони

Всі готові шаблони Тільди – це теми на одній сторінці на основі розділів, доступних у редакторі. Вони містять демонстраційний вміст з урахуванням тематичного контексту і виглядають стандартно добре. Іншими словами, веб-сайти мають дизайн, який є сучасним, популярним і представлений у вигляді набору повторних шаблонів, що реагують із вмістом.

Шаблони сторінок

Шаблони сторінок Тільди

Вибираючи шаблон, ви вибираєте головну сторінку. Як це має виглядати? Система пропонує такі категорії: бізнес, блог, інтернет-магазин, опитування, контакти, події, внутрішні сторінки. Кожен розділ містить близько 10 варіантів структури веб-сторінок. Це не проблема. Ви можете особисто створити такі композиції в будь-якій бажаній кількості – просто виберіть порожню сторінку та спроектуйте її з нуля.

Одразу після вибору домашньої сторінки для запуску багатосторінкового веб-сайту вам доведеться вручну додавати потрібну кількість сторінок одна за одною, щоб надалі додавати посилання на них у меню веб-сайту. З одного боку, зручно мати можливість керувати кожною веб-сторінкою окремо. З іншого боку, ідея не найкраща. Потрібно дотримуватися єдиного стилю веб-сайту. Ось чому, краще запускати додаткові сторінки з нуля. Це сподобається переважно досвідченим творцям.

Глибока настройка дизайну

Слід нагадати, що також існує Zero Block, який пропонує широкі можливості налаштування дизайну окремих блоків. Тим не менш, що б ви не зробили, ви не зможете серйозно вплинути на дизайн веб-сайту через загальну концепцію послуги. Однак ви можете створити абсолютно унікальну сторінку за допомогою нульового блоку. В основному вміст визначатиме, наскільки цікавим буде ваш веб-сайт. Решта буде використана як приємний декор для неї і не більше.

Вся справа в тому, що для успішного застосування всіх цих шарів, детальних налаштувань шрифту, пробілів, відтінків, затемнення та інших подібних елементів, ви повинні володіти хоча б трохи навичками веб-дизайну. Більшість користувачів проігнорує половину варіантів налаштування дизайну послуги. Те саме стосується шрифтів – тут легко загубитися, отримуючи дивний результат. Якщо у вас є навички та приємний смак, ви знайдете безліч цікавих способів урізноманітнити дизайн вашого веб-сайту під час роботи з Tilda.

Ідея використовувати шаблони на одній сторінці цікава по-своєму, в той час як індивідуальне додавання веб-сторінок з окремими налаштуваннями для кожної з них також є вигодою для дизайнерів та досвідчених фахівців з маркетингу. Нульовий блок та налаштування шрифту – додаткові бонуси. Тим не менш, було б непогано бачити тут багатосторінкові шаблони, хоча це суперечить загальній концепції редактора веб-сайтів..

Підтримка клієнтів

Tilda надає доступ до декількох варіантів підтримки клієнтів, які допомагають знайти ефективні рішення більшості системних проблем. Ці параметри безкоштовні для всіх категорій користувачів, незалежно від обраного типу підписки. Ось список інструментів підтримки, які можуть обрати клієнти:

 • Потужна база знань – перегляньте обширну базу знань системи, яка допомагає кожному вирішити близько 99% усіх незрозумілих ситуацій, фактично не зв’язуючись із службою технічної підтримки;
 • Навчальний посібник – дійти до детального та інформаційного підручника, який охоплює широкий спектр системних нюансів (уроки та статті, що доступні тут, містять декілька варіантів практичного застосування всіх варіантів, які система пропонує);
 • Навчальні відеозаписи – якщо ви вважаєте, що підручників та рішень на базі знань недостатньо, щоб отримати всі системні наслідки, знайдіть час, щоб переглянути відео вебінарів, які надають детальні кроки процесу веб-дизайну, способи вирішення проблем, пов’язаних із дизайном, та використання окремих особливостей платформи.

Технічна підтримка реалізується електронною поштою або через онлайн-чат. До останнього ви можете отримати доступ, натиснувши кнопку “Надіслати нам повідомлення” в області редактора.

Плани & Ціноутворення: скільки коштує Тільда?

Tilda – комерційний проект, який передбачає необхідність оновлення до платних підписок, щоб отримати максимальну користь від розширеного функціоналу. Проте для перевірки основних особливостей платформи вам запропонують безкоштовну пробну версію, тривалість якої триватиме 14 днів. Після закінчення випробування функціональність системи буде обмежена. Таким чином, вам запропонують такі умови: 1 створення веб-сайту, 50 Мб місця для зберігання дисків, системне авторське право, 50 сторінок, субдомен, схожий на project12345.tilda.ws, без можливості підключення доменного імені. Більшість інших функцій також буде заблокована. Щоб отримати доступ до всього набору функцій платформи, вам доведеться перейти до однієї з її платних підписок. Зверніть увагу, що має сенс отримати щорічну підписку одразу, щоб заощадити до 30% бюджету. Ось плани на вибір:

Цінові ціни

 • Особисті ($ 15 / місяць або 120 $ на рік) – 1 веб-сайт, 1 Гб місця на диску, 500 сторінок, бонусне доменне ім’я;
 • Бізнес ($ 25 / місяць або 240 $ / рік) – 5 веб-сайтів, 1 Гб місця на диску, 500 сторінок для кожного веб-сайту, опція експорту коду, бонусне доменне ім’я.

Tilda добре працює для запуску простих цільових сторінок, портфоліо та багатосторінкових ділових веб-сайтів для компаній та підприємців. Вартість планів вище середньої в ніші. Однак завдяки можливості запустити 5 проектів Бізнес-план виглядає більш привабливим варіантом для всіх, хто має намір створити кілька невеликих веб-сайтів. Тим, кому потрібно більше 5 веб-сайтів для роботи, слід використовувати план Tilda Pro (до 20 веб-сайтів).

Висновок огляду Тільди

Тільда ​​- гідний розробник веб-сайтів у своїй ніші. Це дає змогу презентувати контент привабливим та цікавим способом привернути увагу цільової аудиторії. У той же час, ви не зможете створити структурно складні веб-сайти, які не підходять до функціональної інтегрованої системи. Це завдання частково вирішується за допомогою інтеграції зовнішніх служб.

Розробник веб-сайтів чудово підходить для підприємців та творців. Це гідний вибір для розробки цільової сторінки, а також для інших типів проектів на одній сторінці. Блоги та веб-магазини виглядають тут привабливо, але керувати ними складно. Регулярні публікації після публікації, їх пошук та сортування також є складними. Те саме стосується продуктів – чим більше їх у вас, тим складніше управління ними.

Tilda також сподобається дизайнерам, маркетологам, журналістам та користувачам з естетичним почуттям, які можуть надати своїм творам приголомшливий дизайн. Розроблений детальний макет стане бонусом для творців. Якщо ви належите до цієї групи користувачів, ви знайдете безліч цікавих функцій та інструментів з точки зору платформи.

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map