Огляд веб-сайту

Веб – це один із найстаріших розробників веб-сайтів, який сам може допомогти вам ефективно створити та просувати веб-сайт вашого малого бізнесу. Це, однак, не означає, що Вебс не можна використовувати для запуску персональних веб-сайтів або веб-сайтів некомерційних організацій. Просто набір інструментів сервісу, його шаблони та функції в основному орієнтовані на створення веб-сайтів для підприємців.


Платформа охоплює функції, які дозволяють будувати різні проекти, сприяють простоті користування, зручності та не вимагають ніяких навичок веб-побудови запустити привабливий та добре структурований веб-сайт. Саме це робить систему гідним вибором для новачків та професіоналів веб-дизайну, які не хочуть турбуватися про складні нюанси веб-дизайну, але ще не мають наміру підготувати хороший веб-сайт за лічені рази.

Заснований у 2001 році, Вебс спочатку використовувався для цілей особистих користувачів, поки його не придбали Vistaprint. З цього часу система почала швидко розвиватися, пропонуючи різноманітність функцій та інструментів. Важко назвати Webs найпопулярнішим або функціональним розробником веб-сайтів SaaS у світі, але єдиний факт зрозумілий: кількість веб-сайтів, побудованих за допомогою платформи, перевищила 55 мільйонів, що, безумовно, є одним з найкращих доказів міцності системи, яка говорить сама за себе. Тож давайте засунемо рукави та займемось тестуванням веб-сайтів, щоб допомогти вам прийняти обгрунтоване рішення.

1. Простота використання

Веб-сайтів не можна назвати абсолютно простим у використанні розробником веб-сайтів. Потрібен час, щоб звикнути до його інтерфейсу та інформаційної панелі, яка постачається з декількома розділами, вкладками та категоріями. Хороша новина полягає в тому, що система постачається з редактором веб-сайтів WYSIWYG, який дозволяє вам повністю контролювати зміни, які ви вносите на кожній веб-сторінці.

Принцип перетягування сприяє інтуїтивному відчуттю, яке створює сервіс, як саме ви обираєте необхідні елементи та розташовуєте їх на сторінці. Більшість елементів та елементів дизайну (абзаци, зображення, стовпці, фотогалереї, контактні форми, кнопки тощо) – це рухомі модулі. Просто виберіть його на нижній панелі інструментів та перетягніть його на сторінку. Після того як ви розмістите елемент, двічі клацніть його, щоб налаштувати його більш глибокі властивості.

Веб-редактор

Інтерфейс веб-сторінок дуже простий у навігації, радісний та надихаючий: найважливіші вкладки та посилання завжди під рукою. Для зручності користувача він підрозділяється на дві області: приладова панель і сам Builder. Щоб побачити повну картину того, що відбувається з вашим проектом, перейдіть на панель керування веб-сторінок. Він включає такі вкладки “Статистика” (на основі їх внутрішнього інструмента відстеження), “Вебс Преміум”, “Домени” & Електронна пошта, подання форми, SEO Booster, мобільний, налаштування та відповідні продукти.

Також є зручна функція локальних списків, яка допомагає автоматично надсилати інформацію про ваш бізнес у понад 100 локальних пошукових каталогів, включаючи Google та Yahoo.

Інформаційна панель веб-сайтів

Варто зазначити, що процес реєстрації тут дуже швидкий і простий. Що вам потрібно зробити, це заповнити поля із зазначенням електронної пошти, пароля та типу веб-сайту, який ви збираєтеся створити. Відразу після цього можна перейти до вибору шаблону. Ви зможете вибирати між безкоштовними та преміальними темами, їх категоріями або навіть використовувати параметр фільтра пошуку, щоб вказати галузь, яка вас цікавить. Це також скорочує час вибору шаблону, не кажучи вже про коефіцієнт зручності.

2. Набір функцій та гнучкість

Що стосується набору функцій, Webs пропонує велику кількість інструментів, щоб покрити переважну кількість потреб у веб-дизайні користувачів. Незалежно від типу веб-сайту, який ви збираєтеся створити, ви знайдете функції та параметри дизайну, маркетингу та просування, щоб успішно розпочати роботу та досягти бажаних цілей. Зазначимо основні моменти розробника веб-сайтів, які відрізняють систему від інших популярних сервісів і, таким чином, варті уваги користувача.

Інтеграція соціальних медіа

За допомогою веб-сайтів ви можете ефективно зв’язатися зі своїми відвідувачами, інтегруючи акаунти соціальних медіа у свій веб-сайт. Що ви можете зробити тут, щоб привернути увагу користувачів та інформувати їх про майбутні новини, події та оновлення – додавати піктограми соціальних медіа, ділитися своїм каналом Twitter або показувати Facebook, як поле на веб-сайті.

Місцеві списки

Ця функція дозволяє легко помітити ваш бізнес місцевою спільнотою, додавши його до каталогів місцевих списків. Просто надайте реквізити компанії, контактні дані та інші факти, щоб вони стали доступними в результатах пошуку. Загалом, система дозволяє залучати ваш бізнес до понад 100 локальних онлайн-каталогів менше ніж за 5 хвилин! Це дійсно вражаюче та ефективне!

Веб-листи

Відео- та фотогалереї

Конструктор веб-сайтів реалізовує ваш проект, що дозволяє інтегрувати та керувати вражаючими відео- та фотогалереями, що привертають увагу користувачів. Якою б не була мета, під час запуску веб-сайту додавання фотографій та відео підвищить рівень залучення користувачів. Система також надає параметри редагування зображень, дозволяючи вам обрізати, обертати та змінювати розмір доданих фотографій, щоб створити унікальну та вражаючу галерею всередині неї.

Електронна комерція

Якщо ви маєте намір додати функціональність електронної комерції у свій веб-магазин, ви можете зробити це за допомогою потужного інтегрованого механізму електронної комерції. Налаштування веб-магазину та керування ним легко за допомогою веб-сайтів. Ви можете додавати та редагувати продукти, зображення, описи, декілька конфігурацій, статуси виробів, призначати категорії різним типам продуктів тощо.

Користувачі преміум-облікових записів мають доступ до системи відстеження запасів, яка допомагає їм керувати та контролювати свої продукти безпосередньо на інформаційній панелі веб-сайтів.

Веб-електронна комерція

Більше того, можна коригувати платежі (зараз система приймає лише платежі через PayPal), а варіанти доставки також не займають багато часу, навіть якщо ви раніше цього не робили. Якщо ви інтегруєте свій веб-магазин Етсі акаунт, ви отримаєте доступ до більш вдосконалених електронної комерції та варіантів оплати. Ще одним позитивним нюансом є те, що Webs не стягує жодних комісійних трансакцій за продажі, здійснені в системі.

Розширена аналітика веб-сайтів

Webs постачає власний інтегрований інструмент статистики веб-аналітики. Це дозволяє відстежувати статистику вашого веб-сайту, дізнаватися кількість та джерела трафіку, поведінку відвідувачів, основні джерела прибутку, кількість переглядів сторінок тощо.

Інструмент для розсилки

Інструмент дозволяє надсилати повідомлення електронної пошти членам вашого веб-сайту. Абоненти преміум-плану можуть використовувати свої навички кодування HTML для розширених варіантів форматування зображення та тексту.

Ведення блогів

Якщо вам потрібно додати блог на свій веб-сайт, це робити за допомогою Вебс буде лише за лічені хвилини. Це легко не тільки налаштувати його, але і редагувати та оновлювати публікації, а також потім налаштування. Єдине – спочатку ви повинні знайти, куди додати блог, – це приховано на вкладці сторінки додатка із меню додавання сторінки.

Функція відповідності продуктів

Залежно від спеціалізації вашого веб-сайту, система запропонує вам власні друковані маркетингові матеріали. Вони дозволяють вам пропонувати великі пропозиції на листівки, візитні картки, календарі та інші популярні продукти, що надаються відомим партнером Webs Vista Vista.

SEO Booster

Вебс також переймається вашим гідним просуванням веб-сайтів. Потужний інструмент SEO, спеціально розроблений системними експертами, допомагає найкращим чином організувати та оптимізувати вміст веб-сайту, щоб досягти високих рейтингів пошукових систем без спеціальних технічних навичок. Просто заповніть метатеги (заголовки, описи та ключові слова), щоб підвищити рейтинг вашого веб-сайту в пошукових системах. Зверніть увагу, що URL-адреса веб-сайту автоматично генерується службою з назви пункту меню.

3. Конструкції

Кількість тем:750
Безкоштовні теми&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн✘ НІ
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ

Дизайн – одна з невтішних особливостей розробника веб-сайту. На сьогоднішній день система пропонує понад 750 тем, усі вони готові до мобільних пристроїв. Незалежно від широкого вибору шаблонів, теми виглядають трохи застарілими та не мають гнучкості, коли справа стосується їх налаштування. Ви можете переглянути більше 20 галузей, щоб знайти тему, яка відповідає вашій нішевій спеціалізації. Можна також скористатися опцією фільтра пошуку, де ви можете вказати галузь, яка вас цікавить, і переглянути доступні варіанти. Система дозволяє обирати безкоштовні та преміальні теми.

Що слід пам’ятати, це те, що Webs не забезпечує гнучкість кодування HTML / CSS. Як результат, ви не можете створити унікальний дизайн, навіть якщо цього хочете. Це одна з основних причин того, чому всі веб-сайти, що базуються на веб-сайтах, виглядають майже однаково.

Серед редагувань, які ви можете особисто внести тут, має сенс згадати можливість вибору однієї з доступних кольорових схем, налаштування кольору / зображення фону, стилів шрифту тіла веб-сайту, панелі навігації та нижнього колонтитулу, завантаження та редагування зображень, додавання тегів заголовки тощо. Також можливо створити власний відеоканал та інтегрувати відео YouTube, пов’язані з вашим бізнесом. Користувачам надається можливість створити структуру веб-сайту з модулів, які підрозділяються на кілька категорій для зручності пошуку. До них відносяться Популярні, Комбо, Структура, ЗМІ, Соціальні, Комерція та інші.

Шаблони веб-сайтів

Окрім стандартних параметрів налаштування дизайну веб-сайтів, Webs дозволяє використовувати і мобільну версію редактора. Ви можете вибрати між декількома мобільними шаблонами шаблонів і навіть налаштувати колірну гамму кожного з них, щоб вона відповідала загальній колірній палітрі вашого веб-сайту.

4. Підтримка клієнтів

Дивно, але підтримка клієнтів Вебса зовсім не розчаровує – є все необхідне, щоб знайти відповіді на ваші запитання чи проблеми, незалежно від його складності, дизайнерських навичок або часу, яким ви користуєтесь. Як тільки ви зареєструєтесь у системі, вам пропонують вичерпне відео про те, як користуватися системою. Однак, перейшовши до процесу веб-дизайну, ви можете зіткнутися з несподіваними проблемами. Тут буде корисним розділ Довідки, доступний на інформаційній панелі.

Перше, що ви побачите тут, – це інтерактивне спливаюче рішення на основі NanoRep, що базується, з кількома варіантами відповідей. Спочатку вам запропонують набрати своє запитання та чекати миттєвої відповіді експертів групи підтримки. Окрім цього, ви зможете переглядати відеоуроки щодо використання системи на користь. Це дуже зручно, коли ви стикаєтесь з будь-якими проблемами, оскільки не потрібно переходити між базою знань / FAQ / Центром підтримки – ви можете вирішити всі проблеми в одному місці. Зверніть увагу, що ці параметри доступні для користувачів безкоштовного плану. Абоненти Premium Plan додатково отримають доступ до підтримки електронною поштою, чату в реальному часі та підтримки по телефону.

5. Цінова політика

Вебс має безкоштовний план, що дозволяє користувачам створювати веб-сайт із до 5 сторінок у піддомені системи. Безперечно, безкоштовний план має серйозні обмеження, але його все-таки достатньо, щоб вивчити послугу та протестувати її основний набір функцій. Серед обмежень, з якими ви зіткнетеся тут, є можливість опублікувати веб-сайт лише в піддомені, який додатково поставиться із системним рекламним банером внизу сторінки. Тут також не доступний механізм електронної комерції.

Чи очікуєте ви більш досконалої функціональності? Тоді вам доведеться перейти на одну з платних підписок, яка включає:

Варіант ціноутворенняВартістьОсобливості
Стартер:5,99 дол. / Міс✓ Необмежені сторінки;
✓ 1 Гбіт накопичувач.
Розширений:12,99 дол. / Міс✓ 20 товарів Веб-магазину;
✓ Преміум теми.
Про:$ 22,99 / міс✓ Представлення пошукової системи;
✓ SEO Booster.

Ціни відображаються на підставі того, що ви отримаєте дворічний план. Вебс пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для користувачів, які не задоволені умовами, якістю послуг або набором функцій пропонованих планів.

6. Плюси і мінуси

Вебс – це багатофункціональний розробник веб-сайтів, який найкраще працює для підприємців та власників малого бізнесу. Тут ви можете скористатись багатьма, але платформа також має ряд недоліків, які слід пам’ятати користувачам, які лише вивчають послугу як один із потенційних варіантів веб-дизайну. Давайте швидко розглянемо найвизначніші достоїнства та недоліки системи зараз:

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Зручний редактор веб-сайтів WYSIWYG;
&# x2714; Приємні варіанти підтримки клієнтів;
&# x2714; двигун електронної комерції;
&# x2714; SEO оптимізація.
✘ Немає варіантів редагування коду;
✘ посередні шаблони;
✘ Відсутність можливостей налаштування дизайну.

7. Порівняння з конкурентами

Немає сенсу порівнювати Вебс із лідерами ніш. Це відбувається тому, що система, здається, продовжує втрачати свої конкурентні позиції з плином часу. Однак давайте подивимось на порівняння Webs vs Weebly, щоб з’ясувати, чи є якісь аспекти, завдяки яким сервіс переважає над цим популярним розробником веб-сайтів.

Вебс проти Уеблі

Насправді лише одного погляду на обох розробників веб-сайтів достатньо, щоб зрозуміти різницю. У веб-сайтів точно не вистачає функціональності, інструментів для налаштування дизайну, варіантів інтеграції. Це не кажучи вже про якість шаблону, хоча кількість тем, які пропонує Вебс, дуже вражає. Що стосується цінової політики, то Вебс також дещо відстає від Weebly. Вартість планів та їх кількість майже однакові в обох системах, але Weebly безумовно є переможцем і в цьому аспекті.

Нижня лінія

Простота використання:7/10
Особливості:6/10
Дизайн:6/10
Технічна підтримка:8/10
Ціноутворення:7/10
Загальний рахунок:6.8 / 10

Вебс – це розробник веб-сайтів, який підходить до потреб та вимог власників малого бізнесу та підприємців, готових створити надійну присутність в Інтернеті для своїх компаній. Це досить інтуїтивно зрозуміло для нетехнологів, але йому не вистачає декількох функціональних інструментів, які важливі для більш досвідчених користувачів.

Давайте поглянемо на це: Вебс – мішана сумка. Його простота у використанні, цілком пристойний набір інструментів, функціональність електронної комерції та доступна цінова політика стають жертвами непомітних посередніх шаблонів та розпродажних спливаючих вікон. Хоча це, безсумнівно, дозволяє легко створити простий сайт, він відстає від більш сучасних пропозицій Вікс, uKit і Weebly (хоча, це було довше, ніж більшість його конкурентів).

Веб-сайт, безумовно, варто перевірити, якщо ви ніколи не працювали з сервісом, не маєте понять його основ і не чекайте від нього занадто багато. Однак якщо ви дійсно орієнтовані на створення повнофункціонального бізнес-сайту, то є сенс шукати найкращі альтернативи цій платформі.

Спробуйте веб-сайти зараз

 Це безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me