Огляд веб-сайту GoDaddy Builder

Огляд веб-сайту GoDaddy Builder


GoDaddy – це сервіс, який здобув всесвітню популярність не тільки як відомий хмаробудівник веб-сайтів, але і як компанія, що пропонує веб-хостинг та доменні імена. В даний час він налічує близько 77 мільйонів веб-сайтів, тоді як кількість його аудиторії перевищила 18 мільйонів користувачів. Це чудове місце для створення бізнес-сайту, і він добре працює для людей, які мають уявлення про те, чого вони очікують від проекту та бажають отримати професійний веб-сайт для використання в бізнесі..

Відверто кажучи, GoDaddy ніколи не був серед наших улюблені розробники веб-сайтів. Занадто незграбний і кричуще проданий, це не викликало довіри. Але все змінилося з моменту останнього огляду. На сьогоднішній день розробник веб-сайтів значно покращився, повністю відновивши свою платформу. У вересні 2019 року GoDaddy запустив веб-сайт + маркетинг, новий простий у використанні розробник веб-сайтів з розширеними маркетинговими можливостями. Зараз розробник веб-сайтів практикує новий підхід до процесу створення веб-сторінок. Вас заінтригує побачити, що зараз може запропонувати послуга? Давайте подивимось на оновлений набір функцій.

1. Простота використання

Тепер конструктор веб-сайтів GoDaddy дозволяє створювати веб-сайти з невеликими або зовсім відсутніми навичками програмування. Якщо ви коли-небудь працювали з платформи перетягування, тоді ви знаєте, наскільки вони зручні та зручні. GoDaddy також постачається з редактором перетягування і створює зручне для мобільних пристроїв середовище, щоб користувачі могли зосередитися на своїх прагненнях веб-дизайну, а не вирішувати проблеми веб-розробки..

GoDaddy має простий та інтуїтивний інтерфейс, хоча домашня сторінка системи дещо перенасичена розділами, посиланнями та блоками. Знайти розробника веб-сайту, хостинг-секцію, доступ до маркетингових інструментів та розділ підтримки клієнтів непросто. Однак, коли ви звертаєтесь до розробника веб-сайту, все стає зрозумілішим. На інформаційній панелі сервісу є проста навігація, оскільки всі етапи процесу веб-дизайну відображаються на правій панелі. Редактор WYSIWYG негайно відображає внесені вами зміни. Це дуже зручно для користувачів, які працюють із системою вперше. Ви отримуєте повний контроль над усім процесом створення веб-сторінок. Це одна з причин, що більшість користувачів оцінюють послугу.

2. Особливості & Гнучкість

GoDaddy – це багатофункціональний конструктор веб-сайтів, який добре працює для створення різних типів веб-сайтів. Послуга – це приємне рішення для підприємців, які бажають запускати веб-сайти для бізнесу. Вам потрібно надати інформацію про свою компанію, вибрати логотип, керувати налаштуваннями веб-сайту та спостерігати за тим, як зміни відображаються на екрані.

GoDaddy Editor

Ви можете скористатися такими функціями, як бронювання, списки, форми онлайн-зворотного зв’язку та інші елементи, які ви хочете бачити на веб-сайті свого бізнесу. Тут також можна переглянути аналітику, щоб побачити статистику вашого веб-сайту.

Додати розділ GoDaddy

Коли справа доходить до створення персональних веб-сайтів наприклад, портфелі, наприклад, GoDaddy дещо відстає від своїх відомих нішевих конкурентів. У конструктора веб-сайтів є приємна галерея фотографій, на яку ви можете завантажувати власні.

Однак параметри налаштування зображень не настільки обширні, і з цим не можна багато зробити. Веб-сайти для портфоліо вимагають більше варіантів налаштування, щоб показати свій творчий талант. Одночасно можна вставляти аудіо та відео файли із SoundCloud, YouTube чи Vimeo. Це підвищить ефективність роботи вашого веб-сайту.

Ведення блогів

GoDaddy має стандартний движок для ведення блогів. Почати блог із системою не потрібно багато часу, зусиль чи знань. Це досить просто і швидко. Ви самі вирішуєте, як і коли додавати та оновлювати публікації, інтегрувати медіа-файли та інші елементи для посилення взаємодії з користувачами. Тут користувачі мають два варіанти реєстрації, включаючи стандартну процедуру реєстрації та інструмент реєстрації RSS-каналів.

GoDaddy редактор блогу

Серед функцій, які дозволяють створювати та налаштовувати новий блог, є сенс згадати базовий редактор зображень, налаштувати макет, налаштувати дизайн блогу та ефективно організувати вміст. Система також пропонує опцію коментування, яка дозволяє користувачам публікувати свої коментарі під певними публікаціями блогу, щоб ділитися своїми ідеями. Ще одна функція ведення блогів, яку пропонує GoDaddy, – це її опція BYOB (Bring Your Own Blog), яка дає можливість пов’язувати існуючі блоги, опубліковані на інших платформах, в систему без необхідності запускати новий блог з нуля..

Незважаючи на те, що GoDaddy надає можливості ведення блогів, його інтегрована функціональність та варіанти дизайну все ще досить обмежені в порівнянні з відомими лідерами в галузі. Система дозволяє будувати стандартний блог, але не варто очікувати від нього потужних перспектив.

електронна комерція

Окрім механізму ведення блогів, GoDaddy також пропонує набір інтегрованих інструментів та параметрів електронної комерції. Варто зазначити, що цих функцій недостатньо для того, щоб запустити професійний інтернет-магазин. Розробник веб-сайтів пропонує окремий план Інтернет-магазину, який дозволяє запускати та керувати стандартним проектом електронної комерції. Саме це робить приємним вибором для малого бізнесу та незалежних підприємців, які бажають виходити в Інтернет.

Редактор інтернет-магазинів GoDaddy

Хоча фокус електронної комерції GoDaddy досить обмежений. Набір функцій, які система пропонує, не настільки обширний, щоб запустити повнофункціональний професійний інтернет-магазин. Однак досить запустити невеликий або середній веб-магазин. Серед інструментів електронної комерції, з якими постачається GoDaddy, спочатку має сенс згадати можливість створювати галереї товарів, додавати описи та зображення предметів, доданих до колекції, а також відгуки клієнтів та відгуки.

Крім того, ви отримуєте можливість контролювати та коригувати параметри управління веб-магазинами, налаштовувати функцію відновлення покинутої кошика разом із параметрами оплати, податку та доставки. GoDaddy також пропонує можливість підключити свій інтернет-магазин до облікових записів соціальних медіа. Недосвідчені користувачі можуть отримати керівництво SEO від системи, яка допомагає їм збільшувати трафік, отримувати прибуток та створювати широку клієнтську базу.

Загалом, механізм електронної комерції розробника веб-сайтів є досить стандартним, і він не може похвалитися потужними функціями високого класу, необхідними для запуску та управління професійним інтернет-магазином. Однак його функціоналу достатньо для створення невеликого або середнього розміру проекту електронної комерції для залучення трафіку, збільшення обсягу продажів та збільшення клієнтської бази.

Розширені параметри управління веб-сайтом

Завдяки GoDaddy саме ви контролюєте функції, дизайн та ефективність веб-сайту. Система оснащена зручним редактором перетягування, який не лише дозволяє додавати нові розділи та елементи веб-сайту, але також дозволяє перетягувати та переставляти розділи, щоб змінити спосіб вигляду та функції вашого проекту. Ви також можете інтегрувати зручні меню, що випадає, щоб спростити навігацію та зробити дизайн вашого веб-сайту точним та привабливим.

Крім того, ви можете інтегрувати промо-банери, контактні форми та кнопки CTA, щоб привернути трафік, підвищити темпи продажів, просувати свій бізнес і залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами. Єдина бібліотека зображень дозволяє зберігати всі фотографії вашого веб-сайту в одному місці. Особливо це важливо для тих користувачів, які мають намір розпочати (або вже мати) кілька проектів, запущених із створення веб-сайту. Нарешті, розробники платформи найближчим часом представлять сторінки лише для членів. Це повинно сприяти збереженню конфіденційності вашого веб-сайту спеціальними паролями.

Інтернет-зустрічі

GoDaddy – це чудовий вибір для постачальників послуг, будь то інструктори йоги, власники ресторанів, творці, спеціалісти ручної роботи, інструктори з фітнесу чи ні. Розробник веб-сайтів не тільки дозволяє їм будувати якісні проекти для впровадження своїх спеціальних послуг / продуктів, але також дозволяє їх потенційним клієнтам бронювати зустрічі та оплачувати їх безпосередньо на веб-сайті.

Серед особливостей, які сприяють простоті бронювання в Інтернеті, першими слід згадати наступні: обробка кредитної картки в Інтернеті (через PayPal та Square), повідомлення електронною поштою та текстові повідомлення про всі надіслані та отримані книги, двостороння синхронізація календаря, що дозволяє підтримувати календарі веб-сайту та бізнесу урівень один з одним.

GoDaddy також надає доступ до передових інструментів управління клієнтами, які дозволяють збирати інформацію про користувачів, бізнес-дані, переглядати зустрічі та історію платежів. Ви вирішуєте встановлювати депозити, стягувати платежі та призначати плату за скасування, якщо це потрібно. Крім того, ви можете створити власний графік заходів та занять для своїх клієнтів, дозволяючи іншим співробітникам керувати вашими планами та встановлювати їх параметри відображення. Нарешті, функція Інтернет-зустрічей GoDaddy дає можливість запропонувати до 12 послуг із одного представлення даних і навіть завантажити список користувачів, які записалися на події / * класи, до яких ви зараховані..

Інтеграція соціальних медіа

Варіанти інтеграції соціальних медіа GoDaddy дещо обмежені. Тут ви можете зв’язати свій веб-сайт з Facebook, каналами Twitter тощо. Також можна підключити свій акаунт Instagram до GoDaddy, щоб можна було керувати публікаціями та відстежувати ефективність веб-сайту безпосередньо з панелі інструментів системи. За бажанням ви можете підключити свій магазин Facebook до свого облікового запису та інтегрувати форму реєстрації на веб-сайті на своїй бізнес-сторінці у Facebook.

SEO, аналітика веб-сайтів та статистика

GoDaddy має майстра SEO, завдяки якому можна налаштувати найважливіші параметри для хорошої SEO-оптимізації. Таким чином, ви можете заповнювати метатеги для всіх сторінок веб-сайту, встановлювати переадресації та виконувати інші корисні для SEO дії.

На відміну від багатьох розробників веб-сайтів, GoDaddy не має інтегрованих інструментів збору статистики. Тут можна лише додати Google Analytics, щоб відстежувати всі відвідування, кількість користувачів, місця, від яких вони надходять та інші важливі параметри. У цьому відношенні служба не займає високого рівня. Однак можна використовувати навички HTML, щоб додати інструменти для відстеження статистики веб-сайтів.

GoDaddy дозволяє налаштувати нагадування про автоматичне оформлення замовлення, щоб побачити кількість клієнтів, які вирішили повернутися до веб-магазину, наприклад, отримати продукти, які вони залишили у кошику під час останнього відвідування. Також можна скорегувати уявлення Facebook, щоб побачити кількість переглядів публікацій та лайків, доданих іншими відвідувачами. Якщо є необхідність відстежувати або керувати онлайн-коментарями, залишеними у Facebook або Google, система дозволяє робити це безпосередньо на інформаційній панелі. Це також темп, де ви можете відстежувати електронні кампанії та їх ефективність.

Безпека та резервні копії

Якщо ви використовуєте безкоштовну пробну версію або особистий план для дослідження системи, ви повинні знати, що ваш веб-сайт не буде підключений до SSL-сертифіката. Це забезпечує максимальний захист веб-сайтів та вмісту від несанкціонованого доступу. Щоб підключити Сертифікат, вам доведеться придбати один із вищих планів, які пропонує сервіс.

Що стосується резервного копіювання, GoDaddy пропонує функцію автоматичного збереження, яка створить резервні версії веб-сайту за замовчуванням. Це дуже зручно, особливо для користувачів, які не можуть похвалитися багатим досвідом створення веб-сайтів і можуть просто забути зберегти веб-сайт під час процесу веб-дизайну. Це також є корисною функцією для непередбачуваних ситуацій, таких як хакерські атаки або збої на веб-сайтах.

3. Маркетинг GoDaddy

Створити веб-сайт за допомогою GoDaddy – це лише половина бізнесу. Подальша розробка та просування проектів – це також важливо для всіх абонентів системи, оскільки це допомагає вивести їхню присутність в Інтернеті на абсолютно новий рівень. Це очевидна користь, і саме про це GoDaddy також піклується. Щоб забезпечити найкращий Інтернет-вплив для вашого бізнесу, система оснащена набором маркетингових функцій високого класу, а також передовим інструментом InSight. Давно час переглянути обидва варіанти, щоб з’ясувати всі переваги, якими ви можете скористатися під час використання платформи.

Веб-сайт GoDaddy + Маркетинг

GoDaddy оснащений маркетинговими функціями високого класу, які сприяють ефективному та зручному просуванню веб-сайтів. Система дозволяє керувати параметрами маркетингу вашого веб-сайту все в одному місці, а саме з єдиної інформаційної панелі веб-сайтів + ​​маркетингу ви можете отримати доступ, зареєструвавшись на розробника веб-сайту..

спеціалізуйтеся та назва вашого проекту

По-перше, ви будете перенаправлені до розділу розробника веб-сайтів, де вам доведеться вказати галузь, в якій ви спеціалізуєтесь, та назву вашого проекту. Вам буде негайно запропоновано шаблон, який ви можете налаштувати та відредагувати за своїм бажанням у наступних кроках. Як тільки ви закінчите з налаштуванням свого веб-сайту, перейдіть до публікації та перейдіть до набору інструментів інтегрованого маркетингу та просування, з якими постачається система. Ось що ви можете зробити для розробки свого проекту.

Маркетинг електронної пошти

GoDaddy дозволяє за допомогою функції маркетингу електронної пошти інформувати відвідувачів про все, що відбувається у вашому бізнесі, і перетворювати їх на клієнтів, що повертаються, надсилаючи розсилки.

А також керуйте своїми бізнес-профілями в Google, Instagram та багато іншого. І ви можете робити все це з будь-якого пристрою, будь то ваш телефон, настільний ПК або планшет. Це майже як у вас занадто багато сил.

Маркетинг електронної пошти

Щоб розпочати нову кампанію, слід спочатку вибрати шаблон відповідно до типу інформаційного бюлетеня, який ви збираєтесь створити. Це може бути традиційний інформаційний бюлетень, продажна кампанія, запрошення на події, ваш власний шаблон тощо.

вибір списку розсилки

Залежно від типу шаблону, вам потім потрібно буде налаштувати його, надаючи власні дані, такі як заголовок, логотип, налаштування тексту та іншу пов’язану інформацію. Система також дозволяє вибирати з десятків зображень та стилів, щоб підійти до маркетингової кампанії електронною поштою.

налаштування шаблонів

Відразу після цього вам запропонують вказати імена одержувачів, які отримають інформаційний бюлетень, а також його реквізити та час, коли ви бажаєте надсилати електронні листи..

налаштування списку розсилки

До речі, всі зміни та те, як виглядає ваша маркетингова кампанія за електронною поштою, відображаються у вікні попереднього перегляду, знайденому праворуч від екрана. Це дуже зручно, оскільки ви можете скасувати внесені зміни та внести інші необхідні зміни перед збереженням та надсиланням.

Google Мій бізнес

Завдяки функції GoDaddy для веб-сайтів + ​​маркетингова функція стало можливим додати ваш бізнес на Картах Google і в пошуку Google. Google Мій бізнес дозволяє забезпечити кращу експозицію та дозволяє простіший доступ до веб-сайтів та його посилену індексацію в пошукових системах.

Google Мій бізнес

Служба переліків Google Мій бізнес дає змогу підвищити видимість вашого бізнесу, надаючи робочий час, адресу та номер телефону, електронну пошту, місцезнаходження в Пошуку Google та на Картах Google. Однак майте на увазі, що послуга доступна лише для веб-сайтів + ​​маркетинговий бізнес плюс та підписників електронної комерції, які проживають у Великобританії, США, Канаді та Австралії. Щоб перерахувати свою компанію в Google, спочатку потрібно увійти до свого облікового запису GoDaddy та відкрити службу.

вибір виду бізнесу

Вам також доведеться вказати, який тип бізнесу ви ведете (або в Інтернеті, на місцевому рівні або на обох) та чи вже у вас є список компаній. Зауважте, що якщо ви керуєте лише веб-бізнесом, вам не дозволять створювати список Google, оскільки ця опція доступна лише тим користувачам, які мають місцеву присутність. Якщо у вас є такий, вам запропонують продовжити створення вашого списку. Система попросить вас відповісти на кілька питань, пов’язаних з бізнесом, що стосуються вашої фізичної адреси компанії, імені, номера телефону, області спеціалізації тощо..

авторизація та перевірка

Система також потребує доступу до вашого облікового запису Google, щоб ви могли успішно завершити створення списку. Тож якщо у вас цього ще немає, спершу зареєструйтесь у Google. Також можна попросити підтвердити свою компанію по телефону (це більш частий варіант). Якщо група з перегляду вирішить, що ваш бізнес може бути включений у список Google, ви отримаєте електронний лист щодо його публікації. Іноді команді з перегляду може знадобитися дізнатися додаткові реквізити чи перевірити інформацію, яку ви вже подали. Якщо все в порядку, ваш бізнес буде затверджено та перелічено у Google.

Лістинг компанії Yelp

Окрім Google My Business, GoDaddy також дозволяє залучати ваш бізнес за допомогою сервісу Yelp. Для цього слід спочатку створити нову сторінку в окремому розділі інформаційної панелі системи.

Лістинг компанії Yelp

Процес додавання вашого бізнесу схожий на запропонований Google My Business. Спочатку потрібно вказати тип бізнесу, який ви ведете, його фізичне місцезнаходження та контактні дані, назву, сферу спеціалізації компанії та телефон.

вкажіть тип бізнесу

Наступний (і фінал) крок передбачає подання персональних даних особи, яка несе відповідальність за управління списком Yelp (ім’я та прізвище, електронна пошта). Ці дані потрібні для належного налаштування облікового запису.

особисті дані

Facebook Promotion

Facebook Promotion

Використання інтегрованого віджету для огляду дозволяє відображати на вашому веб-сайті огляди, пов’язані з бізнесом, розміщені у Facebook та Google. Також можливо підключитися до свого бізнес-акаунта Instagram через Facebook. Це сприяє досягненню рівня зайнятості та збереження користувачів. Якщо ви плануєте залишатися на зв’язку з відвідувачами веб-сайту, система дозволяє створювати та надсилати персоналізовані повідомлення тим клієнтам, з якими ви хочете спілкуватися. Це можна зробити безпосередньо на інформаційній панелі системи.

GoDaddy InSight

Ще одна родзинка розробника веб-сайтів – його інтегрований інструмент InSight. Він виявляє себе як технологічна система, створена для ефективної оптимізації бізнесу в Інтернеті. З цією метою система пропонує комплекс заходів, які сприяють успішному виконанню цього завдання. Сюди входить наявність рекомендацій та порад, керованих даними, зібраних від понад 1 мільйона користувачів системи, керівництво галузевою експертизою з найкращих нішевих плюсів тощо.

Огляд веб-сайту GoDaddy Builder

Система надає безкоштовну пробну версію для всіх, хто може протестувати та дослідити весь набір функцій інструменту InSight. Щоб розпочати пробну версію, потрібно увійти у свій обліковий запис GoDaddy та вибрати цілі для вашого інтернет-бізнесу, встановивши прапорці, які система пропонує.

створити план

На основі поставлених цілей система проаналізує ваш бізнес та його специфікації, щоб скласти найкращий план. Якщо вам не сподобаються його умови з якихось причин, ви також можете переглянути інші плани, щоб зробити вибір, який найбільше відповідає вашому бізнесу.

Якщо бути точним, GoDaddy оснащений Планами дій InSight, які дозволяють отримувати постійні пропозиції щодо дій, які ви можете вжити для покращення свого інтернет-бізнесу. Існує також доступ до InSight Score, який дозволяє вам бачити, як ваш веб-сайт та інтернет-маркетинговий бізнес взагалі вимірюють та покращують порівняно з їхніми нішевими конкурентами. Система додатково пропонує професійні показники, за допомогою яких можна контролювати статистику вашого веб-сайту, бронювання, продаж та соціальні дії. Якщо ви нічого не розумієте; не розумієте або просто хочете дізнатися більше про цю функцію, посібники GoDaddy завжди під рукою, щоб допомогти вам отримати детальну інформацію про дані.

4. Дизайн & Шаблони

Кількість тем:305
Професійні шаблони:&# x2714; ТАК
Безкоштовні теми:&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ

GoDaddy може похвалитися багатою колекцією шаблонів. Тут є 305 чуйних тем і їх якість на гідному рівні. Шаблони розроблені розробниками системи. Вони відповідають сучасним вимогам та тенденціям до ніші та поділяються на 22 категорії, виходячи з ніш, до яких вони належать.

Який би шаблон ви не вибрали, буде опція попереднього перегляду, яка дозволяє вам бачити його в настільному та мобільному режимах. Параметр фільтра пошуку допоможе вам розібратися в шаблонах, спростивши вибір найбільш підходящої теми. Зверніть увагу, що ви не зможете переключити тему, вибравши її один раз. В іншому випадку весь поданий вміст буде втрачено.

Щодо варіантів налаштування дизайну, вони також не дуже розширені. Усі розділи веб-сторінок мають попередньо розроблений вигляд. Єдине, що ви можете зробити тут, щоб змінити проект – це додати та налаштувати нові розділи, змінити шрифти, замінити фондові фотографії на власні, інтегрувати медіа-файли тощо. Шаблони не містять реклами. Є лише невелика виноска, яку можна видалити, якщо потрібно. У веб-розробника немає мовної підтримки.

5. Підтримка клієнтів

Підтримка GoDaddy доступна в Інтернеті та на телефоні. Тут також розміщений розділ FAQ та чат в реальному часі, який може надати користувачам усі відповіді, які вони можуть отримати в процесі веб-дизайну. Живий чат швидко реагує на запити користувачів, але він доступний лише у будні дні.

Якщо вам потрібна цілодобова підтримка клієнтів, ви можете зв’язатися з командою по телефону. Підтримка електронної пошти недоступна в сервісі. Крім цього, ви можете переглядати Громада або База знань послуги для перегляду кількох вступних відеороликів, що ведуть вас через етапи процесу веб-дизайну.

6. Плани & Ціноутворення

GoDaddy має помірну цінову політику. У ньому є безкоштовна одномісячна пробна версія, яка пропонує достатньо часу для тестування всього набору функцій системи. Наприкінці випробування вам доведеться визначитися з планом, в якому ви будете продовжувати розробляти. Плани відрізняються залежно від пропонованих умов, особливостей та інструментів (дисковий простір, шаблони, пропускна здатність, налаштування дизайну тощо.).

Варіант ціноутворенняВартістьОсобливості
Основні:12,95 дол. / Міс✓ чуйний дизайн;
✓ підтримка 24/7;
✓ SSL-сертифікат.
Стандарт:16,95 дол. / МісНа додаток до попереднього:
✓ 20 соціальних повідомлень / відповідей на місяць;
✓ 3 платформи лістингу соціальних медіа;
✓ SEO.
Преміум:$ 24,95 / місНа додаток до попереднього:
✓ Необмежена кількість соціальних постів / відповідей та платформ для лістингу в ЗМІ / місяць;
✓ Безкоштовні рекламні кредити для Google, Bing та Yelp;
✓ Нагадування про зустріч електронною поштою та текст.
Комерція:29,95 дол. / МісНа додаток до попереднього:
✓ Інтернет-магазин;
✓ Купони та знижки;
✓ Налаштування доставки.

Тут їх чотири, а саме Basic, Standard, Premium та електронна комерція. Вартість підписки, зазначена в графіку, не включає ціну доменного імені. До речі, рекомендується отримувати щорічну підписку. Інакше щомісячні витрати будуть дещо вищими.

7. Плюси і мінуси

Як і будь-який інший розробник веб-сайтів, GoDaddy має перелік переваг та недоліків, про які повинен користуватися кожен користувач, вибираючи систему.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Кілька чуйних шаблонів;
&# x2714; Онлайн бронювання;
&# x2714; Функція GoDaddy InSight;
&# x2714; Безкоштовна одномісячна пробна версія;
&# x2714; Модернізовані можливості маркетингу.
✘ відсутність ринку додатків та обмежена функція електронної комерції;
✘ Бідний движок блогів;
Посередня підтримка клієнтів тощо.

8. Конкуренти

Веб-сайт GoDaddy + Маркетинг не займає провідних позицій у ніші веб-будівель. Використання GoDaddy буде зручнішим для тих користувачів, які вже обрали його в якості хостинг-провайдера, не більше. Щоб бути неупередженими, ми підготували порівняння з найпопулярнішими серіалами, щоб довести, що GoDaddy – не краща альтернатива. Ось вони:

GoDaddy проти WordPressКвадратний простір проти GoDaddyWix проти GoDaddyShopify vs GoDaddy

Висновок

GoDaddy – це сам розробник веб-сайтів, який охоплює стандартний спектр потреб у веб-дизайні та дозволяє виконувати декілька завдань. Сервіс добре працює для розробки веб-сайтів бізнесу, дрібних та середніх інтернет-магазинів та цільових сторінок. Це досить інтуїтивно та зрозуміло навіть для користувачів, яким не вистачає досвіду веб-дизайну. У розробника веб-сайтів є хороша колекція чуйних шаблонів, які належать до численних категорій, на які користувачі можуть вибрати.

Платформа постачається з системами електронної комерції та блогів. Він також виділяється серед натовпу завдяки своїм інтегрованим інструментам маркетингу веб-сайтів. Сюди входять функція маркетингу електронною поштою, просування бізнесу в Facebook та Instagram, перелік Google My Business та Yelp. Розробник веб-сайтів також пропонує вдосконалений інструмент GoDaddy InSight, який дає змогу найкращим чином проаналізувати та просувати вашу компанію..

Таким чином, якщо ви збираєтеся запустити простий веб-сайт із примітною функціональністю, то GoDaddy може бути однією із систем, для яких слід запуститись. Однак, якщо ваші прагнення веб-дизайну більш серйозні, і ви плануєте розробити проект, навантажений функціоналом, то, безумовно, є сенс вибрати більш професійного та функціонального конструктора веб-сайтів..

Спробуйте GoDaddy Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map