Огляд веб-сайту

Огляд веб-сайту


Web.com – це платформа повного циклу, призначена допомогти малому бізнесу вийти в Інтернет. Він постачається як все-в-одному рішення разом зі спеціальним конструктором веб-сайтів, хостингом, реєстрацією домену та маркетинговими послугами. Компанія, що базується у Флориді, створена в 1999 році, на даний момент має понад 3 мільйони активних абонентів. Програмне забезпечення добре для підприємців шукаючи простий спосіб розвивати свій бізнес з нуля та реалізовувати його без технічної підготовки.

Хоча ми в основному зосереджені на особливостях створення веб-сайтів, ми детальніше розглянемо редактор веб-сайтів, шаблони, редагування та інструменти веб-дизайну, пропоновані веб-сайтом Web.com. Платформа обіцяє класний дизайн та інтуїтивно зрозумілу панель управління з усіма необхідними інструментами створити чуйний сайт за хвилини. Давно пора перевіряти, чи це правда чи неправда.

1. Простота використання

Компанія Web.com представила свого розробника веб-сайтів WYSIWYG з метою допомоги новачкам у створенні сайтів відсутність навичок кодування чи веб-дизайну. Незважаючи на те, що редагування сторінок може бути не надто простою від початку, загальне враження досить добре.

Єдиним недоліком тут є те, що ви не зможете безкоштовно протестувати систему, оскільки немає безкоштовної пробної версії. Це означає, що вам потрібно буде придбати план, не маючи чіткого бачення того, як працює редактор. Тут нам стане в нагоді наш огляд.

Починаємо

Процедура входу може зайняти трохи більше часу, що деякі очікують. На відміну від багато інших платформ SaaS, у вас не буде шансу безкоштовно перевірити його, а також немає варіантів безперебійної реєстрації через соціальні медіа чи облікові записи Google. Щоб розпочати роботу з Web.com, вам потрібно буде виконати кілька станів, перш ніж зайти на панель приладів.

Крок 1 – Виберіть домен

Хороша новина полягає в тому, що кожен план має безкоштовний домен. Це означає, що вам не доведеться платити за це окремо. При цьому користувачі можуть підключити свої вже існуючі доменні імена. Просто виберіть відповідний варіант у наданій специфікації.

вибрати доменне ім'я

Як ми вже говорили раніше, Web.com – це не лише розробник веб-сайтів, а й послуга реєстрації домену. Цей факт додає певної гнучкості користувачам. Наприклад, якщо ваш домен уже взятий, система запропонує цілий ряд альтернативних варіантів без необхідності шукати інший варіант самостійно. Ви можете вибрати те, що найбільше стосується вас, і перейти до наступного етапу.

зареєстроване доменне ім'я

Крок 2 – Створіть обліковий запис Web.com

Після успішної реєстрації доменного імені вам буде запропоновано створити новий обліковий запис. Процедура досить типова. Однак, крім імені, прізвища та електронної адреси, вам потрібно буде надати додаткову особисту інформацію, таку як дійсний номер телефону. Ми радимо вказати реальні дані, оскільки ви можете попросити повернути гроші.

Крок 2 - Створіть обліковий запис Web.com

Крок 3 – завершіть закупівлю

Останній етап – надання вашої платіжної інформації. Знову користувачам буде запропоновано вказати платіжну адресу, поштовий індекс та іншу інформацію для завершення покупки. Після обробки транзакції ви отримаєте квитанцію та лист-підтвердження, надісланий на ваш електронний лист. Тепер ви готові розпочати створення свого першого веб-сайту.

Завершіть купівлю

Візуальний редактор

Система не дозволяє створити нову форму веб-сайту порожньою, що погано. Єдиний спосіб почати – це вибрати будь-який заздалегідь зроблений шаблон. З одного боку, це економить час, хоча творчий розум все-таки оцінить шанс побудови власної структури веб-сайту з нуля. Хороша новина полягає в тому, що попередньо розроблені макети дуже легко змінювати та налаштовувати, щоб задовольнити потреби користувачів.

Отже, перший етап будівельного процесу включає вибір шаблону. Користувачі можуть вибирати з різних категорій, що стосуються їх ніш. До речі, ви зможете вибрати один або багатосторінковий макет веб-сайту, що є класною особливістю, яку мають кілька платформ.

Виберіть шаблон

Нарешті, ось ви у візуального редактора. Це виглядає досить чітко та інтуїтивно, з усіма основними налаштуваннями та інструментами, розташованими на лівій бічній панелі. Тут ми маємо деякі будівельні елементи та блоки на додаток до загальних налаштувань, параметрів управління сторінками, налаштувань тем та кнопок інтеграції цифрових магазинів.

візуальний редактор

Якщо вам потрібно додати новий елемент, просто натисніть на кнопку «Побудувати» хрестом і виберіть із списку попередньо розроблених блоків. Користувачі знайдуть все необхідне для створення більш привабливого та інтерактивного веб-сайту. Блоки включають форми контактів та підписки, галереї, слайд-шоу, блоки CTA, заголовки, колонтитули, кнопки соціальних медіа тощо.

візуальний редактор

Щоб додати блок до сторінки, просто перетягніть його в потрібний простір. Кожен елемент можна додатково редагувати. Клацніть на ньому, щоб відкрити нове вікно із загальними та розширеними налаштуваннями. Тут ми можемо змінити макети, деякі функції дизайну елемента, працювати з шрифтами, фонами та т. Д. Для зміни типографії..

візуальний редактор

Незважаючи на те, що попередньо виготовлені шаблони пропонують фіксовану структуру, ви можете розміщувати додаткові блоки куди завгодно. У той же час користувачі можуть керувати всіма блоками, які вони мають на сторінці, і будь-яким чином їх переставляти. Функції також працюють за допомогою технології перетягування. Просто наведіть потрібний елемент на потрібний простір у простому інтерфейсі.

візуальний редактор

Ті, хто шукає розширені можливості редагування, оцінять окремий блок із вбудованим кодом. Все, що вам потрібно – це розмістити контейнер на просторі на веб-сайті, натиснути піктограму «редагувати», щоб скопіювати та вставити фрагмент коду.

Менеджер сторінок

Ті, хто вибрав багатосторінковий макет, зможуть керувати кожною сторінкою окремо так само, як ми описали раніше. Просто перейдіть до розділу Сторінка, де ви знайдете їх усіх в одному місці. Клацніть на сторінці, яку ви хочете відредагувати та додати додаткові блоки, змінити існуючі елементи або переставити розділи за допомогою тих же інструментів візуального редагування.

Менеджер сторінок

Попередній перегляд та пряма трансляція

Після створення веб-сайту ви можете попередньо переглянути його на різних мобільних пристроях, включаючи смартфони, планшети та ноутбуки. Не забувайте відвідувати загальні параметри, щоб додати фавікон, назву веб-сайту та опис та інші важливі конфігурації. Система дозволяє додавати Інтернет-магазин або блог одним натисканням, щоб продавати товари в Інтернеті та спілкуватися з потенційними клієнтами. Ми розглянемо обидва варіанти трохи далі у функціях & Розділ гнучкості. Тепер ви можете переглянути свій сайт і натиснути кнопку «Опублікувати», щоб перейти в прямому ефірі.

Основним недоліком тут є те, що Web.com не має свого ринку додатків. Немає спеціальних віджетів, які потрібно додати. Користувачі можуть розраховувати лише на сторонні сервіси, включаючи Google Analytics та деякі популярні шлюзи платежів, які все ще легко інтегрувати. Користувачі в основному будуть покладатися на вбудовані блоки та елементи, пропоновані платформою.

2. Особливості & Гнучкість

Оскільки Web.com був розроблений в основному для власників малого бізнесу та підприємців, система оснащена додатковими функціями, щоб користувачі могли продавати товари в Інтернеті або просувати свої проекти. Компанія пропонує широкий спектр послуг, які включають маркетингові та оптимізаційні рішення на додаток до розробки веб-сайтів. Якщо ви все ще хочете самостійно керувати процесом будівництва, ось кілька важливих особливостей, які вам можуть знадобитися в довгостроковій перспективі.

електронна комерція та управління продуктами

Інтегрувати повнофункціональний цифровий магазин із веб-сайтом дуже просто. Він може бути реалізований одним клацанням правою кнопкою миші на панелі приладів. Система автоматично додасть сторінку “Магазин” до структури вашого веб-сайту разом із готовим до використання кошиком для покупок. Перейдіть на сторінку магазину та налаштування користувачів, щоб керувати своїми продуктами.

електронна комерція

Менеджмент продукту

Платформа дозволяє зображати свої продукти найбільш вигідним чином. Користувачі можуть додавати зображення, заголовки та описи предметів. Ви можете створювати категорії продуктів і об’єднувати їх у групи. Щоб звузити пошук, просто вкажіть розміри елемента.

Менеджмент продукту

Система дозволяє легко встановити початкову ціну, а також ціну на продаж. Користувачі можуть також вказати на доступність товару, а також тримати контроль над запасами.

Варіанти оплати

Web.com підтримує різні популярні платіжні шлюзи, включаючи PayPal, Square та Stripe. Кожен з них можна ввімкнути і з’єднати клацанням. Крім того, власники бізнесу можуть скористатися ручними платежами через систему замовлення по телефону, яка включена за замовчуванням.

Варіанти оплати

Маркетинг

Для підвищення лояльності клієнтів малий бізнес може розпочати спеціальні акції та маркетингові кампанії. Цей параметр дає змогу створювати різні купони зі знижкою, спеціальні розпродажі та посилання на окремі товари чи категорії зі списку ваших покупок.

Читайте також: Кращі веб-сайти для електронної комерції.

Блог функції

Підключити блог до свого веб-сайту так само просто, як підключити цифровий магазин. Просто перейдіть до загальних налаштувань і натисніть кнопку Блог. Тоді вам потрібно ввімкнути його, поки система автоматично додасть його до списку веб-сайтів, які ви можете редагувати. Тут користувачі можуть вибрати формат публікації, увімкнути або вимкнути коментарі, вказати кількість коментарів за публікацією, додавати та редагувати кнопки соціальних медіа тощо.

Блог функції

Читайте також: Кращі будівельники веб-сайтів для створення блогу.

Маркетинг та просування

Як компанія, що працює на повний цикл, Web.com допомагає отримати визнання та покращити позиції пошукових систем. У ньому є пул експертів з SEO та маркетингу. Послуги включають:

 • SEO оптимізація – функція складається з початкових консультацій, стратегії планування ключових слів, веб-сайту, переліченого в каталогах Google та інших баз даних, розробки посилань, форматування контенту, аналітики тощо.
 • Оголошення КПП – місцеві фахівці налаштують та налагодять рекламні кампанії PPC для залучення цільової аудиторії на ваш веб-сайт.

Розробка та дизайн веб-сайтів

Як ми вже згадували раніше, веб-сайт не має власного ринку. Це може бути проблемою під час налаштування веб-сайту. Єдине рішення проблеми – вибір спеціальної команди з веб-розробки та дизайну. Вони створюють повністю функціональні цифрові магазини, дизайнують сайти на WordPress, налаштовують вже існуючі проекти тощо.

Підсумовуючи, набір функцій не такий багатий. Система пропонує лише базові елементи для створення, запуску та підтримки веб-сайтів для малого бізнесу з функцією електронної комерції.

3. Дизайн & Шаблони

Web.com може похвалитися величезним вибором стильних шаблонів. Є кілька сотень крутих макетів, які посилаються на різні ніші. Користувачі можуть вибирати бізнес-шаблони, теми портфоліо, мистецтво & дизайн, харчування & ресторан, здоров’я & краса тощо. Загалом система пропонує 13 різних категорій. Шаблони виглядають досить непогано. Вони не потребують додаткового налаштування, оскільки містять усі необхідні блоки та елементи. Все, що вам потрібно – це вставити текст, додати медіа-контент і перейти в прямому ефірі.

Шаблони

Вбудоване мобільне редагування – це відмінна функція для тих, хто хоче мати 100% чуйні сайти. Користувачі можуть переключатися між різними мобільними режимами та змінювати сторінки та розділи всередині цього режиму. Іншими словами, якщо ви редагуєте версію смартфона, всі зміни зберігаються автоматично для цієї конкретної версії. Звичайно, чудова особливість.

Адаптивні шаблони

Якщо ви все ще потребуєте додаткової настройки, ви можете скористатися налаштуваннями теми. Вони дають можливість реалізовувати різні кольори та стилі, змінювати дизайн кнопок, редагувати шрифти, керувати налаштуваннями типографії для заголовків та простих текстів тощо. Крім того, ми вже згадували можливість додавання вбудованого коду.

вбудований код

4. Підтримка клієнтів

На веб-сайті є кілька способів зв’язку користувачів. Крім того, на платформі є досить корисний пакет посібників та навчальних посібників, які автоматично вмикаються, коли ви вперше зайшли в розробник веб-сайтів. Крім того, користувачі можуть генерувати необхідну інформацію під час процесу редагування та пошуку відповіді в базі знань, яка охоплює різні аспекти управління сайтом для блокування конфігурації та підключення доменів.

Підтримка клієнтів

Що стосується прямих способів зв’язатись із командою підтримки, вони включають:

 • Міжнародна підтримка по телефону.
 • Система продажу квитків для надсилання запитів електронною поштою.

Також є блог із типовими статтями, де представлені бізнес-ідеї, поради щодо лідерства тощо.

5. Плани & Ціноутворення

Наразі система має три основні плани для різних типів веб-сайтів та очікувань користувачів. Вони включають:

 • Стартні витрати $ 13 на місяць. Це добре для крихітних проектів для людей, які прагнуть жити.
 • Веб-сайт коштує $ 20 на місяць. Це добре для великих та повнофункціональних проектів.
 • Маркетингові витрати $ 27 на місяць з усіма функціями електронної комерції та маркетингу, що входять до комплекту.

Зазначені вище ціни вказані при оплаті щомісяця. Однак користувачі можуть заощадити до 45%, купуючи щорічну підписку. У цьому випадку плани коштуватимуть 10, 15 та 20 доларів відповідно.

Ціноутворення

Існує 30-денна політика повернення коштів. Ми натрапили на кілька негативних відгуків, коли мова зайшла про відшкодування політики. Щоб побачити це на власні очі, ми вимагали повного відшкодування через систему квитків. Мені менеджерам знадобилося певний час, щоб відповісти. Не варто очікувати, що скасування акаунта буде прогулянки по парку.

Перш за все, щоб повернути гроші, вас змусять увійти до окремого довідкового центру Network Solution перейшовши за посиланням. Це насправді єдиний спосіб вимагати відшкодування користувачам за межами США та Канади, якщо ви не готові заплатити за дорогий міжнародний дзвінок.

повернення грошей

Ми кілька разів намагалися надіслати запит, але не вдалося через те, що вони не могли обробити запит з невідомих причин. Все, що залишається, щоб продовжувати намагатися з усім, вони повернуться з відповіддю. Схоже, отримання відшкодування буде важким викликом.

повернення грошей

Минув місяць, і немає жодних ознак повернення коштів із веб-сайту.com. Більше того, вони все ще стягують щомісячну плату, незважаючи на те, що ми заявляли, що дзвонити підписку електронною поштою. Система оформлення квитків не працює, поки телефон, який не є для канадських користувачів, здається, коштуватиме цілий капітал.

Ми доклали останніх зусиль, щоб видалити обліковий запис, і це виявилося проблемою. Ви не зможете вийти, поки не закінчиться поточна підписка. Якщо ви не хочете потрапляти у пастку фінансових веб-сайтів, спробуйте якнайшвидше відхилити свою платіжну інформацію.

6. Плюси і мінуси

Веб-сайт може бути хорошим варіантом, лише якщо вас не турбує відсутність деяких можливостей налаштування та цінових планів. Загалом, система досить проста у використанні з базовою функціональністю для створення готових до роботи веб-сайтів для малого бізнесу та електронної комерції..

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простота використання;
&# x2714; Стильні шаблони;
&# x2714; Всебічна платформа;
&# x2714; Мобільне редагування;
&# x2714; Чуйні веб-сайти;
&# x2714; Електронна комерція та маркетинг.
✘ Безкоштовна пробна версія;
✘ Немає ринку віджетів;
✘ Дорогий план стартера.

Висновок

Підводячи підсумки, платформа може бути хорошим рішенням для покриття потреб малого бізнесу завдяки простоті використання та деяких вбудованих фундаментальних технологій. Користувачі оцінять круті та чуйні макети, просте управління продуктами та інтеграцію сторонніх послуг. Робота з візуальним редактором навряд чи буде клопотом навіть для нетехнологів.

З іншого боку, Web.com, безумовно, не має деяких важливих варіантів. Більше того, вхідні плани виглядають завищеними. Враховуючи це, користувачі можуть шукати більш гнучке та доступне рішення для створення веб-сайтів для малого бізнесу, таких як Вікс.

Створіть веб-сайт безкоштовно

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map