Огляд TemplateToaster

TemplateToaster (поточна версія 7.0.0.18319) – це завантажувана платформа для створення потужних і в той же час простих шаблонів без участі в кодуванні та програмуванні. The програмне забезпечення для настільних ПК поставляється як зручний інструмент як для новачків, так і для відданих професіоналів, які прагнуть розробити тему самостійно. Створення нового шаблону для WordPress, Joomla, Мадженто, Друпал або будь-яка інша система управління вмістом буде прогулянка по парку завдяки. Ніяких підключень до Інтернету чи навичок програмування не потрібно.


Від вас залежить, чи використовувати готові шаблони, що реагують, та налаштувати їх відповідно до ваших уподобань чи спроектувати власну тему з нуля.. Головною перевагою програми є те, що вона пропонує належні чуйні макети разом із потужним візуальним редактором. Іншими словами, ви можете використовувати TemplateToaster замість Photoshop та Sublime Text, створюючи технічно правильні та візуально привабливі шаблони самостійно. Як ця модель проявляється на практиці? Давайте дізнаємось це зараз.

1. Простота використання

TemplateToaster відрізняється від типових для веб-розробників SaaS. Це настільний додаток, що означає, що вам потрібно буде завантажити редактор, який потрібно встановити на ваш пристрій. Деякі можуть вважати це трохи застарілим. З іншого боку, ви можете отримати доступ до програми в будь-який час, поки підключення до Інтернету не потрібно.

Починаємо

Для початку роботи з TemplateToaster вам потрібно відвідати офіційний веб-сайт та встановити додаток. Процес установки займе у вас від 3 до 5 хвилин. Під час встановлення ви можете вибрати бажану мову інтерфейсу, а також вибрати стандартне або професійне видання.

Різниця буде описана трохи далі в розділі Цінова політика. Все, що вам потрібно знати про видання, – це те, що пакет «Стандарт» має меншу кількість функцій, тоді як план Pro пропонує розширену функціональність для створення повністю настроєних макетів веб-сайтів для обраної CMS. Заключний етап – завершити встановлення та запустити додаток.

Налаштування шаблону

Після того, як ви встановите TemplateToaster, вам потрібно буде виконати кілька простих кроків:

  1. Виберіть CMS, який будете використовувати з шаблоном. Тут ви можете вибрати один з найпопулярніших вибору, таких як WordPress, Drupal або Joomla, а також платформи для запуску проектів електронної комерції, побудовані на OpenCart або WooCommerce. Користувачі можуть обрати популярні платформи для ведення блогів; створити контент-сайти чи сайти малого бізнесу залежно від їх цілей.
  2. Виберіть зразок шаблону зі списку готових макетів або почніть створювати новий макет з нуля. Другий варіант доступний лише для Professional Edition.
  3. Перейдіть на панель приладів і використовувати доступні інструменти для налаштування вашого макета.

Після входу в інтерфейс ви опиняєтесь в екосистемі управління вмістом дуже близько до того, що ми бачили в редакторі вмісту WordPress або навіть Word Document.

У нас є панель на вершині макета aka doc зі всіма необхідними інструментами, продумано розташованими поруч. Всі розділи та елементи шаблону розміщуються на лівій бічній панелі для легкого доступу до тузів, які потрібно змінити окремо.

Процес редагування

Процес редагування в основному покладається на інструменти, надані на приладовій панелі. Тут ви можете ввести Загальні параметри, щоб змінити макет, а також позиції елементів на сторінці. Користувачі можуть змінювати позиціонування бічної панелі, а також CMS. Тут ми маємо кнопку Додати / редагувати сторінку для створення нових розділів або категорій. Більше того, ви можете обрати інший шаблон будь-коли під час редагування.

TemplateToster Editor

Щоб налаштувати шаблон, потрібно лише вибрати зону, яку ви хочете редагувати. Наприклад, натисніть на заголовок, щоб відредагувати текстову область, завантажити інше зображення, змінити колір тла або встановити необхідні розміри для висоти та ширини блоку. Користувачі можуть також налаштувати поля, а також текстуру, ефекти, тіні тощо.

Меню TemplateToster

На додаток до редактора вмісту TemplateToaster оснащений функцією перетягування. Це означає, що ви можете просто перемістити розділ вниз або змінити розташування певних секцій. Шаблони сторінок оснащені заздалегідь розробленою структурою, а також заголовками H1-H6, інтегрованими абзацами, типами кнопок, сторінками, посиланнями, коментарями та іншими блоками, які ви можете залишити або видалити.

Система дозволяє редагувати кожен розділ окремо. Виберіть область шаблону зі списку зверху (бічна панель, колонтитул, заголовок, елементи, вміст тощо) та відредагуйте їх декількома клацаннями миші. Ті ж варіанти застосовуються до кожної сторінки. Просто виберіть сторінку, на якій потрібно налаштувати форму лівої бічної панелі, і скористайтеся тими ж інструментами для їх редагування. Ви також можете додати стільки нових шаблонів сторінок, скільки вам потрібно.

Процес створення нової сторінки з нуля майже однаковий. Єдина відмінність полягає в тому, що ви фактично розробляєте макет сайту самостійно без необхідності дотримуватися готових макетів. Крім того, за допомогою видання Professional ви отримаєте повний доступ до CSS, HTML або JavaScript для редагування вихідного коду шаблону та створення ексклюзивного веб-дизайну, елементів, блоків та розділів.

Йти жити

Після завершення редагування вашого макета вам потрібно буде лише експортувати шаблон і завантажити його на ваш хостинг. Отже, переконайтеся, що ви вже вибрали надійного хостинг-провайдера та зареєстрували доменне ім’я.

TemplateToaster справляє хороше перше враження з точки зору простоти використання. Новачкам може знадобитися певний час, щоб зрозуміти, як все працює. З іншого боку, крива навчання не потрібна. Крім того, на веб-сайті представлено багато навчальних відео та навчальних посібників для початківців. Погана новина полягає в тому, що додаток працює лише з ОС Windows. Ще немає версії для MAC.

2. Особливості & Гнучкість

TemplateToaster – це не лише конструктор шаблонів. Він поставляється як веб-інструмент повного циклу, що забезпечує безперебійну подальшу роботу веб-сайту. Користувачі виграють від гнучкості платформи, а також додаткових варіантів створення різних типів веб-сайтів, від простих блогів до зростаючих проектів електронної комерції.

Сумісний з будь-якою CMS

Платформа дозволяє створювати різні шаблони та макети буквально для кожної CMS. Все, що вам потрібно, це вибрати його під час встановлення або змінити його під час редагування веб-сайту, натиснувши на Загальні налаштування. Якщо ви хочете запустити блог або веб-сайт малого бізнесу на WordPress, створіть цифровий магазин на WooCommerce, OpenCart або Magento, TemplateToaster буде 100% відповідним.

заставка шаблону програмного забезпечення

Перетягування інтерфейсу користувача

Ми вже згадували про функцію перетягування, реалізовану в TemplateToaster. Створення сучасного дизайну інтерфейсу більше не вимагає спеціальних навичок чи прийомів. Все, що вам потрібно, це вибрати потрібну вам область, опустити блок до потрібної позиції та відредагувати вміст за допомогою декількох клацань завдяки процедурі вбудованого редагування. Це означає, що всі зміни зберігаються автоматично.

TemplateToaster Content Editor

Гнучкість та SEO

Система використовує передові веб-технології, щоб користувачі могли створювати шаблони, які будуть однаково добре працювати на будь-якому веб-хостингу. У той же час, TemplateToaster поставляється із рамкою Bootstrap для розробників, які хочуть розробляти ексклюзивні функції за допомогою HTML / CSS без перемикання між двома платформами. Шаблони сторінок оснащені заголовками H1-H6 та чіткою структурою з абзацами, які можуть добре працювати з точки зору SEO-зручності.

Безпека

Платформа забезпечує безперебійну роботу редактора та автоматизовані оновлення, які користувачі отримують безкоштовно протягом 1 року. Більше того, передплатники мають можливість запитувати функцію, яку вони хочуть бачити у додатку. Ця функція доступна в довідковому центрі. Опишіть функцію, до якої потрібно залишити коментар, у відповідному розділі.

3. Дизайн

TemplateToaster може похвалитися величезним вибором тем. В даний час платформа пропонує 10 безкоштовних пакетів шаблонів, які стосуються різних ніш. Тут ми маємо ведення блогів, тему для сайтів малого бізнесу, шаблони електронної комерції тощо. Усі вони мають режим попереднього перегляду. Крім того, всі макети чуйні та сумісні з різними мобільними пристроями, незважаючи на розміри екрана.

TemplateToaster Design

Якщо ви не хочете обрати готові макети, є шанс спроектувати вас на сторінці з нуля. Ця опція доступна лише для видання Professional. Більше того, з нетехніками це навряд чи вийде, оскільки деякі знання з кодування будуть потрібні. Основна перевага тут – доступ до CSS / HTML / JavaScript шаблону. Ви можете самостійно розробити будь-який елемент та розмістити його на своїй сторінці. Виберіть бажану мову програмування в загальних налаштуваннях на інформаційній панелі вгорі сторінки та перейдіть далі.

У новачків також буде кілька додаткових варіантів налаштування дизайну веб-сайту. Наприклад, вони можуть отримати доступ до власної колекції зображень, щоб додати фавікон, а також додати спеціальний логотип із гіперпосиланням. Функція редагування зображень дозволяє легко налаштувати зображення або значки заголовків.

Ви можете додавати текстури, реалізовувати різні ефекти, редагувати розміри зображень тощо. Налаштування логотипу полегшують вибір вибраної колекції логотипу, а також перегляд та завантаження власного логотипу. Крім того, є кнопка для завантаження відео, а також користувальницький відеоредактор.

Щоб перевірити, як виглядає ваш веб-сайт перед початком роботи, ви можете скористатися опцією Preview RTL, доступною у розділі «Файл». Функція автоматично генерує попередній перегляд веб-сайту у веб-переглядачі зі всіма внесеними вами змінами.

4. Підтримка клієнтів

У розділі «Файл» є вкладка «Довідка», де ви отримаєте доступ до технічної підтримки програми та посилання на підручники на безкоштовній CMS. У правому верхньому куті інтерфейсу програми розміщений знак питання в синьому колі. Натиснувши на нього, ви отримаєте доступ до вичерпної та якісної посібника із системи. Тут описано кожен пункт меню та його позначення, а також посібник по роботі з програмним забезпеченням з моменту його встановлення.

Крім цього, ви можете потрапити на форум спільноти, документи та технічну підтримку безпосередньо з розділу «Довідка» TemplateToaster. Також є блог, який містить новини, рекомендації, посібники та інші корисні речі. Тут також доступні відеоуроки, посилання на групи в популярних соціальних мережах. Як правило, програма надає користувачам якісну інформаційну та технічну підтримку.

5. Цінова політика

Ви можете завантажити TemplateToaster з офіційний веб-сайт безкоштовно. Програма має необмежену пробну версію, що дасть можливість детально вивчити її перед покупкою. Ви можете створити стільки шаблонів, скільки вам потрібно, але ви не зможете встановити їх на підтримку програми CMS. Тут є дві версії платних ліцензій:

  • Стандартне видання ($ 49) пропонує підтримку всіх доступних CMS, безкоштовні оновлення на один рік, технічну підтримку, Bootstrap Framework, набір готових шаблонів.
  • Професійне видання (149 доларів) надає можливість створити веб-сайт з нуля, видалити префікс _ttr CSS, опцію FTP, використовувати користувальницькі зображення в шаблоні, закладку рівня елементів, спеціальний модуль-Позиції / Віджети-Області / Регіони та інші параметри.
  • Ціни на шаблон шаблон

Щоб увімкнути всі функції з двох платних планів, вам потрібно буде придбати ключ активації та вставити його на інформаційну панель TemplateToaster. План стандарту виглядає дуже обмеженим щодо функцій. Ви фактично отримуєте функціональність базової платформи, яка може працювати лише для крихітного простого веб-сайту з жорстким фінансуванням, яке не вимагає особливих функціональних можливостей.

Більше того, за 49 доларів ви фактично отримуєте лише інструмент для створення шаблону, тоді як попередні розробники веб-сайтів оснащуються хостингом, доменом, безкоштовними перевагами, більш широким вибором тем за меншою ціною. Професійне видання дозволяє максимально використати платформу, включаючи її повний набір інструментів для налаштування, оптимізації та дизайну. З іншого боку, є декілька кращих професійних інструментів для веб-дизайнерів та кодерів, які надають більше можливостей для налаштування.

6. Плюси і мінуси

TemplateToaster виглядає дещо марним, враховуючи доступні універсальні рішення SaaS, а також оптимізовані WP хостинг-платформи з усіма функціями в плані та не потрібно створювати шаблон окремо. З іншого боку, це може бути хорошою альтернативою більш складним інструментам веб-дизайну, оскільки він все ще має деякі чудові функції в упаковці.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простий у використанні. Користувацький інтерфейс із перетягуванням.
&# x2714; Безлімітна безкоштовна пробна версія.
&# x2714; Доступний без підключення до Інтернету.
&# x2714; Добре для новачків та завзятих профі.
&# x2714; Широкий вибір засобів редагування.
&# x2714; Сумісний з усіма основними CMS та будь-яким веб-хостингом.
✘ Доступно лише для Windows.
✘ Завищені плани.
✘ Складна для користувачів з самого початку.
✘ Завантажити та встановити потрібно.

Суть

TemplateToaster може бути не найкращою ідеєю з такою кількістю готових рішень за нижчою ціною. Чи потрібно заплатити 149 доларів за платформу, на якій навіть немає хостингу та домену? Напевно, ні. З іншого боку, додаток може стати хорошою альтернативою більш складним інструментам веб-дизайну та програмування. Він може бути використаний для перевірки ваших навичок кодування в межах безкоштовної пробної версії або спробувати деякі методи побудови веб-сайту.

Для новачків, які вибирають Розробники веб-сайтів SaaS або Хостинг-рішення, оптимізовані WP з усіма можливостями в пакеті може бути кращою та економічно вигідною ідеєю. Принаймні, у вас будуть більш широкі варіанти щодо вибору шаблонів, а також управління та підтримки веб-сайтів.

Завантажте TemplateToaster зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me