Огляд SmugMug

Огляд SmugMug


SmugMug – це багатофункціональний фотограф веб-сайт будівельник. Цільова аудиторія послуги включає фотографів, які бажають продавати свої роботи в Інтернеті. Система дає змогу створювати онлайн-галереї із спільним доступом для розширення можливостей любителів фотографій з усього світу розповідати історії, якими вони мають намір поділитися з аудиторією самим чудовим чином.

Конструктор веб-сайтів не схожий на стандартні портфелі, як на промо-веб-сайтах. Головною метою SmugMug є не лише представити свої роботи на користь або залучити клієнтську базу для фотосесій (хоча він може бути використаний і для цих цілей). Люди, що користуються такими системами, не цінують лише професіоналізм фотографа, але часто вибирають фотографії, щоб досягти своїх особистих цілей.

Сервіс, звичайно, не унікальний, але все ще досить рідкісний. Це зацікавить професійних фотографів, хоча будь-який ентузіаст зможе створити галерею, що складається з приємних фотографій зі смартфона і тут. Чому ні? До речі, цей огляд був написаний для участі в партнерській програмі SmugMug, де я зароблю комісію, якщо придбаю обліковий запис SmugMug. Огляд на 100% неупереджений. Комісія начебто підказка для проведення досліджень, щоб заощадити ваш час та допомогти прийняти рішення. Тож давайте подивимось на варіанти, які пропонує SmugMug.

Плюси і мінуси

Конструктор веб-сайтів SmugMug – це професійна платформа, орієнтована на фотографії. Його цільова аудиторія охоплює конкретні категорії користувачів ніші, а саме фотоаматорів, професіоналів та фрілансерів. Таким чином, послуга має широкий спектр функцій та інструментів, необхідних для запуск та керування веб-сайтами з портфоліо та фотографією. Поряд із переліком переваг, він пропонує набір недоліків, які можуть впливати на вибір користувачів. Зараз пора згадати їх, щоб користувачі могли знати, що вони можуть очікувати від платформи.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Професійні чуйні шаблони портфоліо, які повністю налаштовуються;
&# x2714; Легко розпочати роботу для всіх;
&# x2714; Система без коду;
&# x2714; Широкий вибір опцій електронної комерції;
&# x2714; Зручний файловий менеджер, можливість завантажувати необмежену кількість фотографій;
&# x2714; Універсальність варіантів налаштування дизайну, включаючи редагування коду HTML / CSS;
&# x2714; Інтеграція плагінів Lightroom;
&# x2714; Покращений захист паролем для сторінок веб-сайту, папок, галерей, а також спеціальних фото водяних знаків;
&# x2714; Потужні засоби збору статистики, трафіку та аналізу продажів;
&# x2714; платформа електронної комерції;
&# x2714; Кваліфікований та інформаційний центр підтримки;
&# x2714; Потужні функції продажу фото / відео.
✘ недостатня ергономічність та невідповідність налаштувань;
Менше шаблонів порівняно з основними нішевими конкурентами;
✘ Візуальна простота, яка не відповідає реальній інтегрованій функціональності системи;
✘ Відсутність вільного плану;
✘ у базовому плані немає функції підключення домену;
✘ Деякі засоби налаштування дизайну складні для першокласників.

Як видно з таблиці, кількість переваг SmugMug помітно переважає над переліком його недоліків. Переглянувши систему, можна зробити висновок, що вона не має жодних серйозних негативних аспектів, які можуть створювати проблеми для користувачів, незалежно від того, наскільки вони нікчемні. Саме про це цінують більшість передплатників.

Для чого це добре?

SmugMug – спеціалізований розробник веб-сайтів. Основна сфера прикладних програм орієнтована виключно на розробку, зберігання, просування, маркетинг та продаж фотографічних проектів. Платформа позиціонує себе як професійний інструмент для фотографів, ентузіастів, художників, дизайнерів та просто виробників пам’яті. Такий підхід пояснюється в основному інтегрованою функціональністю системи та її відмінною спрямованістю.

Незалежно від того, чи є ви експертом з фотографій чи просто ентузіастом, готовим зберегти свої фотографії добре впорядкованими, ви знайдете безліч інструментів та варіантів під час роботи з SmugMug. Крім шаблонів портфоліо високого класу, які постачаються з різноманітними налаштуваннями для забезпечення швидкого та якісного завантаження та презентації зображень, система також забезпечує безпечні та надійні варіанти зберігання фотографій. Насправді це найкращий дім для ваших спеціальних зображень та відео. Система пропонує необмежену кількість дискового простору, що дозволяє зберігати стільки фотографій / відео, скільки вам потрібно для особистого чи ділового використання.

SmugMug також піклується про надзвичайну безпеку кожної фотографії, зображення, веб-сторінки та галереї, пропонуючи розширені варіанти захисту пароля та водяних знаків. Вбудована кошик системи дозволяє продавати фотографії, а професійні інструменти збору статистики дозволяють відстежувати популярність вашого веб-сайту, обсяг трафіку та обсяги продажів. Саме це робить систему надійним інструментом для любителів фотографій та професіоналів.

Простота використання

SmugMug орієнтований як на потреби новачків, так і професіоналів. Таким чином, це зовсім не складно, навіть якщо недосвідчені користувачі можуть виявити його інтерфейс трохи перевантаженим елементами та інструментами налаштування дизайну. Це, однак, здебільшого проблема зорового сприйняття. Коли ви почнете вивчати систему та створювати власний проект за допомогою неї, ви швидко переконаєтесь, що вона насправді проста у використанні та досить зручна, незалежно від навичок веб-дизайну, якими ви володієте.

Якщо у вас вже є досвід роботи з розробниками веб-сайтів, які пропонують параметри редагування фотографій перетягування та збільшення, ви можете вважати підхід до веб-дизайну SmugMug дещо залякаючим і навіть часом складним через його фіксовану структуру блоків. У той же час процес публікації вашої першої фотогалереї займе лише кілька хвилин, якщо ви вирішите використовувати шаблон, який система надає за замовчуванням.

Щоб допомогти вам звикнути до платформи, її розробники пропонують інформативні поради та рекомендації на кожному етапі процесу веб-дизайну. Що ж, можна дослідити систему самостійно, але ризик помилитися також високий у цьому випадку. Щоб заощадити свої зусилля та час, має сенс дотримуватися рекомендацій, які надає платформа. Так ви зможете легше вивчити систему та швидше звикнути до її приладової панелі. Тут ви будете почувати себе комфортно через 2-3 години роботи в системі.

Як правило, важко назвати SmugMug інтуїтивно зрозумілим розробником веб-сайтів. У той же час це виглядає візуально просто. Будьте готові знайти кілька варіантів у незвичних місцях і відчуйте розгубленість через інтерфейс. Для цього є лише одне рішення – просто звикніть до цього.

Починаємо

Швидкість та зручність процесу реєстрації наповнять вас впевненістю щодо вибору платформи з самого початку. Щоб зареєструватися у розробнику веб-сайтів, вам доведеться заповнити онлайн-форму. Тут вам потрібно буде вказати своє ім’я та прізвище, електронну пошту та пароль. Система також запропонує вам відповісти, чи збираєтесь ви продавати свої фотографії в Інтернеті. Відповідь вплине на набір функцій, наданий за замовчуванням.

SmugMug почати випробування

Одразу після процедури підписки очікується, що ви виберете шаблон. Не бійтеся зробити неправильний вибір, оскільки система дає можливість перейти на іншу тему, якщо є така потреба. Як тільки ви закінчите з вибором шаблону, ви можете почати завантажувати фотографії та переходити до налаштування веб-сайту.

Загалом на реєстрацію платформи потрібно близько декількох хвилин. Процес не тільки швидкий, але також інтуїтивно зрозумілий і зрозумілий для кожного користувача. Вам не потрібно бути професіоналом веб-дизайну, щоб розпочати роботу зі створення веб-сайту для фотографій тут.

Редагування веб-сайтів

Тепер, коли ви закінчилися зі створенням свого облікового запису SmugMug, вам запропонують запустити свою першу галерею. Зауважте, що після виконання цього завдання ескіз галереї відобразиться на домашній сторінці. Отже, переконайтеся, що ви підберете потрібну фотографію для титульної сторінки з самого початку.

Створюючи галерею, потрібно буде вказати її ім’я та завантажити стільки фотографій / відео, скільки вимагає проект. Система підкреслює важливість використання зображень високої роздільної здатності для надання галереї привабливого вигляду. Чим краща якість зображення, тим професійніше ваш веб-сайт зрештою виглядатиме.

Як тільки фотографії завантажуються, вам запропонують додати додатковий вміст веб-сайту, логотип проекту naley, відображуване ім’я та посилання в соціальних мережах, якщо такі є. Відразу після цього слід натиснути кнопку «Показати мій веб-сайт», щоб побачити результат. Якщо вас влаштовує поточний статус проекту, ви можете перейти до наступного кроку – організації фото. Це не стане проблемою через інтегрований Організатор фотографій. Це дозволяє керувати зображеннями, галереями, папками та налаштуваннями за допомогою використання технологія перетягування.

Початкова сторінка SmugMug

Таким чином, процес налаштування веб-сайту SmugMug не займає багато часу. Вам просто потрібен час, щоб вивчити весь набір функцій системи, інструменти, до яких вона входить, параметри, які ви можете тут встановити. Однак це зовсім не так складно і забирає багато часу.

Пряма трансляція

Тепер, коли ви закінчилися з налаштуванням веб-сайту фотографії / портфоліо, вам слід зберегти його та відрегулювати налаштування спільного доступу – як Галерея, так і Соціальна. Налаштування Галереї дозволяють створювати та редагувати посилання на галерею / мобільне додаток, а також копіювати це посилання, щоб поділитися веб-сайтом у вигляді слайд-шоу на повноекранному екрані. Так само можливо вбудувати це посилання на будь-який зовнішній ресурс, щоб надати доступ до проекту. Ще один спосіб поділитися своїм портфоліо – це зробити в акаунтах соціальної мережі або надіславши його кому-небудь іншому.

Особливості & Гнучкість

Функціонал SmugMug слід аналізувати з точки зору зручної організації галереї, управління інтерфейсом та наявності певних налаштувань, таких як обмеження доступу та завантаження, прийняття платежів тощо. Признаємося – розробник веб-сайту справляється з цими завданнями досить добре. Так, інтерфейс панелі інструментів трохи складний, але тут все ж можна знайти безліч корисних варіантів.

Візуальний редактор SmugMug підтримує функцію перетягування. Ви можете додати нові блоки та інші елементи (меню, кнопки, фотографії, сторінки) на сторінки, перетягуючи їх. Пропрацювавши кілька годин у системі, ви зможете знайти необхідні настройки та відредагувати веб-сайт за потребою. Тут процес досить простий. Вам пропонують 4 категорії варіантів, а саме:

 1. “Завантажити”, що дає можливість завантажувати фотографії в нову або існуючу галерею;
  Огляд SmugMug
 2. “Організувати”, це менеджер файлів, що за своєю структурою нагадує Провідник Windows або Mac Finder. Тут ви можете створити нові папки та галереї фотографій та додати сторінки для свого веб-сайту. Ви також можете редагувати фотографії (урожай, кольорові ефекти), додайте водяні знаки, дані про місцезнаходження, а також параметри SEO (назва, опис, ключові слова). Можна налаштувати видимість веб-сторінок для пошукових систем і отримати доступ до них (для всіх, через пароль або для вибраних вручну зареєстрованих користувачів) у цьому розділі.
  Огляд SmugMug
 3. “Налаштувати” що надає доступ до налаштувань веб-сторінок, шаблонів (ви можете змінити їх у разі потреби), кольорові схеми та багатий вибір опцій, передбачених у розділі «Зміст та дизайн», який містить найбільшу кількість налаштувань, розділених на 4 категорії:
  Огляд SmugMug

  • “Зміст”, що дозволяє додавати логотип, меню, кнопки в соціальній мережі, сухарі, галереї, окремі фотографії, кнопки, популярні події, відео (Тут підтримуються YouTube та Vimeo), текст, карти, календар, перекладач Google тощо. Як правило, це розділ із віджетами;
  • “Тема” що містить налаштування кольорової схеми веб-сайту. Ви можете використовувати будь-яку кольорову схему, наявну в розділі, або створити власний дизайн, встановивши кольори, шрифти, прозорість, фон тощо. Ви також можете додати свій CSS код;
  • “Передумови” що дозволяє вибрати фон веб-сайту (успадковувати з цілого сайту, жодного, фото, відео, слайд-шоу);
  • “Макет”, що дозволяє налаштувати ширину та висоту веб-сайту (дизайн відповідає за замовчуванням), пробіли та активувати бічні панелі.
 4. “Продати” що містить інформацію про історію продажів, додавання прайс-листів, дисконтних квитків, пакетів товарів (наприклад, кілька галерей за фіксованою ціною), події (наприклад, продажі за великою кількістю заданих параметрів). Тут також доступний пункт “Брендинг”, який включає налаштування облікового запису, політику безпеки, прийняття платежів, статистику та багато іншого, що не відповідає назві цього пункту меню.

Огляд SmugMug

Крім розглянутих вище варіантів, ви можете активувати / деактивувати блоки заголовка та колонтитула, зробити свою домашню сторінку незалежною (інші налаштування веб-сайту на це не вплинуть) і додайте фавікон в меню “Налаштування”, яке буде доступне після введення інформаційної панелі “Налаштувати”, знайденої біля кнопки “Готово”. Коли ввімкнено “Незалежна домашня сторінка”, елемент “Домашня сторінка” ігнорує налаштування та блоки вмісту, додані на весь сайт.

Це дозволяє створити унікальну та спеціальну домашню / цільову сторінку, але потім узгодженість заголовка та навігації по всій решті сайту. Що нам дуже сподобалось, це те, що розділ «Довідка» завжди під рукою – вам просто потрібно активувати «?» увійдіть у правому верхньому куті будь-якої сторінки. До речі, є приємне навчальне відео тут. Рекомендуємо переглянути його.

Огляд SmugMug

Варіанти SmugMug з першого погляду непослідовно та нелогічно структуровані. Важливий розділ може складатися з однієї вкладки з парою лише прапорців. Однак пов’язані розділи можуть пропонувати безліч посилань, які надають доступ до великої різноманітності інших налаштувань. Деякі вторинні точки виділені в окремих меню і виглядають дуже детально (наприклад, кольорові схеми шаблонів, наприклад), що досить дивно.

Якщо у вас є бажання та творчий смак, ви можете витратити довгі години на коригування кольорів, шрифтів та розмірів кожної літери, кнопки чи рядка на веб-сайті. Більшість людей цього не потребує з нашої точки зору. Просто ігноруйте це надмірне налаштування. Виберіть будь-який готовий шаблон і кольорову схему, додайте галереї, налаштуйте доступ до них та параметри SEO, підключіть способи оплати і це все. Ось так виглядає найефективніший сценарій використання SmugMug. У будь-якому випадку, тут дійсно важливо кількість та якість фотографій. Зосередьтеся на цьому аспекті.

Мобільні програми

У SmugMug є офіційні програми для iOS / Android, які дозволяють керувати веб-сайтом зі смартфона. Він також має спеціалізовані програми “Windows” та Mac “, які дозволяють завантажувати безпосередньо з ОС. Це дозволяє користувачеві будь-коли розпочати завантаження на свій комп’ютер. Якщо ви втратите зв’язок, завантаження буде призупинено та відновиться, коли з’єднання буде здійснено знову.

Огляд SmugMug

Однак для цього вам знадобиться Adobe ID. Цей плагін завантажується та встановлюється окремо. Ви можете завантажити його в розділі “Програми” вашого приватного профілю, де ви також знайдете детальну відеоінструкцію про її правильну установку. Рекомендуємо переглянути його. Інакше ви не здогадаєтесь, як правильно встановити плагін. Це складний процес.

Зручна організація фотографій

Огляд SmugMug

Система дозволяє зручно організовувати всі завантажені зображення в тематичні колекції. Окрім створення та управління фотогалереями та папками, ви також можете спробувати керувати об’ємними фотографіями за допомогою програми функцій перетягування. Щоб персоналізувати фотографії та їх колекції, слід додатково призначити заголовки, ключові слова та підписи кожному зображенню. Крім того, ви можете сортувати завантажені зображення за їх датами, фрагментами та іншими параметрами, а також обертати їх, налаштовувати кольорові ефекти, коригувати ескізи та виконувати інші дії.

електронна комерція

З SmugMug ви можете налаштуйте свій веб-магазин щоб далі продати свої фотографії там. Це місце, де ви можете налаштувати прайс-листи для своїх потенційних клієнтів, впорядкувати фотографії в тематичні колекції, налаштувати параметри вибору фотографій для клієнтів (Таким чином, вони можуть або вручну вибрати свої улюблені знімки, або завантажити всі колекції).

Крім того, ви можете продавати відбитки та подарункові сертифікати, коригуючи налаштування безпеки та зберігаючи їх на сервері системи. SmugMug оснащений повністю розміщеними кошиками для покупок і замовленням. Зверніть увагу, що незалежно від ціни, яку ви встановите, ви отримаєте 85% від можливого прибутку. Функція електронної комерції дозволяє створити фірмове найменування для вашого фотобізнесу, створюючи (завантаження) унікальний логотип, додаючи знаки водяних знаків та цифровий брендинг до проектів, інтегруючи кошики для покупок та завершуючи інші дії з електронної комерції для продажу вашого бренду.

Система дозволяє приймати глобальну валюту за всіма виконаними замовленнями, включаючи CAD, USD, GBP, EUR, JPY, AUD, CHF, SEK, NZD, HKD тощо. Вибираєте бажаний тип валюти, визначаючи ціни подарунків та друку, а також вартість завантаження. Здійснюючи транзакції, ви можете збирати прибуток електронними каналами, включати затримку доказування та вносити остаточні зміни до доставки, а також створювати власні прейскуранти для унікальних індивідуальних галерей для задоволення потреб кожного клієнта..

SEO

Портфелі SmugMug є зручними для SEO, оскільки система дає змогу коригувати налаштування та заповнювати спеціальні параметри для підвищення рейтингу пошукового системи вашого проекту. Побудовник веб-сайтів оснащений різноманітними сучасними інструментами SEO, детальною аналітикою та функціями збору статистики, які дозволяють стежити за потоком трафіку на ваш веб-сайт, а також іншими важливими параметрами.

Інтеграція плагінів Lightroom

SmugMug дозволяє завантажувати, упорядковувати та керувати своїми фотографіями в кілька простих кроків. Для цього слід скористатися плагіном Lightroom, який автоматично синхронізується зі створенням веб-сайтів. Інтеграція Lightroom допомагає зберегти структуру веб-сайту та метадані SEO (включаючи заголовки, підписи та ключові слова) абсолютно неушкодженим.

Зберігання та управління фотографіями

Ви можете контролювати доступність і безпеку своїх фотографій в Інтернеті, налаштовуючи параметри спільного доступу. Ви можете вказати користувачів, яким Ви можете призначити права доступу, а також зарезервувати унікальні пропуски для VIP-користувачів. SmugMug може похвалитися розширеними варіантами зберігання фотографій у хмарі, щоб найкращим чином захистити свої зображення. Яку б фотографію ви не завантажували, вона є резервною копією веб-служб Amazon.

Більше того, усі зображення можна захистити власними авторськими правами. Як власник фотографій, ви можете вирішити, коли встановити паролі для окремих зображень або галерей. Ви можете повністю обмежити видимість усіх предметів і навіть веб-сторінок лише тим користувачам, які мають спільні посилання на доступ до галереї або ви можете зробити ці колекції абсолютно приватними.

Параметри спільного використання зображень

Використовуючи SmugMug, ви можете ділитися своїми фотографіями, портфелями, галереями та веб-сайтами через соціальні мережі (Facebook, Twitter, Google+ тощо.). Ви також можете використовувати інтегрований безкоштовний мобільний додаток для завантаження, редагування, архівування та обміну зображеннями в дорозі. Нарешті, вам дозволяється запрошувати своїх друзів та знайомих, щоб додавати нові фотографії, редагувати та керувати своїми портфелями в прямому режимі за допомогою спільного посилання. Щоб підвищити швидкість залучення користувачів, ви також можете ввімкнути, поміркувати та відключити коментарі, а також відобразити геотаггічні зображення на інтерактивних картах.

Особливості залучення клієнтів

SmugMug – один з тих розробників веб-сайтів, який має одну з найкорисніших систем. Платформа забезпечує 100% гарантію задоволення друку (тут необхідна висока якість друку), дозволяє замовити продукти та фотографії, що пропонуються досвідченими друкарськими лабораторіями безпосередньо з вашого веб-сайту, включити / відключити продаж галереї. Ви також можете створювати спеціальні пропозиції та подарункові картки для своїх клієнтів, а також дозволяти їм купувати фотокниги, рамки та інші пов’язані аксесуари, що надаються відомими постачальниками..

Функція імпорту фотографій

Якщо у вас вже є фотогалереї, опубліковані та зберігаються на Flickr, Amazon Drive або DropBox, ви можете імпортувати їх у свій обліковий запис SmugMug. Опція онлайн-імпорту дозволяє робити це з мінімальними витратами часу та зусиль. Для виконання завдання не потрібні навички кодування або веб-дизайну – ви можете скопіювати бажані фотографії безпосередньо з вказаних служб веб-хостингу. Це дійсно легко, швидко і без проблем.

SmugMug + Flickr

Нещодавно SmugMug придбав Flickr, що значно підвищив популярність та функціональність бренду на платформі. Ця інтеграція зробила компанію найвпливовішою спільнотою, орієнтованою на фотографів, забезпечивши потужну функцію для запуску, управління та просування веб-сайтів фотографії / портфоліо.

Взагалі, SmugMug є потужним розробником веб-сайтів для фотографів. Так, це трохи дивно, консистенція панелі приладів жахлива. Деякі частини інтерфейсу виглядають так, ніби вони взяті з іншої системи (як ми знали, вони старі версії SmugMug), хоча дизайн веб-дизайнера веб-сайту досить привабливий. До цих нюансів можна звикнути. Це компенсує ергономічні обмеження. Новачки можуть вважати SmugMug складним. Однак функціональність сервісу дивовижна, і її, безумовно, варто перевірити.

Дизайн & Шаблони

Завантажені фотографії та налаштування галереї дуже важливі, коли справа стосується роботи з SmugMug. Номер шаблону та дизайн тут другорядні. Таким чином, розробник веб-сайтів не може похвалитися багатьма з них, особливо коли порівняно зі своїми конкурентами послуги подібно до Zenfolio. Система пропонує 8 готових шаблонів високої якості (щоб отримати всі 26 конструкцій, вам доведеться оновити до плану “Power”). У дизайнах SmugMug немає нічого вражаючого, але вони виглядають досить сучасно, що подобається більшості користувачів.

Ці шаблони необхідні для надання фотографії привабливого вигляду. 90% вмісту вашого веб-сайту буде складатися з фотографій. Їм спочатку доводиться привертати увагу користувачів. Унікальність дизайну тут не має великого значення, хоча ви зможете гнучко налаштувати необхідні шаблони.

Щоб налаштувати дизайн, у верхньому меню приладової панелі потрібно вибрати розділ «Зміст та дизайн». Тут ви зможете додати нові блоки вмісту, наприклад логотип, роботу з фоном (встановити відео, слайд-шоу, швидкість відтворення тощо.). Ви також можете змінити колірну гамму веб-сайту та макет (еластична або фіксована ширина), встановити значення пробілу в пікселях та ширину секцій всередині основних блоків. Також можна активувати ліву і праву бічні панелі та додати спеціальний HTML-код або CSS до будь-якого блоку. Крім цього, ви можете змінити дизайн приладної панелі, вибравши кольорову гаму.

Огляд SmugMug

Незалежно від обмеженої кількості шаблонів, вони підходять до різних типів портфоліо. Наприклад, деякі шаблони пропонують повноекранний показ фотографій, який добре працює для невеликих портфоліо із зображеннями високої роздільної здатності, які ви збираєтесь запропонувати на продаж. Однак інші шаблони розроблені та структуровані найкращим чином для демонстрації колекцій, багатих фотографіями, щоб створити враження вашої роботи.

Найважливіше, однак, це те, що більшість шаблонів охоплюють особливості обох типів шаблонів, виступаючи як середовище між ними. Система дозволяє перемикатися між шаблонами на будь-якій стадії процесу веб-дизайну. Завантаживши фотографії, ви можете мати попередній перегляд свого проекту, щоб зрозуміти, як він буде виглядати після публікації.
Шаблони SmugMug автоматично оптимізуються для перегляду на мобільних пристроях – вони реагують за замовчуванням. Незалежно від того, який пристрій ви виберете для перегляду теми, система буде коригувати шаблон відповідно до його розміру та роздільної здатності.

Огляд SmugMug

Ви можете виділити будь-який доданий вами блок та налаштувати його структуру, вирівнювання, набір елементів, розмір та форму піктограм, колір тощо. Кількість та характер налаштувань дизайну блоку залежать від його типу.

Створити Інтернет-галерею чи магазин фотографій за допомогою SmugMug легко. Дизайн та структуру кожної галереї можна налаштувати окремо в розділі «Зовнішній вигляд». Ви можете вибрати стиль галереї (колаж краєвид, SmugMug, журнал, колажний портрет, ескізи, слайд-шоу), обкладинка, правила сортування фотографій, інформація про камеру, назви файлів та ввімкнення функцій карти. Можна також встановити максимальну кількість презентації фотографій (до 5000), застосувати водяний знак та кнопки активації для завантаження фотографій.

Взагалі, SmugMug виглядає досить приємно з точки зору якості шаблону та налаштувань. Тут є всі необхідні інструменти, хоча процес налаштування не такий приємний – тут є багато дивних нюансів. Тут легко здивуватися, якщо ви вирішили експериментувати. Але не хвилюйтеся, чи не зробите щось не так – ви можете легко відкинути всі зміни та повернутися до останньої збереженої точки.

Підтримка клієнтів

Варіанти підтримки клієнтів SmugMug не зовсім універсальні та обширні, але наявна база знань, безумовно, варта уваги. Щоб знайти відповіді на свої запитання та побачити, що саме може запропонувати платформа щодо надання допомоги, ознайомтеся з рішеннями підтримки та функціями, переліченими нижче:

 • Центр підтримки – SmugMug оснащений потужним та інформативним центром підтримки, який пропонує багатий набір найвищих довідкових матеріалів. Всі інструкції підрозділяються на категорії, які досить легко шукати. Також є зручний варіант фільтра пошуку, який дозволяє знайти потрібні матеріали, надавши запит у відповідному розділі.
 • Канал YouTube – платформа має власний канал YouTube, який охоплює декілька відеоуроків. Вони допомагають першокласникам освоїти основи роботи з веб-майстром. Канал оновлюється регулярно.
 • Підтримка електронної пошти – герої підтримки системи доступні по електронній пошті 24/7/365, і, таким чином, вони готові відповісти на всі питання та вирішити всі питання, що цікавлять передплатників.
 • Чат в прямому ефірі – Абоненти облікового запису “Портфоліо” та “Бізнес” мають можливість скористатися параметрами Live Chat, запропонованими системними експертами протягом стандартних робочих годин у США. Послуга не надає довідкову допомогу, і час її відповіді, як правило, становить менше 30 або менше, залежно від обсягу квитків.
 • Спільнота користувачів – SmugMug може похвалитися потужною спільнотою користувачів, яка надає безліч ресурсів, навчальних посібників, статей та інших джерел інформації, доступних у наступних розділах: Блог, події, фільми SmugMug та форум. Таким чином, підтримка клієнтів послуги знаходиться на досить приємному рівні. Також є окремий розділ відгуку про товар. Це офіційна сторінка із запитом на функції, на якій користувачі можуть заповнити спеціальну онлайн-форму, щоб надати свої пропозиції чи запити щодо функцій продукту.

Плани & Ціноутворення: скільки коштує SmugMug?

Зареєструвавшись у системі, ви отримаєте 14 днів для її тестування. У SmugMug немає вільного плану. Усі акаунти мають необмежену пам’ять для фотографій та відео. Для професійних фотографів дійсно прикольна функція – це те, що вони можуть завантажувати зображення до 210 Мегапікселів або 150 МБ. Платні плани виглядають так:

 • Основні ($ 48 / рік) – необмежене завантаження фотографій, повне налаштування «Домашньої сторінки», галереї, сторінки та папки, захищені паролем;
 • Потужність ($ 72 / рік) – 21 додаткових шаблонів, додавання HTML / CSS коду, захист правою кнопкою миші на зображеннях, можливість підключення власного домену;
 • Портфоліо ($ 180 / рік) – оптимізовані електронної комерції галереї, виконують замовлення від WHCC, Bay Photo, Loxley та EZPrints, продають фото та відео, застосовують водяні знаки, встановлюють ціноутворення на сайті (зберігати 85% націнки);
 • Про (360 доларів США / рік) – створювати спеціальні купони, пакети та події. ціна індивідуальних галерей або зображень з різними прейскурантами, груповими галереями під подіями, пропозиція упакованої подарунком упаковки та фірмового клієнта.

Огляд SmugMug

На нашу думку, SmugMug коштує тих грошей, які ви заплатите за обраний план. На жаль, найдешевший план не дозволяє підключити власний домен. Це серйозний недолік.

Приємні пропозиції починаються з “Power” плану. Функціональні можливості, що надаються платними планами, чітко розділені: тут немає безглуздих обмежень, тоді як кількість наданих варіантів піднімається до підвищення цін. Звернімо увагу: 72 долари на рік – це цілком прийнятна ціна для професійних фотографів, які бажають отримати найкращий портфоліо обраного домену. Якщо вони хочуть отримати вражаючий прибуток, продаючи фотографії, вони повинні вибрати план «Портфоліо» або «Про». Само собою зрозуміло, що вкладені гроші незабаром окупляться.

Висновок огляду SmugMug

SmugMug – вражаючий розробник веб-сайтів для фотографів. Так, ми робимо наголос на певній приладовій панелі системи, переглядаючи її, але все одно можна вивчити та зрозуміти всі її нюанси без поспіху лише протягом одного дня. Говорячи про складність системи, ми маємо на увазі її порівняння з інші розробники веб-сайтів. Ця послуга сильно відрізняється від них. Однак новачки можуть навіть не помітити всіх описаних вище нюансів лише тому, що вони не знають інших систем, які можна порівняти зі SmugMug. Ось чому, питання складності тут досить відносний.

Що стосується функціональності, то сервіс повністю відповідає усім вимогам завдань, для яких він призначений і навіть більше. Веб-сайти галереї SmugMug виглядають приголомшливо. Це те, що насправді має значення. Вартість планів також можлива. Отже, чи вартий інвестицій SmugMug? Це безумовно, особливо якщо ви прагнете створити багатофункціональний портфоліо для ваших особистих чи ділових потреб і хочете, щоб це було успішним.

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me