Огляд сайтів Zoho

Zoho Sites – це розробник веб-сайтів, який забезпечує хороший досвід побудови веб-сторінок і дає можливість створювати різні типи проектів. До них належать портфелі, бізнес-веб-сайти, блоги та інші комерційні / некомерційні проекти.


Рішення для веб-публікацій було розроблено корпорацією Zoho в 2012 році і включено в пакет послуг, що надаються компанією. На сьогоднішній день продукт легко інтегрується з іншими інструментами бізнесу в наборі продуктивності Zoho. Наприклад, Zoho зберігає весь вміст у базі даних Zoho Creator Database і пропонує CRM Form Builder, який дозволяє користувачам обробляти такі речі, як запити підтримки.

Конструктор веб-сайтів забезпечує інтуїтивну навігацію, чуйні конструкції, набір інструментів для налаштування, потужних варіантів інтеграції, доступу до HTML / CSS та інших функцій, які допомагають новачкам та експертам із веб-дизайну успішно розпочати роботу. У той же час сервісу бракує належної функціональності електронної комерції, що унеможливлює створення гідного веб-магазину з ним.

Отже, як насправді оцінює розробник веб-сайтів? Які особливості впливають на його ефективність та чи варта система інвестувати? Приєднуйтесь до нас, переглядаючи розробник веб-сайтів Zoho Sites.

1. Простота використання

Сайти Zoho дуже приємні у використанні. Це чистий, інтуїтивний та простий у навігації. Щоб розпочати створення проекту, спочатку потрібно зареєструватися в системі. Це не займе багато часу та зусиль – просто заповніть реєстраційну форму, вкажіть електронну пошту та пароль та підтвердьте акаунт, активуючи електронний лист. Ще один спосіб зареєструватися в системі – це використання ваших облікових записів соціальної мережі. Це також швидко і просто.

Редактор Зохо

Після реєстрації вам запропонують ввести ім’я вашого веб-сайту. Зробивши це, ви будете переспрямовані до бібліотеки шаблонів і самого конструктора. Zoho Sites оснащений зручним редактором, який дозволяє запустити повнофункціональний веб-сайт за кілька кліків. Ще одна річ, яка виділяє систему з натовпу, – це її професійний та надійний користувальницький інтерфейс, який сприяє легкій персоналізації веб-сайту та дозволяє запускати проекти з широким набором функцій, необхідним для того, щоб ваш бренд процвітав і користувався популярністю.

Щоб додати елемент веб-сайту до сторінки, просто виберіть його на верхній панелі інструментів і відрегулюйте налаштування, доступні у спливаючому меню. Кожен елемент включає додаткові параметри налаштування. Якщо ви хочете вийти за рамки доступного за замовчуванням, ви можете скористатися редактором HTML / CSS. Загалом, розробник веб-сайтів виглядає дуже добре організованим. Система забезпечує високий ступінь налаштування та забезпечує якісний результат.

2. Особливості & Гнучкість

Zoho Sites пропонує широкі варіанти налаштування дизайну та вражаючий набір функцій, що робить систему ідеальною для створення невеликих та середніх бізнес-сайтів. Давно пора записати ці функції, щоб знати, чого очікувати від розробника веб-сайту, перш ніж використовувати його для розробки проекту.

Інтеграція Zoho Suite

Під час створення облікового запису на веб-сайті Zoho як невеликий бонус ви отримуєте доступ до решти Zoho Suite безпосередньо через панель інструментів. Zoho Corp. розробляє програмне забезпечення для бізнесу з 1996 року, тому не випадково, що розробник веб-сайтів має безліч зручних функцій, пристосованих для малого бізнесу. До них відносяться спеціальні форми CRM, Zoho SalesIQ та Zoho кампанії, динамічний контент, декілька учасників та механізм ведення блогів.

електронна комерція

Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати інтернет-магазини для продажу фізичних та цифрових продуктів. Однак двигун електронної комерції Zoho Sites оснащений базовим кошиком для покупок, і йому не вистачає таких обов’язкових елементів, як налаштування квитанції електронною поштою, система оформлення замовлень, категоризація товару та багато іншого. Щоб створити повнофункціональний магазин, слід почати з окремого Zoho Commerce Builder, запущений у квітні 2019 року.

Zoho Commerce

Вкладення коду

Конструктор веб-сайтів дозволяє вставляти коди у ваш проект, щоб допомогти користувачам плавно та зрозуміло передавати свої повідомлення. Таким чином, можна вставляти відео та аудіофайли, фрагменти коду та інші обов’язкові елементи, які сприятимуть роботі вашого веб-сайту.

HTML і CSS редактор

Якщо ваші знання з кодування на хорошому рівні, ви можете використовувати їх для редагування HTML / CSS кодів веб-сайтів, щоб досягти максимального ефекту налаштування веб-сайту. Це найкращий спосіб взяти повний контроль над розробкою вашого веб-сайту.

Редактор коду Zoho

Співпраця в команді

Працюючи над створенням вашого веб-сайту, ви можете запросити та додати декілька учасників, щоб колективно досягти гідного результату. Вам належить призначити спільні права доступу до веб-сайту тим членам команди, з якими плануєте співпрацювати. Крім того, на інформаційній панелі можна створити Портал учасників, де Ви зможете надати відвідувачам веб-сайту доступ до певних веб-сторінок. Так само тут можна створити захищені паролем сторінки.

Права доступу з обмеженим доступом

Якщо є необхідність зберігати певну інформацію чи контент нерозкритою, ви можете зробити свій веб-сайт приватним та призначити право доступу лише тим користувачам, яким дозволено переглядати веб-сторінки. Обмежений доступ до веб-сайту дозволяє обмежити видимість вашого веб-сайту, приховати сторінки від інших користувачів або певних членів команди.

Ведення блогів

Конструктор веб-сайтів дозволяє створювати та керувати блогами для підвищення рівня залучення клієнтів. Вам належить писати та додавати нові публікації блогу, планувати їх, додавати вміст та медіа-файли, поля коментарів, кнопки соціальних медіа та інші елементи блогу, необхідні для перетворення користувачів, які вперше переходять у постійних відвідувачів. Встановивши необхідні елементи, ви легко створите макет свого блогу. Конструктор веб-сайтів також дозволяє імпортувати блоги з інших популярних платформ, таких як WordPress і Blogger.

Редактор блогу Zoho

Соціальний обмін

Ваша веб-присутність не повинна обмежуватися лише створенням веб-сайтів. Щоб розширити його та створити багату клієнтську базу, ви можете надати користувачеві доступ до соціальних мереж. Це можна зробити за допомогою соціального обміну та автоматичних публікацій, які дозволяють вам майже не докладати зусиль до цільової аудиторії.

Вбудовані інструменти SEO

Zoho Sites дозволяє створювати проекти, які добре оптимізовані для пошукових систем. Щоб збільшити позиції вашого веб-сайту в пошукових системах, ви можете заповнювати метатеги для всіх веб-сторінок (заголовки, описи, ключові слова), завантажувати та встановлювати файлові файли, створювати власні 404 сторінки та використовувати інтегровану аналітику для контролю характеристик та поведінки дорожнього руху.

Форма Builder

Веб-сайт може похвалитися одним з найбільш вражаючих будівельників форм. Окрім варіанту складання форми DIY, послуга також пропонує приємний вибір заздалегідь розроблених форм на вибір. Існує також кілька варіантів налаштування дизайну для персоналізації обраних форм.

Zoho Form Builder

Система підтримує базу даних відредагованих сторінок, щоб ви могли в будь-який час повертатися до своїх публікацій та попередніх публікацій. Також кожен веб-сайт автоматично оптимізується для перегляду на мобільному пристрої. Ви можете редагувати зовнішній вигляд свого веб-сайту через редактор HTML / CSS навіть у дорозі, щоб переконатися, що він чудово виглядає на мобільних, настільних та планшетних пристроях.

3. Конструкції

Кількість тем:7
Безкоштовні теми:&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:✘ НІ
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК

Колекція шаблонів сайтів Zoho зовсім не вражає. Наразі там доступно менше 10 тем для налаштування. Функція попереднього перегляду також недоступна, що може дещо ускладнити вибір користувача. З іншого боку, ви можете переглянути попередньо готову версію свого веб-сайту в різних режимах до його публікації.

Хороша новина полягає в тому, що шаблони можна перемикати посередині через процес веб-дизайну, якщо в початково вибраній темі є щось, що вам не подобається. Більше того, теми за замовчуванням є безкоштовними та чуйними, тому вам не доведеться турбуватися про те, як вони відображатимуться на мобільних та настільних пристроях. Перші користувачі можуть скористатися візуальним редактором послуги, тоді як просунуті веб-дизайнери можуть отримати навіть доступ до інтегрованого редактора HTML / CSS.

Розробник веб-сайтів також пропонує вражаючі варіанти налаштування дизайну. Тут є чудовий інструмент під назвою «Версії сторінки», який дозволяє створювати та персоналізувати вміст. Тут можна редагувати багато – шрифти, фони, макет, стиль веб-сайту, зображення, палітру кольорів, текст, медіа-файли та інше. Крім цього, ви можете завантажити свій веб-сайт favicon та логотип, щоб зробити ваш бренд впізнаваним та видатним.

4. Підтримка клієнтів

Сайти Zoho пропонують добре структуровану та просту для перегляду База знань. Одразу після реєстрації в системі та вибору шаблону вам пропонується відео-посібник про те, як з легкістю розпочати роботу. З якими б питаннями та проблемами ви не стикалися в процесі веб-розробки, ви знайдете необхідну інформацію в Базі знань. Тут ви зіткнетеся з корисною інформацією, яка охоплює основні теми, що цікавлять користувачів. Зручна опція фільтра пошуку дозволяє знайти потрібні відповіді в найкоротші терміни, щоб допомогти вирішити проблеми вчасно..

Щоб дізнатись більш детальну інформацію про різнобічні аспекти роботи з системою, має сенс звернутися до Довідкового центру служби. Розробники веб-сайтів подбали про основні потреби користувачів, розділивши наявний контент на кілька тематичних категорій. Яке б питання чи проблеми у вас не було, просто перейдіть до потрібного розділу та шукайте там відповідь.

Якщо ви зіткнулися з нагальною проблемою, ви можете зв’язатися з одним із системних експертів електронною поштою безпосередньо через панель управління. На жаль, на даний момент у веб-сайтах Zoho бракує підтримки в реальному чаті, що є помітним недоліком.

5. Цінова політика

Що стосується цінової політики, Zoho Sites пропонує три платні плани. До них відносяться основні, професійні та розширені. Тут немає абсолютно безкоштовного плану, однак система дозволяє взагалі безкоштовно протестувати будь-яку з платних підписок, пропонуючи 15-денну безкоштовну пробну версію. Інформація про кредитну карту не потрібна для початку випробування. Якщо ви відчуваєте, що готові перейти на платний план, можете розпочати вивчення умов, запропонованих цими підписками.

Варіант ціноутворенняВартістьОсобливості
Основні:$ 8 / міс✓ Спеціальний домен;
✓ 1 Гб пам’яті;
✓ Пропускна здатність 10 Гб.
Професійні:18 дол. / МісНа додаток до попереднього:
✓ SSL хостинг;
✓ Версії сторінки;
✓ Захист паролем.
Розширений:$ 28 / місНа додаток до попереднього:
✓ 1000 учасників порталу;
✓ обмеження доступу;
✓ Поле для коментарів.

Вартість Основного плану становить 8 доларів США на місяць та передбачає можливість створення одного веб-сайту, що містить до 10 сторінок. План пропонує 1 Гб місця для зберігання, 10 ГБ пропускної здатності на місяць, 5 форм, 5 фотогалереї та 100 МБ максимального розміру файлу.

Основний план коштує 18 доларів на місяць і пропонує можливість створити веб-сайти до 200 сторінок, 10 Гб місця для пам’яті, необмежену пропускну здатність, 10 форм, 15 фотогалерей, 1 автор та 3 меню.

Щоб перейти на розширений план, вам доведеться заплатити $ 28 на місяць. План дозволяє створювати веб-сайти з розміром до 2000 сторінок і додатково забезпечує 100 ГБ місця для зберігання, необмежену пропускну здатність, 50 форм, 100 МБ максимального розміру файлу, 200 фотогалереї, 5 меню та 5 учасників.

Це основні умови, що містяться в планах Zoho Sites. Щоб дізнатися більше про цікаву підписку, знайдіть час, щоб розпочати пробну версію. Його тривалості достатньо, щоб зрозуміти суть кожного плану, а також загальні особливості розробника веб-сайту.

6. Плюси і мінуси

Zoho Sites дозволяє створювати різні типи веб-сайтів на основі ваших поточних потреб. Розробник веб-сайтів багатий можливостями та параметрами налаштування дизайну, але також містить список недоліків, про які слід знати. Погляньмо на них зараз.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Розширений конструктор форм та інтеграція Zoho Suites.
&# x2714; Чуйні конструкції.
&# x2714; HTML / CSS редактор.
&# x2714; Співпраця в команді.
Бідна колекція шаблонів (замість цього слід створити власну).
Відсутність підтримки в реальному чаті.
Обмежені параметри електронної комерції.

Висновок

Zoho Sites – це хороший і безризиковий розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати веб-сайти для малого та середнього бізнесу, блоги, цільові сторінки та портфелі. Платформа включена в Zoho Corporation Suite, що дозволяє інтегруватися з іншими продуктами компанії. Це помітна заслуга користувачів. Ще однією родзинкою послуги є її набір функцій, який розкриває кілька варіантів налаштування дизайну та дозволяє запускати та керувати безліччю проектів.

На наш погляд, сайти Zoho – це гарне місце, щоб спробувати свої навички, незалежно від рівня вашого веб-майстра, оскільки він пропонує як редактори WYSIWYG, так і HTML / CSS. У той же час у веб-розробника не вистачає деяких обов’язкових особливостей сучасних інструментів веб-побудови – електронної комерції, багатомовна підтримка і живий чат, щоб згадати декілька. Сайти Zoho – не найкращий варіант для тих, хто прагне створити повнофункціональний веб-магазин або дійсно складний веб-сайт із власною функціональністю. У будь-якому випадку, щоб вивчити плюси і мінуси системи, має сенс перевірити її набір функцій спочатку. Отже, якщо ви тільки збираєтесь до знання веб-дизайну, сайти Zoho можуть бути інструментом для спробу.

Спробуйте сайти Zoho зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map