Огляд продажу

Відгук про продаж


Sellfy – це хмарне програмне забезпечення, розроблене для задоволення потреб електронної комерції. Платформа поставляється як простий у використанні інструмент, який дозволяє легко та швидко створювати, налаштовувати та розгортати ваш новий цифровий магазин. Блогери, власники бізнесу та приватні особи можуть використовувати його для початку продажу цифрових та фізичних товарів через варусні платформи, включаючи YouTube, SoundCloud, Instagram, Facebook або власний веб-сайт. Sellfy використовується як інструмент для управління, представлення та продажу продуктів, а також для залучення цільової аудиторії.

Ключовою особливістю платформи є те, що її можна використовувати як окрему вітрину, так і як уже наявний веб-сайт. Ви можете створити інтернет-магазин з нуля, налаштуйте його, додайте продукти, а потім вбудуйте їх у свій сайт. Як рішення “все в одному” для електронної комерції, Sellfy пропонує функції інтеграції платежів на додаток до користувальницького домену та інші варіанти залежно від обраного вами плану. Давайте подивимось, як це працює і що він має у цій прекрасній коробці.

1. Простота використання

Sellfy дуже простий у використанні. Вам не потрібно бути експертом для запуску та створення власного інтернет-магазину. Він оснащений простою системою управління товарами, а також простими інструментами для налаштування самого магазину. Не потрібні навички кодування чи веб-дизайну.

Новачки можуть запустити свої новостворені магазини за кілька хвилин. Більше того, платформа пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, щоб перевірити, як працює система. Можливо, буде гарною ідеєю спробувати всі переваги, не сплачуючи ні копійки. Щоб максимально використати вільний доступ, вам потрібно лише увійти.

Продам основний

Процедура реєстрації включає кілька простих кроків:

 1. Вставте свою електронну пошту.
 2. Введіть пароль.
 3. Введіть назву магазину.

Система надішле вам лист-підтвердження для підтвердження вашого пароля. Може знадобитися повний доступ до панелі управління. На жаль, немає можливості ввійти за допомогою облікового запису Facebook чи Google, щоб зробити процес ще швидшим.

Наступним етапом є надання кількох фактів про ваш майбутній проект. Це дозволить платформі допомогти вам у подальшому налаштування та налаштування. Користувачам потрібно буде вибирати різні категорії бізнесу залежно від того, який товар вони збираються продавати. До таких категорій належать розробка програмного забезпечення, музика & аудіо, фотографія, графічний дизайн тощо.

Sellfy про сайт

Тоді вам потрібно вибрати тип, який ви хочете використовувати. Чи буде це спеціальна вітрина Sellfy? Або у вас є власний веб-сайт і що пов’язати майбутній магазин з вашим існуючим проектом? Виберіть той, який відповідає вашим вимогам, і завершіть процес, вибравши очікуваний трафік веб-сайту. Вкажіть розмір аудиторії та перейдіть до редактора магазину Sellfy.

Налаштування магазину

Приладна панель Sellfy

Опинившись всередині приладової панелі, ви зрозумієте, наскільки це просто у використанні. Панель управління пропонує кілька основних дій, перш ніж публікувати ваш магазин. Користувачі зможуть:

 • Додати продукти – Ви можете вибрати конкретний тип товару, а також редагувати описи предметів.
 • Налаштуйте Магазин – зробити ваш інтернет-магазин виглядати ексклюзивним; додати інформацію про магазин, соціальні посилання тощо.
 • Увімкнути платежі – швидкий спосіб інтеграції PayPal або Stripe шляхом вказівки ваших особистих даних.
 • Виберіть план – активувати будь-який із доступних платних планів, щоб вийти наживо.

Перш ніж розпочати налаштування майбутнього магазину, радимо ввести загальні налаштування для підключення домену, встановити необхідну валюту, вибрати параметри вбудовування або включити налаштування податків. Тепер саме час ми додали свій перший продукт і зробили певні налаштування.

Налаштування Sellfy

Додавання нових продуктів через Sellfy

У системі є надзвичайно простий інструмент управління продуктом. Щоб додати нові елементи, потрібно лише вибрати тип хорошої форми, який надається у списку. Або цифровий або фізичний продукт, абонемент або халява, натисніть потрібний варіант і заповніть прогалини. Тут ви можете перетягувати фотографії та зображення предметів, вказувати описи товарів, пов’язувати їх із певною категорією, встановлювати ціни та доступну кількість на складі.

Sellfy додати товар

Налаштування магазину

Щоб зробити ваш майбутній магазин трохи більш унікальним і виділитися, ви можете скористатися деякими доступними функціями налаштування. У Sellfy є простий конструктор веб-сайтів. Це трохи прямо і обмежено функціями. Тим не менш, ви можете завантажувати ексклюзивний заголовок, редагувати назву і опис магазину, додавати посилання на соціальні акаунти, змінювати стилі тощо.

Кошторизація магазину Sellfy

Налаштування оплати

Тепер ви додали всі товари та сам магазин. Останній етап – налаштувати свої способи оплати та перейти наживо. Наразі система пропонує два основні шлюзи платежів. Вони включають PayPal та Stripe. Все, що вам потрібно, – скопіювати та вставити електронну пошту, пов’язану з PayPal, або вставити особистий ідентифікатор та секретний ключ.

Налаштування платежу Sellfy

Збережіть зміни, оберіть план, оплатіть його і почніть продавати продукти через декілька каналів або зв’яжіть його з вашим власним веб-сайтом.

2. Особливості Sellfy, гнучкість & Інтеграції

Як ви можете бачити, Sellfy пропонує: простий спосіб розпочати роботу з інтернет-магазином. Але як щодо функцій, які вона пропонує? Що ж, система поставляється з різними інструментами, щоб зробити процес управління продуктом дуже простим. Ви знайдете деякі маркетингові та рекламні рішення, а також ринок додатків та можливості інтеграції сторонніх виробників. Давайте подивимося на деякі основні особливості, які вам запропонував Selfly.

Процес управління продуктом

Крім простого процесу додавання нових продуктів, інструмент дає змогу встановлювати ціни, додавати описи та обрані зображення. Тут ви можете сортувати всі ваші продукти за категоріями. Простий редактор перетягування дозволяє завантажувати зображення нових елементів одним клацанням.

Процес управління продуктом Sellfy

Користувачі можуть створити стільки нових категорій, скільки їм потрібно, і пов’язати їх із певними продуктами з магазину. Крім того, тут ви вже інтегрували кошик для покупок і варіанти оплати. Користувачі можуть також встановити мову магазину та зробити його доступним для клієнтів з різних країн.

Вставити параметри

Як ми вже згадували раніше, Sellfy дозволяє вам продавати продукцію через декілька каналів. Платформа залежить від пропонованого вами продукту. Власники бізнесу можуть продавати музику на SoundCloud, відео на YouTube, цифрові та фізичні продукти, підписки тощо.

Параметри вставки Selffy

У той же час, ви можете безкоштовно використовувати власний веб-сайт або блог для продажу в Інтернеті. Все, що вам потрібно, це використовувати наявні параметри вбудовування в налаштуваннях приладної панелі. Просто виберіть тип кнопки, виберіть продукт зі списку та за допомогою створеного сценарію розмістіть кнопку “купити” на своєму веб-сайті..

Маркетинг та просування

Продаж маркетингу та просування

Система має інтегровані інструменти маркетингу. Набір інструментів представляє деякі базові варіанти, які включають:

 • Маркетинг по електронній пошті – створити власні електронні листи, щоб інформувати клієнтів про запуск, оновлення, спеціальні пропозиції та знижки тощо.
 • Знижки – створити нову знижку для підвищення лояльності клієнтів за допомогою купонів або продажів. Керуйте програмою та застосуйте її до потрібного вам продукту.
 • До продажу – підвищити середній чек та отримати більше доходів за допомогою функції продажу.

Тут ви можете відстежувати ваші маркетингові результати та статистику для моніторингу нових передплатників, надісланих електронних листів тощо.

Вбудовані аналітичні засоби

Продам вбудовані аналітичні інструменти

Sellfy надходить як виробник магазинів “все в одному”. Це означає, що він також пропонує інтегровані аналітичні інструменти для відстеження джерел трафіку, транзакцій та інших найважливіших показників електронної комерції. Не тільки інструмент показує базові статистичні дані щодо клієнтів та найпопулярніших продуктів, але також відвідування, коефіцієнти конверсії, доходи тощо. Ви можете сортувати всіх відвідувачів за країною або відстежувати певну дату чи період.

Програми та інтеграції

У платформи є власний ринок додатків із віджетами та сторонніми додатками, які можна мати у вашому цифровому магазині. Вибір програм за замовчуванням досить обмежений. Тут ми маємо декілька базових варіантів інтеграції, таких як Facebook Pixel та Chat, Google Analytics, Zapier та деякі інші.

Продавайте програми та інтеграції

Користувачі також можуть безперешкодно вбудовувати свої магазини на таких платформах, як SoundCloud, YouTube та інші. Крім того, кожен користувач має шанс подати ексклюзивну інтеграцію для задоволення своїх конкретних потреб. Розробники Sellfy отримають ваш запит і спробують реалізувати ідею інтеграції.

3. Дизайн & Шаблони

На жаль, платформа не має власної колекції шаблонів магазинів. З іншого боку, вони навряд чи потрібні, особливо якщо ви плануєте продавати через власний веб-сайт. Більше того, платформа все ще пропонує набір основних інструментів редагування стилів, щоб ваш магазин виглядав трохи ексклюзивніше.

Дизайн Sellfy

Користувачі можуть змінювати макет за замовчуванням. Тут ми маємо різні стилі стовпців вмісту, інструменти для зміни кольору фону, встановлення кількості товарів на сторінці тощо. До речі, після створення нового продукту він автоматично відображатиметься всередині магазину. Тут ви можете змінити колір кнопки, застосувати компактний вигляд або чорний наклад тощо. Sellfy дозволяє створювати магазини, що реагують на них. Натисніть кнопку «переглянути магазин», щоб переглянути його.

4. Підтримка клієнтів

Користувачі навряд чи зіткнуться з труднощами під час використання платформи. Він доставляє достатньо матеріалів та документації для початку роботи з буквально нульовими технічними навичками. Там ми маємо величезний довідковий центр зі статтею, яка висвітлює всі кроки від початку роботи та додавання продуктів до складніших питань. Вони можуть включати сторонні інтеграції, вбудовування тощо.

Якщо вам потрібна швидка відповідь, ви можете скористатися функцією Live Chat, яка поєднує в собі миттєві відповіді та систему електронних листів з квитками. Перегляньте список наданих загальних відповідей, скористайтеся електронною поштою, щоб зв’язатися або задати свої запитання за допомогою прямого чату. Команда підтримки заявляє, що повернеться з відповіддю через кілька годин. На платформі також є свій блог, де представлені десятки статей, які також можуть стати в нагоді.

5. Плани & Ціноутворення: скільки коштує продавати вартість?

Sellfy пропонує три основні плани, доступні в двох моделях ціноутворення. Користувачі можуть платити щомісяця або купувати щорічні плани. Другий варіант дозволить заощадити до 34%. Якщо ви плануєте використовувати програмне забезпечення деякий час, це, безумовно, розумне рішення сплачувати щорічні збори. Плани такі:

Ціни продажу

 • План старту починається з $ 19 / місяць з необмеженими продуктами для продажу та нульовими комісіями за транзакції.
 • Бізнес-план починається з $ 39 / місяць з додатковими 10000 кредитами електронною поштою та функціональними можливостями.
 • Витрати на план преміум-класу $ 89 на місяць з усіма функціями попередніх планів плюс безкоштовна міграція магазину та пріоритетна підтримка.

Ціна вища, якщо ви вирішите платити щомісяця.

6. Плюси і мінуси

Платформа стане гідним інструментом для різних потреб, а також для користувачів, які не мають електронної комерції та технічного досвіду. Він поставляється як всебічне рішення з усіма базовими характеристиками в пакеті. Однак деякі вимогливі клієнти можуть вважати, що це хіт обмежений.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Дуже простий у використанні.
&# x2714; Просте управління продуктом та налаштування магазину.
&# x2714; Різні канали продажу.
&# x2714; Вбудовані варіанти та інтегрована аналітика.
&# x2714; Інструменти маркетингу та просування.
&# x2714; Інтуїтивно зрозумілий редактор магазину.
✘ Немає спеціальних шаблонів Інтернет-магазину.
✘ У магазині додатків доступно кілька додатків.
✘ Обмежене налаштування магазинів та інструменти веб-дизайну.
✘ Плани виглядають досить прискіпливо

Висновок щодо продажу відгуків

Sellfy – це простий і швидкий спосіб встановити свій магазин за кілька хвилин. Новачкам, які не мають власних веб-сайтів, можна буде продавати різні типи продуктів через інші канали. Тим, у кого вже є блог або веб-сайт для малого бізнесу, можливо, магазин вбудований за допомогою декількох клацань, не потрібно наймати сторонніх розробників, щоб створити функціональний Інтернет-магазин з нуля..

Платформа постачається з набором необхідних інтегрованих функцій, включаючи шлюзи для платежів, аналітику, інструменти маркетингу електронної пошти тощо. Їх достатньо для запуску невеликого або середнього магазину. Більш масштабні та триваліші проекти можуть зажадати трохи більшої функціональності з точки зору функцій.

Спробуйте Sellfy зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me