Огляд портфоліо

Портфоліо – це безкоштовний веб-сайт, який дозволяє легко створювати професійні портфелі прямо у вашому веб-браузері. Згідно з офіційною сторінкою, вже створено 1000 000 веб-сайтів, створених за допомогою цього інструменту. Програмне забезпечення дозволяє користувачам створювати проекти для малого бізнесу, зручні для мобільних пристроїв, в той час як інтегровані функції електронної комерції можуть спрацьовувати добре, якщо ви хочете продавати продукти чи послуги в Інтернеті. Портфоліо постачається з простим редактором, що означає безпроблемний процес побудови без кодування.


Платформа відповідатиме потребам незалежних музикантів, архітекторів, фотографів, дизайнерів, візажистів та інших. Користувачі можуть налаштувати свої сайти, використовуючи десятки готових тем та стилів та редагувати їх у режимі реального часу. Портфоліо має як безкоштовний, так і платний план. Обидва приходять із безпекою можливості хостингу.

У цій статті ми розглянемо всі функції, включаючи дизайн та технічні можливості, що надаються Portfoliobox. Продовжуйте читати, щоб вивчити все необхідне.

1. Простота використання

Створення сайтів за допомогою портфоліо – це торт навіть для користувача, який раніше ніколи не використовував таке програмне забезпечення. Розробники створили інтуїтивну та просту інформаційну панель з усіма необхідними інструментами та налаштуваннями в одному місці. Вам потрібно буде лише зробити кілька редагувань, завантажити зображення, щоб представити свій бізнес, врешті-решт, вийти в Інтернет. Система розроблена як блок-редактор для швидкої та простої настройки.

Портфоліо

Починаємо

Для доступу до панелі приладів потрібно увійти. Перший етап включає вказівку вашого імені, електронної адреси та пароля. На жаль, немає шансів підписатися за допомогою своїх соціальних медіа чи облікових записів Google. Після введення необхідної інформації вам буде запропоновано вибрати план. Це може бути безкоштовний або платний пакет. Існує безкоштовна пробна версія плану допомоги. Про відмінності ми розповімо трохи пізніше.

О, і не забудьте підтвердити свою електронну адресу. Немає поспіху, оскільки ви все одно можете отримати доступ до інформаційної панелі без миттєвої перевірки. Ви можете зробити це пізніше. Останній етап – позначити обов’язкові поля, щоб погодитись із Терміном використання та Політикою, а також з фактом, якому вам більше 16 років. Після завершення етапу, ви будете спрямовані на інформаційну панель, де ви можете почати процес створення..

Редактор веб-сайтів

Портфоліо використовує інтуїтивний візуальний редактор. Однак концепція будівлі зовсім інша, якщо порівнювати її з іншими будівельниками сайтів. Тут ви не знайдете шаблони традиційним способом для їх подальшого налаштування. Система пропонує замість готових макетів різні типи, щоб створити порожню форму нового сайту. Такий підхід може спрацювати, якщо вам набридли типові шаблони, які всі виглядають однаково.

шаблони портфоліо

На правій бічній панелі екрана ви побачите панель приладів. Натисніть кнопку «Нова сторінка» та оберіть стиль макета, який стосується вашого майбутнього сайту. тут у нас є галереї, розділи продуктів або текстові блоки. Виберіть одну, щоб розблокувати решту тем. Тепер ви можете редагувати кожен розділ або додавати нові. Система дозволяє завантажувати зображення, змінювати описи продуктів або розділи “Про мене”, додавати галереї, списки відтворення тощо.

Налаштування веб-сайту

Загальні параметри містять характеристики та характеристики, які можуть бути життєво важливими для вашого сайту. Наприклад, вони дозволяють вам зв’язати домен, редагувати налаштування SEO, вказати час веб-сайту та контактну інформацію, інтегрувати Google Analytics тощо.

Ви можете також завантажити Favicon, змінити мову потрібних розділів, видалити свій сайт, щоб почати з нового та багато іншого. Досвідчені спеціалісти веб-дизайну можуть налаштувати веб-сайт за допомогою доступу до CSS або JavaScript. Існує кнопка “Опублікувати”, щоб поділитися своїм веб-сайтом.

Портфоліо справляє хороше враження з точки зору простоти використання. Користувачам, які не працюють в техніці, знадобиться кілька хвилин, щоб зрозуміти, як система насправді працює.

2. Особливості & Гнучкість

Хоча розробник веб-сайтів спеціалізується на створенні професійних портфелів, у нього є набір додаткових функцій, які дозволяють користувачам продавати в Інтернеті, створювати цікаві блоги тощо. Вибір інструментів є досить широким, враховуючи звуження функціональності донів та доступні ціни.

Ось кілька основних питань, які ми хотіли б виділити:

  • Рішення “все в одному” – кулак всіх, Portfoliobox подбає про ваш хостинг та домен. Безкоштовний хостинг та інтеграція HTTPS доступні як у безкоштовному, так і в платному плані. Однак лише користувачі Pro зможуть підключити свої власні домени, що є життєво важливим для зростаючого бізнесу в Інтернеті.
  • Вбудоване редагування – користувачі можуть налаштувати сторінки свого веб-сайту та редагувати вміст у режимі реального часу. Інтуїтивний інструмент редагування подбає про структуру та зовнішній вигляд сайту.
  • Блог функції – платформа може похвалитися потужною функцією ведення блогів із набором готових макетів блогів на основі зображень. Ви можете вибрати структуру, яка вам подобається, від простих сторінок блогу до повних або половинних заголовків екрана. Зробіть свій блог ще більш привабливим за допомогою користувацьких зображень, що надходять на платформу.
  • електронна комерція – користувачі можуть використовувати цю функцію для продажу товарів, мистецтв, ремесел чи послуг. Налаштувати свій цифровий магазин дуже просто. Перейдіть до налаштувань електронної комерції, щоб вказати повну інформацію про ваш магазин. Тут ви також можете встановити валюту та варіанти оплати (Наразі доступні PayPal, Stripe та рахунки-фактури). Цей розділ дозволяє легко вказати ставки податку та комісії за доставку. Керувати продуктами легко. Ви можете змінювати описи, ціни, завантажувати власні зображення тощо.
  • Маркетинг – на інформаційній панелі є додаткові інструменти для інтеграції ваших соціальних облікових записів, а також для відстеження як замовлень, так і клієнтів за датою, статусом або загальною сумою замовлень. Користувачі можуть також інтегрувати Google Analytics для контролю джерел трафіку та інших життєво важливих параметрів.

електронна комерція portfoliobox

Виглядає досить добре для розробника веб-сайтів, спрямованого на створення професійних портфелів. Набір функцій дозволяє підприємцям розвивати свій бізнес та розпочати продаж музики, мистецтв та інших послуг в Інтернеті.

3. Дизайн

Портфоліо не пропонує жодної загальної теми, на відміну від інших розробників веб-сайтів. Його користувачі можуть створювати свої веб-сайти, використовуючи різні шаблони сторінок. Комбінуючи різні шаблони, вони можуть по-справжньому створити унікальний, стильний та професійний веб-сайт.
Користувачі можуть вибирати CVS, блоги, текстові шаблони сайтів, музичні групи, послуги дизайну та архітектури тощо. Більше того, ви не зобов’язані дотримуватися одного і єдиного стилю компонування. Поєднання різних тем може бути хорошою ідеєю або створити ексклюзивний веб-сайт. Наприклад, ви можете вибрати шаблон веб-магазину та додати розділ для ведення блогів.

Кожна тема на 100% реагує на мобільність та динамічно. Іншими словами, ваш веб-сайт буде ідеально розміром для будь-якого пристрою, незважаючи на розміри екрана. Програмне забезпечення автоматично налаштовує сторінки залежно від пристрою користувача. Існує можливість слідкувати за тим, як виглядає ваш сайт на смартфоні чи планшеті.

приклади портфоліо

Портфоліо дозволяє легко включити яскраве візуальне представлення веб-сайту. Щоб ваш сайт виглядав більш захоплюючим, ви можете комбінувати різні стилі галереї, завантажувати відео, встановлювати слайд-шоу тощо.

4. Підтримка клієнтів

Клієнтська підтримка пропонує різні способи підтримувати зв’язок або дізнаватися про можливості системи. Відсутність відеоуроків може виглядати як недолік. Однак величезна база знань і місцевий форум компенсують це. Основні способи підтримувати зв’язок:

  • Варіант прямого чату.
  • Традиційна контактна форма для надсилання запитів.
  • Детальна контактна сторінка з описом компанії та фізичною адресою.
  • Блог компанії з останніми новинами про останні оновлення системи, інструменти чи шаблони.

Користувачі можуть обрати систему квитків у випадку технічних чи білінгу. У системі є розділ про статус квитка, де ви можете відстежувати свою претензію. У базі знань представлені нескінченні посібники та навчальні посібники, які висвітлюють усі аспекти роботи з програмним забезпеченням: від того, як увійти в систему, до кроків, які потрібно вжити в разі відмови в оплаті.

5. Цінова політика

Наразі портфоліо пропонує два основні плани. Перший – безкоштовний пакет. Коли ми кажемо “Безкоштовно”, ми це дійсно маємо на увазі. Користувачі можуть створювати до 10 сторінок і використовувати 30 власних зображень. Однак ви не зможете зв’язати свій домен і позбутися реклами, що працює на “портфоліо”.

ціноутворення

Платний або Pro план коштує 6,9 дол. На місяць і пропонує всі функції, які вам можуть знадобитися, включаючи цілодобову підтримку преміум-класу, необмежену кількість сторінок, доступ до 1000 зображень та багато іншого.

6. Плюси і мінуси

Портфоліо, безумовно, може бути хорошим інструментом для тих, хто шукає доступну і універсальну платформу для створення веб-сайтів. Він відповідатиме потребам менш вимогливих представників малого бізнесу без навичок кодування та веб-дизайну. З іншого боку, не варто сподіватися на інструменти для розвитку вашого бізнесу.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простий у використанні та вході.
&# x2714; Інтуїтивний редактор, галереї зображень для візуальної презентації.
&# x2714; Сотні макетів та шаблонів.
&# x2714; Основні функції електронної комерції.

✘ Тепер відео-путівники.
Обмежені можливості маркетингу.

Висновок

Portfoliobox – це безкоштовний професійний розробник веб-сайтів з розширеними можливостями та функціональністю, доступними у доступному Pro пакеті. Окрім базових можливостей малого бізнесу, він пропонує оптимізовані параметри електронної комерції, щоб користувачі не просто представляли свої послуги, а й продавали їх в Інтернеті.

Величезна база знань, інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель та просте налаштування неодмінно відповідатимуть очікуванням новачка. Більшим компаніям та підприємствам, які прагнуть розвивати свій бізнес в Інтернеті, може знадобитися дещо розширена функціональність. Хоча програмне забезпечення все ще може бути хорошим варіантом для початку.

Спробуйте Portfoliobox Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me