Огляд портфоліо Adobe

Adobe Portfolio – це гідна платформа як для початківців фотографів, так і для завзятих професіоналів шукаючи простий спосіб створити впізнаване публічне обличчя в мережі Інтернет. Хоча професійні галереї – це, мабуть, найкращий спосіб представити свої навички та творчість, але, як видається, Adobe Portfolio є надійним програмним забезпеченням, яке дозволяє керувати вмістом, а також отримувати користь від гідних дизайнерських функцій, створювати привабливі динамічні галереї та представляти себе глобальна веб-аудиторія.


Платформа вже деякий час є на ринку будівництва веб-сайтів. У своїх професійних інструментів дизайну є очевидні плюси, хоча новачкам може здатися, що робота з цим інструментом трохи нелегка з самого початку. Система не така проста, як ви могли очікувати. У той же час немає функцій електронної комерції для продажу ваших послуг. З іншого боку, Adobe Portfolio все ще може запропонувати щось з точки зору професійних галерей та титульних сторінок фотографів.

1. Простота використання

Adobe Portfolio безкоштовний для користувачів Creative Cloud. Спочатку система була запущена як інструмент створення веб-сайтів для муляжів. Це означає, що процес будівництва не вимагає ніяких знань HTML або CSS. Творці Adobe Portfolio стверджують, що це дуже просто у використанні, хоча налаштування сторінок може бути дещо затратнішим у порівнянні з типовими редакторами WYSIWYG.

Основна місія програмного забезпечення – дозволити користувачам створювати динамічні галереї, красиві портфелі та титульні сторінки за менший час. Крім того, система дозволяє легко оновлювати вже наявний вміст із інтеграцією Google Cloud, що добре, якщо вам потрібно зменшити тиск на ваш гаманець.

Огляд портфоліо Adobe

Починаємо

Перш ніж зануритися в процес будівництва, вам потрібно буде вибрати, чи плануєте ви створити галерею чи односторінковий сайт для представлення ваших послуг. У нашому огляді розглянемо, що вам потрібна приголомшлива галерея зображень для висвітлення деяких найкращих робіт.

Наступним етапом є вибір теми для вашого майбутнього сайту. Платформа пропонує 12 різних макетів, доступних із самого початку. Навряд чи буде проблемою замінити тему навіть під час процесу налаштування. Тож, не бійтеся експериментувати з різними шаблонами. Останній крок – увійти за допомогою свого облікового запису Google або Facebook (або просто вказати електронну пошту та пароль). Ви отримаєте лист-підтвердження, поки система автоматично перенесе вас на панель приладів.

Процес редагування

Обраний вами шаблон вже матиме основні сторінки, включаючи ваші роботи та контакти. Ви можете почати редагувати їх, а також створювати нові сторінки. Користувачі знайдуть усі необхідні інструменти на лівій бічній панелі. Тут ви можете додавати нові альбоми, галереї чи сторінки, а також завантажувати власні зображення тощо. Щоб полегшити користувачам, є функція інтеграції, яка дозволяє імпортувати всі ваші фотографії з Позиція, Photoshop або Adobe Stock.

Огляд портфоліо Adobe

Тут ви також можете змінити шрифти галереї, додати текстові блоки, розділи «Про мене», змінити макет теми залежно від ваших уподобань тощо. Загальний процес редагування досить простий. Однак деякі питання виглядають дещо дивно. Наприклад, кожна нова сторінка автоматично відображається в меню, не маючи шансів її редагувати. Крім того, вам потрібно буде створити сторінку з нуля без готових макетів розділів.

Огляд портфоліо Adobe

Загальні параметри дозволяють створити заголовок та опис веб-сайту, придатного для SEO. Тут ви також можете завантажувати піктограми та фавікон, а також інтегрувати аналітику.

Adobe Portfolio справді для манекенів, враховуючи його вбудовану функцію редагування та інтуїтивний інтерфейс. Однак деякі аспекти процесу будівництва можуть зажадати більше часу, щоб з’ясувати.

2. Особливості та гнучкість

Adobe Portfolio має всі інструменти, необхідні для роботи із зображеннями та створення привабливих галерей для демонстрації ваших робіт. Він пропонує функціональну базову інтеграцію для імпорту колекцій фотографій лише кількома клацаннями. У той же час користувачі отримуватимуть доступ до певних особливостей дизайну та іншого. Ось декілька основних можливостей, які ви могли б оцінити:

  • Простий імпорт проекту – інтеграція з Photoshop Lightbox, Behance або Adobe Stock дозволяє легко та швидко завантажувати свої проекти.
  • Автоматичне зміна розміру зображення – система автоматично оптимізує ваші зображення та зменшить роздільну здатність у разі необхідності. Це покращить час завантаження, незважаючи на формат файлу. Ви можете безкоштовно завантажувати навіть зображення RAW, синхронізовані з вашим Adobe Cloud. Ця функція оптимізувала використання дискового простору, поки користувачі не змушені змінювати налаштування кольору чи пікселів.
  • Миттєве зображення зображення – Adobe Portfolio синхронізує всі ваші версії зображень незалежно від того, скільки разів ви їх змінюєте чи редагуєте. На відміну від іншого програмного забезпечення, яке знімає стару версію та створює нове завантаження, Adobe Portfolio оновлює нове редагування миттєво кожного разу, коли вам потрібно буде переробити фотографію..
  • Безлімітні колекції фотографій – Ми вже заявляли, що для створення нової колекції потрібно створити нову сторінку. Що може здатися недоліком спочатку перетворюється на перевагу, оскільки користувачі можуть створити стільки колекцій, скільки їм потрібно? Ви можете демонструвати різні актуальні колекції, що поєднують твори різних жанрів та стилів.
  • Зв’яжіть домен – система дозволяє підключити власний домен, щоб підвищити розпізнавання веб-сайту. Однак інтеграційний процес далеко не прогулянка по парку. Щоб замінити вбудований домен Adobe, вам знадобиться користувацьке ім’я, придбане через платформу або інші сервіси, такі як GoDaddy або Сонник. Якщо ви купуєте домен через портфоліо, його розміщує організація Ім’ячек. Ключова проблема полягає в тому, що всі налаштування потрібно робити вручну. Користувач несе відповідальність за зміну записів DNS, а також за вказання правильної IP-адреси та хоста. Щоб знайти потрібну вам IP-адресу, слід перейти до загальних налаштувань портфоліо і переглянути його у розділі «Підключення домену».

Огляд портфоліо Adobe

Слід також зазначити, що всі користувачі Creative Cloud можуть отримати доступ до величезної колекції шрифтів Adobe на додаток до передових засобів безпеки, захисту паролем тощо. Нам не вдалося знайти принаймні основні функції електронної комерції. Це може бути недоліком для людей, які продають зображення в Інтернеті. З іншого боку, ви можете вставити посилання, яке перенаправить відвідувачів на сторінку оформлення замовлення.

3. Дизайн

Як ми вже говорили, система пропонує близько 12 різних тем. Усі шаблони зручні для мобільних пристроїв із зображеннями галереї та стилів. Це означає, що ваше портфоліо буде працювати безперебійно і на мобільних пристроях. Дизайн хороший. Єдина проблема полягає в тому, що для налаштування на сторінці не так багато місця, як деякі можуть очікувати. Насправді нічого не можна налаштувати за винятком типів галереї та текстових блоків.

Огляд портфоліо Adobe

З іншого боку, вибір макетів галереї широкий. Тут ви можете вибрати стиль повної ширини або створити кілька динамічних галерей та альбомів Lightroom одночасно. Безшовний імпорт та інтеграція соціальних медіа дозволяють легко завантажувати свої професійні колекції та ділитися ними з користувачами в Інтернеті.

4. Підтримка клієнтів

Adobe виросла величезна кількість прихильників. Вони включають користувачів з усього світу, які завжди готові допомогти за допомогою відповідних форумів, відео YouTube тощо. Що стосується самої платформи, у неї є величезний Довідковий центр з великою кількістю статей, що висвітлюють різні стадії процесу. Тут ви можете знайти посібники щодо інтеграції продуктів Adobe, основи створення портфоліо, налаштування веб-сайту, усунення несправностей тощо.

Програмне забезпечення має окремі ціни & FAQ щодо виставлення рахунків, що описують використання членства в Creative Cloud та інші фінансові аспекти. Користувачі також можуть обрати традиційну систему розсилки для зв’язку. Просто надішліть заявку і чекайте відповідей. Для передплатників немає функції живого чату або підтримки телефону.

5. Цінова політика

Adobe Portfolio інтегровано з Adobe Creative Cloud. Це означає, що абоненти Creative Could можуть користуватися платформою безкоштовно. Якщо ви не щасливий користувач Adobe, ви все ще можете придбати будь-який із доступних пакетів Adobe Photographer. У них є все необхідне для створення професійної галереї та виходу в Інтернет. Плани Creative Cloud Photographer такі:

  • Стартові плани обійдеться вам у 9,99 дол. Він включає доступ до основних продуктів Adobe, таких як Photoshop CC, Lightroom CC і Lightroom Classic CC, а також функції налаштування веб-сайтів на додаток до 20 Гб пам’яті.
  • Розширений план коштує $ 19,99 на місяць і має ті ж характеристики, що і попередній. Єдина відмінність полягає в тому, що ви отримуєте 1 ТБ пам’яті.
  • Повний план творчої хмари обійдеться вам в $ 52,99 на місяць. Він забезпечує повний доступ до всіх програм та функцій Adobe.

Огляд портфоліо Adobe

З одного боку, плани Adobe не мають великої гнучкості. З іншого боку, вони поставляються з усім необхідним під час будівельного процесу. Також зауважте, що вам потрібно буде зареєструвати свій домен та керувати ним окремо, що коштуватиме вам від 10 до 20 доларів щорічно.

6. Плюси і мінуси

Adobe Portfolio – це простий та ефективний інструмент з точки зору створення портфоліо фотографа. У ньому є ряд хороших можливостей для створення динамічних галерей, а також необмежених колекцій фотографій. Система має набір стильних макетів, хоча з не так багато інструментів для налаштування, як ви могли очікувати.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Миттєвий імпорт зображення.
&# x2714; Інтеграція з Behance.
&# x2714; Стильні та зручні для мобільних шаблонів.
&# x2714; Автоматизована оптимізація фотографій.
&# x2714; Безкоштовно для користувачів Creative Cloud.
✘ Немає інструментів електронної комерції.
✘ Немає розширених налаштувань SEO.
✘ Немає доступу до CSS для налаштування шаблонів.
✘ Цінові плани.
✘ Немає хостингу електронної пошти. Вам потрібно буде розмістити його окремо.

Суть

Adobe Portfolio може бути хорошою платформою для створення приголомшливого портфоліо лише у випадку, якщо у вас є підписка Creative Cloud та використовуєте інші програми та інструменти Adobe. Якщо ви лише плануєте придбати передплату, ви, ймовірно, захочете переглянути деякі інші платформи для створення веб-сайтів з більш доступними планами та більш широким вибором функцій, включаючи електронну комерцію, SEO, ведення блогів тощо..

З одного боку, програмне забезпечення виглядає як професійний інструмент для роботи в Інтернеті та репрезентації вашого публічного обличчя. З іншого боку, йому, очевидно, не вистачає гнучкості в плані налаштування на місці та подальшого зростання проектів.

Спробуйте Adobe Portfolio Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me