Огляд Мозелло

Mozello – це сам розробник веб-сайтів, який пропонує безліч варіантів налаштування дизайну. Будучи продуктом невеликої латвійської програмної компанії Blumentals Solutions SIA, система задовольняє потреби користувачів, які не мають знань щодо кодування, але мають сильне бажання запускати веб-сайти для ділового чи особистого використання..


Як послуга Freemium, Mozello дає змогу створювати та керувати веб-сайтами майже безкоштовно і за найкоротший час. Проекти, побудовані на платформі, чуйні та не потребують глибокої настройки, щоб мати вражаючий дизайн та гідну функціональність. У той же час користувачі можуть застосовувати свої знання з кодування для більш гнучкої настройки дизайну. Розробник веб-сайтів передбачає стильну криву навчання, яка забезпечує винятковий досвід веб-побудови як для новачків, так і для експертів з веб-дизайну.

Серед найбільш вражаючих особливостей розробника веб-сайтів, є сенс згадати багатомовну підтримку, інтегровану систему електронної комерції, широкий блог та варіанти SEO. Вам цікаво дізнатися більше про систему? Настав час переглянути його одразу!

1. Простота використання

Mozello – це простий у використанні розробник веб-сайтів, який не потребує багато часу для вивчення та тестування. Для реєстрації в системі потрібно лише кілька реквізитів: електронна пошта, пароль, потрібна URL-адреса та тип веб-сайту. Одразу після того, як ви надасте бажані дані для входу, система попросить вибрати один із двох типів веб-сайтів, які ви хочете створити – стандартний веб-сайт або веб-магазин. Якщо ви виберете перший варіант, вам далі доведеться вказати тип потрібного веб-сайту, будь то персональний веб-сайт, блог, цільова сторінка тощо.

Редактор «Мозелло»

Як тільки ви будете готові до вибору, вам потрібно буде вказати назву веб-сайту або назву торгової марки. Нарешті, ви перейдете на сторінку вибору шаблонів, де ви зможете вибрати одну з доступних тем для подальшого налаштування (ви можете змінити її пізніше, не втрачаючи вміст). Це перенесе вас до самого розробника веб-сайтів. Тепер все, що потрібно для створення вашого сайту, – це ваш вміст. Налаштування персоналізації прості та добре організовані. Весь процес налаштування веб-сайту займає лише пару хвилин і зовсім не є складним.

Mozello підтримує вбудоване редагування, але не пропонує стандартних опцій перетягування. Ви можете впорядкувати вміст за допомогою зміни стилів макета та дизайну, але ви не можете змінити позиції окремих елементів. Це обмеження дозволяє користувачам Mozello змінювати шаблони в будь-який час, не порушуючи веб-сайт.

2. Особливості & Гнучкість

Редактор розробника веб-сайтів є досить інтуїтивно зрозумілим, але користувачі, які вперше можуть виявити це дещо складнішими. Коли ви почнете його досліджувати, ви зрозумієте, що це цілком логічно і зрозуміло – всі елементи знаходяться на своїх місцях тут, а всі розділи доступні на панелі інструментів, розташованій зліва від екрана. Також можна змінити та відредагувати макет вашого веб-сайту в редакторі.

У розділі “Сторінки” ви зможете вибирати декілька типів сторінок, які потрібно додати на ваш веб-сайт. Кожен тип сторінки має свої попередні налаштування. Давайте зараз розглянемо деякі з них:

Титульна сторінка або Спеціальна сторінка. Цей тип сторінки має діапазон заздалегідь визначених макетів, які можна перемикати будь-коли. Кожен блок вмісту на сторінці налаштовується – ви можете змінювати копію, зображення, додавати різні віджети, а також вводити власні фрагменти HTML-коду. Однак ви не можете переставляти ці блоки – вони закріплені на полотні.

Редактор сторінок Mozello

Блог або Новини. Сам редактор блогу Mozello приємний та функціональний. Тут ви можете додати медіа-файли, фрагменти коду, таблиці та інші типи файлів. Ви можете опублікувати своє повідомлення негайно або зберегти його без публікації. На жаль, немає ніякого способу запланувати свої публікації. Так само тут немає варіанту підтримки декількох авторів. Блог Mozello оснащений вбудованою системою коментування, але ви також можете налаштувати DISQUS, просто вказавши своє ім’я користувача у відповідному полі.

Редактор блогу Mozello

Каталог або магазин. Mozello має власну платформу електронної комерції. Звичайно, це не настільки насичено функціональними та інтуїтивно зрозумілими Шопіруйте або Волюзія, але це все ще дозволяє організувати свої товари впорядковано, керувати своїми замовленнями, створювати каталог товарів, класифікувати продукцію та демонструвати їх у найбільш вигідному світлі, налаштовувати кошик для покупок, налаштовувати мови та способи доставки, надавати доступні типи валюти, вказувати параметри платежів та податків, налаштування маркетингових та SEO функцій тощо.

Електронна комерція Mozello

Інтернет-магазин не буде настільки масштабним порівняно з тими, що створені спеціалізовані системи електронної комерції, але це, безумовно, відповідатиме вашим стандартним потребам електронної комерції. Весь процес розробки веб-магазинів може зайняти до 20 хвилин, що дійсно швидко та вражаюче.

Багатомовна підтримка. Це, мабуть, одна з найпомітніших родзинок розробника веб-сайтів. Хоча система не пропонує інтегрованих інструментів автоматичного перекладу, користувачі все одно можуть вибрати мову, яку вони хотіли б підтримувати на своїх веб-сайтах. Одразу після цього ви зможете додавати вміст, створювати та керувати сторінками мовами на ваш вибір. Відвідувачі веб-сайтів, у свою чергу, мають можливість вибрати мову, яку вони хотіли б бачити на веб-сайті.

Кодова ін’єкція. Mozello дозволяє інтегрувати код. Якщо ви знаєте HTML, CSS, JavaScript тощо, ви можете використовувати ці знання для вставки кодів на веб-сторінки, вбудовувати відео YouTube, Vimeo, карти, таблиці та інші елементи. Це, безумовно, підвищить продуктивність вашого веб-сайту.

Пошукова оптимізація. Веб-сайти Mozello добре організовані для пошукових систем. Конструктор веб-сайтів пропонує основні варіанти SEO та маркетингові інструменти. Тут можна налаштувати веб-сайт favicon та основні параметри. Система дозволяє інтегрувати Google Analytics, щоб ви могли відстежувати параметри продуктивності вашого веб-сайту.

Додати Ons. Працюючи з Mozello, ви можете інтегрувати додаткові додатки в проект. Насправді вибір доповнень зводиться до трьох елементів. Це повідомлення про файли cookie (використовується для інформування відвідувачів веб-сайту про використання файлів cookie), кнопки спільного використання (використовуються для додавання кнопок спільного доступу до кожної веб-сторінки) та Engaga (використовується для запуску маркетингових кампаній, збору електронних листів та створення спливаючих вікон).

Ми хотіли б, щоб Mozello мав список функцій на домашній сторінці. Нам довелося відкрити всі вищезазначені особливості самостійно. Загалом, набір функцій розробника веб-сайтів не дуже вражаючий та багатий. Досить покрити основні вимоги користувачів веб-дизайну, але це, безумовно, недостатньо, якщо мова йде про більш глибоку налаштування веб-сайту.

3. Конструкції

Кількість тем:48
Безкоштовні шаблони:&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК

Колекція шаблонів Mozello дуже вражає, хоча ви тут не знайдете багатьох дизайнів. Наразі розробник веб-сайтів пропонує 48 шаблонів, усі вони повністю реагують і на 100% настроюються. Шаблони не поділяються на категорії, виходячи з ніш, до яких вони належать, але ви можете легко знайти дизайн, який буде задовольняти ваші поточні потреби. Шаблони Mozello послужать основою для вашого персонального чи ділового веб-сайту.

Існує параметр попереднього перегляду, який дозволяє детально вивчити необхідні шаблони перед їх вибором. Крім того, система дозволяє змінювати шаблони без втрати вмісту на будь-якій стадії процесу веб-дизайну. Для більш точного налаштування розробники можуть скористатись опцією Custom Code.

Користувачі Premium можуть вставити додатковий код у розділ Head. З точки зору користувача, який не сприймає технологій, шаблони Mozello ледь не настроюються – у кращому випадку ви можете змінити параметри кольорів, схеми шрифту та макет. Mozello пропонує великий вибір готових кольорових схем, щоб допомогти користувачам уникнути невідповідності кольорів.

Мозелло дизайни

Якщо говорити про редагування мобільних пристроїв, система не дозволяє змінювати мобільний вигляд вашого веб-сайту. Немає інтегрованого додатку для редагування мобільних пристроїв, і це досить серйозний недолік розробника веб-сайту.

4. Підтримка клієнтів

Параметри підтримки клієнтів Mozello досить мінімалістичні. Є великий база знань, де ви можете переглянути розділ FAQ, що забезпечує доступ до тематичних категорій із найпопулярнішими питаннями, з якими стикаються користувачі під час роботи з системою.

Для тих користувачів, які не можуть знайти відповіді на свої запитання, сервіс пропонує можливість зв’язатися з командою підтримки електронною поштою. Якщо вам потрібна термінова допомога, можна скористатися функцією чату в реальному часі, доступною на веб-сайті цілодобово. Загалом, підтримка клієнтів Mozello є основною, але інформативною.

5. Цінова політика

Mozello – це веб-сайт, що розробляє веб-сайти. Це означає, що ви можете створити обліковий запис і безкоштовно опублікувати свій веб-сайт і зберегти його безкоштовно, скільки завгодно. Щоб скористатися розширеними функціями системи, вам знадобиться перейти до однієї з її платних підписок. Безкоштовні веб-сайти відображають посилання Mozello і публікуються на піддомені (sitename.mozello.com). Безкоштовні сайти включають електронну комерцію та дозволяють додавати та продавати до 10 товарів.

Ціни на Мозелло

Щоб збільшити обсяг пам’яті до 50 Гб, видаліть посилання Mozello та підключіть власне доменне ім’я, вам потрібно вибрати між Преміум ($ 7 на місяць щомісячно; 9 доларів на місяць щоквартально) та Premium Plus (14 доларів США / місяць щомісячно виплачується , 17 доларів, що сплачуються щоквартально). План Premium розроблений для невеликих магазинів, що містять до 30 товарів, а підписка Premium Plus дозволяє продавати необмежену кількість продуктів.

Якщо ви хочете створити невелику веб-крамницю, то Mozello може стати чудовим варіантом – всього за $ 7 / місяць ви отримаєте приємний веб-сайт із кошиком для покупок. Але якщо ви хочете створити бізнес-сайт, блог чи портфоліо, є сенс поглянути на конкуренцію. Наприклад, з Weebly, ви можете створювати та публікувати сайт без реклами всього за 4 долари на місяць.

6. Плюси і мінуси

Mozello – приємний розробник веб-сайтів, який дозволяє новачкам та професіоналам створювати різні типи веб-сайтів. Проте при тестуванні та перегляді системи ми натрапили на сильні та слабкі моменти, які, безумовно, варто згадати, щоб знати про них.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Інтегрована платформа електронної комерції – просте управління інтернет-магазином.
&# x2714; Варіант блогів.
&# x2714; Багатомовна підтримка.
&# x2714; Чуйні шаблони.
&# x2714; Приємне обслуговування клієнтів.
Відсутність функції перетягування.
Недостатньо варіантів налаштування дизайну.
✘ Немає підтримки користувачів.

Висновок

Mozello – це приємний розробник веб-сайтів для веб-розробників і досвідчених користувачів. Це простий у використанні, доступний та дуже швидкий – як на настільних, так і на мобільних пристроях. У системі є багато хороших функцій, які можна запропонувати своїм користувачам. Це гідне рішення для тих, хто шукає простий інструмент для створення особистого веб-сайту чи надійної цифрової вітрини. Особливості створення блогів та електронної комерції розробника веб-сайтів більш ніж адекватні, тоді як його багатомовна функція підтримки просто не може залишити байдужим більшість веб-дизайнерів. Те саме стосується варіантів підтримки клієнтів, редагування коду та розумної цінової політики, що абсолютно підходить до набору функцій системи.

Однак Mozello не є повною укомплектовані функціями та параметрами налаштування дизайну. Неможливо створити повністю персоналізований веб-сайт із системою, навіть якщо ви цього хочете. Відсутність функцій перетягування та перетягування дещо ускладнює процес веб-дизайну, що може спричинити проблеми для початківців користувачів з недостатньою здатністю кодування.

Загалом, нам дуже подобається Mozello, тому що нам подобаються компанії, які спрощують справи. Однак, розробник веб-сайтів втрачає позиції на створених платформах Вікс, uKit і Weebly в деяких аспектах, але є багато людей, які шукають саме те, що він пропонує. Традиційно ми настійно рекомендуємо перевірити розробника сайту самостійно, оскільки наша думка може відрізнятися від вашої. Після того, як ви це перевірили – залиште в коментарях кілька рядків! Щаслива побудова сайту.

Спробуйте Mozello зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me