Огляд MotoCMS

MotoCMS Reviewleft


MotoCMS – це простий у використанні розробник веб-сайтів, який поєднує в собі всі хороші функції, які вам запропонував традиційні платформи CMS і Програмне забезпечення SaaS. Іншими словами, тут ми маємо поєднання двох різних підходів до процесу створення веб-сайту, редагування вмісту, налаштування та розгортання..

З одного боку, ви використовуєте a типовий конструктор перетягування і запустити повністю функціональний проект з абсолютно відсутніми технічними навичками. Ви можете вибрати з сотень шаблонів і використовувати прості інструменти для налаштування та тонкої настройки кожної сторінки. З іншого боку, користувачі оцінять гнучкість CMS із можливістю редагування вихідного коду, вибору кращого постачальника хостингу тощо.

Конструктор веб-сайтів дозволить вам створювати різні типи сайтів від блогів та веб-сайтів малого бізнесу до цифрових магазинів. Давайте докладніше розглянемо, що він пропонує з точки зору функціональності.

Плюси і мінуси

MotoCMS, безумовно, варто звернути увагу на унікальний підхід до процесу створення веб-сайтів. Він поєднує в собі деякі хороші функції як із платформами CMS, так і з програмним забезпеченням SaaS, хоча деякі недоліки також можуть мати місце.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Відмінно підходить для новачків та плюсів.
&# x2714; Функція перетягування та перетягування.
&# x2714; Інтегровані функції SEO та електронної комерції.
&# x2714; Тисячі чуйних і безкоштовних шаблонів.
&# x2714; Широкий вибір додаткових послуг на замовлення.
&# x2714; Одноразова оплата.
Needed Потрібні сторонні хостинг-провайдери.
✘ Трохи складна форма початку.

Для чого це добре?

MotoCMS буде чудово працювати в декількох цілях. Перш за все, новачки зможуть створювати складні сайти з російськими технічними навичками. Розробник веб-сайтів має інтуїтивну інформаційну панель з необхідним набором інструментів для запуску та розгортання проектів за кілька годин.

По-друге, програмне забезпечення також підійде досвідченим веб-розробникам. Професіонали отримають шанс змінити вихідний код, а також створити кілька унікальних елементів, які легко реалізувати на сторінці за допомогою простого редактора HTML.

Що стосується типів веб-сайтів, MotoCMS може бути хорошим рішенням для створення веб-сайтів для малого бізнесу та контенту. Поставляється з розширеними налаштуваннями для оптимізації SEO та просування вмісту. Крім того, програмне забезпечення має функцію електронної комерції для створення невеликих, середніх та величезних цифрових магазинів. Користувачі знайдуть ґрунтовний вибір шаблонів електронної комерції з усіма вбудованими необхідними функціями.

Як результат, тут у нас є найкраща платформа для вирішення проектів будь-якої складності та типу. Але чи справді MotoCMS такий хороший? Це дійсно просто у використанні для людей, які не мають технічних навичок? Чи має вона достатньо функцій, щоб легко впоратися з різними завданнями? Щоб відповісти на ці запитання, давайте перевіримо, як це працює зсередини.

Простота використання

Як ви вже зрозуміли, MotoCMS не є типовим розробником веб-сайтів SaaS. Він має лише деякі функції програмного забезпечення. Вони включають готові шаблони, простий редактор перетягування, інтуїтивно зрозумілу панель управління, кілька швидких способів входу та ін..

Однак не слід розглядати це як рішення “все в одному”, оскільки платформа не включає хостинг або підписку на плану з усіма функціями в пакеті.

Це означає, що інструмент поставляється як автономне програмне забезпечення, яке доведеться встановлювати на обраному хостингу. Хороша новина полягає в тому, що MotoCMS співпрацює з деякими найбільшими іменами в галузі, в тому числі Bluehost і SiteGround. Почнемо з самого початку і подивимось на процес підписання.

Увійти

Як і багато інших розробників веб-сайтів SaaS, MotoCMS пропонує безперебійний процес реєстрації. Просте використання свого облікового запису Google або Social Media. Якщо у вас його немає, просто вкажіть потрібне ім’я користувача, електронну пошту та пароль. Тим не менш, мати дійсний обліковий запис Google або Facebook полегшить ситуацію в майбутньому. Просто подумайте.

Наступний етап – підтвердити свою електронну пошту. Система автоматично надішле вітрифікаційний лист. Все, що вам потрібно, – це ввести свою поштову скриньку та перейти за посиланням із повідомлення. В іншому випадку ви не отримаєте доступ до панелі управління.

Редагування шаблонів

Після успішного завершення етапу підписання ви автоматично опинитесь у програмі веб-дизайнера на панелі керування. Перше, що вам потрібно зробити, це вибрати шаблон або використовувати запропонований за замовчуванням шаблон. Користувачі зможуть перемикатися між шаблонами, коли захочуть.

Моніторна панель MotoCMS

Приладова панель виглядає дуже просто. Незважаючи на те, що ви знайдете тут десятки різних функцій, засідань та інструментів, всі вони логічно розташовані. Ви завжди знаєте, що натиснути і де натиснути. Приладова панель пропонує 4 основні варіанти з самого початку. Вони включають:

 • Редактор сторінки – ви можете побачити список усіх ваших сторінок зліва. Клацніть по одному та відредагуйте його, видаліть тексти та додайте новий вміст, замініть елементи, завантажте унікальні зображення тощо. Користувачі можуть переглядати кожну сторінку перед публікацією. Існує 4 режими попереднього перегляду, включаючи планшети та смартфони. Для кожної сторінки у вас є ряд додаткових налаштувань для редагування імені веб-сайту, URL-адрес, мета-назв та описів. Тут ви також можете приховати деякі свої сторінки від пошукових систем.
 • Редактор сторінок MotoCMS

 • Редактор блогу – кожен шаблон має інтегровану функцію ведення блогів. Як результат, приладова панель пропонує простий інструмент для управління всіма повідомленнями та статтями блогу з однієї панелі управління. Ви можете додати нові матеріали. Видаліть старі, оновіть існуючі публікації, застосуйте категорії та теги, встановіть параметри SEO та інше.
 • Редактор блогу MotoCMS

 • Налаштування веб-сайту – у розділі надається доступ до списку загальних налаштувань сайту, де ви можете встановити домашню сторінку, вибрати мову веб-сайту, завантажити фавікон або змінити формат заголовка.
 • Центр допомоги – тут ви можете знайти зручні статті та відповіді на всі питання, які можуть виникнути у процесі будівництва.

На панелі є окрема медіатека, яка зберігає всі ваші зображення, фотографії, музику чи звуки, розділених на сторінки. Крім того, ви можете використовувати спеціальні кнопки для завантаження нових медіа-файлів та отримання їх з бібліотеки, коли це необхідно.

Загальне враження дуже добре. MotoCMS виглядає досить просто для новачків, тоді як спеціальні профі можуть оцінити додаткові переваги. Наприклад, вони можуть зробити дизайн шаблону трохи ексклюзивнішим за допомогою редагування HTML. Вони можуть вставити власний фрагмент коду або змінити існуючий.

Пряма трансляція

Як було сказано раніше, MotoCMS відрізняється від типового програмного забезпечення SaaS. Він не пропонує пакет “все в одному”, куди потрібно лише скопіювати та вставити вміст, щоб перейти в прямому ефірі. У системи немає власного хостинг-рішення. Це означає, що він вимагає встановлення та налаштування вручну.

Хороша новина полягає в тому, що платформа співпрацює з найбільшими іменами галузі. Він об’єднався з такими авторитетних хостинг-провайдерів як Bluehost, SiteGround, та деякі інші. Для користувачів це означає безпроблемну інтеграцію без необхідності налаштування веб-сайту вручну. Однак вам все одно потрібно буде зареєструвати доменне ім’я, а це означає, що деякі новачки все-таки можуть ненадовго заплутатися.

Після завершення процесу налаштування система дозволяє зберігати зміни під час перегляду хостинг-провайдерів на вибір. Користувачі також можуть переглянути попередньо готовий веб-сайт, перш ніж він розпочнеться реалізація.

Особливості & Гнучкість

MotoCMS дуже багатий на можливості. Він пропонує деякі вбудовані функції, а також додаткові елементи, які ви хочете інтегрувати залежно від типу веб-сайту. Як ми вже згадували раніше, платформа хороша для різних проектів, або ви хочете запустити контент-сайт або електронну комерцію.

Величезна колекція шаблонів

В даний час платформа пропонує понад 2500 різних шаблонів. Усі вони готові до роботи. Це означає, що ви можете вибрати лише той, додати відповідний вміст, встановити його на хостингу та вітати своїх перших відвідувачів.

Користувачі можуть вибирати з більш ніж 40 різних бізнес-ніш і категорій. Вони варіюються від нерухомості, ресторанів та спортивних найвищих галузей промисловості чи охорони здоров’я. Усі теми мають сучасний дизайн. Вони виглядають дуже стильно і добре працюють на всіх типах мобільних пристроїв.

Що стосується якості та стилю шаблону, вони виглядають чудово. Для зручності користувачів є спеціальна панель пошуку, яка дозволяє вам орієнтуватися у всіх макетах за ключовими словами, які найкраще описують вашу нішу..

Функціональність електронної комерції

MotoCMS має потужний двигун для створення привабливих інтернет-магазинів. Основна перевага тут полягає в тому, що вам не доведеться підключатися або інтегруватися. Система пропонує шаблони електронної комерції з уже вбудованою функціональністю. Це включає:

Електронна комерція MotoCMS

 • Система управління продуктами – додавати нові продукти, видаляти існуючі, додавати фільтри для більш простої навігації, створювати каталоги та інше.
 • Основи електронної комерції – за допомогою шаблону ви також можете інтегрувати варіанти оплати та доставки, функціональність обчислення податку та інструменти для управління цінами на продукцію.
 • Платформа спочатку підтримує PayPal, Post Finance та 2Checkout. Однак ви можете інтегрувати інші послуги, щоб зробити ваш магазин більш гнучким для клієнтів. Ваш веб-сайт матиме готову безпечну систему оформлення замовлення, SSL та інші засоби захисту.
 • Настроювання сторінки продукту – ви можете змінити зовнішній вигляд сторінки продукту, застосувати ексклюзивні функції або підключити віджети чи додатки, щоб розробити список розсилки, включити інструменти для придбання користувачів та інше.

Інструменти для підвищення SEO

MotoCMS поставляється з інтегрованими інструментами SEO, щоб підняти ваш веб-сайт вище в рядах пошукової системи. З самого початку ви можете редагувати URL-адреси, метатеги, заголовки та описи для кожної сторінки зокрема. Більше того, редактор дає змогу додавати до своїх зображень чи фотографій інші тексти та описи SEO.

MotoCMS SEO

Весь функціонал також доступний за допомогою інтегрованої функції блогів, щоб зробити ваші записи в блозі більш зручними для SEO. Крім того, користувачі оцінять величезний посібник з оптимізації, доступний у довідковому центрі, з кроками та порадами, які вам запропонували експерти з SEO.

Плагіни та надбудови

Хоча MotoCMS не може похвалитися таким величезним вибором, як WordPress або Wix, наприклад, його розробники все ще пропонують кілька хороших доповнень. Наприклад, користувачі можуть підключати спеціальні форми контактів, інтегрувати Карти Google з окремим віджетом, створювати спливаючі форми, ділитися публікаціями в Instagram або створювати графіки за допомогою спеціальних додатків.

Додаткові послуги

MotoCMS – це не лише розробник веб-сайтів. Він представляє свою групу експертів, які надають різні веб-сервіси. Вони варіюються від встановлення шаблонів, щоб допомогти новачкам створювати професійні логотипи, рекламні банери, писати копії, білу маркування тощо.

Дизайн & Шаблони

Кількість тем:2500+
Безкоштовні теми:&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК

Як ми вже говорили раніше, MotoCMS може похвалитися величезною різноманітністю шаблонів. Список включає більше 2500 макетів, пов’язаних з усіма можливими бізнес-нішами. Усі шаблони реагують на 100%, що означає бездоганну роботу на будь-якому мобільному або настільному пристрої. Щоб переконатися в цьому, ви можете використовувати режим попереднього перегляду мобільних пристроїв і настільних ПК та перевірити, як веб-сайт працює на планшеті чи смартфоні.

Крім категорій бізнесу, ви можете вибирати як традиційні макети веб-сайтів, так і шаблони для цільових сторінок з усіма необхідними формами та віджетами, які вже інтегровані. Користувачі також отримують додаткові інструменти для стилізації та дизайну. Вони можуть змінювати схеми, кольори, шрифти на приладовій панелі. Більше того, ви працюєте з типографією, щоб зробити вміст більш привабливим.

шаблони мотокемс

Завантаження медіа-файлів також дуже просто. Скористайтеся функцією перетягування та переходу або перейдіть до медіатеки та завантажте необхідні файли з місцевих старих. Система пропонує різні віджети галереї та слайд-шоу, щоб зробити веб-сайт більш привабливим і стильним. Просунуті спеціалісти можуть застосувати частину власного коду у випадку використання тем HTML.

Підтримка клієнтів

Система має всебічну підтримку на додаток до розширеної бази знань. Користувачі можуть звернутися до спеціалістів служби підтримки безпосередньо на інформаційній панелі за допомогою кнопки Довідка праворуч. Це відкриває нове вікно, де ви можете задати будь-яке питання та надіслати запит через систему LiveChat, телефон або квитки.

Традиційна система квитків – це ще один спосіб зв’язатися з фахівцями MotoCMS. Вам потрібно буде надати електронний лист, вказати відділ, з яким ви хочете зв’язатися, додати тему та описати проблему у наданих місцях. Весь процес виглядає досить трудомістким і складним.

З цієї причини моментальна допомога може бути кращим рішенням. Він пропонує наочні посібники та прості навчальні посібники, які пояснюють усі важливі кроки від завантаження нових зображень та редагування текстів до створення нових медіа-папок тощо.

Платформа має величезну базу знань з тоннами статей та керівництвом щодо практичних дій. Більше того, ви можете також приєднатися до місцевої громади. Тут ви можете задати питання або допомогти іншим користувачам MotoCMS. Система також інформує власників веб-сайтів про кожне нове оновлення, розроблене його розробниками. Все, що вам потрібно, – це бути в курсі.

Плани & Ціноутворення: скільки коштує MotoCMS?

Цінова політика може здатися трохи заплутаною з самого початку. Це залежить від функцій, які ви хочете включити в пакет. Остаточна вартість буде залежати від типу шаблону та додаткових послуг, які вам потрібні. Хороша новина – остаточна ціна відображається перед тим, як перейти на сторінку оформлення замовлення. Крім того, користувачі s можуть безкоштовно включати або вимикати деякі додаткові послуги залежно від своїх потреб.

Цінкові шаблони варіюються від $ 36 до $ 171. Скажімо, вам також потрібен однорічний хостинг, встановлення шаблонів та налаштування. Це додатково коштуватиме вам 27 доларів на рік, 49 доларів та 139 доларів відповідно. Користувачі також можуть потребувати додаткової допомоги, щоб перейти в реальному часі із завершеним проектом.

До додаткових функцій належать:

 • Допомога з встановлення вартістю 49 доларів.
 • Настроювання шаблонів вартістю 139 доларів.
 • Послуги з оптимізації SEO починаються від $ 59 за базовий SEO-аудит до 299 $ за повну SEO-оптимізацію на сторінці.
 • Служби Google Ads коштують від 199 доларів для створення та відкриття облікового запису, а також для запуску кампаній до 549 доларів за повний пакет Google Ads з керуванням кампаніями, створенням цілей тощо.
 • Послуги з дизайну спеціальних логотипів коштують 149 доларів за готовий до використання логотип, що постачається в декількох форматах.
 • Послуги копірайтингу коливаються від $ 79 за оригінальний веб-вміст або перезапис існуючих сторінок до $ 299 для оптимізованих описів продуктів та текстів для цільової сторінки.

Зауважте, що ви додатково заплатите за хостинг, який постачають сторонні компанії, оскільки MotoCMS не має власних серверних рішень. Система об’єднується з Bluehost, SiteGround та деякими іншими популярними компаніями. Якісний хостинг обійдеться вам у 3,95 долара на місяць. Це виглядає як справжня угода.

FAQ щодо MotoCMS

Давайте детальніше розглянемо розробника сайту MotoCMS, оскільки він сильно відрізняється від конкурентів і, таким чином, викликає багато питань.

Питання: Що відрізняє MotoCMS від інших популярних розробників веб-сайтів?

Відповідь: На відміну від Вікс, Weebly, uKit та інших розміщених розробників сайтів MotoCMS – це окремий розробник веб-сайтів, який не пов’язаний з жодним провайдером веб-хостингу, а існує незалежно у вигляді шаблонів CMS. Коротше кажучи: якщо ви створюєте веб-сайт за допомогою Wix, ви не можете перенести свій сайт в інше місце – конструктор веб-сайтів Wix працює виключно на серверах компанії. У той час як з MotoCMS ви можете використовувати веб-хост на ваш вибір.

Питання: Що таке шаблони CMS?

Відповідь: Шаблони CMS – це майже готові веб-сайти: вони оснащені панеллю адміністрування, інструментами для створення сайтів та віджетами.

Питання: Чи можу я використовувати один шаблон MotoCMS для кількох веб-сайтів?

Відповідь: На жаль, ви не можете. Кожен домен (веб-сайт) вимагає окремої ліцензії.

Питання: Скільки коштує запуск та підтримка сайту за допомогою MotoCMS?

Відповідь: Якщо немає знижок, шаблони MotoCMS починаються від 199 доларів за штуку. Поряд із самим шаблоном ви отримуєте вбудовану панель адміністрування, безкоштовні оновлення CMS та довічну технічну підтримку. MotoCMS не потребує поновлення. Ви сплачуєте лише один раз за шаблон. Витрати на обслуговування веб-сайтів залежатимуть від вашого постачальника хостингу.

Питання: Чи можна редагувати перегляд мобільного веб-сайту?

Відповідь: Так. Щоб переглянути та відредагувати перемикач перегляду мобільного веб-сайту на мобільному редакторі. У ньому використовуються ті ж зручні принципи редагування “Що-ви-бачите-чи-що-що-ви-отримуєте” та “перетягування та перетягування”. Кодування не потрібно.

Питання: Чи є способи розширити функціональність мого сайту?

Відповідь: Кожен шаблон MotoCMS містить набір заздалегідь визначених віджетів для покращення вашого веб-сайту. Це Карти, Галереї, Контактні форми, Paypal та багато інших розширень. Кожен шаблон має детальний опис і його можна переглянути в демонстраційному режимі. Крім того, просунуті розробники можуть створювати власні віджети та інтегрувати їх у панель управління, щоб покращити функціональність MotoCMS.

Висновок огляду MotoCMS

MotoCMS – це потужний інструмент для створення веб-сайтів будь-якого типу. Він підійде для новачків, які абсолютно не мають технічних навичок, а також фахівців з веб-дизайну та програмування, які хочуть реалізувати деякі функції та елементи самостійно.

Платформа оснащена розширеною функціональністю. Він представляє свої інтегровані функції для проектів електронної комерції, а також розширені інструменти SEO для створення та просування веб-сайтів в Інтернеті. Крім традиційних веб-розробників веб-сайтів, MotoCMS не пропонує пакети рішень, які спочатку можуть бути проблемою.

З іншого боку, він забезпечує більшу гнучкість у плані розміщення хостинг-провайдерів, хоча це в першу чергу хороше рішення для тих, хто вже приймає плани придбання.

Спробуйте MotoCMS зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me