Огляд місячних фруктів

Moonfruit – це розробник веб-сайтів, завдяки якому можна за лічені хвилини створити чуйні повнофункціональні веб-сайти. Система існує вже понад 19 років. Створений у 2000 році як веб-розробник веб-сайтів, він швидко став одним із найпопулярніших місць для створення веб-сайту. Схожий на Вікс, пізніше вона перейшла на технологію HTML5. Як і очікувалося, комутація виявилася дуже успішною, зробивши платформу приємним інструментом побудови веб-сторінок, який добре працює для всіх категорій користувачів.


Побудовник веб-сайтів пропонує перелік функцій, що дозволяють зробити ефективний процес веб-розробки. Однак йому все ще не вистачає простоти використання та інтуїтивного характеру веб-побудови порівняно з його основними нішевими конкурентами. Не потрібні навички кодування для створення проектів із системою, оскільки всі функції та інструменти надаються поза кодом.

Moonfruit нещодавно було оновлено, щоб відповідати сучасним стандартам веб-дизайну та зростаючим потребам користувачів. Було представлено ряд нових функцій, які покращили швидкість та якість процесу веб-дизайну. Зміни стосуються як редактора веб-сайту, підходу до процесу розробки веб-сайтів, так і інструментів для налаштування дизайну та параметрів просування веб-сайтів.

Сьогодні ми раді заглибитися у детальніше про Moonfruit. Приєднуйтесь до нас, вивчаючи його переваги та можливі недоліки вже зараз.

1. Простота використання

Місячний фрукт досить інтуїтивно зрозумілий. Це стосується всіх елементів конструктора веб-сайтів, а також процесу веб-дизайну загалом. Процедура реєстрації для кожного швидка і проста. Для реєстрації в системі ви можете вибрати один з двох варіантів. Перший – це зареєструватися електронною поштою, вказавши своє ім’я користувача та пароль. Другий варіант – зареєструватися через обліковий запис Facebook або Google. Щоб підтвердити реєстрацію, вам доведеться підтвердити електронний лист, вказаний на вказану адресу.

Який би варіант ви не пішли, весь процес реєстрації займе пару хвилин. Одразу після надання даних про реєстрацію, вам буде запропоновано надати реквізити свого веб-сайту, а саме ім’я та бажану адресу. Як тільки ви виконаєте ці кроки, можете приступити до створення свого веб-сайту.

Moonfruit Editor

Після реєстрації ви отримаєте доступ до редактора веб-сайтів, який оснащений продуманим інтерфейсом, який робить створення веб-сайту легким та цікавим. Конструктор підтримує перетягування та редагування, що дозволяє користувачам додавати, переміщувати, редагувати та видаляти елементи дизайну та віджети без написання кодів.

Спливаюча інформаційна панель, доступна в лівій частині редактора, надає доступ до основних областей, які ви можете змінити. Сюди входять сторінки, розділи, елементи, мої файли та налаштування. У розділі “Сторінки” ви можете додавати та змінювати сторінки, а також створювати підсторінки. У області «Розділи» ви зможете вибрати та відредагувати бажаний макет веб-сайту та основні розділи веб-сайту (колонтитул, заголовок, тіло тощо). У розділі “Мої файли” надається доступ до файлового менеджера, куди ви можете завантажувати та керувати файлами, які ви збираєтеся використовувати під час веб-дизайну. Нарешті, у розділі «Налаштування» ви керуєте загальними налаштуваннями веб-сайту, підключатимете своє доменне ім’я, створюєте веб-сайт favicon тощо.

Інформаційна панель Moonfruit

Щоб відредагувати об’єкт на полотні, просто клацніть його правою кнопкою миші та скористайтеся плаваючим редактором, який дозволяє змінювати такі речі, як шрифти, кольори, стиль, розмір та інші параметри, що стосуються обраного елемента. Якщо у вас багато текстових полів, ви можете вирівняти їх за допомогою інструмента лінійки та напрямних. Moonfruit забезпечує все дуже просто. Однак це все-таки складніше, ніж Wix або Weebly.

Схожий на Adobe Muse і Сімбла, Moonfruit дозволяє користувачам створювати Page Master – фоновий шар, який з’являється на кожній сторінці вашого сайту. Його можна використовувати для розміщення об’єктів, які ви хочете відобразити на кожній сторінці, наприклад логотип компанії, контактна кнопка або номер телефону.

Як тільки ви закінчите з налаштуваннями та керуванням розділами, ви можете перейти до верхньої частини редактора веб-сайту, де ви зможете активувати кнопки, що дозволяють переглядати настільну, планшетну та мобільну версії вашого веб-сайту. Це також місце, де можна масштабувати, скасовувати та повторювати останні дії, а також попередній перегляд та публікацію проекту. Загалом, робота з інформаційною панеллю Moonfruit не є складною проблемою, хоча для початківців може знадобитися час, щоб звикнути до неї.

2. Особливості & Гнучкість

Moonfruit постачається із переліком функцій, що не випускаються з коробки, що дозволяють створювати та керувати функціональними веб-сайтами з розширеним дизайном. Вони охоплюють прекрасні галереї, передові онлайн-форми, потужні інтеграції, чудові інструменти для налаштування дизайну, власні домени та багато іншого. Давайте тепер короткий огляд їх.

Параметри редагування зображень

За допомогою Moonfruit ви можете додавати на свої сторінки безліч стандартних функцій, включаючи галереї зображень, форми, слайд-шоу, різні віджети, а також спеціальні фрагменти коду. Усі вони чудово організовані на панелі інструментів. Просто виберіть віджет, перетягніть його на сторінку і опустіть на полотно, куди він підходить. Moonfruit також надає бібліотеку безкоштовних зображень та піктограм для вибору.

Moonfruit Image Editor

Система інтегрується з Lobster Marketplace, де ви можете знайти та додати справжні унікальні зображення із соціальних медіа. Які б зображення ви не вибрали, ви зможете редагувати їх основні параметри, такі як насиченість кольорів, фільтрація, контраст тощо. Крім того, послуга постачається з готовими вмістовими блоками вмісту, які можна легко редагувати і можна налаштувати та налаштувати на ваш смак. щоб створити бажаний макет сторінки.

Ефекти анімації

Працюючи з Moonfruit, ви можете вибрати та встановити фонові ефекти свого веб-сайту, будь то відео, фіксований або масштабований фони, що надасть вашим веб-сторінкам велику гнучкість та відчуття зануреності. Застосування ефектів наведення та переходу додасть життя та звернення до зображень та тексту, які ви додасте на свій веб-сайт. Більше того, ви зможете привернути увагу відвідувачів, вибравши потрібні варіанти стилізації посилань, щоб відповідати їх дизайну веб-сайту..

Спеціальний код

Спеціальна функція коду дозволяє додати буквально будь-яку функціональність на ваш сайт. Таким чином, ви можете легко додати форму реєстрації Mailchimp, трек SoundCloud, опитування, вікторину, календар або будь-яку іншу веб-службу, яка дозволяє створювати та вставляти спеціальний код у свій обліковий запис.

Moonfruit HTML Editor

Блог

Moonfruit використовував інтегровану платформу для ведення блогів, яка створювала непогано відформатовані повідомлення в блогах, демонструвала систему коментування з різними параметрами модерації та дозволяла планувати ваші статті. Однак функція ведення блогів була доступна в старій версії платформи на базі Flash. В оновленій HTML-версії розробника веб-сайтів функція чистого ведення блогів більше недоступна. Якщо ви дійсно маєте намір додати блог до свого веб-сайту, ви можете скористатися віджетом, що дозволяє додавати WordPress блог, але це все-таки не найкраще рішення.

Інструменти маркетингу

Moonfruit пропонує набір стандартних маркетингових функцій, які сприяють кращому просуванню вашого проекту. До них відносяться параметри оптимізації пошукових систем (налаштування користувальницької SEO для окремих сторінок – заповнення метаданих, тегів, автоматизована інтеграція мапи сайту тощо), інтеграція Google Analytics, веб-майстер Google, доступ до пошукової консолі Google та багато іншого.

Варіанти інтеграції

Конструктор веб-сайтів дозволяє вибирати та інтегрувати сторонні віджети та програми у свій проект. До них відносяться настроювані форми, які постачаються з різноманітними параметрами стилізації, фільтрація спаму, функція завантаження тощо, інтеграція облікових записів соціальних медіа (Facebook, Twitter, Instagram), програми YouTube та Vimeo, Карти Google та інші зовнішні віджети, які можна вбудовувати за допомогою спеціального HTML інтеграція.

3. Конструкції

Кількість тем:8
Безкоштовні теми:&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:✘ НІ

Колекція шаблонів Moonfruit досить обмежена. В даний час він включає 8 базових конструкцій, які підходять до різних ніш. Однак усі теми виглядають сучасними, свіжими та якісними, вони також абсолютно безкоштовні. Вони чуйні та настроюються, що дозволяє створити творчу свободу. Конструктор веб-сайтів пропонує опцію попереднього перегляду, яка дозволяє розкривати деталі шаблону, який вас цікавить, перш ніж приступити до його редагування.

Також є можливість вибрати порожню тему та налаштувати її з нуля, якщо ви хочете створити справді унікальний дизайн, який відповідає вашим потребам. Зверніть увагу, що параметр перемикання шаблонів тут не ввімкнено, і якщо ви вирішите вибрати новий шаблон, поданий вміст і редагування будуть втрачені, і вам доведеться починати розробку дизайну веб-сайту з самого початку. На панелі управління ми не змогли знайти жодних розширених параметрів редагування (редактор HTML / CSS), тому можна припустити, що Moonfruit належить до групи розробників сайтів, які не відкривають коди своїм користувачам..

4. Підтримка клієнтів

Якщо ви застрягли, ви можете натиснути на Меню довідки, який знаходиться безпосередньо на панелі керування. Просто активуйте значок «Знак питання», доступний у нижньому правому куті, щоб отримати доступ до розділу FAQ, де ви знайдете відповіді та поради від команди Moonfruit. Ви можете подати запит у поле пошуку, щоб скоротити час пошуку. Для зручності користувача всі питання поділяються на категорії на основі розглянутих тем. Довідковий розділ також пропонує корисні інструкції, путівники та відео, які допоможуть вам легко почати роботу.

Компанія Moonfruit не підтримує телефон, але вона пропонує можливість зв’язатися з командою за допомогою контактної форми, розміщеної на веб-сайті. Вони також мають інструмент чату в прямому ефірі, який дозволяє вам безпосередньо спілкуватися з службою підтримки служби. Розробники системи стверджують, що вони відповідають на питання в найкоротші терміни, але все ще важко заздалегідь сказати, скільки часу знадобиться, щоб отримати відповідь на ваше запитання тут. Єдиний надійний спосіб виявити це – протестувати функцію.

5. Цінова політика

Наразі Moonfruit пропонує два плани. До них належать базовий та професійний плани. Вартість Базового плану в даний час становить $ 5,99 / місяць. Що ви отримаєте за цю ціну – це можливість створити один сайт з необмеженою кількістю сторінок, опцією підключення домену, 500 МБ дискового простору.

Однак майте на увазі, що веб-сайти, створені за допомогою базового плану, містять рекламний банер.

Щоб видалити його, вам доведеться оновити до Професійний план, що найкраще працює для малого бізнесу. Вартість передплати становить 11,99 дол. США на місяць. Окрім функцій, які передбачає підписка Basic, вона пропонує можливість створити 5 веб-сайтів з необмеженою кількістю сторінок, 10 Гб місця для зберігання, ваучер на безкоштовний домен, можливість підключення домену, відсутність рекламного банера тощо. Чи потрібна допомога в рекламі вашого бізнесу в Інтернеті ? Щоб дізнатись про доступні рішення, зверніться до служби підтримки служби.

Щоб перевірити основні особливості платних планів, Moonfruit пропонує безкоштовну 14-денну пробну версію. Цього часу достатньо, щоб з’ясувати фактичні плюси і мінуси системи. Крім того, розробник веб-сайтів надає 14-денну гарантію повернення грошей на всі нові підписки.

6. Плюси і мінуси

Moonfruit – це приємний розробник веб-сайтів, який дозволяє створювати веб-сайти для комерційного та некомерційного використання. Однак якщо ви плануєте використовувати систему для потреб веб-побудови, знайдіть час, щоб дізнатися більше про достоїнства та недоліки, з якими вона поставляється. Ось вони йдуть.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Чуйні конструкції.
&# x2714; Простий набір анімаційних ефектів, що застосовуються до всіх елементів.
&# x2714; Адекватна цінова політика.
&# x2714; Безкоштовний період випробовування.
✘ Обмежений вибір шаблону.
✘ Немає інтегрованих платформ для блогів та електронної комерції.
✘ Відсутність сертифікації SSL.

Висновок

Moonfruit – це розробник веб-сайтів, який виглядає не вражаюче з першого погляду. Починаючи вивчати його набір функцій, ви розумієте, що в ньому немає нічого особливого, що могло б зробити систему виділятися з натовпу. Навіть після оновлення платформи, вона все ще оснащена базовою функціональністю і не має безлічі обов’язкових функцій, таких як інтегрована електронна комерція або блоги, наприклад,.

Moonfruit досить простий в порівнянні з відомими лідерами ніші веб-дизайну. Розробник веб-сайтів призначений насамперед для створення простих портфелів, бізнес-сайти та проекти для особисте користування. Якщо вам потрібна, ви можете підписатися на послугу, щоб побачити, що вона може запропонувати. Однак якщо ви маєте намір запустити повнофункціональний веб-сайт із відмітним дизайном на вищому рівні та дивовижною роботою, то, безумовно, є сенс шукати краща альтернатива. Магазин навколо, щоб вибрати професійного розробника веб-сайтів, щоб відповідати потребам вашого веб-дизайну. На щастя, їх там багато.

Спробуйте Moonfruit зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me