Огляд HostPapa

Огляд HostPapa


HostPapa – це номер один хостинг у Північній Америці. В даний час платформа розміщує понад 500 000 веб-сайтів. Клієнти можуть скористатися широким спектром функцій та послуг, що надаються командою експертів у різних нішах, починаючи від налаштування хостингу та побудови веб-сайтів до реєстрації та маркетингу домену.

На відміну від багатьох інших хостинг-провайдери, HostPapa – компанія повного циклу, яка фактично дозволяє вам будувати, підтримувати та просувати свій бізнес з нуля. Користувачі можуть вибирати різні серверні рішення з високою продуктивністю, сучасними засобами безпеки, хостингом для веб-сайтів на базі WP та інтернет-магазинів. Слід також згадати про комплексну підтримку, простоту використання та купу безкоштовних інструментів, що постачаються з кожним хостинг-пакетом.

1. Плюси і мінуси

HostPapa може підходити до різних онлайн-проектів, починаючи від малого бізнесу та на основі вмісту веб-сайтів і закінчуючи складнішими проектами електронної комерції. Він пропонує доступні плани, незмірну пропускну здатність з кожним пакетом, незважаючи на ціну або рівень, і стартовий план для двох веб-сайтів замість одного, як це робить більшість хостинг-провайдерів.

Крім того, він сумісний з усіма основні CMS-платформи і постачає окремий хостинг, оптимізований WP, на додаток до пакету серверів інтернет-магазину.

Незважаючи на невеликі недоліки, HostPapa все ще є однією з найкращих пропозицій на ринку.

Плюси HostPapa:

 • Безкоштовний домен – кожен користувач отримує безкоштовний домен з кожним планом хостингу. Якщо вам потрібен пакет для входу з мінімальними активами або максимумом ресурсів для живлення вашого цифрового магазину, система надає всім безкоштовний домен.
 • Дві веб-сайти з самого початку – На відміну від більшості інших хостинг-провайдерів, які пропонують базовий план для одного веб-сайту, HostPapa пропонує кращу стартову пропозицію, яка доступна для двох веб-сайтів з самого початку.
 • Добрий час – хоча багато компаній прагнуть забезпечити 100% часу роботи для своїх клієнтів, це звучить нереально. Однак HostPapa дуже близький до рівня із середнім рівнем часу роботи 99,9%.
 • Цілодобова підтримка – користувачі можуть звернутися в службу підтримки цілодобово або отримати доступ до розгалуженої бази знань, що містить безліч посібників та відео-уроків.
 • Додаткові характеристики – HostPapa – це платформа на повний цикл, яка пропонує додаткові послуги, такі як власний конструктор веб-сайтів, налаштування та інтеграція інтернет-магазинів, безкоштовна міграція веб-сайтів, маркетингові пакети для бізнесу та приватних осіб тощо.

У той же час, користувачам може не сподобатися відсутність виділеного серверного рішення, а також деякі інші невеликі недоліки.

Мінуси HostPapa:

 • Швидкість завантаження сторінки може бути кращою – останні дослідження показують швидкість завантаження сторінки 759 мс. Незважаючи на те, що деякі платформи пропонують більш високу швидкість, HostPapa все ще перемагає галузевий стандарт, який зараз становить 890 мс.
 • Дороге оновлення плану – якщо вам подобається хостинг і хочете продовжувати користуватися ним, ви можете не сподобатися ціні оновлення. Він може бути вдвічі більшим порівняно з початковим цінником.
 • Автоматизовані резервні копії веб-сайтів – ця функція доступна лише для користувачів програми Business Pro.

HostPapa – це гарне рішення для хостингу, незважаючи на невеликі недоліки. Зрештою, ніхто не є ідеальним, тоді як платформа забезпечує надійні компенсації за рахунок додаткових послуг та можливостей. Давайте детальніше розглянемо, що він пропонує.

2. Особливості хостингу

Хостинг-провайдер робить все можливе для забезпечення безпечної та стабільної роботи веб-сайту. Крім того, користувачі можуть розраховувати на додаткові переваги перед інструментами бізнес-маркетингу, інструментами для створення власного сайту за лічені хвилини, реєстрацією безкоштовного домену тощо.

 • Безкоштовний домен для всіх – кожен користувач HostPapa має можливість зареєструвати домен та використовувати його в обраному хостинговому плані безкоштовно протягом 1 року. Більше того, платформа оснащена власною службою реєстрації домену без необхідності перемикання між різними веб-сайтами.
 • Користувальницький веб-сайт – максимально використати простий у використанні конструктор веб-сайтів, призначений для новачків. Для цього не потрібні навички кодування чи програмування. Скористайтеся інтуїтивно зрозумілим редактором перетягування та створення та розгортання сайтів із місця.
 • Інтуїтивний cPanel – Сам хостинг дуже простий у використанні в основному завдяки інтуїтивно зрозумілій панелі управління. Користувачі зможуть керувати кожною з доступних послуг із однієї інформаційної панелі HostPapa.
  CPanel HostPapa

 • Бізнес-рішення електронною поштою – керуйте своїм бізнесом в Інтернеті та керуйте ними за допомогою основних інструментів. Користувачі можуть отримати пакет G Suite, який включає корпоративний обліковий запис Gmail, купу інструментів для співпраці з офісом та 30 Гб пам’яті.
 • Необмежена смуга пропускання – кожен план пропонує необмежену кількість дискового простору або ви виберете найдешевший план входу або розширений пакет із розширеними хостинговими ресурсами.
 • Безкоштовна передача домену та міграція сайтів – Команда HostPapa допоможе вам перенести вже існуючий домен чи веб-сайт на платформу. Передача домену безкоштовна, а також міграція веб-сайту, яка обробляється без простою проекту.
 • Зелений хостинг – HostPapa – один з перших у світі хостинг-провайдерів, який заявив про себе як зелене серверне рішення. Це означає, що вони піклуються про навколишнє середовище та світ, у якому ми живемо. Для енергоблоків він використовує відновлювані джерела, а також максимально використовує вітрову та сонячну енергію.
 • Хостинг Інтернет-магазину – система має окреме хостинг-рішення для електронної комерції для користувачів, які лише планують створити цифровий магазин і тих, хто вже має готовий проект електронної комерції. Пакет складається з безкоштовної міграції сайту, необмеженої кількості продуктів для продажу, зберігання в налаштуванні та конфігурації, консультацій та безкоштовного шифрування SSL.
 • Хостинг, оптимізований WP – ти присвячений WordPress вентилятор? HostPapa пропонує своє хостингове рішення, оптимізоване WP, що містить попередньо встановлену CMS, вбудовані плагіни та функції безпеки, безперебійну інтеграцію веб-сайтів, автоматичне оновлення WordPress та багато іншого.

Як результат, у нас є найвищий хостинг-провайдер з усіма необхідними функціями на додаток до розширених сервісів для тих, хто шукає не тільки хостинг, але і повне циклічне веб-рішення для розробки проектів, просування, підтримки та обслуговування.

3. Продуктивність

Як ми вже згадували раніше, навіть найсучасніші технології ніколи не дозволять вам отримати 100% часу безперервної роботи. Однак деякі хостинг-провайдери дуже близькі до такої швидкості. І HostPapa – один із них. Останні тести та дослідження показують 100% тривалості роботи протягом останніх кількох місяців. Якщо ви виявите меншу тривалість роботи протягом перших 30 днів використання хостингу, ви можете вимагати отримання повного повернення коштів.

UpTime HostPapa

Кожен план має функцію Cloudflare CDN. Це забезпечує кращу глобальну охоплення, незважаючи на розташування відвідувачів. HostPapa використовує драйвери SSD, які швидше порівняно з HDD. Також вбудована система кешування забезпечує більш швидку швидкість завантаження сторінки, яка наразі становить близько 759 мс. Результат кращий порівняно з галузевими стандартами. Cachewall використовується для додаткового захисту веб-сайтів.

HostPapa Perfomance

Це також допомагає оптимізувати проект та покращити час реакції веб-сайту. Загальна продуктивність хороша, тоді як команда HostPapa постійно працює над своїм розвитком.

4. Безпека

Деякі функції безпеки залежать від плану хостингу та обраного серверного рішення. Наприклад, автоматичне резервне копіювання веб-сайтів доступне лише в плані Business Pro. Ми вважаємо, що за цю функцію варто заплатити ці гроші, оскільки система створює список декількох точок відновлення, в той час як дані зберігаються в окремих місцях, щоб не допустити їх повного падіння..

Ті, хто вирішив спільний хостинг, оцінять систему проти спаму Panda Cloud, яка інтегрована в кожен план і вже включена в ціну. Основні засоби захисту включають брандмауер сервера, виявлення зловмисних програм та вірусів, цифровий моніторинг загроз та припинення. Деякі плани планують забезпечити конфіденційність домену та виділену IP-адресу, тоді як усі пакети забезпечують безкоштовне шифрування SSL.

5. Підтримка клієнтів

HostPapa встановлює комплексний підхід до того, що ми називаємо службою підтримки клієнтів. Окрім кількох способів миттєвого зв’язку, які включають телефон, чат в реальному часі та систему квитків, користувачі можуть розраховувати на допомогу, що надається через:

 • Відеоуроки та посібники – вони охоплюють усі основні питання. Ви дізнаєтесь, як розпочати роботу з хостингом або розробником веб-сайтів.
 • База знань – він містить тонни статей, які поділяються на відповідні категорії. Вони призначені для хостингу, доменів, електронних листів тощо.
 • Місцеві експерти – HostPapa має команду фахівців, які можуть виконати налаштування, завершити міграцію веб-сайту, налагодити інтернет-магазин або навіть створити сайт з нуля для вас. Все, що вам потрібно, це надіслати запит через розділ «Зроби-для-мене».

Усі вищезазначені функції доступні для всіх користувачів, незважаючи на план передплати.

6. Цінова політика

Ось ми в розділі цін. Давайте дізнаємося, скільки коштує HostPapa та які серверні рішення постачає. Почнемо зі стандартного веб-хостингу, який доступний у трьох основних планах:

Ціни на HostPapa

 • Стартні витрати 3,95 дол для двох веб-сайтів та необмеженої пропускної здатності.
 • Витрати на бізнес 3,95 дол для необмежених веб-сайтів та немережного зберігання SSD.
 • Витрати Business Pro 12,95 дол всі необмежені функції та покращення безпеки.
 • Ви повинні перевірити ціну плану поновлення, оскільки вона може бути вдвічі вищою. Плани хостингу, оптимізовані WP, однакові з точки зору ціноутворення. Хостинг VPS обійдеться вам від 19,99 до 299,49 дол. Для тих, хто потребує виняткової продуктивності та активів.
 • Рішення серверної електронної комерції представлені у 4 різних місцях, починаючи від $ 19,99 за план входу та $ 139,99 за план Diamond з необмеженими дзвінками API API, продажами на Amazon та eBay, аналітикою тощо.

Висновок

HostPapa – потужний і простий у користуванні хостинг. Клієнти зможуть скористатися зручною для початківців системою, щоб запускати, керувати та підтримувати їхні веб-проекти в прямому ефірі. Він сумісний з усіма основними платформами CMS, включаючи WordPress, Joomla, Друпал, і інші. HostPapa пропонує зелені серверні рішення, безпечні для навколишнього середовища та світу, в якому ми живемо.

Кожен план має безліч чудових функцій, тоді як команда підтримки клієнтів не просто допомагає вирішити деякі проблеми, але й обробляє деякі процеси для вас. Відмінна продуктивність, сучасні засоби безпеки, доступні ціни та безліч пакетів хостингу – саме на це HostPapa варто звернути увагу.

Спробуйте зараз HostPapa

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me