Огляд хостингу

Хостингер – це потужний, захищений та надійний провайдер веб-хостингу. Створена в 2004 році, вона стала справжньою електростанцією для більш ніж 29 мільйонів користувачів, розташованих у більш ніж 170 різних країнах. Платформа підкреслює деякі основні переваги, які полегшують користувачам розробку нового веб-проекту з цілковитою свободою.


З цієї причини щодня хостинг приймає до тисячі нових клієнтів, що підписуються на платформу. Цей факт доводить, що компанія встановила правильний підхід. Однак на це дійсно варто звернути увагу? У цьому огляді ми наголосимо на деяких ключових плюсах і мінусах, а також детальніше ознайомимося з особливостями, які він надає..

1. Плюси і мінуси

Хостингер доставляє набір необмежених функцій з коробки. З одного боку, це добре для тих, хто шукає всебічне рішення хостингу на додаток до швидкої швидкості, сильного часу роботи, сучасних засобів безпеки тощо. З іншого боку, це не гарантує перебування вашого веб-сайту в Інтернеті. Отже, які плюси і мінуси ключової платформи?

Плюси хостингу:

 • Порівняно сильний час роботи більшу частину часу – Сервіс досить хороший у тому, що більшу частину часу забезпечує тривалий час роботи. Це не є ідеальним, якщо врахувати, що деякі періоди простоїв у вересні 2018 року зменшилися до 99,89%, що не є добре. З іншого боку, середня ставка становить 99,98%. що добре.
 • Хороший час завантаження сторінки – Цей показник є життєво важливим при встановленні високого рівня досвіду користувачів. Хостингер може добре працювати, демонструючи середній час завантаження сторінки 385 мс. У той же час у компанії є сервери, розташовані в різних типах світу, включаючи Європу та Великобританію, зокрема, США та Азію. Час завантаження завжди стабільний, якщо враховувати з’єднання 1000 Мбіт / с.
 • Простота використання – Хостингер дуже простий у використанні, що робить платформу ідеальною для новачків. Після входу в систему ви побачите великі кнопки з усіма інструментами та функціями в одному місці. Іншими словами, ви можете знайти всі інструменти та налаштування в одному місці, що полегшує їх доступ та використання. Користувачі можуть пов’язати свій обліковий запис з різними CMS, такими як WordPress, Joomla або Друапл. Їм потрібно буде лише вказати деякі дані та розпочати роботу.
 • Підвищена конфіденційність та безпека – Безкоштовних сертифікатів SSL може бути недостатньо для забезпечення 100% цифрової безпеки вашого веб-проекту. Хостинг, здається, розуміє проблему. Ось чому він пропонує додаткові функції. Наприклад, Bitninja – це частина кожного плану, доступного користувачам для запобігання ризику зловмисного програмного забезпечення, автоматизованих хакерських атак, XXSS та інших цифрових загроз.
 • Гарантія повернення грошей – Ви можете розраховувати на повне відшкодування протягом 30 днів, якщо вас не влаштовують послуги та варіанти, які надає платформа.
 • Комплексна служба підтримки – Хостингер стверджує, що має багатомовну команду підтримки клієнтів, яка готова вирішити будь-яке питання якнайшвидше. Ви можете вибрати з чату в реальному часі, інтегрованих функцій Інтеркома та інших способів зв’язатися з представниками служби підтримки.

Хостингер дійсно орієнтований на вдосконалення своїх веб-хостингових послуг. Його плюси роблять платформу хорошим співвідношенням ціни та грошей через деякі незначні мінуси.

Мінуси хостингу:

 • Живий доступ до чату – кожного разу, коли вам потрібно зв’язатися з командою підтримки через чат наживо, вам потрібно буде увійти до свого облікового запису хостингу. Іншими словами, ви не можете використовувати цю функцію, якщо ви не хостинг-клієнт. Це може обернутися важливим недоліком для потенційних клієнтів, які ще мають деякі запитання перед входом.
 • Відсутність cPanel – Не сподівайтесь побачити традиційний cPanel. Хостингер прагне до простоти на кожному кроці. Це призвело до явних недоліків, таких як відсутність традиційної панелі приладів. Є ймовірність, що ви можете не оцінити їх власну панель управління.
 • Незрозуміла політика повернення грошей – хоча вони вимагають або забезпечують повне відшкодування протягом 30 днів, політика повернення грошей не є такою зрозумілою, як ви могли очікувати. Ви можете подати заявку на повернення коштів, використовуючи плани хостингу, передачу домену або сертифікати SSL. Якщо ви вибрали передові послуги, такі як засоби захисту конфіденційності відновлення домену, вам не слід розраховувати на повернення грошей на жодне з них.

Хоча Hostinger заявляє, що він є доступним постачальником веб-хостингу, його цінова політика вимагає певного перегляду, оскільки деякі приховані збори та збори не вказані в плані. Наприклад, вам доведеться платити за кожне нове доменне ім’я, навіть якщо ви використовуєте план Business або Premium.

2. Особливості хостингу

Хостингер – це все-в-одному веб-хостинг рішення з усім, що вам може знадобитися, щоб розпочати роботу з будь-яким типом веб-проекту. Він пропонує набір необмежених та безкоштовних варіантів, таких як непроменена пропускна здатність та SSD-простір для задоволення всіх ваших потреб. Ось деякі з базових платформ, які ви можете оцінити:

Панель хостингу

 • Простота використання – Хоча багато платформ все ще використовують традиційну інформаційну панель і намагаються приховати більшість функцій, щоб зробити їх інтерфейс більш чистим, Hostinger відображає всі необхідні інструменти в одному місці. Ви побачите великі барвисті кнопки. Ви ніколи не загубитесь або не заплутаєтесь в інтерфейсі.
 • Оптимізований хостинг для WordPress – Хостинг – це хороше рішення для користувачів, які планують запускати блоги або веб-сайти WP. Платформа забезпечує високу швидкість та велику продуктивність завдяки вбудованим на замовлення плагінам кешування у поєднанні з WP-оптимізованими серверами.
 • Безкоштовний домен та SSL – Користувачі бізнес та преміум-плану можуть отримати вигоду від безкоштовне доменне ім’я крім безкоштовного SSL. Зважаючи на порівняно низьку ціну плану, Хостінгер виглядає як доступний спосіб запустити повністю упакований веб-проект з нуля.
 • Безкоштовний користувальницький веб-сайт Builder – розробник веб-сайтів постачається з будь-яким із доступних планів. Це хороший спосіб для нетехнологів будувати свої веб-сайти з нуля, як професіонали. Вам не потрібно ніяких навичок кодування чи конструювання.
 • Безлімітні функції – Користувачі бізнес-плану та преміум-плану можуть скористатися необмеженою пропускною здатністю та SSD-диском для розміщення веб-проектів будь-якої складності.
 • Інструменти для пересилання електронною поштою – Хостингер може похвалитися, мабуть, найсучаснішими засобами електронної пошти. Вони включають переадресацію електронної пошти, автоматичне реагування на захист, захист від SpamAssassin та інші інструменти для надсилання та отримання електронних листів з будь-якого місця на додаток до глобального доступу та можливість надсилання медіа-вмісту..

Підводячи підсумки, Hostinger пропонує всі необхідні варіанти для початку роботи з веб-сайтами різного типу та складності. Більшість безкоштовних та преміальних функцій доступні лише для планів Business та Premium.

3. Продуктивність

Хостингер намагається покращити свою ефективність та час завантаження сторінки. Платформа мала деякі простої у 2017 та 2018 роках. Однак останні тести показали час завантаження сторінки 385 мс, що майже на 80% краще порівняно із середньою галуззю у 890 мс. Компанія зробила величезний стрибок вперед. У той же час у нього є сервери, розташовані в Азії, Європі та США, щоб забезпечити швидший зв’язок. Вбудовані інструменти кешування також призвели до більш швидкого завантаження. Ви можете легко дізнайтеся, де розміщується веб-сайт і самостійно проаналізуйте його ефективність Для цього ви можете використовувати як внутрішні інструменти хостингу, так і зовнішні сервіси на зразок Пінгдом.

Хостингер Перфоманс

Що стосується безперервного робочого часу, Хостінгер в основному добре працює в цій галузі, за винятком кількох місяців тому в 2018 році через деякі швидкі сплески. Однак вони, схоже, покращують ситуацію із середнім рівнем тривалості тривалості 99,98% у 2019 році.

4. Безпека

Безпека веб-сайту та конфіденційність даних можуть бути головним пріоритетом для деяких власників сайтів. Хостингер приділяє пильну увагу цій функції, пропонуючи деякі ефективні засоби на додаток до типових сертифікатів безпеки SSL та захисту від спаму.

Деякі основні інструменти безпеки такі:

 • Безкоштовний SSL.
 • Резервне копіювання даних щодня або щотижня.
 • Захист від спаму та захисту від обміну морями.

Додаткові особливості включають інтелектуальний захист BitNinja із захистом, доступний для кожного плану. BitNinja – це все-в-одному пакет, який захищає ваші веб-проекти в режимі реального часу, запобігаючи DDoS та XSS-атакам, зловмисному програмному забезпеченню, грубим силам тощо.

5. Підтримка клієнтів

Платформа гарантує багатомовна підтримка, доступна за допомогою чату та інтеграції Інтерком. Однак доступ до функції чату в реальному часі можуть отримати лише клієнти Hostinger. Ви повинні увійти, щоб підтримувати зв’язок. Інша проблема полягає в тому, що менеджери з підтримки реагують трохи повільно на відгуки.

Розширена база знань може бути ідеальним рішенням проблеми. Клієнти можуть розраховувати на:

 • Посібники та навчальні посібники.
 • Відео покрокові інструкції та посібники.
 • Загальна інформація.

База знань охоплює всі можливі технічні та інші проблеми, які можуть знадобитися для вирішення. Більше того, користувачі не повинні перемикатися між двома окремими сторінками.

6. Цінова політика

Хостингер виглядає більш доступним у порівнянні з багатьма іншими варіантами спільного хостингу. Однак цінова політика виглядає трохи безладним, враховуючи деякі приховані комісії, які ви можете зіткнутися. Три основні пакети включають:

Ціни на хостингер

 • Єдиний план вартістю 1,45 долара на місяць для одного веб-сайту та 1 облікового запису електронної пошти зі 100 ГБ пам’яті.
 • План премій вартістю 2,95 долара на місяць з усіма необмеженими можливостями та щотижневими резервними копіями.
 • Бізнес-план вартістю 3,95 долара з усіма перевагами від плану Преміум на додаток до щоденних резервних копій та безкоштовних SSL.

Хоча плани преміум-бізнесу та бізнесу включають необмежену кількість веб-сайтів, вам доведеться платити за кожен новий домен.

Читайте також: Хостингер – Блухост.
Хостингер проти SiteGround.
Хостингер проти iPage.

Суть

Підводячи підсумки, Hostinger виглядає як доступний варіант для тих, хто шукає надійного та безпечного спільні послуги хостингу. Платформа пропонує всі необхідні функції та інструменти для початку роботи з вашим власним веб-сайтом.

Це добре для нетехніків завдяки простій панелі приладів та розробнику веб-сайтів. Досвідчені користувачі оцінять серверне рішення, оптимізоване WP, на додаток до вбудованих кеш-плагінів.

Платформа може похвалитися достатньою продуктивністю з гідною швидкістю завантаження та швидкістю роботи. У нього є сервери, розташовані в різних куточках світу, щоб забезпечити бездоганний зв’язок, хоча деякі простої все ще можуть мати місце. В цілому, ви можете розглянути Hostinger як місце для початку вашого веб-сайту.

Спробуй зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me