Огляд хостингу: чи можна мати хороший та дешевий хостинг?

Перш ніж писати цей огляд, ми придбали послуги, які хостинг запропонував. Ми використовували його для
цілий рік і досі його використовуємо, перш ніж ми вирішили заспокоїти свої думки. Ми відстежили
продуктивність хоста (час роботи та середній час завантаження). Для забезпечення справжнього огляду ми використовували справжній
такі дані, як тривалість роботи, час завантаження, основні характеристики, вартість та підтримка клієнтів. Враховуючи ці фактори, ми придумали цей неупереджений огляд.


Загальний рейтинг

4.3 / 5

Особливості
8/10

Користувач
9/10

Ціноутворення
9/10

Підтримка
9/10

Надійність
9/10

Знижки на хостинг
Див. Пропозиції

Час роботи

99,97%

Час завантаження

384 мс

Хостингер обіцяє надавати надійні, прості у користуванні та зручні для розробників послуги хостингу. Він пропонує зоряні функції, а також безпеку та чудову швидкість. Ще одним плюсом є чудова підтримка клієнтів. Найкраще, можливо, те, що послуги доступні за доступною ціною. Зрештою, Hostinger пропонує неперевершені пакети для тих, хто шукає бюджетний хостинг.

Ведучий також пропонує високий доступ для тих, хто вже має досвід. У той же час, це дозволяє новачкам легко запускати свій веб-сайт. Оскільки мінімальні гроші витрачаються на укомплектованість персоналом та маркетинг, Hostinger може вкласти свої ресурси для створення чудових послуг та продуктів.

У цьому огляді ми детально розберемо його та зробимо висновок, чи варто спробувати. Без особливих прихильників, давайте подивимось наш огляд хостингерів.

Ключові особливості

 • Численні функції та ледве будь-які продажі
 • Панелі управління обліковими записами чуйні, прості у використанні та візуально приголомшливі
 • Поглиблені навчальні посібники з веб-розробки
 • Інструмент веб-сайтів на замовлення постачається з різними безкоштовними шаблонами веб-сайтів
 • Багатофункціональні плани з хорошою швидкістю доступні за дешевою ціною
 • Оптимізовано для WordPress
 • Підтримка чату доступна 24 години на день

Місце на диску
10 гб

Пропускна здатність
100 гб

Повернення грошей
30 днів

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
www.hostinger.com

Contents

Огляд хостингера: Довідкова інформація

Початок 2004 року, Hostinger має більше десятиліть досвіду хостингу. Вони мають на меті запропонувати людям спосіб запускати свої сайти з невеликим бюджетом. Найкраще, що вона доступна за низькою ціною без будь-яких обмежень.

Тоді компанія помітила лазівку на хостинговому ринку та скористалася нею. На початку вони створили безкоштовну платформу веб-хостингу. Дуже скоро вони стали популярним веб-ведучим.

До 2012 року Хостингер розширився на міжнародному рівні. Цього ж року було створено нову організацію на Кіпрі. Тоді до січня 2017 року понад 29 мільйонів людей підписалися на свої послуги.

В даний час вони обіцяють високоякісні функції за низькою ціною. Вони обслуговують 178 країн і мають в середньому до 15 тис. Нових підписок щодня.

хостинг-фон-інформація

Скріншот зроблений з web.archive.org – 12.11.2012.

Статистика розміщеного веб-сайту & TLDs

Завдяки 12 різних хостинг-планів, Hostinger розмістив 280 838 доменів. Домен .com складає найбільший відсоток розміщених доменів. Інші включають .info, .org, .us та .biz. В цілому компанія спостерігається зростання на 3% з року в рік.

домени, розміщені хостингом

hostinger-tlds-stats

Продуктивність, час роботи & Час завантаження

Для перевірки продуктивності ми підписалися на послуги Hostinger та встановили WordPress. Тоді ми зробили фіктивний сайт із темою за замовчуванням. Ми також заповнили наш сайт, щоб він функціонував як справжній, середній веб-сайт WordPress.

Тест на працездатність (Pingdom)

Швидкий веб-хостинг забезпечує швидкий веб-сайт. З цієї причини ми вперше перевірили швидкість хостингу з Pingdom. Як бачите, час завантаження майже чверть секунди, що досить вражає.

pingdom-hostinger-load-time

Час роботи сервера & Час завантаження (UptimeRobot)

Для нашого наступного тестування ми розглянули загальну доступність Hostinger. Для цього ми відстежували час простою та час реакції. Як показують результати, господар вже більше трьох місяців. Середній час відгуку навіть нижче чверті секунди, що досить рідко!

хостинг-хостинг

Хостинг ходу & Час завантаження за останні 3 місяці (UptimeRobot)

Місяць
Статистика часу
Статистика часу завантаження
Квітень 2020 року100%145 мс
Березень 2020 року100%171 мс
Лютий 2020 року100%157 мс

Час відгуку сервера (Bitcatcha)

Pingdom або подібні інструменти показують, як завантажуються дані на вашому сайті. Сюди входять засоби масової інформації, які завантажуються довше, ніж звичайний текст. Для більш точного часу відповіді сервера ми звернулися до Bitcatcha. За допомогою цього інструменту можна перевірити час відгуку сервера без завантаження даних.

Результати були винятковими, особливо в США. І в інших місцях статистика вражає. Усі сервери реагують протягом чверті секунди.

час хостингу-bitcatha-відповіді

Плани та функції хостингу

В основному хостингер має чотири різних хостинги, доступні для задоволення широкої громадськості. Ці три включають спільний веб-хостинг, хмарний хостинг, VPS-хостинг та унікальний хостинг для веб-розробників.

Спільний хостинг

Цей вид хостингу підходить для проміжних користувачів веб-хостингу. Це здебільшого для тих, хто не хоче вкладати весь свій бюджет на хостинг-рішення. Є три спільні плани хостингу. До них належать одиночний, преміум-клас та бізнес.

Одномісний: При ціні $ 0,99 / місяць план дозволяє розмістити 1 веб-сайт. Він також включає один обліковий запис електронної пошти, 10 Гб SSD і пропускну здатність 100 ГБ.

Преміум: Починаючи з ціни в 2,89 долара на місяць, цей план має необмежену кількість веб-сайтів, 20 ГБ SSD місця та необмежену пропускну здатність. Він також містить щотижневі резервні копії.

Бізнес: При ціні 3,99 долара на місяць ви отримуєте всі переваги преміального плану плюс ще трохи. Додаткові функції цього плану включають щоденні резервні копії та безкоштовний сертифікат SSL.

Назва пакунків
Неодружений
Преміум
Бізнес
Стартова ціна$ 0,99 / міс$ 2,89 / міс3,99 дол. / Міс
Ціна поновлення2,15 дол. / Міс$ 3,49 / міс7,95 дол. / Міс
Веб-сайти1НеобмеженийНеобмежений
Місце на диску SSD10 Гб20 ГБ100 ГБ
Пропускна здатність100 ГБНеобмеженийНеобмежений
Облікові записи електронної пошти1НеобмеженийНеобмежений
Бази даних MySQL1НеобмеженийНеобмежений
БЕЗКОШТОВНІ домени включеніНіТакТак
БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSLТакТакТак

пакети hostinger-shared

WordPress хостинг

Хостингер пропонує дешевий та ефективний хостинг WordPress. Він простий в установці і швидкий налаштування. Плюс це дозволяє негайне опромінення в Інтернеті. Доступні три плани хостингу WordPress. Це поодинокий, преміум-клас та бізнес.

Одномісний: Вартість 2,15 дол. США на місяць, цей план включає необмежену кількість веб-сайтів, 20 ГБ дискового простору та необмежену пропускну здатність. Він також включає в себе зручний користувач-менеджер доступу, безкоштовний домен із SSL, потужна панель управління та простий веб-сайт для створення веб-сайтів.

Преміум: Цей план коштує $ 7,45 / місяць і має необмежену кількість веб-сайтів, необмежену пропускну спроможність і 100 ГБ місця на диску на жорсткому диску. Інші функції включають безкоштовне доменне ім’я з річним планом, простий конструктор веб-сайтів та потужну панель управління.

Бізнес: За ціною 14,95 дол. США на місяць цей план має всі особливості преміум-плану із SSD-накопичувачем на 140 ГБ. Деякі додаткові функції включають щоденне резервне копіювання, розкішну підтримку в прямому ефірі та безкоштовний сертифікат SSL.

hostinger-wordpress-пакети

Хмарний хостинг

Хостингер має власну унікальну хмарну інфраструктуру. Як результат, він може надавати відмінні послуги за низькими цінами без шкоди для продуктивності. Що стосується хмарного хостингу, то є три різні плани. Це Startup, Professional та Enterprise.

Стартап: Витрачаючи $ 7,45 / місяць, за допомогою цього плану ви можете отримати виділений IP-адресу, 2 ядра процесора та необмежену пропускну здатність. Інші функції включають 100 Гб місця на диску і 3 Гб оперативної пам’яті.

Професійні: Цей план коштує $ 14,95 / місяць і включає в себе виділений IP-адресу, а також 140 ГБ дискового простору та необмежену пропускну здатність. Він також включає 6 ГБ оперативної пам’яті та 4 ядра процесора.

Підприємство: Крім необмеженої пропускної здатності та виділеної IP-адреси, цей план включає 8 ядер процесора, 16 ГБ оперативної пам’яті та 200 ГБ місця на диску. Все це доступно за ціною $ 37,00 / місяць.

Кожен хмарний хостинг-план постачається з доменним іменем ПОЛНО БЕЗКОШТОВНО.

хостинг-хмарні пакети

VPS хостинг

Хост має численні пакети хостингу VPS, кожен з яких має різні функції. Усі плани мають корисні функції, які забезпечують відмінні показники роботи.

Перший план з 1 ядром має 1 ГБ пам’яті, 2 ГБ оперативної пам’яті та 20 ГБ пам’яті. Крім того, ви отримуєте пропускну здатність 1000 Гб за допомогою цього плану за ціною 3,95 долара на місяць.

Другий план з 2 ядрами коштує $ 8,95 / місяць. Він включає пропускну здатність 2 ТБ, 40 Гб пам’яті, оперативну пам’ять 4 ГБ і пам’ять 2 ГБ.

Наступний план з 3 ядрами коштує $ 12,95 / місяць. До цього плану входять пропускна здатність 3000 ГБ, пам’ять 60 ГБ, оперативна пам’ять 6 ГБ і 3 ГБ пам’яті.

Більше того, план на 4 ядра та 4000 ГБ коштував $ 15,95 / місяць. Він також має 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 ГБ пам’яті та 80 ГБ пам’яті.

Ще один план – це той, який має 6 ядер і пропускну здатність 6000 ГБ. Коштує $ 23,95 / місяць. Інші функції, які ви отримаєте з цим планом, – це 120 Гб пам’яті, 12 ГБ оперативної пам’яті та 6 ГБ пам’яті.

Останній план – це 8-основний план з пропускною здатністю 8000 ГБ, який коштував $ 29,95 / місяць. Він також має 160 ГБ пам’яті та 8 ГБ пам’яті.

hostinger-vps-пакети

Хостинг веб-сайтів

Конструктор веб-сайтів доступний для всіх, хто хостинг з ними. Щоб використовувати програму, не потрібні попередні технічні чи кодові знання. Насправді, за словами Хостінгера, ваш веб-сайт може бути налаштований лише протягом 5 хвилин.

хостинг-сайт-будівельник

Основний хостингер (Спільний план)

Основний спільний план, який хост може запропонувати, – це план спільного хостингу. Вона включає в себе більшість функцій, які потребуватимуть люди, які тільки починаються.

Плани & Ціни в деталях

Давайте детально розглянемо плани та їх ціни. Як було сказано раніше, доступні три плани. Один є основним єдиним спільним хостинговим планом. Однак для тих, хто хоче більше, доступні ще два плани з додатковими функціями. Це спільні пакети Premium та Business.

Що входить до спільних пакетів?

Одномісний хостинг: Це їх найдешевший план. Він включає такі функції, як один веб-сайт, 10 Гб дискового простору та 100 Гб веб-сайт. Також включені авто-інсталятор та розробник веб-сайтів. Початкова ціна цього плану – 0,99 дол. США на місяць. За поновлення вам доведеться платити 2,15 дол. США на місяць.

Преміум-хостинг: Це може вважатися серединою плану хостингу ліній. Цей план включає необмежений простір на диску на SSD, пропускну здатність, облікові записи електронної пошти та ряд веб-сайтів. Крім річного плану, ви також можете отримати безкоштовне доменне ім’я та простий веб-сайт для створення веб-сайтів. Початкова ціна цього плану – 2,89 дол. / Місяць.

Бізнес-хостинг для бізнесу: Це найкращий у них план хостингу. Він включає необмежену кількість веб-сайтів, SSD-дискового простору, пропускної здатності та облікових записів електронної пошти. Інші функції включають безкоштовне доменне ім’я, розробник веб-сайтів та щоденні резервні копії. Він також постачається з чотирикратною потужністю обробки та безкоштовним сертифікатом SSL. Початкова ціна цього плану – 3,99 дол. / Місяць.

Основні риси
Неодружений
Преміум
Бізнес
Стартова ціна$ 0,99 / міс$ 2,89 / міс3,99 дол. / Міс
Ціна поновлення2,15 дол. / Міс$ 3,49 / міс7,95 дол. / Міс
Веб-сайти1НеобмеженийНеобмежений
Місце на диску SSD10 Гб20 ГБ100 ГБ
Пропускна здатність100 ГБНеобмеженийНеобмежений
Облікові записи електронної пошти1НеобмеженийНеобмежений
Розміщений домен (и)1НеобмеженийНеобмежений
БЕЗКОШТОВНІ домени включені
БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSL
БЕЗКОШТОВНО Будівельник сайту
phpMyAdmin
Щотижневі резервні копії
Щоденні резервні копії
Бази даних MySQL
Cronjobs1НеобмеженийНеобмежений
ОЗП256 Мб512 Мб1 Гб
Гарантія повернення грошей30 днів30 днів30 днів

Починаючи & Таблиці цін

Як згадувалося раніше, плани хостингу хостингу досить дешеві. За їх основний план вам потрібно буде платити 0,99 дол. США на місяць. За такою низькою ціною ви отримуєте доступ до численних функцій. Тим часом план премій починається від $ 2,89 на місяць. Крім того, план бізнес-хостингу коштує $ 3,99 на місяць. Однак зауважте, що низька ціна доступна лише в тому випадку, якщо ви вибрали 48-місячний план. Інші плани зі скороченням строку оплати обійдуться дорожче.

Період / план оплати
(лише для нових користувачів)
Неодружений
Преміум
Бізнес
12 міс2,99 дол. / Міс5,99 дол. / Міс6,99 дол. / Міс
24 міс1,59 дол. / Міс3,99 дол. / Міс$ 4,99 / міс
48 міс$ 0,99 / міс$ 2,89 / міс3,99 дол. / Міс

Ціни на поновлення

Хоча початкові ціни низькі, ціни на поновлення незначно високі. Ціна поновлення на базовий єдиний спільний хостинг – 2,15 дол. США на місяць.

Період / план оплати
(ціни на поновлення)
Неодружений
Преміум
Бізнес
12 міс3,25 дол. / Міс$ 5,84 / міс$ 9,99 / міс
24 міс2,85 дол. / Міс4,84 дол. / Міс8,96 дол. / Міс
48 міс2,15 дол. / Міс$ 3,49 / міс7,95 дол. / Міс

Основні характеристики в деталях

Давайте коротко розглянемо основні можливості, які пропонує Хостінгер у всіх своїх планах. Знаючи це, ви допоможете визначити, чи підходить саме цей веб-хост!

Доменне ім’я & Електронна пошта

Безкоштовні електронні листи включені у всі три плани. Ви можете отримати безкоштовні доменні імена як з преміальними, так і з бізнес-хостингом протягом одного року. Зрештою, це допомагає заощадити досить багато грошей. Однак зауважте, що вам потрібно буде заплатити додаткову суму за додаткові домени.

Безлімітні акаунти електронної пошти доступні безкоштовно з обома першими двома планами. Тим часом у базовий план безкоштовно включено лише один обліковий запис електронної пошти.

Веб-простір & Пропускна здатність

І веб-простір, і пропускна здатність обмежені основним планом. Він включає в себе веб-простір 10 Гб і пропускну здатність 100 ГБ. Однак для початківця вони більш ніж достатні. Тим часом плани обох верхніх рівнів мають необмежену пропускну здатність та веб-простір.

Встановлення WordPress одним клацанням

Хостингер пропонує встановлення одним кліком. Вам просто потрібно відкрити панель управління хостингом і ввести дані. Потім натисніть на одну кнопку, і WP буде встановлено. Однак, якщо ви хочете мати WP-сайт, тоді ви можете вибрати хостинг для WordPress. Таким чином, ви також отримаєте купу додаткових функцій. До них відносяться автоматичні оновлення, безкоштовна SSL, міграція та безкоштовна установка.

Веб-сайт Builder

Одне, що змушує хостингерів перетіняти інших веб-хостів, – це його веб-сайт. Це допомагає користувачам створити абсолютно унікальний веб-сайт з нуля. Вони роблять це, уникаючи стандартних тем, завдяки яким усі веб-сайти виглядають майже однаково. Конструктор поставляється з інтерфейсом перетягування. Крім того, це може допомогти вам зробити веб-сайти, зручні для мобільних пристроїв. У разі будь-якої проблеми, цілодобова доступна підтримка клієнтів.

хостинг-сайт-builder-швидкість

Інші особливості

Ви можете отримати безліч інших функцій, крім дешевого хостингу. Ці функції включають потокове передавання аудіо та відео, завдання Cron для планування завдань та 50 сценаріїв автоматичного встановлення.

Надійність (параметри безпеки)

Хостингер досить багато акцентує увагу на безпеці. Незважаючи на свої дешеві плани, все є першокласним. Деякі пропоновані функції безпеки включають:

Захист конфіденційності домену

Ви можете ввімкнути конфіденційність домену з розділу Домени у своєму обліковому записі Hostinger. Однак вам доведеться платити $ 5 на рік за конфіденційність домену. Крім того, ви можете вибрати для захисту від Cloudflare лише 9,95 дол. США протягом усього життя. Завдяки цьому ви можете отримати як захист від DDoS, так і безпеку. У той же час ви можете насолоджуватися швидкісними перевагами CDN.

SSL сертифікат

Кожен план хостингу включає безкоштовно SSL-сертифікат. Сертифікат SSL допомагає захистити дані вашого сайту.

Виділений IP

Виділений IP не доступний для спільних планів хостингу. Однак ви можете отримати це за допомогою своїх планів VPS.

Резервні копії

Щоденні резервні копії безкоштовно включаються в бізнес-хостинг. Але щотижневі резервні копії є безкоштовними у кожному плані.

Інші особливості

З цієї причини Bitninja включена у всі плани. Це пакет захисту в режимі реального часу «все в одному». Це допомагає запобігти введенню сценарію, XSS, грубої сили та зловмисного програмного забезпечення. Усі плани також входять із SpamAssassin. Це фільтр спаму електронної пошти, який автоматично сканує та видаляє спам-листи.

Простота використання

Хостингер досить сприятливий для початківців. Одна з причин цього – через простоту використання. Давайте подивимося на функції, включені в ці сервіси, які роблять їх такими зручними для користувачів!

Простота реєстрації

Реєстрація господаря – це вітер. Це просто, тому у вас тут не буде проблем. Просто виберіть потрібний план хостингу та введіть свої дані. Далі введіть запитувані дані, щоб зробити обліковий запис. Нарешті, щойно ви введете платіжні реквізити, вам буде добре.

методи оплати

Тут приймаються численні варіанти оплати. До них відносяться PayPal, MasterCard і навіть Bitcoin.

Активація облікового запису

Активація облікового запису за допомогою Hostinger досить проста. Опинившись у кошику, вам потрібно вибрати потрібний хостинг-пакет. Далі ви можете просто перейти до кроку оплати, і ваш рахунок буде активовано за короткий час.

Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі

Платформа використовує cPanel для всіх своїх хостинг-пакетів. По суті, вона має концепцію плитки Microsoft. Ви можете легко переглянути категорію та зображення, щоб отримати детальну інформацію про її функції. Великі значки також полегшують пошук певного варіанту. Хост не намагається приховати функції, щоб мати простір чистішого вигляду. Натомість все покладено у вас під рукою.

Місцезнаходження сервера

Hostinger має сервери, розташовані в США, Європі (Великобританії) та Азії. Всі сервери підключені до ліній зв’язку 1000Mbps. В результаті вони забезпечують як надійність, так і високу продуктивність. Крім того, завдяки партнерству з BitNinja їх сервери додатково захищені від кібератак.

Обслуговування клієнтів (підтримка)

Підтримка клієнтів хостингу доступна на різних мовах. Тим самим вони зробили свої послуги доступними по всьому світу. В основному є два канали зв’язку. Це підтримка квитків та чат наживо.

хостинг-підтримка клієнтів

Чат в прямому ефірі

Чат в прямому ефірі досить хороший. Зареєстровані користувачі записують свою історію чатів. Отже, вони можуть отримати доступ до нього в будь-який час. Крім того, представники замовника надають чудові поради, які можуть стати в нагоді.

Квитки

Служба квитків до номіналу. Корисна відповідь надсилається у відповідні строки.

Телефон

Одне, чого не вистачає Хостінгу, – це підтримка телефону. Це проблематично для тих, хто вважає за краще прямий контакт по телефону.

Ресурси освіти (база знань)

Хостингер має велику базу знань. Вона включає в себе відео проходження, загальну інформацію, навчальні посібники та посібники. Все це є корисними інструментами, особливо для новачків на хостинг-платформі. Ви можете навчитися самостійно вирішувати певну проблему, доклавши їх докладні вказівки.

хостинг-допомога-база знань

Гарантія повернення грошей (Політика повернення коштів)

Хостингер пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Якщо ви вважаєте, що ефективність не досягла позначки, ви можете попросити повернути гроші. Однак не всі продукти можуть бути повернені. Крім того, деякі продукти мають спеціальні умови повернення коштів.

Хто хостингер найкраще для?

Враховуючи всі плани та можливості, хостингер, здається, найкраще підходить для:

 • Тим, хто шукає чудові базові хостингові потреби за низькою ціною
 • Для підприємств малого бізнесу, магазинів електронної комерції та тих, хто веде блоги як хобі

Зауважте, що це не для підприємств, які хочуть більш високі гарантії тривалості роботи.

ПРОС
КОНС

 • Відмінна база знань, яка веде через складні завдання
 • Простий спільний, а також бізнес-план доступний за дешевою ціною
 • Усі плани оснащені чудовими, чудовими можливостями, які навряд чи доступні за такою низькою ціною
 • Оскільки хостинг не має хостингу, він не підходить для великих сайтів, які потребують більше ресурсів
 • Спільні плани не включають безкоштовну міграцію, яка може бути проблематичною

Чи рекомендуємо ми хостингер??

Враховуючи суцільну швидкість і дешеві ціни, ми настійно рекомендуємо хостингер. Крім того, час роботи, а також швидкість завантаження сторінок більше, ніж в середньому по галузі. Ви також можете отримати свої гроші протягом перших 30 днів, якщо ви не задоволені. Їхня підтримка клієнтів є доброзичливою, чуйною та обізнаною.

Ми сподіваємось, що цей детальний огляд допоможе вам прийняти зважене рішення. Що ви думаєте про це? Чи маєте ви досвід роботи з Hostinger? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me