Огляд хостингу A2: Чи хороші “сервери турбо”?

Перш ніж писати цей огляд, ми придбали послуги, які A2 хостинг мав запропонувати. Ми використовували його протягом року (і досі його використовуємо), перш ніж дати вам свою думку. За рік, коли ми скористалися послугою, ми відстежили ефективність A2. Ми розглянули час роботи та швидкість (середній час завантаження).


У цей огляд ми також включили реальну статистику та реальні дані. Ці дані включають наш досвід підтримки клієнтів, основні характеристики, вартість, режим роботи та фактичні дані про час завантаження. Взявши до уваги все, ми придумали цей неупереджений огляд.


Загальний рейтинг

4,5 / 5

Особливості
10/10

Користувач
10/10

Ціноутворення
7/10

Підтримка
10/10

Надійність
10/10

A2 знижки на хостинг
Див. Пропозиції

Час роботи

99,97%

Час завантаження

347 мс

Хостинг A2 здобув добру репутацію хостингу з потужними можливостями. Що робить їхні послуги великими, це те, що вони зосереджуються на надійності та швидкості. Компанія назвала свої SSD-диски «Turbo-серверами». Ці сторінки завантажуються на 20 разів швидше, ніж стандартні не-SSD-сервери.

Висока швидкість не лише для клієнтів високого класу. Натомість турбо-опціони навіть включені в їх спільні плани хостингу. Отже, за низької вартості ви можете насолоджуватися високою швидкістю.

Хостинг A2 досить часто посідає високий список найкращих хостів. Крім того, вони також виграли численні нагороди хостингу. Їх команда гуру екіпажу доступна цілодобово у разі проблем.

Ключові особливості

 • Цілодобовий моніторинг та вічна безпека
 • Програмне забезпечення, оптимізоване A2 та сервери з турбо швидкістю
 • Необмежені облікові записи, домени та бази даних електронної пошти
 • Особливості безкоштовного трансферу сайту
 • Необмежена кількість дискового простору RAID-10
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

Місце на диску
Необмежений

Пропускна здатність
Необмежений

Повернення грошей
30 днів

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
www.a2hosting.com

Contents

Огляд хостингу A2: Довідкова інформація

Хостинг A2 розпочався як Iniquinet в 2001 році як підтримка веб-хостингу. Почалося з Енн-Арбор у штаті Мічиган. Отже, коли компанія почала рости, назву було змінено на A2, щоб віддати належне своїм корінням. Приємно в хості, що він завжди підтримував новітні технології. Зрештою, це забезпечило її величезний успіх.

siteground-background-info

Ще в 2013 році він представив SSD хостинг для підтримки платформи SwiftServer. Потім компанія прийняла SSD для своїх спільних планів хостингу. В результаті цього вдалося підвищити швидкість. В кінці 2014 року він почав використовувати турбосервери. Отже, він запропонував кращу швидкість завантаження сторінки в порівнянні з багатьма іншими веб-хостами. Протягом багатьох років A2 хостинг перетворився на швидкісного та надійного господаря.

Статистика розміщеного веб-сайту & TLDs

З 2001 року A2 хостинг працював, щоб стати вибором багатьох. Маючи 24 плани хостингу, він розмістив 186,152 доменів. У них розміщені домени .com, .org, .us, .biz та .info. В цілому, вона зазнавала темпів зростання в рік на 14%.

a2-хостинг-домени-статистика

a2-hosting-tlds-stats

Продуктивність, час роботи & Час завантаження

Для цього огляду ми підписалися на послуги хостингу A2 та встановили WordPress. Потім ми зробили фіктивний веб-сайт із використанням теми за замовчуванням. Ми також заповнили наш сайт, працюючи як справжній, середній веб-сайт WordPress.

Тест на працездатність (Pingdom)

Швидкість має вирішальне значення для будь-якого веб-сайту, незалежно від його ніші. Таким чином, використовуючи Pingdom, ми вперше перевірили швидкість хоста. Результати показують, що час завантаження майже півсекунди, що само по собі чудово.

pingdom-a2-хостинг

Час роботи сервера & Час завантаження (UptimeRobot)

Наш підроблений веб-сайт WordPress перевірявся щохвилини на предмет загальної доступності хоста. Іншими словами, тестуються час реагування та час простою. Цілком зрозуміло, що за останні два місяці хостинг A2 не зазнав простоїв. Таким чином, 100% часу роботи сервера є досить вражаючим.

Час відповіді також відмінний. Як видно з графіку, час відповіді значно нижче півсекунди протягом дня. На це потрібно лише частку секунди, щоб відповісти лише в один час дня.

тривалість роботи на сайті

A2 Хостинг час & Час завантаження за останні 3 місяці (UptimeRobot)

Місяць
Статистика часу
Статистика часу завантаження
Червень 2019 року99,97%278 мс
Травень 2019 року99,98%257 мс
Квітень 2019 року99,99%263 мс

Час відгуку сервера (Bitcatcha)

Такі інструменти, як Pingdom, дозволяють вам бачити, як завантажуються дані на вашому сайті. Сюди входять засоби масової інформації, які завантажуються довше, ніж звичайний текст. Таким чином, для більш точного часу відгуку сервера ми використовували Bitcatcha. За допомогою цього інструменту можна перевірити час відгуку сервера без завантаження даних.

майданчик-бітчата

Як показують результати, час реакції в США складає менше однієї секунди, що є винятковою. І в інших місцях статистика вражає. Усі сервери реагують протягом півсекунди.

Плани та функції хостингу

Для того, щоб забезпечити велику клієнтську базу, компанія має численні пакети хостингу. Залежно від ваших потреб, ви можете вибрати план хостингу, який підходить вам найкраще.

Тип хостингу
Пакет №1
№2 Пакет
№ 3 Пакет
№4 Пакет
Спільний (базовий)3,92 дол. / Міс4,90 дол. / Міс$ 9,31 / міс
WordPress3,92 дол. / Міс4,90 дол. / Міс$ 9,31 / міс$ 11,99 / міс
VPS32,99 дол. / Міс46,19 дол. / Міс65,99 дол. / Міс
Відданий141,09 дол. / Міс$ 207,49 / міс290,49 дол. / Міс

Спільний хостинг

Для спільного хостингу доступні як серверні пакети Windows, так і Linux. Ці пакети майже однакові. Єдина відмінність полягає в тому, що cPanel відрізняється для обох. Крім того, пакети Windows коштують трохи дорожче. Всього існує три різних спільних плани для кожного виду хостингу.

Основні риси
LITE
SWIFT
ТУРБО
Стартова ціна3,92 дол. / Міс4,90 дол. / Міс$ 9,31 / міс
Ціна поновлення7,99 дол. / Міс$ 9,99 / міс18,99 дол. / Міс
Веб-сайти1НеобмеженийНеобмежений
Місце на диску SSDНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірюванняБез вимірювання
Облікові записи електронної пошти25НеобмеженийНеобмежений
Розміщений домен (и)25НеобмеженийНеобмежений
БЕЗКОШТОВНІ домени включені
БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSL

пакети a2-хостинг-спільний доступ

VPS хостинг

Якщо ви не хочете мати справу з усіма технічними деталями, ви можете вибрати хостинг VPS. Є два варіанти; План хостингу VPS або динамічного VPS. Динамічний план VPS дає вам повністю настроюваний обліковий запис. Тим часом керований план VPS забезпечує повне управління HostGuard.

пакети a2-hosting-vps

Виділений хостинг

Знову доступні два варіанти присвяченого хостингу. Завдяки гнучкому спеціальному хостингу ви отримуєте шанс розробити командний рядок. Тим часом, завдяки керованому гнучкому хостингу, ви отримуєте повністю кероване хостинг рішення. Для обох категорій доступні три плани; Спринт, перевищення та нарешті Мах.

пакети, присвячені а2-хостингу

Хмарний хостинг

Усі плани хмарного хостингу зосереджені навколо сервера Linux. Іншими словами, для Windows немає опції. Однак ви можете вибрати свою ОС Linux. Крім того, ви також можете вибрати потрібне місце; SDD або HDD.

a2-hosting-cloud-пакети

Хостинг для торговельних посередників

Існують різні плани хостингу реселерів, доступні як на серверах Linux, так і на Windows.

пакети a2-хостинг-реселлер

Детально розмістити базовий хостинг A2 (Спільний план)

Основний спільний план, який пропонує компанія, називається пакетом Lite. Він доступний як для Windows, так і для Linux. Це один із ідеальних варіантів для одного веб-сайту.

Плани & Ціни в деталях

Давайте розглянемо особливості основного плану та ціну, яку доведеться заплатити. Доступні два варіанти оновлення для тих, хто їх потребує. За допомогою плану Swift ви отримуєте вдвічі більше ресурсів та більше веб-сайтів. Інший варіант – план Turbo, який є найшвидшим сервісом компанії на сьогоднішній день.

Що включено в базовий пакет?

LITE (базовий пакет): Крім одного веб-сайту, план включає в себе досить багато можливостей. До них відносяться 5 баз даних, безкоштовний SSD та SSL, необмежена передача та необмежене зберігання. Крім того, як і у всіх планах, і цей включає гарантію повернення грошей у будь-який час. Зауважте, що базовий план Lite не включає Turbo-сервери компанії. Пакет починається від $ 3,92 / місяць. Він поновлюється зі $ 7,99 / місяць.

SWIFT: Пакет Swift включає необмежену кількість веб-сайтів, передачу, бази даних та сховище. Він також включає безкоштовні SSD та SSL. Однак турбосервери не включаються. Інші функції також включають гарантію повернення грошей у будь-який час та cPanel. Початкова ціна цього плану – 4,90 дол. Тим часом ціна поновлення – 9,99 дол. США на місяць.

ТУРБО: Як і інші плани, сюди також входить необмежений обмін, зберігання та база даних. Він також включає турбосервер, який пропонує до 20 разів більшу швидкість. Інші функції включають панель керування cPanel та гарантію повернення грошей у будь-який час.

Основні риси
LITE
SWIFT
ТУРБО
Стартова ціна3,92 дол. / Міс4,90 дол. / Міс$ 9,31 / міс
Ціна поновлення7,99 дол. / Міс$ 9,99 / міс18,99 дол. / Міс
Веб-сайти1НеобмеженийНеобмежений
Місце на диску SSDНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірюванняБез вимірювання
Облікові записи електронної пошти25НеобмеженийНеобмежений
Розміщений домен (и)25НеобмеженийНеобмежений
БЕЗКОШТОВНІ домени включені
БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSL
Всього баз даних5НеобмеженийНеобмежений
Передача веб-сайтівБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
SSD Boost
Turbo Server20X Швидше
Вічна безпека
Програмне забезпечення, оптимізоване для A2
Основні1 х 2,1 ГГц2 х 2,1 ГГц2 х 2,1 ГГц
Фізична пам’ять0,5 ГБ1 Гб2 Гб
Параметри розташування сервера
CloudFlare Basic
CloudFlare Plus
Резервні копії сервера
WordPress LiteSpeed ​​Кеш20X Швидше
Виділена IP-адреса1,96 дол. / Міс1,96 дол. / Міс1,96 дол. / Міс
Управління DNSБезкоштовноБезкоштовноБезкоштовно
Доступ до SSH & Rsync
cPanel Панель управління
Софтакульозний
Гарантія повернення грошей у будь-який час

Таблиця стартових цін

Як згадувалося раніше, ціни на хостинг для Linux та Windows відрізняються. Так, для Linux пакет Lite починається з $ 3,92 на місяць для планів на 2 та 3 роки. Тим часом для Windows вартість пакету коштує $ 4,90 / місяць. Однак ціни змінюються, якщо ви вибираєте річні плани, дворічні та трирічні плани. Наприклад, якщо ви вибрали 24-місячний період для плану Lite, то це коштуватиме вам 3,92 долара на місяць. Як правило, чим довший план, тим нижчі ціни. Ви можете перевірити наступну таблицю, щоб знати точну вартість відповідно до бажаної тривалості:

Період / план оплати
(лише для нових користувачів)
LITE
SWIFT
ТУРБО
1 місяць4,90 дол. / Міс6,37 дол. / Міс12,25 дол. / Міс
12 міс$ 4,41 / міс5,39 дол. / Міс10,29 дол. / Міс
24 міс3,92 дол. / Міс4,90 дол. / Міс$ 9,31 / міс
36 міс3,92 дол. / Міс4,90 дол. / Міс$ 9,31 / міс

Таблиця цін на оновлення

Так само, як і стартові ціни, ціни на поновлення також змінюються зі збільшенням періоду часу. Як видно з таблиці, вартість на місяць є найнижчою для плану на 24 та 36 місяців.

Період / план оплати
(варіанти відновлення)
LITE
SWIFT
ТУРБО
1 місяць$ 9,99 / міс12,99 дол. / Міс$ 24,99 / міс
12 міс8,99 дол. / Міс10,99 дол. / Міс$ 20,99 / міс
24 міс7,99 дол. / Міс$ 9,99 / міс18,99 дол. / Міс
36 міс7,99 дол. / Міс$ 9,99 / міс18,99 дол. / Міс

Основні характеристики в деталях

Давайте розглянемо основні функції, які може запропонувати хостинг A2. Знаючи це, ви допоможете визначити, чи підходить саме цей веб-хост!

Доменне ім’я & Електронна пошта

Хостинг A2 не надає доменне ім’я безкоштовно. Однак ви можете отримати доменне ім’я за невеликою ціною. Це обійдеться вам у $ 14,95 / рік. Ви також можете отримати опцію захисту домену.

a2-хостинг-доменні імена

Більше того, базовий план включає 25 електронних адрес. Тим часом і план Swift, і Turbo містять необмежену кількість електронних адрес.

Веб-простір & Пропускна здатність

Завдяки хостингу A2 ви отримуєте необмежену кількість пам’яті, а також безкоштовні SSD-диски. Насправді самий базовий план включає обидві ці особливості. Отже, навіть якщо ви виберете основний план, ви не пропустите двох.

Встановлення WordPress одним клацанням

Панель керування cPanel оснащена Softaculous. Використовуючи інсталятор WordPress одним натисканням кнопки, ви можете легко встановити WordPress.

Міграційна служба

Завдяки цьому веб-хосту ви отримуєте насолоду від безкоштовної міграції сайту. Якщо ви використовуєте cPanel з поточним хостом, то A2 перемістить ваш веб-сайт для вас, не стягуючи з нього плату!

Веб-сайт Builder

A2 пропонує ефективний розробник веб-сайтів A2. В основному є 4 різні плани. Найдешевший, який ідеально підходить для односторінкового веб-сайту, починається від $ 3,92 / місяць. Тим часом найдорожчий, який підходить для веб-сайтів електронної комерції, коштує $ 11,76 / місяць. Плани для створення веб-сайтів містять різноманітні шаблони, а також достатнє місце для зберігання.

a2-hosting-web-builder

Інші особливості

A2 пропонує досить багато функцій для розробників. Однак їх найбільш вражаючою особливістю є сервер Turbo, який обіцяє чудовий час завантаження. Інші функції також включають 99,9% зобов’язань щодо продовження роботи.

Захист конфіденційності домену

Хостинг A2 забезпечує захист ідентифікатора. Використовуючи цю функцію, ви можете захистити свої особисті дані. У той же час ви також можете забезпечити зменшення кількості спаму, що надходить у вашу поштову скриньку. Зауважте, що це коштує $ 9,95 щорічно.

SSL сертифікат

Сертифікат SSL в основному підтверджує особу вашого веб-сайту. Крім того, він шифрує дані, що надсилаються між сайтом та сервером. Простіше кажучи, він додає ще один рівень безпеки, який має вирішальне значення для веб-сайтів, які приймають платежі.

A2 пропонує численні сертифікати SSL, які відповідають потребам ваших веб-сайтів. Базова SSL включена безкоштовно. Однак, вдосконалений SSL з найкращою безпекою бізнесу також доступний.

Безпека сайту

Хостинг A2 забезпечує безпеку сайту свого клієнта. З цієї причини, він включає в себе активні заходи захисту, відомі як “Вічна безпека” на всіх своїх рахунках. Сюди входять численні функції, такі як сканування вірусів, загартовування сервера та захист від автоматичного загоєння. Він також співпрацює з SiteLock для забезпечення подальшої безпеки.

Виділений IP

Ви можете замовити спеціальну IP-адресу з панелі клієнтів. Це обійдеться вам у $ 4 / місяць незалежно від обраного вами плану.

Резервні копії

У вас є можливість створити резервну копію в будь-який час. Це стане в нагоді тоді, коли ви не хочете мати розум щодо запланованого резервного щотижня або щоденного резервного копіювання. Ви можете створити повністю або частково резервні копії для свого сайту.

Інші особливості

Для додаткової безпеки A2 включає безкоштовний захист від HackScan. Це допомагає блокувати хакерів, перш ніж вони зможуть завдати навіть найменшого збитку. Інші функції включають подвійний брандмауер, KernelCare і грубу силу захисту.

Місцезнаходження сервера

Їх сервери розповсюджені на трьох континентах, що є ще однією причиною їх надійної роботи. Сервери розташовані в Амстердамі в Європі, Сінгапурі в Азії, Мічигані та Арізоні в США. Отже, ви можете отримати доступ до найближчого до вашого місця розташування сервера.

Як результат, ви отримуєте насолоду від підвищення продуктивності та швидкості свого веб-сайту. Більше того, сервери контролюються цілодобово. Крім того, вони належать виключно A2, тому ви можете без проблем розраховувати на безпеку.

Простота використання

Хоча A2 хостинг є більш зручним для розробників хостом, його все ще не складно використовувати. Давайте коротко розглянемо функції, які забезпечують цю простоту використання.

Простота реєстрації

Реєстрація включає лише три основні етапи. Усі кроки – це основні та прості в дотриманні, щоб у вас не було проблем із частиною реєстрації.

методи оплати

Приймаються численні способи оплати. До них відносяться PayPal, банківський переказ, грошовий переказ, кредитна картка, Skrill, PayULatam та чек.

Активація облікового запису

Ваш рахунок буде негайно активовано. Вам не доведеться чекати, щоб отримати доступ до високоякісних хостингових послуг.

Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі

Для забезпечення зручності використання A2 пропонує cPanel, стандартну панель управління. Навіть для тих, хто використовує його вперше, панель управління досить проста у використанні. Крім того, легко керувати різними варіантами управління веб-сайтом.

Так само для встановлення сценаріїв різної CMS потрібно лише декілька клацань. Крім того, до інших програм, таких як Drupal та Joomla, можна легко отримати доступ з панелі управління. Для додаткової функціональності також входять додаткові інструменти електронної комерції. Жодне з них не включає складне кодування, тож вам добре.

Обслуговування клієнтів (підтримка)

Обслуговування клієнтів дорівнює, і є різні способи з’єднання з ними. Насправді командою підтримки називається екіпаж Гуру, який готовий допомогти у будь-який час.

a2-хостинг-підтримка

Чат в прямому ефірі

Живий чат доступний 24/7 протягом усього тижня. Ви можете надіслати їх у будь-який час.

Квитки

Також була створена контактна система підтримки квитків. Таким чином, ви можете побачити відповіді на питання щодо вибраних вами послуг.

Телефон

Підтримка телефону також досить ефективна. Навіть якщо ви зателефонуєте їм пізно вночі, хтось відповість на дзвінок. У деяких випадках вас можуть попросити залишити після себе повідомлення. Однак вони вам зателефонують за короткий час.

Ресурси освіти (база знань)

Існує також база знань для всіх бажаючих шукати рішення самостійно. У цій базі знань ви знайдете статті на різні теми. До них відносяться PHP, SSH ключі, WordPress та облікові записи електронної пошти. Для швидких результатів також є поле пошуку, де ви можете ввести ключове слово та отримати відповідні статті.

a2-хостинг-база знань

Гарантія повернення грошей (Політика повернення коштів)

Завдяки хостингу A2 ви отримуєте пробну перевірку без ризику разом із гарантією повернення грошей у будь-який час. Це означає, що ви отримуєте відшкодування без проблем. Крім того, скасувавши свій рахунок протягом місяця, ви отримаєте повне повернення коштів. Ви також можете отримати деякі пропоновані відшкодування, якщо ви скасуєте рахунок після початкового місяця. Однак це залежить від вашого використання.

Хто найкращий для хостингу A2?

 • Найбільш ідеальний варіант для розробників, оскільки він пропонує численні зручні для розробників інструменти.
 • Він все ще підходить для новачків, які не мають попередніх знань веб-хостингу.
 • Досвідчені веб-майстри також можуть скористатися їх послугами.

ПРОС
КОНС

 • Забезпечує швидкісне навантаження.
 • Поставляється з безкоштовними SSD-дисками.
 • Підходить для користувачів WordPress.
 • Час завантаження сторінки досить вражаючий.
 • Плани на хостинг Windows обмежені.
 • Це більше на дорогій стороні порівняно з іншими планами.

Чи рекомендуємо ми хостинг A2?

В цілому, A2 здатний запропонувати всі інструменти для початківців та експертів, щоб розпочати роботу свого веб-сайту. Виходячи з продуктивності, швидкості та надійності, це здається хорошим варіантом. Їх підтримка клієнтів також є висококваліфікованими, доброзичливими та готовими допомогти у будь-який час.

Хоча ціни високі, гарантія повернення грошей у будь-який час компенсує це. Насправді гарантія лише показує віру, яку вони мають у своїх послугах.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me