Огляд Ecwid.com

Ecwid – це плагін електронної комерції, який дозволяє створювати невеликі інтернет-магазини для тих користувачів, які вже мають власні веб-сайти та бажають надати їм функціональність електронної комерції. На відміну від стандартних платформ електронної комерції, як Шопіруйте або BigCommerce, наприклад, які використовуються для створення повнофункціональних маленьких та великих інтернет-магазинів з нуля, Ecwid використовується в основному як віджет для інтеграції в існуючий веб-сайт.


Створений у 2000 році, до цього часу Ecwid використовували понад 1,5 мільйона підприємців із 175 країн світу, і він продовжує розвиватися. Плагін дозволяє створювати каталоги товарів, завантажувати фотографії товарів та їх детальний опис, відстежувати статистику веб-магазинів, керувати замовленнями, а також способами доставки та оплати.

Схоже, що Ecwid має всю функціональність, необхідну для розробки пристойного веб-сайту електронної комерції, але чи справді це так само зручно і просто у використанні? Чи можна його використовувати як гідну заміну стандартним розробникам веб-сайтів електронної комерції або все ж краще обрати спеціалізований сервіс для запуску та управління окремим веб-магазином? Давайте розглянемо плагін, щоб надати відповіді на ці та інші питання, які можуть зацікавити користувачів при виборі рішення електронної комерції.?

1. Простота використання

Корисність та простота використання часто є основними критеріями вибору для тих користувачів, яким не вистачає досвіду веб-дизайну, але вони не мають наміру підключати веб-магазини до своїх існуючих веб-сайтів. На щастя, Ecwid пропонує вражаючу простоту, інтуїтивну навігацію та просту реалізацію функцій електронної комерції.

Інформаційна панель Ecwid

Процедура реєстрації швидка, проста і займає лише кілька хвилин. Відразу після цього ви отримуєте доступ до панелі управління системи, яка постачається з докладним меню, яке містить кілька розділів і категорій. Навіть якщо ви не знаєте, з чого почати, майстер налаштування, наявний на інформаційній панелі, проведе вас через основні кроки підключення та управління веб-магазином. Рядок прогресу дасть вам зрозуміти, наскільки ефективна процедура розробки вашого веб-магазину та коли ваш проект буде готовий до публікації.

Для початку є шість обов’язкових кроків, включаючи реєстрацію облікового запису, створення веб-магазину, завантаження продукту, перевірку географічних налаштувань, коригування варіантів доставки та отримання, а також налаштування платежів. На кожен із цих кроків потрібно пройти до 5 хвилин.

Ecwid Додати товар

Як тільки ви закінчите створення веб-магазину, ви можете приступити до його управління. Щоб отримати детальну інформацію, вивчіть усі розділи, доступні в меню. Ви також можете переглядати доступні онлайн-та мобільні канали продажів, а також конфігурації. Загалом, освоїти панель управління системою не важко, оскільки вона є спрощеною та зручною у використанні, якщо навіть не сама собою зрозуміла..

2. Набір функцій та гнучкість

Ecwid оснащений нестандартними функціями, які варті уваги новачків, які ніколи не працювали з плагіном, але ще бажають дізнатися про нього ще до інтеграції. Веб-магазини, створені в системі, чуйні, це означає, що вони добре відображатимуться на екранах робочого столу, мобільних пристроїв та планшетів. Віджет також відомий функціоналом точки продажу (POS), що дозволяє продавати вашу продукцію як в режимі онлайн, так і в автономному режимі, а саме в місцевих магазинах та на роздрібних магазинах.

Експорт / імпорт продукції

Як і більшість стандартних систем електронної комерції, Ecwid дозволяє експортувати / імпортувати продукти у форматі CSV для передачі інформації про ваш продукт, замовлення та дані про клієнтів при переході на / з іншої платформи електронної комерції..

Імпорт товарів Ecwid

Плагін також має функцію підтримки багатомовної, яка дозволяє перекладати вітрину на одну з 50 мов. Це означає, що ваші клієнти зможуть переглядати ваш інтернет-магазин на тих мовах, які вони віддають перевагу, виходячи з налаштувань місцеположення.

Варіанти інтеграції

Що стосується варіантів інтеграції, Ecwid не має що запропонувати. Існує досить обмежений вибір програм, які можна інтегрувати на веб-сайт електронної комерції – на сьогоднішній день ви можете використовувати такі сторонні розширення та доповнення: Xero, Mailchimp, Zapier, 71 фунти, Printful, AfterShip, Lucky Orange, LiveChat, ShippingEasy, ShipStation, Freshbooks та декілька інших доповнень, але цього, безумовно, недостатньо для повнофункціонального веб-магазину. Слід також зазначити, що для використання цих інтеграцій необхідна платна підписка.

Інтеграція Ecwid

Незважаючи на те, що Ecwid вважається плагіном, який дозволяє підключати веб-магазин до існуючого веб-сайту, він також дає можливість створити окремий інтернет-магазин. Однак такий проект, мабуть, не виправдає ваших очікувань, оскільки це буде лише базовий веб-сайт. Ви можете просто використовувати його як вікно показу для показу та реклами своїх продуктів. Не більше.

Канали збуту

Плагін надає можливість використовувати кілька варіантів каналів збуту. Таким чином, ви можете продавати свої товари на різних веб-сайтах, керуючи процесом з однієї панелі адміністратора служби. Існує також гідний вибір інтеграцій соціальних медіа, що дозволяє вам продавати через Facebook, Instagram, а також на таких популярних ринках, як Amazon, Google Shopping, eBay, Nextag, Shopzilla тощо.

Канали продажів Ecwid

Служба також використовує кілька шлюзів для оплати. Ви можете поєднати використання Ecwid з Square, PayPal, Vend, Clover, Stripe, WorldPay, NCR Silver та іншими платіжними системами.

Управління магазином

Що стосується управління веб-магазинами, Ecwid також пропонує широкий спектр варіантів. Сюди можна віднести можливість продавати як фізичні, так і цифрові продукти, створювати декілька списків товарів та присвоювати їм атрибути (кольори, розміри, форми та інші параметри), використовувати безліч інструментів управління запасами, закинутий варіант відновлення замовлення, а також створювати, редагувати і відстежувати статуси замовлень.

Ви також можете запровадити акції та знижки для клієнтів, переглядати звіти та аналітику веб-магазинів та використовувати інструменти SEO, які система пропонує. Щоб спростити управління веб-магазином, ви можете завантажити мобільний додаток для управління ним з будь-якого місця, де ви перебуваєте.

Щоб підвищити рівень досвіду та зацікавленості клієнтів, Ecwid пропонує широкі мовні можливості, автоматичний розрахунок податку та параметри оформлення замовлення, тарифи на доставку в режимі реального часу, детальний огляд товару та можливість використовувати кнопку «Улюблене», щоб потім відстежувати улюблені продукти..

Ecwid SEO

Якщо говорити про оптимізацію пошукових систем, Ecwid дозволяє редагувати заголовки веб-сторінок та метаописи. У той же час неможливо вручну змінити URL-адреси продуктів, оскільки вони автоматично генеруються системою. Це може мати негативний вплив на подальше просування веб-сайтів.

Майте на увазі, що не всі функції надаються у вільному плані. Багато з них доступні лише на платних планах.

3. Конструкції

Кількість тем:Без тем
Чуйний дизайн&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:✘ НІ
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК

Наскільки Ecwid спочатку був побудований як плагін для інтеграції у готовий веб-сайт, його підхід до дизайну дещо відрізняється від тих, що практикують звичайні розробники веб-сайтів електронної комерції. Останні послуги, як правило, пропонують велику колекцію заздалегідь розроблених шаблонів, які можуть бути безкоштовними або платними.

Що стосується Ecwid, вона має одну загальну тему для тих користувачів, які мають намір створити окремий веб-сайт з однією сторінкою. Цей дизайн, відомий як Сайт для початківців, досить простий і не містить глибоких параметрів налаштування. Він може підійти до різних потреб, типів та стилів бізнесу, що робить його універсальним рішенням. Візуальний редактор шаблону дає змогу додавати текст та керувати лише зображеннями. Тут також доступно редагування CSS-коду, що дещо розширює варіанти веб-дизайну.

Погляд веб-сайту Ecwid

На щастя, Ecwid дозволяє додавати привабливі вдосконалення до шаблону веб-магазину або змінювати його дизайн. Такі варіанти, як огляди товарів, рекомендації клієнтів тощо, безумовно, додадуть вашому веб-магазину вражаючу привабливість та розширену функціональність. Якщо вам все ще потрібен унікальний дизайн веб-магазину, ви можете замовити готові теми Ecwid, розроблені сторонніми дизайнерами, які мають партнерські стосунки із системою.

Схема картки продуктів Ecwid

Також можна за додаткову плату замовити дизайн на замовлення у партнерів. Таким чином, Ecwid безумовно відстає від відомих лідерів ніші електронної комерції з точки зору дизайну.

4. Підтримка клієнтів

Варіанти підтримки клієнтів Ecwid не дуже обширні, і вони також відрізняються стосовно плану, на який ви будете працювати. Користувачі безкоштовних планів можуть розраховувати на електронне спілкування лише з розробниками плагінів. Однак у них є безкоштовний необмежений доступ до блогу, що містить колекцію посібників, порад та рекомендацій щодо електронної комерції. Тут також існує форум спільноти та обширна база знань, яка містить відповіді на всі запитання користувачів у роботі над розробкою їх веб-магазинів. Відеоуроки YouTube доступні також цілодобово.

Дорожчі плани пропонують інші засоби зв’язку з командою підтримки клієнтів. До них відносяться чат в прямому ефірі, пріоритетна підтримка телефону (ви можете залишити запит на зворотний дзвінок) і навіть 12 годин розробки спеціальної веб-магазину, доступної в річному плані. Остання послуга, однак, надається на платній основі всім користувачам, які не підписані на більш високі плани. Вартість його використання починається від 100 доларів.

5. Цінова політика

У Ecwid є вільний план, що не закінчується, що дозволяє додавати до 10 продуктів і використовувати такі функції, як мобільний кошик для покупок, нульові комісії за транзакції, необмежену пропускну здатність, створення безкоштовного веб-сайту, можливість додавати веб-магазин на будь-який веб-сайт і продавати одночасно на кількох веб-сайтах. Цих варіантів недостатньо для запуску та управління пристойним веб-магазином, а це означає, що ви рано чи пізно зіткнетеся з необхідністю перейти до одного з платних планів, які пропонує Ecwid. До них належать:

 • Венчурний план (15 дол. / Міс. Або 12,50 дол. / Міс. З річною підпискою), що дає можливість продати 100 товарів і використовувати професійні функції, такі як автоматизований розрахунок податку, купони на знижку, експорт / імпорт файлів CSV тощо.
 • Бізнес-план (35 дол. / Міс. Або 29,17 дол. / Міс. З річною підпискою), що дозволяє продавати 2500 товарів та використовувати додаткові функції, такі як оптові ціни, спеціальні рахунки, інтеграція ринку тощо.
 • Безлімітний план (99 дол. / Міс. Або 82,50 дол. / Міс. З щорічним платежем), що дозволяє продавати необмежену кількість продуктів і використовувати розширені функції, такі як інтеграція Square POS, користувацький додаток для мобільних магазинів, пріоритетна підтримка тощо.

6. Плюси і мінуси

Будучи плагіном електронної комерції, Ecwid має свої позитивні та негативні риси, деякі з яких можуть бути вирішальними факторами при виборі рішення для розробки веб-магазину..

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Простота використання;
&# x2714; Інтуїтивна панель приладів, розумний майстер запуску;
&# x2714; Доступна вартість;
&# x2714; Кілька шлюзових шлюзів;
&# x2714; Підтримка каналів збуту.
✘ Відсутність варіантів інтеграції;
✘ Обмежена підтримка клієнтів;
✘ погані варіанти дизайну;
✘ Недостатні параметри просування SEO.

Нижня лінія

Простота використання:8/10
Особливості:6/10
Дизайн:5/10
Технічна підтримка:8/10
Ціноутворення:8/10
Загальний рахунок:7,0 / 10

Ecwid – це гідний та економічно вигідний плагін для додавання функціональності електронної комерції на існуючий веб-сайт. Він охоплює функції, які дуже важливі для новачків, які раніше ніколи не брали участь у розробці веб-сайтів, але потребують веб-магазину, щоб продати свої цифрові або фізичні продукти. Сюди входять простота у використанні, майстер інтуїтивного веб-дизайну, багаторазове залучення клієнтів, маркетинг та функції електронної комерції.

Безкоштовний план, який система пропонує, більш ніж достатньо для ознайомлення з плагіном та дизайном або підключення невеликого веб-магазину до вашого веб-сайту, тоді як платні плани розкривають розширену функціональність.

У той же час, ми не можемо вважати Ecwid повнофункціональним рішенням для веб-побудови електронної комерції. Його функціональності буде достатньо для інтеграції невеликого веб-магазину в готовий веб-сайт, але він не буде працювати для розробки великих самостійних веб-сайтів електронної комерції. Якщо у вас є серйозні прагнення до веб-дизайну та вам потрібен веб-магазин для покриття широкого спектру потреб електронної комерції, це має сенс використовувати спеціалізовані розробники веб-сайтів.

Спробуйте Ecwid зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map