Огляд DreamHost: це господар, про який ви мріяли?

DreamHost – один з найпопулярніших хостинг-провайдерів. Він відомий багатьма речами, включаючи доступні ціни та велику кількість пакетів. Ми придбали послугу та створили наш веб-сайт, щоб перевірити можливості, пропоновані компанією. Ми вивчали все, від вартості до безперервного часу та завантаження реальних даних про час. Але чи варто цього ажіотажу? Ми дізнаємось у цьому огляді.


dreamhost-sr

Загальний рейтинг

4,2 / 5

Особливості
8/10

Користувач
8/10

Ціноутворення
8/10

Підтримка
9/10

Надійність
9/10

Знижки DreamHost
Див. Пропозиції

Час роботи

99,98%

Час завантаження

539 мс

DreamHost може похвалитися вражаючим профілем і близько півмільйона активних користувачів, що розміщують понад 1,5 мільйона веб-сайтів. Це велика кількість, і вона лише зростає з кожним днем. Це не нова компанія. Заснований у 1996 році, він набрав сили і навіть кілька разів перемагав у “Кращій службі веб-хостингу” PCMag.

Його заснували купа студентів у коледжі Гарві Мудд в Каліфорнії, але сьогодні у неї є десятки співробітників, які наполегливо працюють над тим, щоб відповідати очікуванням мільйонів клієнтів..

Ключові особливості

 • Builder веб-сайтів, щоб спростити створення власних сайтів
 • SSD для швидшої роботи
 • 1-клік програми встановлення програм
 • Підтверджено WordPress
 • Підтримка клієнтів з нагородами доступна 24/7
 • Облікові записи електронної пошти з усіма спільними планами хостингу

Місце на диску
Необмежений

Пропускна здатність
Необмежений

Повернення грошей
97 днів

Безкоштовний домен
Ні

Безкоштовний SSL
Так

Плани хостингу
www.dreamhost.com

Contents

Огляд DreamHost: Довідкова інформація

DreamHost – американська компанія в справжньому сенсі цього слова. Служба хостингу була заснована в 1996 році групою друзів, які навчаються в коледжі Харві Мадда в Клермон, Каліфорнія. До них відносяться Даллас Бетюн, Майкл Родрігес, Джош Джонс та Сейдж Вейл. Четверо друзів наполегливо працювали над розробкою ідеї, і компанія офіційно виникла в 1997 році.

Він має кілька офісів у країні та глобальний доступ. Хоча це не найстаріший хостинг-провайдер там, він є одним з найвідоміших завдяки своїй щедрій політиці та доступним тарифам.

Статистика розміщеного веб-сайту & TLDs

У компанії близько півмільйона активних користувачів, що розміщують понад 1 мільйон веб-сайтів. Він пропонує безліч TLD, включаючи .com, .net і т.д. Тут ви також знайдете конкретні місцеположення, такі як .co.uk та co.us. Окрім цього, також доступні специфічні для бізнесу TLD, такі як .biz та .info.

dreamhost-домени-статистика

dreamhost-tlds-stats

Продуктивність, час роботи & Час завантаження

Для веб-хостингу недостатньо, ви повинні переконатися, що він пропонує хороші показники. Найкращий спосіб виміряти якість – перевірити наявний час роботи та гучний час. Давай подивимось.

Тест на працездатність (Pingdom)

Ми провели тест Pingdom на сайті, щоб оцінити швидкість та особливості, пропоновані компанією. Ми створили макет-сайт з реальним контентом, щоб ми могли дійти реального висновку. Результати тестування були досить хорошими.

pingdom-dreamhost

На завантаження сторінки пішло менше однієї секунди, в середньому 471 мс. Це краще, ніж велика кількість постачальників там, і це дуже важливий показник успіху сайту. Оскільки ми не використовували оптимізацію швидкості чи кешування, можна сказати, що результати надійні.

Час роботи сервера & Час завантаження (UptimeRobot)

Тест UptimeRobot – це перевірений метод, щоб оцінити, наскільки надійний веб-сайт. Ми провели тест на сайті і знову були позитивними:

тривалість сновидіння

Як бачимо, веб-сайт працює 34 години і не працює близько 1 місяця. Він пропонує норму тривалості 99,99% за останні 30 днів, що становить приблизно 0,072 години на місяць.

Це дуже добре, оскільки ви знаєте, що ваш веб-сайт буде працювати більше часу. Так само швидкість також відмінна, в середньому 199,78 мс.

Час відгуку сервера (Bitcatcha)

Оскільки веб-сайти переглядаються у всьому світі, важливо знайти хостинг-провайдера, який може забезпечити швидке завантаження у всьому світі. Ми провели тест Bitcatcha, щоб оцінити це. Ось результат.

Як і очікувалося, веб-сайт завантажується найшвидше в США, за ним – Австралія. Це найповільніше в Сан-Паулу та Японії, де він в середньому складає близько 250 мс, що не дуже погано, особливо якщо порівнювати його з іншими варіантами. Загалом, неважливо, де ваша аудиторія, ви можете розмістити свій сайт на DreamHost без жодних проблем.

Плани та функції хостингу

DreamHost пропонує купу хостинг-планів. Хоча вони мають схожі функції, деякі можуть отримати додаткові переваги. Чотири найпопулярніші плани хостингу, пропоновані компанією, включають.

Тип хостингу
Пакет №1
№2 Пакет
№ 3 Пакет
№4 Пакет
Спільний (базовий)2,59 дол. / Міс5,59 дол. / Міс
WordPress2,59 дол. / Міс5,59 дол. / Міс
VPS$ 10 / міс$ 20 / міс$ 40 / міс$ 80 / міс
Відданий149 дол. / Міс279 дол. / Міс

Спільний хостинг

Найдешевший пакет коштує всього 2,59 долара на місяць. На ньому можна розміщувати лише один сайт, але ви отримуєте з ним безкоштовний домен на додаток до необмеженого трафіку, безкоштовного SSL та безкоштовного SSD-накопичувача.

Дорожчий пакет коштує так само $ 5,95 / місяць. Ви можете розміщувати на ньому необмежену кількість сайтів і насолоджуватися безкоштовним доменом на додаток до необмеженого трафіку, безкоштовного SSL та безкоштовного SSD-накопичувача.

Основні риси
Спільний старт
Спільний необмежений
Стартова ціна2,59 дол. / Міс$ 5,95 / міс
Ціна поновлення2,59 дол. / Міс$ 5,95 / міс
Веб-сайти1Необмежений
Місце на диску SSD50 ГбНеобмежений
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірювання
Облікові записи електронної поштиДоступно для придбанняУ комплекті
Розміщений домен (и)НеобмеженийНеобмежений
БЕЗКОШТОВНІ домени включені
БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSLДоступніПопередньо встановлено

VPS хостинг

Основні: Найдешевший пакет коштує всього 10 доларів на місяць. На ньому можна розміщувати необмежену кількість сайтів, насолоджуючись необмеженими електронними листами. Він пропонує безкоштовні сертифікати SSL, 1 Гб оперативної пам’яті та 30 Гб SSD пам’яті, отже, може не підходити для важких сайтів.

Бізнес: Підходить для малого бізнесу, цей коштує $ 20 на місяць. На ньому можна розміщувати необмежену кількість сайтів, насолоджуючись необмеженими електронними листами. Він підходить для невеликих сайтів, пропонує 2 Гб оперативної пам’яті з 30 Гб SSD пам’яті та необмежений трафік з безкоштовними сертифікатами SSL.

Професійні: Доступний лише за 40 доларів США на місяць, цей також постачається з безкоштовними сертифікатами SSL. Цей також дозволяє розміщувати необмежену кількість сайтів з необмеженою кількістю електронних листів. Він пропонує 4 Гб оперативної пам’яті та 120 ГБ накопичувача на SSD і підходить для середнього бізнесу та професійних сайтів.

Підприємство: Найдорожчий хостинг-пакет VPS коштує 80 доларів на місяць і постачається з безкоштовними сертифікатами SSL. Ви можете розміщувати необмежену кількість сайтів з необмеженою кількістю електронних листів. Він пропонує 8 ГБ оперативної пам’яті та 240 ГБ накопичувача на SSD і підходить для великих сайтів.

dreamhost-vps-пакети

Хмарний хостинг

Компанія пропонує купу хмарних варіантів хостингу. До них належать:

Рам-сервер 512 Мб: Цей пакет з 1 vCPU необмеженою пропускною здатністю коштує всього 4,50 долара на місяць або 0,0075 доларів на годину. Він підходить для майстерності та пропонує SSD диск об’ємом 80 Гб.

2GM Ram Server: Цей пакет 1 vCPU, необмежений пропускну здатність коштує лише $ 12 / місяць або $ 0,03 / година. Він підходить для веб-сайтів і пропонує 80 Гб SSD-диск.

8 Гб сервера Ram: Цей пакет 4 vCPU необмеженої пропускної здатності коштує всього $ 48 на місяць або $ 0,08 / годину. Він підходить для баз даних і пропонує 80 Гб SSD-диск.

Виділений хостинг

Найдешевший пакет коштує всього $ 149 на місяць. Ви не тільки користуєтеся 100% гарантією безперервного часу, але також отримуєте доступ до цілодобового моніторингу сервера із захистом DDoS.

dreamhost-присвячені пакети

Детально DreamHost Basic (Спільний план)

Спільний план – найпопулярніший план компанії, оскільки він розроблений для всіх видів споживачів. Всі пакети постачаються з безкоштовним доменним іменем протягом першого року та необмеженим трафіком.

Плани & Ціни в деталях

Давайте подивимося на функції, що входять до базового плану. Ви можете вибрати один з двох варіантів.

Що входить до спільних пакетів?

Стартер: Цей пакет підходить, якщо ви тільки починаєте або якщо у вас є малий бізнес. Ви можете розмістити лише один сайт і отримати деякі основні функції, такі як WordPress та безкоштовний домен з безкоштовним сертифікатом SSL.

Необмежений: Як випливає з назви, цей пакет пропонує вам необмежену кількість веб-сайтів, трафіку та електронних листів. Ви також можете насолоджуватися основними параметрами, які постачаються разом із початковим пакетом, таким як безкоштовне доменне ім’я, WordPress та безкоштовний сертифікат SSL.

Основні риси
Стартер
Необмежений
Стартова ціна2,59 дол. / Міс$ 5,95 / міс
Ціна поновлення2,59 дол. / Міс$ 5,95 / міс
Веб-сайти1Необмежений
Місце на диску SSD50 ГбНеобмежений
Пропускна здатністьБез вимірюванняБез вимірювання
Облікові записи електронної поштиДоступно для придбанняУ комплекті
Розміщений домен (и)НеобмеженийНеобмежений
БЕЗКОШТОВНІ домени включені
БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSLДоступніПопередньо встановлено
Преміум Wildcard SSLНіТак, з Аддоном
БЕЗКОШТОВНО Будівельник сайту
БЕЗКОШТОВНА передача веб-сайту
cPanel & Софтакульозний
Нічні резервні копії
Бази даних MySQLНеобмеженийНеобмежений
Хмарний простір CDN
Гарантія повернення грошей97-дні97-дні

Таблиця стартових цін

Початковий пакет стартує на рівні $ 2,59 / місяць. Ви можете вибрати плату 7,95 дол. США на місяць, якщо хочете пакет Безлімітний.

Період / план оплати
(лише для нових користувачів)
Спільний старт
Спільний необмежений
1 місяць$ 4,95 / міс10,95 дол. / Міс
12 міс3,95 дол. / Міс6,95 дол. / Міс
36 міс2,59 дол. / Міс$ 5,95 / міс

Ціни на поновлення

Політика відновлення дуже проста. З вас буде стягнуто ту ж суму, що й оригінал, якщо не зміниться структура ціноутворення.

Основні характеристики в деталях

Давайте розглянемо деякі основні можливості, які може запропонувати DreamHost. Вони допоможуть вам визначити, наскільки цей варіант хороший чи поганий для вас.

Доменне ім’я & Електронна пошта

Обидва пакети мають безкоштовне доменне ім’я протягом першого року. Однак безкоштовні електронні листи доступні лише з пакетом Unlimited. Якщо вам потрібна ця функція, вам доведеться оновити.

dreamhost-доменні імена

Веб-простір & Пропускна здатність

Обидва пакети пропонують необмежене зберігання SSD та необмежений трафік. Деякі звіти припускають, що це може бути необмеженим, але ми не знайшли жодних проблем або обмежень із веб-простором або пропускною здатністю.

Встановлення WordPress одним клацанням

Обидва пакети пропонують інсталяцію WP в один клік, що дозволяє легко запустити і запустити WordPress на ваш сайт. Ви можете вибрати інсталяцію WordPress, і ваш сайт буде створений лише за кілька секунд, щоб ви створили дизайн.

Міграційна служба

Dreamhost не дозволяє імпортувати дані з інших панелей управління. Вам доведеться це зробити вручну, тобто скопіювати бази даних та файли самостійно. Крім того, також неможливо імпортувати електронні листи. Це потрібно зробити і вручну, використовуючи одне з багатьох настільних додатків.

Для веб-сайтів WordPress ви можете або самостійно мігрувати, або найняти міграційні послуги компанії за 99 доларів. На роботу потрібно 48 годин.

Веб-сайт Builder

Конструктор сайтів відмінний і дуже простий у використанні. Ви можете вибрати макет і розпочати роботу відразу. Послуга доступна безкоштовно та постачається з опціями “натиснути для редагування”, за допомогою яких можна налаштувати теми за потребою. За допомогою цієї функції у вас не буде складнощів зі створення власного сайту.

dreamhost-web-builder

Інші особливості

Крім цього, DreamHost є одним з небагатьох сайтів, які пропонують безкоштовні сертифікати SSL, які коштують вам 10 доларів або більше на інших платформах. Крім того, ви можете користуватися цілодобовою підтримкою клієнтів та 97-денною гарантією повернення грошей, яка є однією з найнижчих у бізнесі.

Надійність (параметри безпеки)

Безпека викликає величезне занепокоєння, коли справа стосується веб-сайтів. Ви хочете бути в змозі зберегти ваші дані в безпеці, щоб ваш сайт працював і працював, а також не було атак. DreamHost надає купу функцій безпеки, отже, не потрібно турбуватися про втрату свого веб-сайту чи даних, розміщених на ньому.

Захист конфіденційності домену

Як і багато інших послуг, компанія також пропонує конфіденційність домену безкоштовно. Ви можете використовувати цей додатковий рівень захисту, щоб захистити вашу інформацію та поза загальнодоступним доступом.

SSL сертифікат

Обидва пакети спільного хостингу мають безкоштовні сертифікати SSL. Це важливо для того, щоб ваш сайт добре розміщувався в пошукових системах і відкривався на всіх платформах.

DreamShield Security

Ця платна функція ($ 3 на місяць), раніше відома як служба видалення зловмисного програмного забезпечення, може бути активована з панелі. Це вбиває шкідливі коди і захищає ваш сайт. Він сканує сайт щотижня та надсилає електронне повідомлення у випадку виникнення проблеми.

Виділений IP

Компанія не пропонує статичні IP-адреси, але ви можете додати унікальний IP-адресу у розділі Керування доменами. Однак IP може змінитися, якщо потрібно, і компанія не надає гарантій щодо цього. Унікальні IP-адреси обійдуться вам у 59,95 дол. США на рік.

Резервні копії

Поки компанія наразі не пропонує автоматичні резервні копії, вона дозволяє створювати резервні копії вручну, які ви можете використовувати для відновлення свого сайту, якщо все піде не так.

Інші функції безпеки

Компанія пропонує безкоштовну конфіденційність домену, безкоштовні та відкриті сертифікати SSL / TLS, брандмауер, підтримку http / 2 та видалення зловмисного програмного забезпечення для захисту вашого сайту.

Місцезнаходження сервера

Його сервери розташовані лише у США (Ешберн Вірджинія та Хіллсборо Орегон), але це не повинно бути проблемою для іноземних клієнтів, оскільки сервери доступні з усього світу та пропонують хорошу швидкість та безпеку.

Простота використання

Це має величезне значення, особливо якщо ви новачок у бізнесі. DreamHost, як правило, простий у використанні. Давай подивимось.

Простота реєстрації

Потрібно лише вибрати план хостингу та надати детальну інформацію, наприклад електронну пошту та пароль для реєстрації. Ви можете вибрати домен або скористатися наявним доменом та замовити замовлення. У деяких випадках компанія може згодом попросити надати деякі відповідні документи, особливо якщо ви вибрали унікальний TLD.

простота реєстрації dreamhost

методи оплати

DreamHost приймає купу способів оплати, включаючи PayPal, кредитні картки, дебетові картки, електронний чек, подарунковий сертифікат і навіть грошові перекази. Однак він не приймає криптовалюти. Крім того, в деяких випадках міжнародні картки також можуть відмовитися. Ви можете зв’язатися з компанією, якщо це станеться.

виплати снів

Активація облікового запису

Компанія перевіряє реквізити даних перед активацією акаунта. Ваш обліковий запис з’явиться в очікуванні, поки інформація не буде підтверджена. Якщо у вас є проблеми з вашим обліковим записом, процес може зайняти приблизно 48 годин і більше, і в цьому випадку вам можуть запропонувати перевірити документи, особливо спосіб оплати, який ви використовували.

Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі

DreamHost набирає шість балів, коли справа доходить до панелей управління. Він не пропонує типових панелей управління, але створив власний дизайн, який, здається, був натхненний cPanel. Ви можете насолоджуватися установками одним клацанням миші та іншими функціями, які оснащені традиційними панелями керування.

Загалом, за допомогою панелі управління є шматок пирога. Однак користувачам, які користуються Plesk або cPanel занадто довго, може знадобитися певний час, щоб звикнути до нього.

Обслуговування клієнтів (підтримка)

DreamHost розуміє важливість обслуговування клієнтів, тому пропонує допомогу цілодобово за допомогою різних інструментів. Внутрішня підтримка клієнтів дуже добре навчена та доступна і для потенційних користувачів.

Чат в прямому ефірі

Це кращий метод для більшості людей. Представники дуже доброзичливі, мають добрий обсяг знань. Потрібно зайняти лише кілька хвилин, щоб зв’язатися з агентом, який перевірить ваші дані, перш ніж розглянути справу.

Квитки

Вам доведеться розраховувати на квитки, якщо це головне питання. Ми отримали відповідь протягом 24 годин, але, здається, команда активна лише з 5:00 до 22:00. Відповіді були стислими, але професійними.

Телефон

Наразі компанія не пропонує телефонну підтримку. Однак ви можете зв’язатись із ручкою Twitter провайдера хостингу, щоб залишити свої проблеми. Тим не менш, ви можете замовити зворотній дзвінок за $ 9,95. Він також пропонує щомісячний пакет за 14,95 доларів з трьома дзвінками.

Ресурси освіти (база знань)

Ви можете скористатися Громадським центром або переглянути десятки статей, написаних для відповіді на ваші запитання. Вони дуже детальні з ілюстраціями, щоб допомогти вирішити свої проблеми самостійно.

dreamhost-база знань

Гарантія повернення грошей (Політика повернення коштів)

DreamHost пропонує унікальну гарантію повернення грошей на 97 днів на всі спільні хостинг-пакети. Гарантія не покриває інші плани. Ваша сума буде повернута до початкового джерела платежу, але може бути незначне відрахування на ім’я комісії (3%).

Хто найкращий для DreamHost?

Незалежно від того, маєте ви невеликий або великий сайт, чи бажаєте ви створити власний інтернет-магазин або блог компанії, DreamHost може стати правильним варіантом для вас. Це не тільки доступно, але й пропонує купу функцій. Наприклад, розробник сайтів робить його придатним для новачків, оскільки інструмент дозволяє легко створити власний сайт. Так само компанії та власники великих сайтів також можуть використовувати його, оскільки він пропонує велику безпеку та деякі цікаві функції.

ПРОС
КОНС

 • Ви можете насолоджуватися одним безкоштовним сервісом на кожну годину простою, оскільки компанія пропонує 100% часу роботи.
 • Цілодобова підтримка клієнтів чудова.
 • Ви можете користуватися розширеною гарантією, щоб забезпечити безпеку та безпеку.
 • Сервери є одними з найшвидших у бізнесі, тому вони підходять для всіх типів клієнтів.
 • Це екологічна компанія (нейтральна вуглець) і працює над нейтралізацією парникових газів.
 • Послуги клієнтів можуть бути недоступними цілодобово.
 • Відшкодування покривають лише спільні пакети хостингу.
 • Перевірка часто може зайняти багато часу.

Чи рекомендуємо ми DreamHost?

Так, ми робимо, без сумніву. DreamHost – один з найкращих в бізнесі сьогодні. Це приносить надійність вашому сайту, оскільки вам не доведеться турбуватися про те, що сторінки завантажуються повільно, стягується плата або ваш сайт знижується.

Ми сподіваємось, що цей детальний огляд допоможе вам прийняти зважене рішення. Що ви думаєте про це? Чи маєте ви досвід роботи з DreamHost? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me