Огляд DigitalOcean: Чи достатньо хвилі?

DigitalOcean виявляється досить перспективним VPS-хостингом, але чи варто його ціну? У нас є відповідь за вас. Ми придбали послугу і деякий час використовували її, щоб оцінити, наскільки вона хороша чи погана. Ми звернули увагу на багато факторів, включаючи тривалість роботи, час завантаження, вартість, функції та підтримку клієнтів, пропоновані компанією.


Загальний рейтинг

4.8 / 5

Особливості
9/10

Користувач
10/10

Ціноутворення
10/10

Підтримка
9/10

Надійність
10/10

Знижки DigitalOcean
Див. Пропозиції

Час роботи

99,99%

Час завантаження

219 мс

Заснований у 2011 році, DigitalOcean пропонує широкий спектр послуг і сьогодні є досить поважною назвою. Навіть такі великі імена, як Gitlab, здається, шанують компанію. Більше того, його перевірили і деякі авторитетні сайти, в тому числі Netcraft, який назвав його одним з найбільш швидко зростаючих хмарних хостингових послуг. Компанія посіла третє місце за розміром до 2014 року і з тих пір лише зросла.

Ця американська компанія, як відомо, допомагає розробникам працювати швидше. Це діти Мітча Вайнера, Бена Урецького, Алека Хартмана, Мойсея Урецького та Джеффа Карра. Вони зібралися, щоб розпочати невеликий стартап в Нью-Йорку, який зараз використовується понад півмільйона користувачів.

Ключові особливості

 • 99,99% гарантії безперервного часу, що робить його дуже надійним сервісом
 • Автоматизовані резервні копії усувають необхідність турбуватися про втрату файлів
 • Приватна мережа дозволяє вам зберігати більше крапель в одному центрі обробки даних, не в’їдаючись у вашу пропускну здатність
 • Програми одним клацанням миші дозволяють встановити ряд програм лише одним клацанням миші
 • Моніторингові функції надходять безкоштовно
 • Численні платформи електронної комерції на вибір

ЦП
1 керн

Місце на диску
25 гб

Пропускна здатність
1 ст

ОЗП
1 гб

Повернення грошей
30 днів

Плани хостингу
digitalocean.com

Contents

Огляд DigitalOcean: Довідкова інформація

Штаб-квартира DigitalOcean розташована в Нью-Йорку, постачальник хмарної інфраструктури з центрами обробки даних по всьому світу. Він пропонує поєднання хмарних сервісів, щоб допомогти розробникам масштабувати та розгортати програми на декількох комп’ютерах. Це третій за величиною хостинг-провайдер у світі, а також потрапив до списку Deloitte Technology Fast 500 у 2018 році.

digitalocean-background-info Знімок екрана, наданий з webarchive.org на 2013 рік

Мойсей та Бен Урецький виявили це в 2011 році після усвідомлення потреби, оскільки більшість компаній концентрувались на підприємствах, а не на окремих розробниках. Бета-продукт вийшов у першому кварталі 2012 року, і компанія знайшла свій перший великий успіх у 2013 році, коли стала однією з небагатьох компаній, що пропонували SSD-опціони.

Статистика розміщеного веб-сайту & TLDs

Зараз на веб-сайті розміщено понад півмільйона доменів, більшість з яких належить .com. Однак він пропонує ще ряд інших TLD, включаючи .info, .org, .biz та TLD, що відповідають певній країні, як-от .us.

цифрові домени, розміщені на ходу

digitalocean-tlds-stats

Продуктивність, час роботи & Час завантаження

Важливо слідкувати за ефективністю при виборі веб-хоста. Це повинно пропонувати хорошу швидкість та тривалість роботи, оскільки ці два фактори можуть мати вирішальне значення і впливати на рейтинги SEO.

Тест на працездатність (Pingdom)

Ми провели тест Pingdom, щоб оцінити якість веб-сайту, створеного за допомогою WordPress, і на ньому був фіктивний вміст, включаючи графіку. Результати тестування були відмінними:

pingdom-digitalocean

На завантаження сторінки пішло менше однієї секунди, що досить вражає. Ви повинні пам’ятати про це, оскільки більшість користувачів залишають веб-сайт, якщо на завантаження потрібно 2 секунди або довше.

Ми не використовували кешування чи фокус оптимізації швидкості, і вважали результати непоганими. Однак, як бачите, розмір сторінки тут досить малий, і швидкість може бути трохи повільнішою, якщо у вас є здоровенні сторінки.

Час роботи сервера & Час завантаження (UptimeRobot)

Ми провели моніторинг UptimeRobot на тому самому сайті, щоб оцінити якість та знову були вражені результатом.

дигіталоценовий час

Як бачите, веб-сайт працював 5188 годин, що становить приблизно 216 днів. Швидкість також є досить надійною і не потрапила на позначку 1 секунди жодного разу. Ми можемо бути впевнені, що послуга швидка та стабільна.

DigitalOcean Uptime & Час завантаження за останні 3 місяці (UptimeRobot)

Місяць
Статистика часу
Статистика часу завантаження
Серпень 2019 року100%158 мс
Липень 2019 року100%159 мс
Червень 2019 року100%153 мс

Час відгуку сервера (Bitcatcha)

Важливо знати, як все на вашому сайті завантажується і як він працює в різних країнах; врешті-решт Інтернет – це все глобальне значення.

дигіталоцея-бітчата

DigitalOcean забив A + у нашому списку. У нього є сервери по всьому світу. Отже швидкість майже у всіх кутах. Він найшвидший у США, за ним – Австралія. Це також досить швидко в Європі, дорівнює 25 мс в Лондоні. Це найповільніше в регіоні Сан-Паулу та Бангалорі, але це не дуже погано. Загалом, це чудовий варіант, якщо ви очікуєте великої кількості міжнародного трафіку.

Ціноутворення DigitalOcean & Плани (краплі)

DigitalOcean призначений не тільки для окремих розробників, але і для великих та малих підприємств. Компанія пропонує поєднання пакетів і має різні рівні хостингу, щоб задовольнити зростаючі потреби споживачів.

Користувачі можуть вибирати різні пакети хостингу залежно від їх обсягу та потреб у сховищі. Більшість можна виставляти рахунки щогодини або щомісяця.

Компанія дала назву “Краплі” своїм віртуальним машинам. Ви можете вибрати краплі, оптимізовані процесором або стандартні краплі. Перший більше підходить користувачам, які хочуть придумати машину, яка може виконувати інтенсивні роботи, тоді як остання більше підходить для користувачів, які хочуть виконувати регулярні завдання.

digitalocean-create-крапелька

Не дозволяйте цій новій термінології вас налякати. Це нічого складного. Просто назва машини. Більше того, керувати та керувати ними досить просто. Користувачі можуть замовляти або видаляти машини залежно від своїх потреб.

Ви можете вибрати з різних ОС, включаючи Ubuntu, Linux, CoreOS, Fedora, FreeBSD, GPL та Debian. Всі ОС поставлені заздалегідь, і ви можете розпочати роботу відразу. Насправді для отримання доступу до нової краплі потрібні лише 55 секунд.

Стандартні краплі & Краплі, оптимізовані процесором

Стандартні Sroplets підходять для масштабування та розміщення веб-додатків, блогів, постановок / тестування середовищ, баз даних та кешування пам’яті. Найдешевший пакет починається з 5 доларів на місяць (0,007 доларів на годину) і постачається з 1 ГБ оперативної пам’яті / 1 процесором, 25 ГБ SSD диска та 1000 ГБ передачі. Ви можете вибрати різноманітні пакети, і всі вони пропонують погодинну та щомісячну тарифи.

З іншого боку, краплі, оптимізовані під процесором, мають спеціалізовані гіперпотоки і більше підходять для таких інтенсивних програм, як розміщення оголошень, машинне навчання, пакетна обробка та кодування відео. Найдешевший план коштує 40 доларів на місяць або 0,060 доларів на годину. Ви можете вибрати різноманітні пакети, і всі вони пропонують погодинну та щомісячну тарифи.

Стандартні краплі

Краплі, оптимізовані процесором

Таблиця цін на краплі, оптимізовані стандартними та процесорними

Стандартні краплі

Пакет
Назва ОС
ОЗУ / VCPUS
SSD
Передача
Ціна
Хмара 1Linux / Unix1 ГБ / 1 процесор25 ГБ1 ТБ$ 5 / міс
Хмара 2Linux / Unix2 ГБ / 1 процесор50 Гб2 туберкульоз$ 10 / міс
Хмара 3Linux / Unix2 ГБ / 2 процесора60 Гб3 туберкульоз$ 15 / міс
Хмара 4Linux / Unix4 ГБ / 2 процесора80 ГБ4 туберкульоз$ 20 / міс
Хмара 5Linux / Unix8 ГБ / 4 процесора160 ГБ5 туберкульозу$ 40 / міс
Хмара 6Linux / Unix16 ГБ / 6 процесора320 ГБ6 ТБ$ 80 / міс

Краплі, оптимізовані процесором

Пакет
Назва ОС
ОЗУ / VCPUS
SSD
Передача
Ціна
Хмара 1Linux / Unix4 ГБ / 2 процесора25 ГБ4 туберкульоз$ 40 / міс
Хмара 2Linux / Unix2 ГБ / 1 процесор50 Гб2 туберкульоз$ 10 / міс
Хмара 3Linux / Unix16 ГБ / 8 процесора100 ГБ6 ТБ$ 160 / міс
Хмара 4Linux / Unix32 ГБ / 16 процесора200 ГБ7 туберкульоз320 дол. / Міс
Хмара 5Linux / Unix64 ГБ / 32 ЦП400 ГБ9 туберкульоз640 дол. / Міс

Розробники

Якщо ви розробник, то є хороші новини для вас. Ви можете скористатися послугою для створення нових крапель лише за 55 секунд. Кожна крапелька запропонує вам доступ до кореневого доступу та деякі інші цікаві функції, зокрема: можливість вибору ОС, управління DNS, проста панель управління, хмарні брандмауери, автоматизовані резервні копії, попередньо вбудовані зображення додатків, приватні мережі, глобальна передача зображень, SSD-диски.

Важливо: Компанія пропонує велику кількість варіантів хмарного хостингу, але не охоплює спільний, виділений або керований хостинг.

Як створити крапельку?

Панель управління DigitalOcean досить проста у використанні. Ось як створити власну крапельку.

1. Увійдіть на панель керування, перейдіть на панель керування та натисніть зелену кнопку “Створити”, потім виберіть перший варіант Краплі (створення хмарних серверів).

Стандартні краплі

2. Виберіть потрібні конфігурації на наступній сторінці (Створити краплі). Конфігурації поставляються з типовими параметрами.

3. Ви можете налаштувати крапельку. Процес досить простий. Виберіть зображення та виберіть потрібну ОС заздалегідь встановленими програмами, якщо потрібно.

виберіть зображення

4. Виберіть необхідну пам’ять та оперативну пам’ять.

5. Ви також можете додати блокове сховище, якщо вам потрібні додаткові обсяги пам’яті для атаки на ваші крапельки.

6. Крім того, врахуйте резервні копії, якщо ви хочете, щоб система створювала зображення диска з вашої краплі один раз на тиждень, щоб ви могли використовувати його у випадку аварії чи іншої подібної проблеми. Резервна копія зберігається близько місяця (чотири тижні).

7. Виберіть регіон центру обробки даних, враховуючи своїх клієнтів. Він повинен бути найближчим до місця, де ви знайдете найбільший шматок своєї аудиторії.

Стандартні краплі

8. Виберіть додаткові параметри, такі як приватні мережі, IPv6, користувацькі дані та моніторинг.

9. Додайте SSH ключі для безпеки.

10. Допрацюйте та створіть.

Детально DigitalOcean Basic (VPS-план)

Не має значення, наскільки хороша компанія; більшість людей залишаться подалі від нього, якщо це занадто дорого. На щастя, DigitalOcean входить до числа більш доступних варіантів, тим більше, що ви можете обирати між щогодинними та щомісячними пакетами.

Всі стандартні пакети включають управління DNS, підтримку 24/7, попередньо визначені та безкоштовні брандмауери, повний моніторинг та ряд попередньо створених програм з відкритим кодом.

Давайте детально ознайомимось з планами.

Що входить у пакет VPS Basic (5 $)?

Ви можете отримати пакет стандартного пакету 1vCPU за крапле всього за 5 доларів на місяць або 0,007 доларів на годину. Він постачається з 1 ТБ передачі та 25 ГБ SSD.

Початкові ціни

Ви можете почати з 5 доларів на місяць. Реєстрація на довгостроковий період може бути хорошим варіантом, але компанія не пропонує знижок, а найдешевший 36-місячний контракт обійдеться вам у 180 доларів. Найдорожчий варіант – 32 ВКП і коштує $ 960 / місяць або $ 1,429 / годину. Він поставляється з 12 ТБ передачі та 840 ГБ SSD.

План & Пакет
Хмара 1
Хмара 2
Хмара 3
Хмара 4
Хмара 5
1 місячний строк$ 510 доларів15 доларів$ 2040 доларів
12 місячний строк60 доларів120 доларів180 доларів240 доларів$ 480
24 місячний строк120 доларів240 доларів360 доларів$ 480$ 960
36 місячний строк180 доларів360 доларів$ 540720 доларів$ 1140

Ціни на поновлення

Це одна з небагатьох компаній, що не мають політики відновлення. Ви платите лише за фактичне використання. Крім того, всі пакунки постачаються із щомісячними обмеженнями, щоб гарантувати, що ви ніколи не виходите зі свого бюджету, незалежно від кількості крапель, які ви створюєте.

Основні характеристики в деталях

Давайте розглянемо деякі основні можливості, які пропонує DigitalOcean. Вони допоможуть вам визначити, наскільки цей варіант хороший чи поганий для вас.

Доменне ім’я & Електронна пошта

Всі пакунки постачаються з безкоштовними акаунтами електронної пошти; однак жоден із пакетів наразі не пропонує безкоштовних імен домену. Вам потрібно буде придбати його у реєстратора та передати його на DigitalOcean, оскільки він пропонує службу хостингу DNS, але не реєстрацію.

створити-новий-запис

Веб-простір & Пропускна здатність

Можна вибрати один з двох варіантів зберігання:

Блокове зберігання: Ви можете вибрати від 1 Гб до 16 Гб і навіть комбінувати різні блоги в один, змінити їх масштаб і перемістити їх з однієї краплі в іншу. Ви можете додати додатковий обсяг пам’яті за $ 0,10 / ГБ на місяць.

Об’єкт зберігання: Об’єктне сховище підходить для розміщення неструктурованих даних, таких як відео. Він відрізняється від блокового зберігання, оскільки дані не мають належного формату. Також відомий як Spaces, він дозволяє отримувати доступ до збережених даних через HTTP. Мінімальний простір – 250 ГБ, мінімальна пропускна здатність – 1 ТБ.

Стандартні краплі

Програми одним клацанням

Ви можете заощадити більше часу, встановивши програми лише одним клацанням миші. До них належать: MySQL, Node.js, WordPress, Ghost, Docker, MongoDB, стек LAMP, машинне навчання тощо.

Digitalocean програми

Міграційна служба

Поки компанія не пропонує платну або безкоштовну міграційну послугу, ви можете зв’язатися із службою підтримки клієнтів для отримання допомоги щодо виконання завдання..

Пробіли

На відміну від крапель, простори створені для зберігання простих предметів. Це система, яка дозволяє доставляти збережені дані кінцевим користувачам і додаткам. Вони масштабовані та легко створюються. Крім того, вони працюють в чіткій формі і мають API перетягування.

оцифрові простори

Кубернети

Kubernetes – це нещодавно запущена послуга, яка потребує лише декількох хвилин. Цей керований сервіс пропонує автоматичне масштабування, мобільність додатків, серед інших переваг.

оцифрові кубернати

Надійність (параметри безпеки)

Безпека викликає величезне занепокоєння, коли справа стосується даних у хмарі. Здається, DigitalOcean розуміє це і пропонує безліч функцій безпеки.

Захист конфіденційності домену

Оскільки компанія не забезпечує захист конфіденційності домену, ваш єдиний варіант – придбати домен у стороннього постачальника та додати його за допомогою спеціальної консолі домену, яка спрощує процес. Компанія може допомогти вам у процесі.

SSL сертифікат

Поки компанія не пропонує сертифікати SSL, у користувачів є можливість встановити її через консоль безкоштовно. Це дуже важливо, оскільки деякі веб-переглядачі не завантажуватимуть ваш сайт без дійсного сертифіката SSL, і навіть Google може стягнути штрафи за ваш сайт, якщо йому не вистачає сертифіката SSL..

Він також дозволяє купувати стандартні сертифікати з інших сайтів, як-от GoDaddy, де це доступно за $ 5,99 / рік.

Виділений IP

Компанія пропонує безкоштовний спеціалізований IP з кожною краплею. Більше того, компанія також надає “плаваючі IP-адреси” з кожною краплею, так що додаток продовжує працювати, навіть якщо крапелька виходить з ладу. Система швидко призначить IP в режимі очікування Droplet, тим самим запобігаючи простою.

Резервні копії

Резервне копіювання не викликає проблем з DigitalOcean, оскільки компанія пропонує знімки та резервні копії, які дозволяють відновити, дублювати або зберегти краплі. Знімки та резервні копії зберігаються окремо. Хоча знімки створюються користувачем вручну, резервні копії зберігаються системою автоматично.

Користувачі можуть вмикати автоматичні резервні копії, які зберігаються на сервері, але не можуть бути завантажені. Однак пам’ятайте, що компанія дає зрозуміти, що обов’язок замовника берегти дані, а не компанії, щоб ви могли розглянути резервні дані..

Зберігання знімків стягується залежно від місця. Компанія пропонує автоматичне резервне копіювання на 20% від того, що вам коштує Droplet.

Як створити резервну копію файлів вручну та зберегти її на локальній машині безкоштовно:

 1. Увійдіть до консолі DigitalOcean, відкрийте і підключіться до терміналу за допомогою цієї команди: ssh [захищено електронною поштою], ваша команда буде мати вигляд: ssh [захищено електронною поштою]
 2. Перейдіть до каталогу / var / www / html за допомогою цієї команди: cd / var / www / html
 3. Запустіть наступні команди для встановлення утиліти zip (ігноруйте цей момент, якщо утиліта zip вже встановлена, і перейдіть до пункту 4, цей крок потрібно зробити лише один раз): sudo apt install yum, sudo yum install zip
 4. Візьміть фактичну резервну копію, запустивши таку команду: sudo zip -r /var/www/html/files-backup.zip / var / www / html /
 5. Файли резервного копіювання будуть збережені з іменем files-backup.zip, і ви можете завантажити їх, відкривши www.yourwebsite.com/files-backup.zip
 6. З міркувань безпеки видаліть файл резервного копіювання з сервера за допомогою цієї команди: sudo rm files-backup.zip

Обмежений доступ персоналу

Ваша інформація є надійною та захищеною, оскільки лише члени інженерної команди можуть отримувати доступ до резервних копій та знімків у магазинах. Співробітники не мають доступу до цих файлів.

Безпека сервера

Компанія розуміє важливість збереження серверів у безпеці. Не тільки центри обробки даних захищаються співробітниками служби безпеки, але компанія також використовує різні інструменти, такі як двофакторне авторизація та біометричне тестування, щоб уникнути зловмисників. Крім того, DigitalOcean також відповідає міжнародним та національним стандартам безпеки.

оцифрова безпека

Моніторинг користувачів

Компанія дозволяє вам слідкувати за різними факторами, встановлюючи сповіщення про те, коли процесор перевищує поріг тощо. Ви можете отримувати ці сповіщення електронною поштою або Slack. Крім цього, легко стежити за такими факторами, як використання мережі, використання пам’яті та використання диска також легко в режимі реального часу.

Ви також можете дозволити IP-адреси та вказати різні адреси навіть за тегами. Це важливо, оскільки брандмауер автоматично блокує доступ, якщо немає білих списків.

моніторинг користувачів

Брандмауери

Ви можете застосувати правила брандмауера до однієї або декількох крапель. Всі вони централізовані, що дозволяє легко отримувати доступ до інформації.

Місцезнаходження сервера

Наразі компанія має 8 центрів обробки даних по всьому світу. Вони стратегічно розміщені в Сінгапурі, Індії, Нідерландах, Німеччині, Канаді, США та Великобританії.

Простота використання

DigitalOcean дуже сприятливий для клієнтів і змушує розпочати вітер. Насправді ви можете натискати лише кнопки чи піктограми, щоб веб-сайт працював.

Простота реєстрації

Процес займає лише кілька хвилин. Зайдіть на офіційний сайт, виберіть пакет і натисніть Початок роботи або Зареєструйтесь. Компанія запитає ваше ім’я, електронну адресу та пароль, і ви входите. Ви також можете використовувати свій ідентифікатор Gmail для реєстрації.

У вас може бути індивідуальний або обліковий запис команди, що може бути хорошим варіантом, якщо ви працюєте з кількома людьми. Пізніше ви зможете надіслати інформацію, зокрема ваше місцезнаходження та причину використання DigitalOcean.

методи оплати

Компанія пропонує різні способи оплати, включаючи PayPal та картки (Discover, Visa, MasterCard та American Express). На жаль, дебетові картки, грошові перекази чи чеки більше не приймаються. Однак ви можете використовувати свою дебетову картку для надсилання платежів через PayPal. Оплата здійснюється через Stripe і є безпечною та надійною.

Примітка: Компанія пропонує один промо-код на рахунок, який допоможе вам заощадити гроші. Подумайте і про його використання.

виплати за рахунки

Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі

На веб-сайті є дуже проста панель управління. У нього не так багато варіантів, оскільки компанія не пропонує інших типів хостингових варіантів, але цього достатньо, щоб ви ходили.

Встановіть cPanel самостійно

Ви можете придбати та встановити cPanel. Оскільки веб-сайт призначений для розробників, ви не знайдете тут багато варіантів, якщо ви не придбаєте їх – cPanel є одним з таких варіантів. Однак відсутність cPanel не буде великою проблемою, оскільки вам не знадобиться багато варіантів, які він пропонує. Однак подумайте, як отримати його, якщо вам не сподобається платформа Unix.

Тим не менш, встановити cPanel досить просто, незважаючи на те, що він недоступний в опціях одним клацанням.

Інтерфейс DigitalOcean Intro

Інтерфейс досить добре розроблений і простий у використанні. Це просто, отже, привабливо. У вас не буде складнощів з моніторингом або розгортанням крапель або додатків.

Інфраструктура & Спеціалізовані технології

У компанії є центри обробки даних по всьому світу, включаючи Сінгапур, Лондон, Сан-Франциско, Амстердам та Нью-Йорк. В даний час лише деякі центри обробки даних пропонують IPv6 з планами розширення підтримки і в інших центрах.

Компанія розраховує на власну спеціалізовану технологію, яка побудована для того, щоб забезпечити простий досвід своїм користувачам. Хмарні сервери створюються за допомогою віртуалізації KVM. Ви також можете використовувати API компанії, щоб створити свій власний.

Обслуговування клієнтів (підтримка)

Підтримка клієнтів має величезне значення при роботі з хостинг-провайдером. Навіть проста проблема може зупинити процес.

Чат в прямому ефірі

Зараз ця опція недоступна, що може бути досить клопітним для користувачів, які мають звичку вирішувати свої проблеми там і далі.

Квитки

Єдиний спосіб зв’язатися з командою – це відкрити квиток. Ви можете позначити свої квитки терміново, якщо це важливо. Як правило, на квитки надійде відповідь протягом 12 годин, але термінові квитки можуть бути відвідані раніше. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою щоразу, коли буде оновлено ваші відкриті квитки.

Телефон

Наразі компанія не пропонує телефонну підтримку.

Ресурси освіти (база знань) & Громада

Оскільки DigitalOcean створений для розробників; компанія очікує, що користувачі не зіткнуться з великою кількістю проблем. Для деяких основних питань вони можуть проконсультуватися з посібниками, які дуже добре деталізовані, і запровадити політику, а також процедури за допомогою зображень та ілюстрацій.

Крім цього, існує також величезна спільнота, яка може взаємодіяти з іншими та отримувати відповіді на ваші запитання. Спільнота належним чином модерується командою, яка також часто бере участь у дискусіях.

оцифрована спільнота

Гарантія повернення грошей (Політика повернення коштів)

Компанія не пропонує повернення коштів; однак, вони можуть запропонувати деякі в декількох рідкісних випадках. Ваш єдиний варіант – відкрити квиток на підтримку.

Окрім цього, DigitalOcean обіцяє повернення кредитів за час простою, що перевищує обіцяні 99,99% тривалості. Якщо ви тільки починаєте, найкращим варіантом буде почати з найдешевшого варіанту та перевірити систему, перш ніж ви все входите.

Хто є DigitalOcean Best For?

Оскільки сервіс призначений в основному для розробників, він найкращий для розробників, нових та старих. Однак це не дуже приємно для початківців, і це може зайняти певний час, перш ніж розпочати роботу.

Платформа може не підходити для користувачів, які хочуть багато руки. Якщо ви знаєте, що хочете, і можете впоратися з технічними можливостями, то це може бути відмінним варіантом для вас.

ПРОС
КОНС

 • Чітке ціноутворення без заплутаних варіантів оновлення або прихованих платежів.
 • 99,99% гарантовано тривалість тривалості, повернення коштів за час перевищення ліміту.
 • Автоматизовані резервні копії для забезпечення збереження ваших даних.
 • Погодинний варіант оплати та оплата лише за те, що ви використовуєте, робить його дуже доступним.
 • Приватна мережа дозволяє спілкуватися між двома або більше крапельками.
 • Дефіцит cPanel може викликати занепокоєння для деяких користувачів.
 • Жодна підтримка в реальному чаті чи телефонії не може утруднити користування послугою для деяких користувачів.
 • Не пропонує основних функцій хостингу, які ви очікуєте від хостинг-провайдера. До них відносяться доменні імена, міграція сайту.
 • Можливо, це буде занадто складно для початківців користувачів.

Факти DigitalOcean & Статистика [Інфографіка]

Факти веб-хостингу DigitalOcean та інфографіки

Чи рекомендуємо ми DigitalOcean?

На основі нашого огляду DigitalOcean може стати хорошим вибором, якщо ви серйозно ставитесь до безпечної хостингової платформи VPS, яка також пропонує чудовий час роботи. DigitalOcean пропонує те, що обіцяє, і це надійний віртуальний приватний сервер, який підходить розробникам. Однак це може бути не найкращим варіантом, якщо ви шукаєте традиційні хостингові платформи.

Ми сподіваємось, що цей детальний огляд допоможе вам прийняти зважене рішення. Що ви думаєте про це? Чи маєте ви досвід роботи з DigitalOcean? Дайте нам знати!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me