Огляд BoldGrid

BoldGrid – це безкоштовний та потужний інструмент для створення веб-сайтів WordPress користувачів. Популярний редактор перетягування створений з метою виготовлення та тестування своїх сайтів за допомогою спеціальної хмарної платформи BoldGrid, а потім перенесення їх на будь-який хост.


Платформа не є рішенням “все в одному”. Це означає відсутність хостингу або безкоштовного домену в пакеті. Іншими словами, вам може знадобитися окремий хостинг-рахунок або вибрати будь-якого з рекомендованих BoldGrid хостинг-провайдерів, включаючи Bluehost та деякі інші. Це дозволить вам максимально використати цей інструмент, тоді як базові функції також можуть стати в нагоді в плані стереотипування веб-сайту. Ви можете реалізовувати різні сервіси, плагіни або програми та перевіряти їх у реальних робочих умовах. Якщо все працює без проблем, ви можете розгорнути бездоганний веб-проект.

BoldGrid – хороший варіант для новачків, які роблять свої перші кроки у сфері веб-дизайну. Він оснащений простим у використанні функціоналом, що робить створення WordPress сайтів швидшим і простішим. Досвідчені професіонали також можуть вважати цей інструмент досить зручним завдяки нагородженому плагіну Inspiration платформи та іншим інструментам для створення відповідного медіа та текстового вмісту. Цього разу ми розглянемо всі хороші та погані речі про BoldGrid. Будьте в курсі, щоб дізнатися більше!

1. Простота використання

Хоча призначений для веб-сайтів WordPress, BoldGrid дуже простий у використанні завдяки своєму редактору перетягування, зручному функціоналу та деяким іншим функціям, які полегшують новачкам обробляти налаштування веб-сайту, переставляти структуру сторінки, змінювати шрифти чи кольори а також перейти до вдосконалених налаштувань для впровадження деяких HTML або CSS. Початок роботи також досить простий.

Як розпочати роботу з BoldGrid

Перш за все, вам потрібно буде створити новий обліковий запис BoldGrid та вказати свою електронну пошту. Після натискання на кнопку ви отримаєте доступ до своєї установки WP BoldGrid. Не забудьте пройти процедуру реєстрації та підтвердити свою електронну пошту. В іншому випадку ваш рахунок закінчиться через два дні. Більше того, ви більше не зможете отримати доступ до платформи.

Після завершення підтвердження ви можете налаштувати свою хмарну платформу WordPress та отримати повний доступ до всіх функцій BoldGrid, за винятком експорту дизайну та деяких інших опцій, доступних лише за платні підписки та плани. Ми поговоримо про них трохи далі.

Функція перетягування та перетягування

У той час як BoldGrid розроблявся для WordPress, користувачі отримують шанс створити нові сайти як для себе, так і для своїх клієнтів завдяки простому та простому у використанні функцію перетягування. Сама платформа була розроблена як розширене розширення до WP, що робить CMS всеосяжнішою та гнучкішою завдяки готовим макетам та власним сторінкам.

boldgrid.com

Що стосується редактора WYSIWYG, він спрощує вибір із різних спеціальних сіток та додавання їх на свої сторінки. Користувачі матимуть можливість коригувати таблиці та графіки, декілька стовпців, медіафайлів, вікон, текстових блоків та багато іншого.

GridBlocks та API

Більшість з вас знайомі з GridBlocks, вони насправді такі ж, як готові до використання макети та шаблони веб-сторінок, що складаються з різних розділів та елементів, включаючи текстові блоки, форми, зображення тощо. Не потрібно використовувати шорт-коди кожного разу хочете мати на своїй сторінці таблицю або галерею. Яке полегшення для всіх шанувальників WordPress!

Платформа забезпечує повний доступ до свого API, який може бути інтегрований з Flickr або Fotolia для створення приголомшливих портфоліо, цільових сторінок або веб-сайтів малого бізнесу, використовуючи мільйони фотографій та зображень, доступних прямо з панелі керування WP.

2. Особливості & Гнучкість

Інформаційна панель BoldGrid ідентична тому, що ви можете побачити в WordPress, але вона додатково пропонує додаткові параметри, що дозволяють швидко і ефективно налаштувати веб-сайт. Це досить просто і добре структуровано: бічна панель з параметрами, робоча зона, наконечники тощо. Тут просто щось неможливо накрутити..

Огляд BoldGrid

BoldGrid не доставляє мільйони плагінів з коробки. Однак платформа має багатий набір функцій, які повністю компенсують цю суму. Ось кілька інструментів базової лінії, які можуть знадобитися під час збирання:

 • Простий формувальник форм – інструмент дозволяє створити власну форму для вашого веб-сайту та розмістити їх у будь-якому місці на вашій сторінці. Користувачі можуть вибрати готові макети форм, а також створити абсолютно новий розділ з нуля, використовуючи простий редактор форм, що працює на NinjaForms.
 • ЗМІ в дорозі – як уже згадувалося раніше, інтеграція API з основними концентраційними зображеннями дозволяє переглядати та додавати фотографії під час руху. Ніяких інструментів для редагування чи спеціальних навичок не потрібно. Просто натисніть на фотографію, виберіть потрібний вам розмір і дозвольте системі автоматично обрізати та додавати зображення на вашу сторінку.
 • Редактор BoldGrid

 • 100% сумісність – поки BoldGrid не постачається з тоннами віджетів та доповнень, ви все ще можете користуватися сторонніми плагінами та розширеннями. Платформа повністю сумісна з кожним плагіном або темою WP, як безкоштовною, так і платною.
 • SEO – BoldGrid сам генерує SEO-зручний код. Ви можете вибрати різні плагіни для підвищення рівня веб-сайтів SEO. У той же час, ви можете зробити свій внесок, встановивши заголовки сторінок, метаописи, URL-адреси тощо.
 • Режим попереднього перегляду – ви можете перевірити, як працює веб-сайт із усіма включеними плагінами та службами перед його розгортанням. Платформа запроваджує так зване постановочне середовище, де процес будівництва проходить поступово. Отже, ви можете протестувати кожен елемент, щоб переконатися, що нічого не виходить.
 • Інтерактивність – Ви несете відповідальність за те, як всі елементи веб-сайтів відображаються на сторінці. Ви можете створювати нові форми та галереї, а також керувати способом взаємодії з відвідувачами сайту.

Слід також відзначити суцільну функцію ведення блогів, яка полегшує не просто створення нових публікацій у блогах, а й керування коментарями читачів, сортування статей за категоріями, додавання номерів публікацій, сповіщення користувачів у разі нових публікацій тощо. Підводячи підсумки, тут у нас є досить потужний і гнучкий інструмент для створення веб-сайтів, орієнтований на WordPress, з усім необхідним у пакеті.

3. Конструкції

BoldGrid пропонує набір власних чуйних тем, а також можливість обрати сторонні теми WordPress. Іншими словами, у користувачів буде достатньо джерел для натхнення. Якщо ви вирішили вибрати спеціальні макети, вам можуть скористатися наступні:

 • Усі теми добре впорядковані та відсортовані за категоріями. Ви легко знайдете той, який відповідає вашим вимогам. Вибір тем є достатньо широким, щоб агенти з нерухомості, фотографи, веб-дизайнери, художники чи музиканти могли придумати свої портфоліо, цільові сторінки або сайти малого бізнесу. Загалом, для передплатників BoldGrid доступно близько 200 чуйних макетів.
 • Кожен шаблон має набір готових до використання плагінів. Ви ніколи не знайдете підроблених текстів та контенту на кшталт «Я ваша сторінка. Наберіть щось “. Всі блоки настроюються. Усі розділи та мультимедійні файли можна використовувати.
 • Всі теми доступні в різних кольорах, тоді як платформа порекомендує найпривабливішу кольорову палітру. Якщо у вас є власне бачення стилю веб-сайту, створіть власний піддон.

Вищезазначені функції виглядають більш ніж достатньо для новачків, щоб створити дизайн на замовлення. Досвідчені фахівці, які прагнуть вийти за межі, оцінять розширені налаштування з можливістю впровадити HTML, JavaScript та CSS. Вони також матимуть можливість змінити або змінити власні меню, віджети або область вмісту.

boldgrid.com - налаштування теми

Наприклад, вам потрібно змінити заголовок. Клацніть на зображення, розташоване вгорі сторінки, і ви побачите вибір додаткових елементів керування та налаштувань, які з’являються навколо розділу, який потрібно налаштувати. Ви можете вибрати різні піктограми меню, а також змінити розмір елементів заголовка та зображення, кнопку додавання чи видалення тощо.

Робота з мультимедійними файлами також дуже проста завдяки чудовій підтримці мультимедіа. Користувачі можуть завантажувати відео та фотографії з медіатеки або створювати нові галереї, колекції чи списки відтворення, щоб упорядкувати файли та уникнути безладу.

4. Підтримка клієнтів

Користувачі починають відчувати підтримку BoldGrid, як тільки вони увійшли в панель приладів. Набір відео-посібників та навчальних посібників буде вітати вас всередині приладової панелі. Деяким з них не вистачає важливих даних і в основному рекламується платформа, яка розповідає підписникам, що таке BoldGrid. На щастя, ви можете використовувати деякі інші варіанти для вирішення різних проблем.

На платформі є форум підтримки, на який можна передати будь-яке запитання. Погано в тому, що для отримання відповіді може знадобитися день чи два. Хороша річ, що ви отримаєте професійну допомогу від спеціалістів із підтримки експериментів, уповноважених BoldGrid.

Ті з вас, хто вирішить використовувати BoldGrid разом із рекомендованим хостингом Bluehost, отримають додатковий доступ до торгового чату, Skype, Центру підтримки та телефону для миттєвого зв’язку.

Слід сказати, що BoldGrid є частиною величезної спільноти WordPress, де кожен член намагається зробити свій внесок. Користувачі завжди можуть розраховувати на:

 • Професійні розробники BoldGrid та WP, які вносять внесок у коди, квитки та треки. Вони доступні через форуми громад. Вони знімають відео та путівники.
 • Платформа інвестує в розробку WordPress та спонсорує деякі її конференції та зустрічі з тоннами зручної інформації для отримання.

Іншими словами, ви ніколи не будете йти разом, якщо вибираєте Boldgrid.

5. Цінова політика

Користувачі мають можливість спробувати цей інструмент безкоштовно. Якщо ви прагнете до розширених функцій, платний пакет BoldGrid вам точно підійде:

 • Безкоштовний план постачається з базовим редактором перетягування та перегляду, безкоштовною темою та бібліотекою блоків.
 • Платний план обійдеться вам у 60 доларів на рік з необмеженими сайтами, преміальною підтримкою, понад 200 чуйними темами та автоматизованими інструментами SEO.

Як ми вже згадували раніше, BoldGrid виходить без хостингу. Іншими словами, ви не зможете розгорнути свої веб-сайти, не маючи довіреного постачальника хостингу. Bluehost може бути найкращим рішенням, оскільки саме хостинг-провайдер рекомендує WordPress з пакетом серверних рішень та функцій, оптимізованих WP. Окрім розширених пропозицій щодо розміщення хмари, VPS та реселерів, платформа має підбірку планів, які чудово підійдуть для сайтів WordPress:

 • Основний план коштує $ 2,95 / місяць із необмеженою пропускною здатністю, безкоштовними оновленнями SSL та WordPress та 50 Гб пам’яті.
 • Плюс плану коштує $ 5,45 / місяць із необмеженою кількістю веб-сайтів, пам’яті, пропускною здатністю, доменів та електронних рахунків плюс 200 доларів за різні маркетингові пропозиції.
 • Вибір плюс коштує $ 5,45 / місяць, що містить усі необмежені функції, окрім експерта зі спаму, конфіденційності домену та резервного копіювання сайту.

У вас буде шанс скористатись максимумом з платформи BoldGrid, якщо використовувати її разом із Bluehost.

6. Плюси і мінуси

Звичайно, BoldGrid може розробитись для шанувальників WP, які мають як нульові, так і глибокі технічні знання. Платформа є хорошим інструментом веб-розробки та тестування, щоб забезпечити безперебійність роботи всіх ваших плагінів та служб, а також веб-сайт загалом. У той же час, ми повинні визнати, що це має і очевидні падіння.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Відмінно підходить для створення веб-сайтів WordPress.
&# x2714; Простий у користуванні редактор перетягування.
&# x2714; Це безкоштовно.
&# x2714; Легко та швидко розпочати роботу.
&# x2714; Спеціальні конструктори форм та розширені налаштування дизайну.
&# x2714; Сумісність із сторонніми плагінами, темами та послугами.
&# x2714; До 200 чуйних шаблонів.
✘ Не є цінним для окремого придбання.
✘ Навчається трохи часу.
✘ Відсутність функцій електронної комерції.

Висновок

BoldGrid, безумовно, може бути швидшим та розумнішим способом створювати CMS-сайти з нуля. Він був розроблений для створення сторінок, які легко настроюються та налаштовуються без особливих навичок кодування. У той час як початківцям може бути важко дізнатися, як працює система, корисна допомога стане корисною. Після того, як ви зрозуміли, як слід використовувати інструменти, процес запуститься більш плавно.

Погана новина полягає в тому, що ви не можете придбати платформу окремо без хостингу. З іншого боку, цей факт навряд чи стане каменем спотикання з огляду на доступні хостинг-провайдери, рекомендовані BoldGrid, такі як Bluehost. Якщо вони використовуються разом, вони можуть забезпечити оптимізацію роботи з веб-сайтом, оптимізовану WP.

Спробуйте BoldGrid зараз

 Це легко

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me