Огляд блоків

Огляд Blocsapp.com


Блоки (поточна версія 3.4.2) – це програмне забезпечення, яке використовується для створення веб-сайтів у Mac OS (10.10 Йосеміт і вище). Це унікальний нішевий продукт, головна мета якого – надати користувачам Mac преміальний інструмент для створення веб-сторінок. Окремої версії продукту для Windows немає. Цільова аудиторія – лише користувачі Mac.

Блоки – це програмне забезпечення для завантаження використовується для створення промо-веб-сайтів, цільових сторінок та портфелів. В основі продукту лежить ідеологія Apple: згідно головної ідеї, користувач повинен отримувати естетичне задоволення від роботи з додатком. Якість та широка функціональність програми сприяє цій меті.

Що стосується позиціонування Блоків, на перше місце виходять враження та досвід користувачів. Більшість користувачів розуміють, що якщо веб-дизайнери помітно вклали кошти в розробку дизайну інтерфейсів, то решта функцій також буде надана на гідному рівні. Чи можна застосувати це твердження до Blocs? Це ще не зовсім зрозуміло. Отже, давайте зараз зробимо детальний аналіз, щоб з’ясувати це.

1. Простота використання

Програмне забезпечення розвивалося з моменту його запуску. Версія Blocs 3 стала ще більш зручною та інтуїтивно зрозумілою щодо використання. Звичайно, новачкам все одно знадобиться певний час, щоб зрозуміти, як працює система, тоді як доступ до редагування атрибутів CSS потребуватиме певних технічних знань.

З іншого боку, процес побудови став набагато простішим порівняно з попередніми версіями програмного забезпечення. Пересічному користувачеві може знадобитися близько декількох днів, щоб створити готовий веб-сайт із усіма необхідними функціями. Блоки поєднують в собі готові елементи та бібліотеки блоків, щоб їх можна було налаштувати на порожнє полотно веб-сайту.

Користувачі матимуть доступ до колекції елементів сторінки, що включає заголовки, форми, зображення тощо тощо, крім спеціальних структурних блоків, які містять порожні стовпці, пробіли на сторінках для зображень та текстового вмісту тощо. Більше того, нова версія має підтримку HTML5 залишає багато місця для професійних кодерів та веб-дизайнерів для створення унікальних макетів сайтів.

Починаємо

У той час як Blocs – це програма для створення веб-сайтів, але це програмне забезпечення, що завантажується. Щоб отримати доступ до його функцій, вам потрібно придбати повну ліцензію або вибрати безкоштовну пробну версію. В обох випадках система просить надати певну особисту інформацію. Коли процес входу завершиться, ви зможете завантажити та встановити обрану версію програмного забезпечення.

Реєстрація блоків

Процес редагування веб-сайтів

Як ми вже згадували раніше, програмне забезпечення пропонує свої готові полотна, які легко змінювати та змінювати. Користувачі можуть додавати порожні стовпці, а також пробіли для зображень та текстів. Інший спосіб – використання бібліотек блоків та елементів. Тут ви знайдете колекції елементів сторінки та розділів, які потрібно додати одним клацанням. Блоки 3 мають функцію перетягування та опускання, що дозволяє легко змінювати позиціонування елементів.

Чудова новина про нову версію програмного забезпечення полягає в тому, що тепер у вас є вся ієрархія веб-сайтів, зазначена на лівій бічній панелі. Ви можете легко дістатися до будь-якого розділу або елемента замість того, щоб перемикатися між різними екранами, як це було в попередній версії. Те ж саме і з киданням нових цеглин на сторінку. Просто виберіть один і перетягніть його до потрібного місця. Тут ми розмістили вікна вмісту на вкладках, галереї зображень, аудіоплеєри, заголовки, контактні форми, кнопки соціальних медіа тощо.

Платформа постачається з редактором класів CSS. Користувачі можуть змінювати стилі блоків та елементів, гарантуючи, що вони чудово виглядають та працюють на різних пристроях, незважаючи на розмір екрана. Крім того, система забезпечує повний контроль над вихідним кодом сторінки на додаток до підтримки HTML5. Досвідчені кодери оцінять гнучкість програмування, а новачки можуть скористатися такими функціями, як елементи управління ScrollFX. Ми обговоримо обидва детальніше в нашому огляді.

Пряма трансляція

Додаток Blocs 3 було розроблено як веб-сайт та розробник сторінок. У ньому не передбачено хостингових послуг. Вам потрібно буде подбати про це самостійно. Хороша новина полягає в тому, що нова версія підтримується деякими простими і в той же час популярними платформами CMS. До них відносяться Куши, Пульс, Жовтень та деякі інші. Це забезпечує безперешкодну інтеграцію файлів веб-сайту з системою управління вмістом, а також з його базами даних.

2. Особливості & Гнучкість

Додаток Blocs може бути хорошим пакетом як для новачків, які лише починають розбиратися, як працює система, так і для професійних кодерів, які шукають можливість створити свої унікальні макети. Особливості програмного забезпечення також можна розділити на дві основні групи. Перша група призначена для користувачів, які не хочуть заглиблюватися в процес редагування. Другий – для більш творчо налаштованих людей.

Побудований на Bootstrap 4

Програмісти та кодери із задоволенням дізнаються, що нова версія Blocs була розроблена на Bootstrap 4. Рамка постачається з підтримкою різних пристроїв, включаючи смартфони та планшети. Користувачі можуть впроваджувати різні розміри кожного елемента чи розділу, щоб він виглядав добре на різних пристроях, незважаючи на розміри дисплея, носії тощо..

Підтримка HTML5

Програмне забезпечення було модифіковане для підтримки атрибутів HTML5. Це дає змогу створювати інформаційні шари, не маючи фактичної роботи з базами даних. Все, що вам потрібно, це вибрати блок або елемент і додати необхідні атрибути за допомогою панелі інспектора. Хоча більшість розробників сторінок і веб-сайтів ніколи не гарантують бездоганний запуск веб-сайту у випадку, якщо ви реалізуєте власні атрибути, у Blocs 3 є режим попереднього перегляду, щоб перевірити, як виглядатимуть ваші HTML, PHP або JavaScript, коли вони виходять наживо.

Управління прокруткиFX

Про цю особливість ми вже сказали кілька слів. Він був розроблений для новачків, які хочуть зробити їх веб-сайти трохи крутішими. Ідея полягає в тому, щоб додати різні ефекти до деяких елементів веб-сайту під час прокручування сторінки вниз. Вони можуть включати в себе ефект завмирання або анімацію. Панель управління дозволяє легко реалізувати кожен з них. Просто виберіть потрібний елемент і виберіть те, як він буде виглядати при прокручуванні вниз.

Класифікація поля

Блоки Стилінг поля

Цей конкретний цегла допомагає досвідченим користувачам вводити фрагмент HTML-коду. Відтепер користувачі Blocs 3 матимуть шанс змінити те, як виглядає прапорець. Крім традиційної версії, існує також мобільний режим, який дає сучасний вигляд. Крім того, ви можете встановити вертикальну або горизонтальну укладку.

Попередній перегляд локальної мережі

Відмінна функція для всіх користувачів Mac, які користуються локальним мережевим з’єднанням. Це дозволяє переглядати, як виглядає ваш сайт на різних пристроях, підключених до однієї мережі, як і ваш ноутбук, що працює на Mac. Ви не тільки зможете попередньо переглянути всі сторінки, але і відредагувати деякі їх елементи прямо у браузері.

Icon Editor

Блоки редактора значків

Користувачі отримують повний контроль над іконками, маючи шанс змінити їх завдяки нещодавно розробленому цегли Icon. Перш за все, вам потрібно вибрати з підбору готових блоків значків. Тоді ви можете замінити попередньо встановлений значок на свій власний, а також відрегулювати 5 з доступних шрифтів, щоб він виглядав більш привабливим..

Параметри шару дерева

Параметри шару дерева блоків

Як ми вже згадували раніше, Блоки 3 зображають ієрархію сторінок з усіма елементами та розділами в одному вікні без необхідності перемикатися між режимами. У той же час дерево шарів забезпечує швидкий огляд усіх елементів, які ви маєте на вибраній сторінці. Відтепер ви також можете отримати доступ до різних варіантів для обробки шарів. Вони включають в себе видалення, згортання, дублювання та інші операції, присвоєння кольорових клавіш та інших точок для найкращого упорядкування всіх шарів..

Як правило, функціональність блоків знаходиться на середньому рівні. Основними його перевагами є цікавий дизайн та оригінальна презентація стандартних функцій. Їх достатньо для створення привабливих веб-сайтів для бізнесу, навіть тих, які не приймають онлайн-платежі. Додаток вимагає хостингу, а іноді і CMS, який буде сумісний з ним. Блоки самі по собі не є окремим робочим підрозділом. Ключовим недоліком є ​​те, що програмне забезпечення доступне лише для користувачів Mac.

3. Дизайн & Шаблони

Система не пропонує готові шаблони за замовчуванням. Однак користувачі можуть вибрати платні шаблони, що доставляються Blocs. На даний момент в розділі шаблони на офіційному веб-сайті доступно 36 макетів. Вони продаються як пакети. Ціна залежатиме від кількості веб-сайтів, які ви хочете створити. Кожна тема має режим попереднього перегляду та детальний опис, який містить дату складання, використані рамки (на даний момент Bootstrap 4), вимоги, останні оновлення, версія тощо.

Блоки шаблон

Досвідчені кодери оцінять можливість створення сайту з порожнього за допомогою набору спеціальних інструментів програмування, про які ми говорили раніше. На інформаційній панелі є режим попереднього перегляду, щоб перевірити, як виглядає сайт на робочому столі, мобільному телефоні чи планшеті.

Крім того, у системі є варіанти стилів CSS для зміни розмірів елементів та дозволу їх задовольнити потреби мобільних користувачів. Редактор класів може регулювати однакові кольори палітри для різних елементів, щоб вони також добре виглядали на різних пристроях. Панель навігації буде автоматично сформована відповідно до розмірів екрана.

4. Підтримка клієнтів

Блоки надають користувачам достатню кількість варіантів підтримки клієнтів, включаючи форум, канал Vimeo та Центр знань. Усі вони мають пристойну якість, особливо поширені запитання та відео-уроки. Ви можете зв’язатися з розробниками через службу підтримки онлайн, тоді як останні новини доступні в офіційному блозі або на каналі Twitter.

Усі підручники дозволяють використовувати опцію фільтра пошуку. Вони деталізовані та структуровані в категорії. Якість технічної підтримки нормально. Щоб зв’язатися з ним, ви повинні бути зареєстрованим користувачем Blocs. До речі, тут немає можливості живого чату та електронної пошти. Є лише система квитків, якою ви можете скористатися.

5. Плани & Ціноутворення

Як було сказано в першому пункті огляду, програмне забезпечення доступне у вигляді безкоштовної пробної версії. Все, що вам потрібно, це зазначити традиційну особисту інформацію та отримати доступ до сторінки для завантаження з безкоштовною ліцензією. Другий спосіб – придбати офіційну версію, яка наразі коштує $ 99,99. Ціна може застосовуватися до ПДВ. Тож не дивуйтеся, якщо кінцева вартість трохи вище. Користувачі, які вже мають попередню версію Blocs 2, можуть перейти на більш нову із знижкою 30%.

Ціни на блоки

Крім ліцензії, не забувайте, що, можливо, вам також доведеться платити за шаблони програмного забезпечення. Вони доступні на основі передплати. Користувачі можуть обрати з трьох основних варіантів:

 • Один шаблон коштує $ 49 включаючи однорічні оновлення та підтримку.
 • Усі шаблони доступні за адресою 199 доларів включаючи майбутні теми, які потрібно розробити.
 • Усі шаблони + Підручники коштують $ 299 і включіть усі теми та підручники Блоків в один пакет.

Ціни на блоки

6. Плюси і мінуси

Основна перевага Blocs – це унікальний дизайн та презентація візуального редактора. Чітке визначення цільової аудиторії – користувачів Mac – сприяє перевагам сервісу. Зрозуміло, що додаток створено з нуля, без копіювання зовнішніх служб. Очевидно, що основні структурні принципи та засоби взаємодії з редактором WYSIWYG збереглися. Ми виділимо наступні переваги використання Blocs:

 • Можливість створення необмеженої кількості шаблонів веб-сайтів;
 • Сумісність шаблонів з декількома CMS;
 • Можливість збереження тем окремих веб-сторінок;
 • Варіант редагування особливостей класів елементів у графічному інтерфейсі (Панель «Класифікатор»);
 • Чуйний шаблон дизайну;
 • Порівняльна простота використання редактора;
 • Стильний інтерфейс;
 • FAQ щодо якості.

Є й інші переваги, які є менш значущими або більш очевидними. Наприклад, з’явився механізм позиціонування брик одним натисканням – це навіть не перетягування, а лише один клік. Що нам також сподобалось – це набір ефектів та зручність їх використання. Тут є багато позитивних рис. Однак недоліки Блоків також очевидні. До них належать:

 • Висока вартість опублікованого веб-сайту;
 • Складна схема публікації веб-сайтів для новачків;
 • Відсутність інтегрованого менеджера FTP;
 • Практично повна неефективність використання програми без CMS.

Простота використання також сумнівна, оскільки немає готових шаблонів, наданих за замовчуванням. Ви повинні придбати їх або створити самостійно. Незалежно від технічної простоти редактора, багато новачок не зможуть запустити привабливий веб-сайт із індивідуальним дизайном. Для цього потрібні навички. Ось чому використання Blocs призведе до додаткових фінансових вкладень у шаблони та CMS.

Висновок

Блоки – хороший нішевий продукт. Він добре працює для запуску бізнес-сайтів з невеликою кількістю сторінок, таких як промо-веб-сайти, портфелі та цільові сторінки. Якщо ви підійдете до процесу розробки веб-сторінок розумно, веб-сайти будуть привабливими та функціональними. Незалежно від приємного інтерфейсу та загальних позитивних вражень від робочого процесу, ця програма не найкращий вибір для пересічного користувача.

Блоки можна вважати стильним редактором веб-сторінок HTML, який вимагає додаткових інструментів для публікації веб-сайту. Самостійно використовувати його незручно. Під час роботи з CMS ситуація змінюється на краще, хоча назвати цю схему зручною та дешевою неможливо. Вам доведеться освоїти менеджер FTP, налаштування хостингу та сам CMS. Це досить непосильне для людини, яка хоче створити перший веб-сайт, чи не так?

Тут виникає питання: навіщо використовувати Blocs, якщо це так складно? Можливо, має сенс вибрати а більше підходить для веб-сайтів і перестати робити прості речі складними? У будь-якому разі набагато простіше і доступніше використовувати якісний будівельник хмарних веб-сайтів з редактором WYSIWYG. Ви отримаєте хостинг, шаблони, бонуси (наприклад, безкоштовне доменне ім’я чи щось подібне) і, що насправді важливо, єдиний інтерфейс для всього процесу створення веб-сторінок. Тут також зручніше здійснювати платежі – все знаходиться в одному інтерфейсі.

Як і будь-яке інше додаток для веб-побудови, Блоки не можуть конкурувати з відомими розробниками хмарних веб-сайтів. Мова не йде про якість продукту. Мова йде про її тип: додаток вимагає більше технічних навичок, щоб використовувати їх перевагу порівняно з розробниками веб-сайтів, а також забезпечує аналогічний результат. Отже, навіщо ускладнювати справи? На жаль, Блоки спочатку втратили справу для переважної кількості користувачів.

Завантажте блоки для Mac

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me