Кінста Огляд

Кінста – це керований WordPress хостинг рішення був розроблений у 2013 році. Він був розроблений для власників веб-сайтів, які шукають стабільний та безпечний дім для своїх WP-сайтів. Окрім базових функцій та інструментів, платформа дає змогу підписникам скористатися інфраструктурою, що підтримується Google. Іншими словами, ви можете скористатися хмарною платформою Google, поки Kinsta є самою Рекомендовано Google хостинг-провайдер.


Компанія пропонує кілька планів, які можуть виглядати трохи дорожче, ніж в середньому. Однак вони забезпечують достатню безпеку, продуктивність та гнучкість для веб-сайтів, що працюють на базі даних WordPress. Ви не повинні бути експертом WP, щоб розпочати роботу з Kinsta. Провайдер хостингу забезпечує швидкий час завантаження сторінки та використовує всі новітні технології для зменшення ризику простоїв.

Чи хороша платформа? Чи є приховані камені спотикання або проблеми, які слід розглянути? Цей огляд має висвітлити всі аспекти використання хостингового рішення Kinsta. Слідкуйте за налаштуваннями.

1. Плюси і мінуси

Kinsta заявляє, що постачає бездоганний веб-сайт, незважаючи на план. Хостинг-платформа може похвалитися хорошим режимом роботи та високою швидкістю завантаження веб-сайту. Він оснащений багатим набором функцій, хоча деякі проблеми та недоліки заважають йому бути ідеальним хостинг-провайдером WordPress.

Плюси Kinsta:

 • Хороші показники – Kinsta показав чудові результати під час останньої частоти відповідей сервера DNS, потрапивши у 10 із 10 із середнім результатом 179 мс. Це навіть краще, ніж рекомендовано Google 200ms.
 • Близько до ідеального часу – платформа гарантує 99,9% коефіцієнта безперервного робочого часу, який показав 100% в грудні 2018 року.
 • Простота використання – хоча сам WordPress навряд чи найпростіший у використанні CMS, Kinsta пропонує стільки функцій, скільки потрібно, щоб зробити процес побудови швидким та простим навіть для новачків. Користувачі можуть переключатися між різними версіями cPanel, а також додавати нові плагіни, перевіряти веб-сайт або працювати з налаштуваннями, використовуючи постановку в один клік. У той же час ви можете створити новий обліковий запис за лічені секунди, тоді як налаштування або міграція WP навряд чи будуть проблемою.
 • Автоматичні резервні копії WordPress – вам не потрібно піклуватися про резервні копії веб-сайтів, хоча ручне управління все ще доступне. Інформаційна панель містить детальну статистику та резервне записування записів із датою та іншою важливою інформацією.
 • Хостинг з оптимізованою електронною комерцією – Kinsta дозволяє будувати Електронні комерційні веб-сайти і надає функції поза традиційними WooCommerce безкоштовний плагін WordPress.

Підтримка клієнтів також досить кваліфікована, хоча є деякі недоліки, які не дозволяють нам включити її до списку профі Kinsta. Давайте подивимось на інші недоліки:

Мінуси Kinsta:

 • Немає телефону – це може не бути критичним питанням, окрім величезної бази знань та численних посібників, сервіс має вдосконалену систему квитків, що забезпечує миттєвий контакт. Фахівці служби підтримки зазвичай реагують не більше 40 секунд на додаток до функцій чату та домофону.
 • Ціни – деякі користувачі можуть бути завалені цінами плану з самого початку. Однак, якщо зануритися глибоко у функції, які вони надають, вартість навряд чи вже буде виглядати плутаниною.
 • Відсутність хостингу електронної пошти – Kinsta не надає зв’язаний хостинг електронної пошти, а значить, вам доведеться шукати сторонні послуги.

З іншого боку, Kinsta рекомендує кілька доступних варіантів хостингу електронної пошти, які користувачі можуть налаштувати самостійно. Наприклад, платформа G Suite рекомендується платформою. Ви знайдете підходящий варіант з легкістю. Тепер давайте вивчимо функції хостингу, продуктивність, ціни та інші життєво важливі аспекти, щоб чітко розуміти, на що варто звернути увагу чи ні.

2. Особливості хостингу

Kinsta багатий можливостями. Власники веб-сайтів матимуть буквально все, що потрібно для налаштування або міграції з уже наявними WP-сайтами. Платформа приділяє багато уваги своїй гнучкості, безпеці та продуктивності. Крім того, користувачі Kinsta мають шанс вийти за рамки базових інструментів хостингу.

Інформаційна панель Kinsta

Cloud Cloud Platform

Ми вже згадували, що Kinsta – це хостингова платформа, яку рекомендує Google. Цей факт змушує компанію виділитися від інших хостинг-провайдерів, оптимізованих WordPress. Ви отримуєте повний доступ до Google Cloud, який використовують провідні в галузі платформи, такі як Snapchat, Coca-Cola або Spotify.

Як частина хмарної платформи Google, Kinsta пропонує гнучку хостингову інфраструктуру із серверами, розташованими у 20 різних частинах світу, включаючи Азію та Європу.

Підвищена продуктивність за допомогою автоматичної оптимізації баз даних MySQL

Відмінна функція для тих, хто використовує CMS WordPress. Платформа використовує окремий ізольований контейнер для вашого веб-сайту на базі WP. Кожен контейнер оснащений додатковим екземпляром MySQL на додаток до автоматичної оптимізації бази даних для забезпечення стабільної та безвідмовної роботи сайту.

Система вмикається щотижня, щоб запобігти збоям в роботі бази даних MySQL. Керувати налаштуванням не потрібно вручну. Ця функція ввімкнена та обробляється автоматично.

Він працює наступним чином:

 1. Процес оптимізації запускається автоматично щотижня.
 2. Він виявляє та виправляє можливі помилки запуску бази даних.
 3. Якщо система не може виправити помилку, повідомлення надсилається технічній службі та системним адміністраторам.

Як результат, ця функція забезпечує здоров’я вашого сайту WordPress та стабільну роботу.

Більш безпека з автоматичним перезавантаженням PHP

Якщо ваша версія PHP з будь-якої причини знизилася, вам, ймовірно, доведеться перезапустити її з останньої резервної копії вручну з панелі інструментів. Kinsta зробив процес на 100% автоматизованим завдяки своїй функції самолікування.

Іншими словами, ви навіть не помітите, коли ваш PHP може зламатися. Система автоматично її перезавантажує. Якщо проблема надто складна для інструменту для її вирішення, системний адміністратор отримує сповіщення про ручне виправлення.

Автоматичні резервні копії

Незважаючи на план, платформа обробляє автоматичні резервні копії. Кожен користувач зможе скористатися цією функцією. Однак користувачі програми входу зможуть скористатися послугою лише протягом перших 14 днів, тоді як більш високі пакети пропонують цю функцію на довший період.

Щоб керувати сервісом, потрібно лише перейти на панель приладів та увійти до розділу резервного копіювання. Там ви можете вибрати доступні пакети, які включають:

 • Щоденні резервні копії.
 • 6-годинне резервне копіювання.
 • Погодинні резервні копії.

Незалежно від того, що ви вибрали, платформа керується сервісом автоматично. Крім того, ви можете переглядати запис резервної композиції щодня в режимі реального часу, не потребуючи завантаження.

Постановочна послуга одним клацанням миші

Ця функція чудово підходить користувачам, які хочуть протестувати свої веб-сайти перед розгортанням. Іншими словами, постановка дозволяє тестувати нові плагіни та інтеграції перед тим, як додати їх до свого прямого проекту. Послуга дозволяє налаштувати та редагувати коди, віджети, програми та додатки для забезпечення їх безперебійної роботи.

Додаткові інструменти: Кеш сайту, SSL, PHP Engine тощо.

Окрім унікальних функцій Kinsta, платформа пропонує розширений спектр додаткових опцій, які дуже корисні, коли вам потрібно розширити або налаштувати веб-сайт:

 • PHP Engine – користувачі можуть безперешкодно перемикатися між різними доступними версіями PHP. Якщо у вас є технічні проблеми або просто ви хочете повернутися до попередньої версії, платформа дозволяє перезавантажити двигун PHP для усунення помилок підключення або інших несправностей.
 • SSL – безкоштовний сертифікат SSL є частиною кожного плану Kinsta. Більше того, вам не доведеться мати справу з перенаправленнями вручну, оскільки функція HTTPS Force автоматично спрямовуватиме ваш трафік до захищеної SSL версії веб-сайту.
 • Аналітика – система дозволяє відслідковувати будь-які дані, необхідні за допомогою детальної статистики веб-сайту, включеної інструментом моніторингу PHP, до пропускної здатності, найвищих запитів за видами чи байтами, GEO та IP, кешу тощо.

Безкоштовні функції

Всі плани поставляються з безкоштовним CDN, окрім SSL та деяких інших базових варіантів, користувачі оцінять принаймні 1 безкоштовну міграцію веб-сайтів, що дозволяє вам перенести існуючий інтернет-проект, що працює на WP, на Kinsta за нульовою ціною. Ще одна безкоштовна функція включає повний доступ до преміум-сервісу DNS, що дозволяє користувачам керувати своїми записами в зоні. Користувачі отримують 1 преміум-місце DNS за кожну установку Іншими словами, кількість встановлень дорівнює кількості точок Premium DNS, які ви отримуєте.

3. Продуктивність

Швидкість завантаження веб-сайту: Kinsta стверджує, що має одну з найкращих швидкостей завантаження серед інших хостинг-провайдерів, оптимізованих WordPress. Останні тести показали, що середнє значення становить 495 мс. Частота залежить від місця розташування веб-сайту.

Kinsta Uptime

Іншими словами, користувачі з Бангалору не повинні очікувати такої ж швидкості завантаження, як, наприклад, у Німеччині. Ось таблиця швидкості по частинах світу, щоб зробити речі яснішими. Ви також можете перевірити будь-яку швидкість завантаження веб-сайту самостійно. Просто дізнайтеся, де розміщується веб-сайт а потім скористайтеся одним із доступних безкоштовних інструментів, Пінгдом, наприклад.

Північна Америка575 мс
Сідней2,03 с
Японія1000 мс
Сан-Паулу1000 мс
Німеччина222 мс
Великобританія175 мс

Kinsta використовує сучасне обладнання та має центри обробки даних та сервери, встановлені у 20 різних місцях по всьому світу. Більше того, платформа використовує інструменти для підвищення швидкості через такі технології, як PHP 7, Ngnix, LXD та інші програмні рішення для підвищення швидкості веб-сайту та загальної продуктивності.

Норма часу обігу: хостинг-провайдер гарантує 99,9% безперервної роботи для кожного свого користувача. Деякі можуть вважати це не що інше, як показове. Однак результати в грудні 2018 року показали переважну 100% часу роботи. Щоб забезпечити чудові результати, Kinsta використовує власну мережу засобів моніторингу та відстеження, щоб перевіряти час роботи щохвилини.

4. Безпека

Платформа робить багато з точки зору безпеки. Він використовує LXC і LXD на додаток до Cloud Cloud Platform, що дозволяє тримати ізольовані облікові записи користувачів та веб-сайти WordPress. Такий підхід призводить до кращого засвоєння DDoS-атак, а також попередження інших ризиків та кіберзагроз.

Ми вже згадували автоматичні резервні копії, які також покращують загальну безпеку сайту. Додатковими засобами безпеки є такі:

 • Зашифровані SSH & З’єднання SFTP – це забезпечує безпечний та безпечний доступ до веб-сайту. Ця функція поставляється разом з БЕЗКОШТОВНИМ шифруванням SSL.
 • Інтеграційні обмеження – в основному це стосується плагінів, які можуть містити потенційний ризик зловмисного програмного забезпечення. Як ми всі знаємо, власники веб-сайтів повинні вибирати надійних розробників плагінів при використанні WordPress. Kinsta заважає вам обрати шкідливі та потенційно ризикові програми.
 • Запобігання атакам – До додаткових засобів безпеки належать заходи щодо зменшення ризику DDoS та хакерських атак. Вони включають блокування, GeoIP тощо.
 • Виправити функцію злому – Kinsta надає гарантійне очищення після видалення зловмисних кодів та відновлення вашого сайту з безпечним доступом.

Платформа стежить за всією мережею сайтів і ніколи не надає проектів, які працюють за допомогою непідтримуваних версій PHP

5. Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – одна з найсильніших сторін Kinsta. Хоча у нього немає телефонного номера, користувачі можуть все-таки зв’язатися миттєво за допомогою функції Live Chat. У той же час, тут є інтегрований віджет Intercom.

Користувачі можуть відстежувати історію чатів, щоб знайти потрібну їм проблему. Вікно залишається відкритим, навіть якщо переглядати інші розділи та інструменти, що досить зручно. Команда підтримки працює цілодобово.

Також є купа актуальних статей, доступних у Блог Kinsta крім величезної платформи база знань. Він охоплює різні аспекти форм налаштування сертифіката SSL та міграції веб-сайтів WordPress, щоб порадити для підвищення ефективності веб-сайту та відновлення після аварій.

5. Цінова політика

Загалом, Kinsta доставляє 10 доступних пакетів. Плани поза пакетом Enterprise 4 дозволяють клієнтам звертатися до групи підтримки, щоб створити індивідуально підібраний план залежно від їхніх вимог. Ми розділили всі наявні пропозиції на три основні категорії: Основні, Бізнес та Підприємства. Усі плани включають безкоштовну послугу SSL та CDN. Платформа гарантує повернення грошей на 30 днів.

Основні плани:

 • Стартер – коштує 30 доларів на місяць, включаючи 1 установку WordPress та 10 ГБ пам’яті.
 • Про – коштує 60 доларів на місяць, включаючи 2 встановлення WordPress та 20 ГБ пам’яті

Бізнес-плани:

 • Бізнес 1 вартістю 100 доларів на місяць із встановленням 5 WP та 30 Гб місця на диску.
 • Бізнес 2 вартістю 200 доларів на місяць із встановленням 10 WP та 40 Гб місця на диску.
 • Бізнес 3 вартістю 300 доларів на місяць із встановленням 20 WP та 50 Гб місця на диску.
 • Бізнес 4 вартість 400 доларів на місяць із встановленням 40 WP та 60 Гб місця на диску.

Плани підприємства:

 • Підприємство 1 вартість 600 доларів на місяць із встановленням 60 WP та 100 Гб місця на диску.
 • Підприємство 2 вартістю 900 доларів на місяць із 80 встановленням WP та 150 Гб місця на диску.
 • Підприємство 3 вартістю 1200 доларів на місяць із встановленням 120 WP та 200 Гб місця на диску.
 • Підприємство 4 вартістю 1500 доларів на місяць із встановленням 150 WP та 250 Гб місця на диску.

Kinsta має окрема пропозиція для неприбуткових організацій та надає 15% знижку на кожен план веб-сайтів, розпочатих церквами, благодійними громадами тощо. Крім початкової знижки, некомерційні організації також можуть розраховувати на 15% зниження ціни у випадку передплаченого пакету. Кожен неприбутковий член отримує 60-денну безкоштовну пробну версію.

Суть

Kinsta – це хороший хостинг для WordPress з низкою вдосконалених функцій та технологій для підвищення продуктивності веб-сайту. Платформа далеко не дешева. Користувачі можуть знайти більш доступні альтернативи. Однак це, мабуть, єдиний недолік. Ви навряд чи знайдете швидкість безперебійного завантаження та швидкість завантаження тієї ж швидкості на додаток до вдосконаленої технічної підтримки для запобігання кіберзагрозам та після очищення.

Підводячи підсумки, Kinsta може бути хорошим співвідношенням ціни та грошей, що стягується з огляду на його співпрацю з платформою Google Cloud, інтуїтивно зрозумілу інформаційну панель та просту настройку веб-сайтів, оптимізовані серверні рішення для електронної комерції та покращення загальної продуктивності..

Почніть з Kinsta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me