Формат огляду

Формат – це розробник спеціалізованих портфоліо веб-сайтів, штаб-квартира якого знаходиться в Канаді. Система чудово підходить для розробки веб-сайтів для творців, художників, дизайнерів, ілюстраторів, моделей, фотографів, архітекторів, цифрових художників та всіх інших користувачів, які хочуть проявити свій талант, проявлений у професійних роботах.


Портфелі, запущені за допомогою сервісу, можуть постачатися з блогів, веб-магазинів, потужних налаштувань налаштування дизайну, застосованих до галерей, тем та інших типів веб-сторінок. Вам не потрібно володіти знаннями з кодування для створення веб-сайтів із форматом. Система відома своєю простотою у використанні та інтуїтивно зрозумілим характером, що усунула необхідність освоювати основи програмування або мати передумови веб-дизайну.

Формат широко використовується в понад 190 країнах світу, з моменту його створення було створено близько 455 000 веб-сайтів із системою. Система позиціонує себе як прогресивна портфель веб-сайту що постачається з інтегрованим візуальним редактором. Це чудовий вибір для користувачів, які мають намір презентувати зображення у форматі веб-сайту, щоб просувати навички, продукти та послуги.

Але чи дійсно Формат вартий інвестицій? Чи потрібно використовувати цю саму платформу чи краще шукати альтернативи? Чи справді її функціонал пристойний? Давайте відповімо на ці та інші запитання в нашому огляді.

1. Простота використання

Формат використовує ті самі механізми взаємодії інформаційної панелі з інтерфейсом, що й інші будівельники веб-сайтів із візуальним редактором. Використовувати це не зовсім складно, але ви також не можете його назвати занадто простим. Тут багато налаштувань і варіантів. До них важко звикнути і запам’ятати свої позиції через їх кількість. Це ще одна сторона високого функціоналу.

Редактор форматів

Процес реєстрації простий, швидкий, але дещо незвичний. Крім надання реквізитів вашого облікового запису, система також попросить відповісти на кілька питань щодо типу проекту, який ви плануєте запустити, навичок веб-дизайну, рівня кваліфікації, необхідності інтегрувати веб-магазин у свій портфель тощо. Правильно після цього вам запропонують вибрати шаблон, з якого ви хочете почати.

Система також надасть вам основний 6-кроковий контрольний список про те, як з легкістю розпочати роботу. Що ви повинні зробити перед публікацією готового проекту – це завантажувати зображення, вивчати та вибирати потрібну тему (якщо вам не сподобається вибране на початку), налаштувати дизайн веб-сайту, дати назву проекту, відредагувати контактну сторінку та зв’язатися із системними експертами.

Дізнавшись контрольний список, ви будете перенаправлені на інформаційну панель, яка складається з трьох основних розділів, а саме Сторінки, Дизайн та Налаштування. Кожен розділ має ряд налаштувань, які потрібно налаштувати для того, щоб надати веб-сайту необхідну продуктивність та дизайн.

Ергономіка інтерфейсу приємна, елементи приладної панелі розміщуються логічно і вони мають зрозумілі заголовки. Також є якісний добре розроблений розділ підтримки клієнтів. Розробник веб-сайтів буде працювати для новачків, але будьте готові провести пару днів у приладовій панелі для її більш ефективного використання – Формат має більше налаштувань, ніж більшість інших подібних розробників веб-сайтів. Вам спочатку доведеться шукати деякі елементи інформаційної панелі.

Форматування інформаційної панелі

Для тих користувачів, які мають досвід роботи з подібними продуктами, Формат здасться простим, але зовсім не примітивним. Очевидно, що акцентовано увагу на деталізації варіантів, але не на глобальному спрощенні всіх елементів. Однак інтерфейс досить зручний у користуванні, хоча ви не можете назвати його привабливим – він стандартний, плавний і детальний. Його дизайн і структура нагадують WordPress, що відповідатиме потребам переважної частини аудиторії системи.

2. Особливості & Гнучкість

У форматі є все необхідне для демонстрації вашої роботи та розкриття кількох можливостей. Система дозволяє створювати модні портфелі з чуйним дизайном та універсальною структурою. Переглядаючи функції системи, ви неодмінно помітите, що все налаштовано на ефективне представлення зображень та інших графічних матеріалів. Давно пора ознайомитися з основними мотивами розробника веб-сайтів.

Електронна комерція

Формат дозволяє інтегрувати веб-магазин у свій веб-сайт для портфоліо, щоб продати пропоновані вами роботи / послуги. Якщо бути точним, двигун підтримує продажі різних видів продукції (фізичні, цифрові або сервісні продукти). Як і будь-який інший веб-магазин, він має валюту, доставку, оплату, товари на складі, доступність товару та налаштування SEO. PayPal використовується для прийому онлайн-платежів. Ви можете налаштувати сповіщення для клієнтів з різними сценаріями та прийняття повідомлень про покупки.

Формат редактора магазинів

Система електронної комерції спочатку дозволяє завантажувати 3 продукти. Не хвилюйтеся, проте ви зможете додавати необмежену кількість продуктів під час оновлення до однієї з платних підписок. Що важливо, продукт, зображення та інформація автоматично відповідатимуть вашому стилю портфоліо. Двигун має просту та зручну інформаційну панель, яка дозволяє вам легко керувати, редагувати та оновлювати список продуктів у будь-який час доби. Крім того, ви зможете оновити свої замовлення, знижки, загальні налаштування веб-сайту та його дизайн.

Клієнтське підтвердження

Формат приділяє багато уваги приватному контенту. Можна створити проекти для співпраці з певними клієнтами в Розділ коректури. Тут ви можете зробити спільний доступ до приватних клієнтських галерей, перевірити відгуки клієнтів, включити завантаження файлів, водяну позначку власних зображень тощо. Також можна налаштувати права доступу клієнта на захист паролем окремих галерей та надання індивідуального доступу лише певним користувачам. Система додатково дозволяє створювати та оновлювати галереї для перевірки клієнтів безпосередньо з Adobe Lightroom, що також сприяє безпеці та конфіденційності поданої інформації. Тут також увімкнено опцію переваги зображення. Це означає, що ви можете дозволити клієнтам переглянути та улюблені фотографії з будь-якого пристрою, який вони мають під рукою.

Розділи із підтвердженням клієнта приховані від тих користувачів, які не мають прав доступу. Таким чином, ви можете зберігати галереї, вітрини веб-магазинів для певних груп або навіть окремих клієнтів у своєму портфоліо. Це зручний робочий процес. Ви також можете встановити паролі на веб-сторінки, приховати їх від меню, нанести водні знаки на фотографії та відео.

До речі, підменю також підтримують. Робота з SEO також зручно організована – ви зможете заповнювати метатеги для всіх сторінок веб-сайту лише на одному екрані. Тут є можливість підключити Google Analytics, додати тут фавікон, власний домен та інші стандартні речі.

Ведення блогів

Інтегрований механізм ведення блогів дозволить вам розповісти історії про себе та свою творчість широкій аудиторії. Він простий і зручний у використанні. Ви можете розширити портфоліо за допомогою веб-магазину, щоб продати будь-які зображення, відео або, скажімо, футболки з принтами, чашки, одяг ручної роботи чи щось інше.

Форматування редактора блогу

Також є інтегрований блог, призначений для фото та відео презентації. Ви також можете додати стандартний текст, хоча публікації у форматі схожі на публікації в журналах, а не в газетах. Він сильно фокусується на мультимедійних історіях. Це організовано інакше, ніж в інших системах. До речі, кожну сторінку блогу та веб-магазину можна створити індивідуально.

Інтеграція соціальних рахунків

Щоб популяризувати та удосконалити своє портфоліо та бренд загалом, Format дозволяє інтегрувати акаунти соціальних медіа у ваш проект. Особлива увага приділяється інтеграції каналів Instagram, що дає змогу додавати ваші зображення в Instagram безпосередньо до вашого портфоліо. Процес виконується автоматично, щоб ви могли демонструвати свої найкращі роботи цільовій аудиторії з максимальною ефективністю та мінімальними витратами часу та зусиль..

Якщо ви хочете зміцнити та просувати свою торгову марку, отримання спеціальної електронної адреси на основі G Suite, безумовно, також буде бонусом. Як правило, функціонал Формат охоплює все, що може знадобитися для створення комерційного портфоліо. Є можливість індивідуально проектувати кожну галерею, комбінувати їх, захищати паролями, створювати приватні розділи веб-сайтів, вставляти відео-галереї, приймати онлайн-платежі за різні види продуктів, керувати блогом та ділитися цим вмістом у соціальних мережах. Єдине зауваження – дизайн інтерфейсу може бути привабливішим, оскільки система призначена для творчих людей.

SEO

Що стосується більшості портфелів, створених у форматі, запускаються з метою просування, то ефективна оптимізація пошукових систем має велике значення. Побудова веб-сайту має досить детальні налаштування SEO, які можуть допомогти підвищити видимість вашого проекту в пошукових системах.

Всі налаштування SEO поділяються на розділи «Глобальний» та «Зміст» і їх можна регулювати в окремих областях. Сюди входить можливість вказати назву веб-сайту SEO, назву домашньої сторінки та описи для всіх сторінок, ключові слова / метатеги тощо. Якщо ви не впевнені, чи оптимізовано ваш веб-сайт для пошукових систем, ви повинні побачити процентний рядок, який вказує на його поточний рівень завершення SEO.

Також є розділ «Покращити свій вміст SEO», де ви можете дізнатися поради, які допоможуть вам збільшити позиції вашого проекту в результатах пошуку. Нарешті, Формат автоматично генерує мапу сайту, в якій перераховано ваш вміст та організацію веб-сторінок для кращої індексації вашого проекту в пошукових системах..

3. Конструкції

Кількість тем:23
Професійні шаблони&# x2714; ТАК
Чуйний дизайн:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями✘ НІ
Редагування коду:&# x2714; ТАК

Усі теми форматування засновані на універсальній презентації візуальної галереї. Вони підрозділяються на 6 типів, а саме повноекранний, слайд-шоу, плитковий, вертикальний, горизонтальний та преміум-клас. Кожна категорія включає кілька варіантів подання обраного макета. Загалом, тут є 23 різні теми, орієнтовані на привабливу презентацію зображення. Усі шаблони чуйні, це означає, що вони правильно відображають вміст на екранах робочого столу та мобільних пристроїв.

Кожна тема пропонується в декількох кольорових схемах – світла, яскрава, темна тощо. Хоча, ви можете вручну налаштувати кольорову гаму веб-сайту детально. Приємний бонус – це можливість коригування шаблону та дизайну кожної сторінки окремо. Іншими словами, ви зможете по-різному оформляти веб-сторінки, наприклад, різні категорії фотографій: все ще живе в одному стилі та портрети в іншому стилі, візуально підкреслюючи різницю між ними.

Ви можете переглянути попередній попередній перегляд дизайну на весь екран. Якість на гідному рівні. Це не вражає вас неймовірними рішеннями, але цілком виправдовується очікуванням нішевий портфель веб-сайту. Додавати щось у візуальний набір шаблонів важко – Формат пропонує нестандартні параметри відображення для всіх існуючих форматів подання зображень.

Форматування шаблонів

Ви можете налаштувати меню веб-сайту (положення і висота), сторінки галереї (навігація, повноекранне відображення зображень, анімація переходу та їх швидкість, ескізи), шрифти та кольори майже всіх елементів веб-сайту. Можна вибрати макет / розмір обкладинки / розмір зображення, розташування посилань та вирівнювання тексту для сторінок колекції. Ви зможете переглянути результат у стандартному та мобільному форматах веб-сайтів, працюючи над його розробкою.

Під час налаштування дизайну вашого проекту ви також матимете можливість отримати доступ до редактора веб-сайтів. Тут ви зможете додати логотип та назву веб-сайту, налаштувати кожен колір і фонове зображення веб-сайту, вибрати шрифти та встановити типи розмірів та стилів, посилання на свої профілі в соціальній мережі, персоналізувати власні доменні імена веб-сайту та favicon тощо.

Користувачі, які володіють навичками кодування, будуть раді отримати доступ до редактора коду послуги, де вони зможуть редагувати будь-який код веб-сторінки, використовуючи свої знання HTML / CSS / JavaScript. Це дає можливість вручну змінювати дизайн веб-сайту та інтегрувати сторонні додатки чи додатки за допомогою інтеграції коду.

Формат редактора коду

Як правило, це лише невелика частина налаштувань дизайну формату. За бажанням ви можете налаштувати розмір, дизайн, колір піктограм у соціальній мережі, формат посилань, заголовки та стандартний текст, колір кожного елемента веб-сайту, розмір тощо. і отримати посередній дизайн в результаті. Це не кажучи вже про переваги, які розкриває ручне редагування коду. Що стосується коригування стилю та структури портфоліо, Формат, безумовно, є потужним рішенням.

4. Підтримка клієнтів

Технічна підтримка формату поширюється між декількома країнами з різних куточків світу, що дає змогу забезпечити цілодобову підтримку клієнтів. Ви можете спілкуватися з ними електронною поштою або вікном чату. Менеджери зручні для користувачів. Вони реагують швидко та професійно.

Довідковий центр добре структурований і містить різні розділи з детальним описом кожної дії, яку слід здійснити в системі. Тут також є пошук за ключовими словами.

5. Цінова політика

Формат не має вільного плану. 14-денний пробний процес дозволить вам перевірити всі особливості системи та прийняти рішення щодо необхідності продовження послуг, передбачених одним із платних планів (ціни вказані для річної підписки):

Форматна цінова політика

  • Ентузіаст, 6 дол. / Міс – 100 зображень, 3 магазинні товари, 15 сторінок;
  • Про, $ 12 / міс – 1000 зображень, 20 товарів для магазинів, необмежена кількість сторінок та дописів у блогах, 5000 зображень із підтвердженням прав, безкоштовний домен, редагування спеціального коду;
  • Необмежений, $ 25 / міс – необмежену кількість зображень, необмежену кількість магазинів, необмежену кількість сторінок та дописів у блогах, необмежену кількість зображень, вільну тему домену та преміум-класу, користувацьке редагування коду.

Щомісячні збори будуть на 30% вищими. Оплата приймається через MasterCard, PayPal та Visa. Система має 30-денну гарантію повернення грошей, починаючи з дня платежу. Система також дозволяє отримати 30-хвилинну допомогу щодо налаштування сайту з експертом формату за 50 доларів.

Як правило, вартість формату можна порівняти з іншими розробниками веб-сайтів. Неможливо назвати це дорогим чи дешевим. Ця послуга повинна вибиратися не за критерієм витрат, а з урахуванням ваших потреб.

6. Плюси і мінуси

Формат – це, безумовно, приємний розробник спеціалізованого портфоліо. У ньому є все, що вам знадобиться для привабливої ​​презентації зображення.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Наявність інтегрованого блогу та інтернет-магазину;
&# x2714; Сильна увага до захисту конфіденційності та захисту авторських прав на галерею;
&# x2714; Гнучкі налаштування галереї, можливість об’єднати їх у колекції;
&# x2714; Можливість будь-якого редагування коду веб-сторінки.
Design Дизайн інтерфейсу приладової панелі не має естетичної привабливості;
Custom Настроювання шаблонів є потужним, але це не зовсім зрозуміло.

Взагалі, Формат – це чудовий нішевий продукт. Він порівняно простий у використанні і не має очевидних недоліків функціоналу. Натомість він пропонує широке співтовариство та перспективи.

Нижня лінія

Формат – це якісна послуга, яка використовується для створення будь-яких портфелів. Це буде корисно для художників, фотографів, представників модельного бізнесу, архітекторів, дизайнерів, а також для всіх, кому потрібно щось презентувати через галереї зображень.

Розробника веб-сайту не можна назвати найкращим у ніші, оскільки є багато пристойних конкурентів, які можуть виконати те саме завдання за ту саму ціну або навіть дешевше. Чи варто використовувати формат? Так, воно є, якщо воно звертається до вас після того, як ви його самостійно дослідите. Ви, ймовірно, будете задоволені його якістю, якщо вам сподобається його інтерфейс. Функціональність сервісу не підведе вас.

Спробуйте відформатувати зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me