Bandzoogle.com огляд

Bandzoogle – це спеціалізований розробник веб-сайтів, який фокусується на розробці веб-сайтів для музикантів. Створена в 2003 році музичним експертом, який ще більше зібрав команду мислителів з фоном веб-дизайну, система набула популярності у всіх, хто має намір створити повнофункціональний і унікальний веб-сайт для демонстрації музичного таланту і представити його Аудиторія.


Девіз системи звучить так: “Від музикантів для музикантів”, і це все, що вам потрібно знати про наслідки системи та про її основну нішеву спеціалізацію..

Зіткнемося з правдою: кількість спеціалізованих розробників веб-сайтів використовується для створення веб-сайтів музикантів близький до нуля. Завжди приємно бачити гідне нішеве рішення. Bandzoogle – це сервіс, який ідеально відповідає потребам музикантів. Він оснащений інформацією про музику, функціональністю ніші та підходящою стилістичною презентацією.

Сервіс, очевидно, ризикує, якщо він зосереджений лише на нішевій цільовій аудиторії. Якщо в процесі тестування він не може запропонувати щось особливе, що дозволить виділитися з натовпу порівняно з іншими музичними веб-сайтами, то його використання взагалі не матиме сенсу..

Отже, що таке Bandzoogle? Чим вона виділяється серед натовпу і чим відрізняється система від решти якісних послуг, що використовуються для створення бізнес-сайтів? Чи варто практичного застосування чи є інші подібні альтернативи серед інших стандартних систем? Давайте дізнаємось це зараз!

1. Простота використання

Система на перший погляд виглядає привабливою. Атмосфера та презентація системи підходять до нішевих нюансів, і це є одним із важливих моментів цього спеціалізованого розробника веб-сайтів. Після стандартної реєстрації (ім’я, електронна пошта, пароль) процес стає досить динамічним – як і ритм музики диска. Вибираючи шаблон, вам запропонують можливість вибрати декілька стандартних заголовків і текстів, фонове зображення заголовка, встановити ваш логотип та обробити деякі інші нюанси. До того моменту, як ви отримаєте доступ до редактора, веб-сайт уже трохи налаштований, щоб створити персональне враження. Вам спочатку буде показано вступне відео про системні можливості. Тоді ви можете почати працювати з системою самостійно.

Редактор тем Bandzoogle

Панель управління містить посилання, що переспрямовують вас до відео з зразками використання поточного розділу редактора. Взагалі, освоїти Bandzoogle приємно і досить просто, без перебільшення. Усі варіанти інтуїтивно представлені в системі. Якщо щось піде не так з якихось причин, є навчальні відео, розділи спільноти та довідки, а також поширені запитання щодо теми, яка вас цікавить. Інтерфейс також має велике значення. Виглядає так, як очікує музикант. Він є стислим і має зручну обрану колірну гамму, шрифти та логічно розташовані параметри / налаштування. Використовувати його можна взагалі без будь-якої спеціальної підготовки.

Прості елементи, такі як зображення або тексти, можна редагувати безпосередньо на сторінці за допомогою ненав’язливого редактора. Якщо ви зіткнулися з необхідністю внесення більш складних редагувань, вам доведеться отримати доступ до повноекранного інтерфейсу, який робить основні блоки веб-сайту невидимими, але дозволяє робити більш складні редагування, якщо це потрібно.

Однак це не створює проблем для користувачів Bandzoogle, навіть тих, хто вперше переглядає систему. Що стосується того, що розробник веб-сайтів спочатку створений для недосвідчених музикантів, він, безумовно, заслуговує на те, щоб вважати його простим у користуванні та інтуїтивно зрозумілим сервісом.

2. Набір функцій та гнучкість

Bandzoogle дає змогу створювати веб-сайти музикантів, які поєднують у собі функції веб-сайту бізнесу, блогу, плаката, інтернет-магазину для продажу музичних композицій тощо. Усі функціональні функції належним чином реалізовані, і їх легко налаштувати під власні потреби. Ви отримуєте доступ до інструментів синхронізації з багатим набором послуг соціальних медіа, можливістю публікувати сторінки та контент із закритим доступом. Варто також зазначити, що всі веб-сайти, створені в системі, виглядають привабливо на мобільних пристроях.

Панель управління Bandzoogle

Панель управління Bandzoogle складається з двох основних розділів для налаштування структури, функціональності та дизайну вашого веб-сайту, а саме: “Редагувати вміст” та “Редагувати тему”. Параметри розсилки, облікових записів користувачів та оглядів, утворених нюансами системи (кількість трафіку, перегляд сторінок, продажі, вентилятори тощо), а також Google Analytics (для використання цієї опції вам потрібно вручну налаштувати свій обліковий запис Google), доступні в також панель управління. Існує також система форуму спільноти та розділ «Довідка», що містить докладні текстові описи всіх варіантів послуги.

Редагування вмістуРозділ ”дає змогу додавати нові сторінки та функції (віджети) на ваш веб-сайт. Ви можете комбінувати пункти меню веб-сайту та створювати підменю 2-го рівня в будь-який час, коли вам потрібно. Додаючи нову сторінку на свій веб-сайт, ви можете змінити її тип: Пустий, Головна, Музика, Електронний прес-набір, Шоу, Магазин, Блог, Контакт, Зовнішня посилання, Вступ, Фотографії, Сторінка. Назви веб-сторінок чітко відображають суть змісту та функціональності, які там будуть доступні. Тут також можна налаштувати налаштування видимості.

Редактор вмісту Bandzoogle

Створюючи той чи інший тип веб-сторінки, вам запропонують макет відповідно до ваших потреб. Веб-сторінка міститиме блоки необхідних віджетів, які потрібно додатково заповнити фотографіями, текстами, музичними треками, альбомами, подіями тощо. Це розумний підхід, який сподобається всім. Ви отримуєте шаблон, який буде слугувати зразком для новачків, а не стикатися з необхідністю додавання віджетів на нову сторінку вручну. Це зручно і практично з будь-якої точки зору.

Само собою зрозуміло, що ви зможете керувати блоками, як вам потрібно, змінюючи їхні позиції, видаляючи або додаючи їх. Натиснувши будь-який з цих блоків, ви отримаєте доступ до списку налаштувань залежно від обраного типу. Наприклад, блок “Події” дозволяє вибрати формат, на якому відображатимуться шоу, зустрічі з шанувальниками тощо. Ви також зможете налаштувати процес продажу квитків в Інтернеті тут. Для цього вам потрібно буде вказати свою інформацію про PayPal та вартість квитків на ваші шоу.

Bandzoogle Додати доріжку

Блок із музичними композиціями дозволяє вибирати тип вмісту (альбом, список треків, музичний плеєр), заповнювати загальні дані про випуск (рік, опис, обкладинку, назву), надавати або обмежувати доступ до функції завантаження (платний, попередня покупка або безкоштовно ) та додавати бонусні файли для клієнтів. Це стосується налаштувань відображення альбому. Кількість налаштувань списку треків ще більше вражає і включає коди знижок, якість та тривалість демонстраційних зразків, список дисплеїв, розсилку користувачів тощо.

Подібна деталізація параметрів застосовується до всіх типів веб-сторінок і блоків, представлених там. Все робиться якісно та зручно. У розділі «Сторінки» ви знайдете загальні параметри SEO (ключові слова, метатеги) та можливість вставити власний код (CSS, javascript тощо). Зберігання файлів знаходиться нижче списку і включає музику та фотографії, доступна кількість яких буде залежати від типу обраного платного плану.

Параметри сторінки Bandzoogle SEO

Додаючи вміст на сторінку, функція (яку в інших системах також називають “віджетами”) створює регульований блок, зразки якого були описані вище. Зарахуємо всі доступні функції Bandzoogle. Усі вони належать до таких категорій:

 • Основні характеристики – заголовок, текст, зображення з текстом / без тексту, цитата, відео, події, фотогалерея, блог, мої сайти (список значків із посиланнями на інші ваші веб-сайти), заголовок із закликом до дії, HTML-код;
 • Сайт широкий – мої сайти та плеєр із широким розміром сайту (глобальний плеєр сайтів);
 • Громада – гостьова книга та форум;
 • Електронна комерція – магазин, музика, пожертвування;
 • Інструменти зворотного зв’язку – спеціальна форма, опитування, форма реєстрації списку розсилки;
 • Зовнішні – галерея Instagram, Twitter, Bandcamp Player, Topspin Store, Bandsintown, форма котирування GigSalad, огляд GigSalad та Airbit;
 • Інший – список файлів, флеш (для вставки флеш-відео на ваш веб-сайт) та лічильник натискань.

Цих віджетів (функцій) більш ніж достатньо, щоб покрити весь спектр потреб веб-дизайнерів музикантів. У списку віджетів очевидно вказуються варіанти сервісу. В основному, це список функціональних можливостей системи. Також є загальні налаштування веб-сайту, а також параметри SEO, веб-сторінки та дизайну. Вміст буде включати всі вищезгадані функції. Перелічені типи веб-сторінок відрізняються залежно від набору віджетів та їх позицій на веб-сайті.

Особливості вмісту Bandzoogle

Варто також зазначити, що існує можливість створення безкоштовних секцій та їх підрозділу на необхідну кількість стовпців, що дає можливість розмістити кілька рис на одній горизонтальній поверхні. Ви можете змінювати положення елементів (програвача, форми, вкладки тощо) всередині розділу відповідно до ваших уподобань, створюючи таким чином унікальну структуру шаблону.

Опишемо всі наявні Параметри налаштування дизайну Bandzoogle зараз. Вони залежать від налаштувань, знайдених у розділі “Редагувати тему”. У правому верхньому куті ви побачите знаки різних версій вашого веб-сайту для мобільних пристроїв. Ви завжди можете подивитися, як відображатиметься ваша поточна версія веб-сайту на вашому смартфоні, планшеті чи настільному комп’ютері. Також можна будь-коли змінити шаблон у разі необхідності.

Редактор дизайну пропонує глобальні налаштування для всього веб-сайту, які також підрозділяються на кілька розділів:

 • Заголовок дозволяє регулювати розміри заголовка для домашньої сторінки та внутрішніх сторінок веб-сайту, фільтра зображень, ефекту паралакса та відображення зображення під час завантаження;
 • Назва / Логотип дає змогу вибрати тип логотипу (текст, логотип, жоден), а також шрифти та кольори для назви веб-сайту;
 • Меню дозволяє налаштувати загальні шрифти меню (підменю), його кольори та шрифти меню для сторінок настільних ПК та мобільних пристроїв;
 • Заголовок до дії дозволяє змінювати кольори, розміри, фони та кнопки заголовка. Тут також доступні налаштування вирівнювання, позиції та елементи шрифту.
 • Зміст надає вам свободу вибору, коли мова йде про вибір контентних шрифтів та H1 / H2 заголовків;
 • Стиль розділу 1/2 дозволяє налаштувати кольори всіх елементів (заголовки, кнопки, посилання, фон, вміст) у розділах веб-сторінок;
 • Кнопки дозволяє налаштувати дизайн всіх кнопок на веб-сайті (форма та стиль).
 • Музичний плеєр на сайті дозволяє застосовувати власні кольори, вибирати кольори фону та тексту;
 • Мої сайти дозволяє налаштувати розміри кнопок, кольори, навести курсор, вирівняти.

Ви також можете додати свій власний CSS-код на веб-сайт. Як правило, налаштування дизайну досить легко зрозуміти, і їх просто застосувати. Вони є стандартними для такого типу послуг, хоча вони надаються у зручному форматі із привабливим інтерфейсом. Це стандартний функціонал, необхідний для створення веб-сайту.

Редактор CSS Bandzoogle

Нарешті, важливо згадати можливість включення / вимкнення кожної сторінки, налаштувань доступу (через пароль, після реєстрації або для всіх), SEO (назва, опис) та шлях переадресації 301.

Списки розсилки

Ще один розділ, доступний на інформаційній панелі, – розділ списку розсилки. Це місце, де ви можете налаштувати та керувати електронними кампаніями, вибираючи між декількома параметрами шаблону електронної пошти. Також можна запланувати розсилки бюлетенів заздалегідь та відстежити їх ефективність у наступному розділі “Звіти”. Ось як можна ефективно налагодити контакт з цільовою аудиторією, інформуючи їх про всі події та новини, що відбуваються у вашому житті та кар’єрі.

Аналітика та звіти

Якщо говорити про розділ “Звіти”, він дозволяє відстежувати ефективність вашого веб-сайту та аналізувати найважливіші нюанси, такі як джерела трафіку, кількість відвідувачів та місцеположення, з яких вони в основному беруть участь, кількість постійних та унікальних відвідувачів, перегляд сторінок та інші подібні параметри статистики. У підкатегорії «Відтворює» ви можете додавати та керувати новими треками, тоді як у полі «Продажі» ви можете налаштувати платіжні дані.

Можна скласти власний список шанувальників, додавши та керуючи новими учасниками та / або кампаніями. Ви можете відстежувати статистику веб-сайтів за вказаний інтервал часу, щоб мати можливість порівняти результати. Це також досить зручно і легко зробити. Щоб отримати розширену статистику веб-сайтів, можна підключити Google Analytics до свого облікового запису веб-сайту.

електронна комерція

Один із безперечних мотивів Bandzoogle – це можливість налаштувати повнофункціональні та керувати ними, що важливо для більшості музикантів, безкоштовними вітринами. Це робиться лише в кілька кліків. На сьогоднішній день платформа несе відповідальність за проведення фінансових угод, що перевищують 32 мільйони доларів продажів, не беручи жодних комісійних операцій та комісійних комісій. Залежно від умов вашого плану, ви можете продавати різноманітні товари, а саме пісні, альбоми, квитки, коди для завантаження, відео, фізичні товари та інші файли, які ви готові запропонувати своїм шанувальникам за власними цінами..

Електронна комерція Bandzoogle

Що важливо, ви можете вибрати між 25 видами валют, підключити веб-магазин до наявного облікового запису PayPal, щоб укладати угоди. Якщо ви маєте намір інтегруватися з популярними зовнішніми платформами дистрибуції, ви можете вбудовувати сторонні віджети на ваш вибір. Гнучкі параметри електронної комерції Bandzoogle надають кілька варіантів ціноутворення. Таким чином, ви можете вибрати пропонувати свою музику безкоштовно, дозволити шанувальникам призначити свої ціни або стягувати певну суму. Це також зручна функція.

Підсумовуючи все, Bandzoogle оснащений функціоналом, який є стандартним для більшості систем WYSIWYG, але він також включає низку варіантів (музичний трек, інтернет-магазин, плеєр, синхронізація з музичними послугами тощо). Дизайн інтерфейсу є головною відмінністю системи від її конкурентів. Тим не менш, ці функції зручно зібрані в одному місці і ними легко користуватися. Можливість створити форум та блог, безумовно, сподобається більшості клієнтів. В результаті музикант отримує всі необхідні інструменти для створення ефективного веб-сайту.

3. Конструкції

Кількість тем:116
Професійні шаблони:&# x2714; ТАК
Безкоштовні теми:&# x2714; ТАК
Сортувати за галузями:&# x2714; ТАК
Редагування коду CSS:&# x2714; ТАК

Ще однією відмінністю Bandzoogle є вражаюча бібліотека музичних шаблонів. Загалом тут є понад 100 тем. Всі вони чуйні та виглядають вражаюче (залежно від вашого вибору). Важко уявити музиканта, який не зможе знайти гідний дизайн у цій універсальності на вибір. Ось чому, служба дійсно заслуговує на визнання, якщо мова йде про цей аспект.

Вражаюча різноманітність структур, дизайнів, кольорів і тем створює досить приємне враження. Враховуючи нішеву спеціалізацію розробника веб-сайтів, кількість та якість шаблонів, доступних тут, досить дивують. Теми наступні: рок, фолк / кантрі, джаз / блюз, співак / автор пісень, класика, урбаністичний / хіп-хоп, світ, EDM / DJ / продюсер, бізнес / інші, удари.

Шаблони Bandzoogle

Існує варіант попереднього перегляду, який дає змогу вивчити всі деталі теми, яка вас цікавить. Навіть якщо є щось, що вас не влаштовує, однак система пропонує можливість перемикати шаблони під час процесу веб-дизайну без втрачаючи поданий вміст. Крім готових шаблонів, є шанс вибрати порожню тему, щоб самостійно її налаштувати. Це надасть вашому веб-сайту неповторний вигляд у довгостроковій перспективі.

Тут можна окремо звернути увагу на можливість зберігання власних конструкцій у бібліотеці. Таким чином, ви можете створити кілька варіантів дизайну для свого веб-сайту, відредагувавши наявні шаблони або / та кодування CSS, щоб надалі їх можна було змінити залежно від ситуації лише одним кліком. Цей очевидний аспект робить використання Bandzoogle досить вражаючим. Це може здатися дивним, але така можливість є досить рідкісною (ми не згадуємо тут про зміну стандартного дизайну для варіанту запасів).

Як правило, ми задоволені дизайнерським аспектом Bandzoogle. Так, всі шаблони підрозділяються на категорії на основі їх принципів та структури. Це стандартна практика для інших систем. Те, що нас дуже вразило, – це те, наскільки ретельно це робиться. З одного боку, всі готові шаблони тут можна назвати приємними, в них немає нічого технічно вдосконаленого. Однак вони створені з високою якістю (це стосується загальної атмосфери, демонстраційного вмісту, універсальності), і вибір насправді приголомшливий.

4. Підтримка клієнтів

Bandzoogle має стандартний набір варіантів підтримки клієнтів, включаючи чат в реальному часі, підтримку електронної пошти, поширені запитання, форум спільноти. Як тільки ви зареєструєтесь у системі або виберете шаблон, вам запропонують відео-посібник про те, як налаштувати свій веб-сайт та працювати з платформою. Якість технічної підтримки пристойний і тут. Все працює добре, форум живе, розділ FAQ – це якість. Тут очевидних недоліків немає. До цього питання також нема чого додати.

5. Цінова політика

Bandzoogle виділяється з натовпу через тривалість випробувального періоду, який триває 30 днів. За цей час можна вивчити всі особливості системи напам’ять, не кажучи вже про стандартне вивчення служби. Система пропонує 3 платні плани, один з яких слід вибрати після закінчення випробування, або вам просто потрібно буде взагалі відмовитися від використання послуги. Безкоштовна версія тут недоступна. Давайте подивимось щомісячну вартість платних планів за умови щомісячного одноразового платежу (щомісячний варіант оплати буде приблизно на 12% дорожчим). Отже, платні плани такі:

ПланВартістьОсобливості
Lite:8,29 дол. / Міс✓ 10 сторінок, доріжок та фотографій,
✓ 100 членів списку розсилки;
✓ Музичний магазин без комісійних;
✓ Електронний прес-комплект.
Стандарт:12,46 дол. / Міс✓ 20 сторінок, 50 треків, 500 фотографій;
✓ 1000 членів списку розсилки;
✓ Продавати фізичний товар.
PRO:16,63 дол. / Міс✓ Необмежена кількість сторінок, доріжок, фотографій та членів списку розсилки;
✓ Продаж відео та інших медіа-файлів, автоматичне відстеження інвентаря, попередні замовлення альбомів, коди знижок;
✓ Звітування SoundScan, спеціальні шрифти, заголовки відео.

Варто зазначити, що більш дорогі плани включають усі функції дешевших планів плюс нових. Ви, очевидно, помітили переваги списку функціональних можливостей, передбачених в плані PRO. Це єдиний план, який може допомогти вам максимально використати функціональність Bandzoogle. Читаючи перелік послуг, які він пропонує, ви розумієте, чого позбавлені, якщо ви виберете один із дешевих планів. Це дуже погано, оскільки різниця тут занадто помітна.

Розробники сервісу, очевидно, заохочують потенційних клієнтів вибрати PRO-план, вартість якого становить 204 долари на рік. Враховуючи той факт, що розробник веб-сайтів поєднує в собі функції блогу, платформи електронної комерції, форуму та звичайного веб-сайту для бізнесу, ця вартість варта функціональності системи.

Система забезпечує гарантію повернення грошей тим користувачам, які чомусь не задоволені його функціональністю. Він також пропонує безкоштовне ніколи не втрачає доменне ім’я, необмежену кількість дискового простору та інтегровані варіанти хостингу.

6. Плюси і мінуси

Bandzoogle – це багатофункціональний спеціаліст-розробник веб-сайтів, який, безумовно, підійде до потреб музикантів, які бажають створити якісні веб-сайти, щоб показати свій талант. Як і будь-яка інша послуга, однак, вона містить список достоїнств і недоліків, які можуть мати помітний вплив на вибір користувачів. Зараз саме час з’ясувати плюси та мінуси системи.

Плюси:
Мінуси:
&# x2714; Сильний фокус музики;
&# x2714; Широкий спектр послуг, інструментів та функцій
які є обов’язковими для веб-сайтів музикантів;
&# x2714; Простота використання та редагування WYSIWYG;
&# x2714; Вибір якості шаблонів, що реагують на якість;
&# x2714; Гідна підтримка клієнтів;
&# x2714; Дозволено редагування коду;
&# x2714; Інтегрована функція електронної комерції.
✘ неможливість створення інших типів веб-сайтів;
✘ Дорогі плани.

7. Порівняння з конкурентами

Порівнювати Bandzoogle із відомими нішевими конкурентами досить важко через його сильну музичну спрямованість. Вся справа в тому, що існує не так багато систем, які можуть пропонувати однаковий функціонал і набір функцій. Єдиним гідним конкурентом у цьому відношенні є Вікс. Цей всебійний розробник веб-сайтів має всесвітню популярність і пропонує потужний набір функцій, необхідний для створення гідного веб-сайту для музикантів.

Bandzoogle vs Wix

Обидві системи оснащені редакторами веб-сайтів WYSIWYG, декількома готовими шаблонами для мобільних пристроїв, інтегрованими функціями блогів та електронної комерції. Вони також пропонують багатий вибір інструментів для налаштування дизайну, які дозволяють створювати видатні конструкції для залучення уваги користувачів. Плани Wix дещо дешевші порівняно з тими, які пропонує Bandzoogle. Це, однак, не є проблемою, якщо мова йде про розробку якісних веб-сайтів для музикантів. Таким чином, чіткого лідера в цьому порівнянні немає – і Wix, і Bandzoogle варті тестування!

Нижня лінія

Простота використання:7/10
Особливості:8/10
Дизайн:8/10
Технічна підтримка:10/10
Ціноутворення:8/10
Загальний рахунок:8,2 / 10

Bandzoogle – це приємна послуга для створення веб-сайтів музикантів. Якщо ви проаналізуєте його компоненти, ви помітите, що всі його варіанти можуть бути потужно реалізовані на гідному рівні, але вони зовсім не унікальні. Основна перевага послуги полягає в тому, що всі необхідні функції, необхідні для реалізації головного завдання системи, знаходяться в одному місці. Існує велика колекція тематичних шаблонів та дизайнів, які ефективно сприяють створенню потрібної атмосфери. Якщо ви музикант, система вам, мабуть, сподобається завдяки її інтерфейсу та зручності.

Само собою зрозуміло, що ви також можете успішно створювати веб-сайти музикантів у багатьох інших розробників веб-сайтів WYSIWYG, не використовуючи Bandzoogle взагалі. Найважливіше тут – наявність компонента електронної комерції та блогу. Решта – не рідкість. Але … Іншим системам не вистачає специфічної атмосфери, музичних шаблонів, і вам доведеться шукати потрібну функціональність десь там, використовуючи зовнішні сервіси та плагіни..

Усі необхідні елементи зібрані в одному місці в Bandzoogle, і вам не потрібно шукати зайвих елементів. Конструктор веб-сайтів не є революційним, але він, безумовно, заслуговує на увагу завдяки індивідуальній презентації функціональності та зручності. Вартість помірна. Є досить приємні альтернативи цій системі, доступні там.

Чи рекомендуємо ми його використовувати? Так. Чому ні – сервіс пристойний у своїй ніші, хоча він не має унікальних технічних особливостей. Це, безумовно, варто протестувати. Якщо вам це подобається, то продовжуйте здійснювати оплату. Тут немає жодних підводних каменів, і ви вирішите зробити вибір.

Спробуйте Bandzoogle зараз

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me