Як запустити блог WordPress на Bluehost (Повне керівництво)

Ви шукаєте як запустити блог WordPress на Bluehost?


Тут ви отримаєте повний підручник, який пояснюється поетапно скріншотами.

Навіть якщо ви нічого не знаєте про створення веб-сайтів чи блогів, ви можете легко створити блог WordPress протягом декількох хвилин, скориставшись нашим посібником для початківців..

Існує багато платформ для створення веб-сайтів, таких як Blogger, WordPress, Weebly, Wix та багато іншого. З усіх цих платформ WordPress – найкраща платформа для створення веб-сайту для початківців.

WordPress – це платне, а Blogger – безкоштовне програмне забезпечення для створення веб-сайтів. WPressBlog рекомендує вибрати WordPress. Існує багато недоліків використання Blogger. Тут ви можете знайти різницю між WordPress та Blogger.

Навіть теж багато великих компаній як-от TechCrunch, Bloomberg Professional, Sony Music тощо, запускають свої веб-сайти на WordPress. Наразі 75 мільйонів веб-сайтів залежать від WordPress.

Переваги використання веб-сайту WordPress:

  • Він дуже простий у використанні. Ви можете легко створити нову сторінку, опублікувати блог, зображення або відео в WordPress.
  • Ви можете керувати своїм веб-сайтом з будь-якого місця, оскільки він базується на браузері, тому вам потрібен лише комп’ютер з підключенням до Інтернету.
  • Для публікації статті, зображення чи відео не потрібно кодування. Також ви можете форматувати текст без кодування.
  • Якщо ви хочете змінити дизайн веб-сайту або тему, тоді ви можете завантажити та встановити улюблену тему WordPress.
  • Оптимізувати веб-сайт WordPress для пошукових систем дуже просто. Ви можете використовувати плагіни WordPress для оптимізації вашого веб-сайту. Це заощадить ваш величезний час.
  • Якщо ви хочете почати вести блоги, то WordPress – найкраща платформа для цього. У WordPress є вбудована функція ведення блогів, де ви можете розміщувати блог, керувати коментарями, легко створювати RSS.

Тепер я навчу вас, як створити веб-сайт на WordPress. Вам просто потрібно пройти наступні інструкції, щоб створити блог WordPress.

Повне керівництво для запуску блогу WordPress на Bluehost

1. Визначте доменне ім’я

Тепер для створення веб-сайту потрібно визначити доменне ім’я (ім’я веб-сайту). Після того, як ви вирішили доменне ім’я, ви його більше не можете змінити, оскільки це зашкодить вашим SEO та маркетинговим зусиллям.

Рекомендую вибрати домен .com, оскільки це найбільш поширене розширення домену. Якщо назва вибраного веб-сайту недоступне в .com, ви також можете вибрати .net. Це також одне з найкращих розширень домену.

Якщо у вас плутанина в пошуку найкращого доменного імені, тоді ви можете використовувати ці кращі генератори доменних імен. Ці інструменти допоможуть вам знайти унікальне доменне ім’я відповідно до ваших вимог.

Якщо ви вже купили доменне ім’я, продовжуйте читати наступний розділ.

10 найкращих та найдешевших реєстраторів доменних імен

2. Виберіть хоста

Вирішивши доменне ім’я, вам потрібен хост, де ви зможете розмістити свій веб-сайт. Існує багато постачальників веб-хостингів, таких як Bluehost, HostGator, GoDaddy тощо.

Я рекомендую вам вибрати Bluehost для розміщення вашого веб-сайту, оскільки це офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress. Крім того, вони надають безкоштовне доменне ім’я, якщо ви купуєте хостинг-план на 1 рік і більше.

Тут я пояснив усі кроки із скріншотами для реєстрації на Bluehost. Просто дотримуйтесь їх.

Крок 1: Тепер, щоб зареєструватися на хостингу Bluehost, натисніть на наступне посилання. Натиснувши на наступне посилання, ви отримаєте знижку 50% та безкоштовне доменне ім’я з будь-яким планом хостингу на 1 рік і більше.

Клацніть тут, щоб отримати знижку 50% на всі плани хостингу Bluehost

Крок 2: Як тільки ви натиснете на вищезазначене посилання, ви побачите веб-сайт Bluehost хостингу. Спочатку натисніть кнопку «Почніть зараз».

налаштування блогу

Крок 3: Натиснувши кнопку «Почніть зараз», ви побачите всі спільні плани хостингу. Виберіть план хостингу відповідно до своїх вимог.

bluehost поділився планами хостингуПлани веб-хостингу Bluehost

Якщо ви власник малого бізнесу або хочете створити особистий блог, тоді ви можете вибрати основний план. Коли ваш бізнес починає зростати, ви можете оновити свій хостинг-план до Plus. Короткострокові плани хостингу коштують дорожче, ніж довгострокові. Таким чином, ви можете заощадити гроші, придбавши довгостроковий план хостингу.

Крок 4: Вибравши план хостингу, введіть своє доменне ім’я у поле “новий домен”. Якщо у вас вже є домен, ви можете просто ввести його у вікні “Я маю ім’я домену”.

введіть доменне ім’яВиберіть доменне ім’я

Крок 5: Тепер натисніть на наступний. Тут ви можете створити обліковий запис, увійшовши до свого облікового запису Gmail та заповнивши свої дані.

заповнити інформацію про рахунокЗаповніть форму

Якщо ви хочете зареєструватися через Gmail, тоді натисніть кнопку “Увійти через Gmail”, або ви також можете заповнити свої дані в даній формі.

Після заповнення форми виберіть “План рахунку”. Вибраний за замовчуванням план складе 36 місяців. Тримайте його так, як це відбувається, оскільки план хостингу на короткий проміжок часу буде дорожчим.

виберіть план рахункуІнформація щодо плану цін

Тепер у наступному розділі ви знайдете кілька додаткових функцій, як захист конфіденційності домену, безпека SiteLock, Codeguard Basic та інструменти SEO. Ці функції не є обов’язковими, тому ви можете обирати їх відповідно до своїх вимог.

додаткові можливості веб-сайтуІнформація про знижки

Важлива примітка: Якщо ці функції вам не потрібні, тоді не забудьте зняти всі ці поля.

Крок 6: Настав час заповнити платіжну інформацію. Заповніть усі необхідні платіжні дані. Ви також можете здійснити оплату через PayPal. Ви знайдете цю опцію, натиснувши “більше варіантів оплати”. Потім завершіть процес реєстрації, встановивши прапорець Умови надання послуг та натисніть кнопку Надіслати.

Платіжні реквізитиметоди оплати

Крок 7: Після натискання на кнопку подання ви побачите екран, як показано нижче. Натисніть кнопку «Створити свій пароль».

налаштування WordPress блогу

На наступному екрані введіть пароль, який ви можете легко запам’ятати. Потім встановіть прапорець “Я прочитав і погоджуюсь …” і натисніть кнопку Далі.

створити пароль для WordPress

Потім натисніть на кнопку «увійти».

вхід

Тепер ви отримаєте електронний лист із посиланням на активацію та своєю інформацією про вхід.

3. Налаштування облікового запису WordPress

Тепер натисніть на посилання на активацію, вказане у вашому електронному листі. Потім натисніть на хостинг у головному синьому меню, а потім натисніть на веб-сайт із його підменю. Потім натисніть на посилання встановлення.

налаштування wordpress

Тепер на наступному екрані виберіть свій домен, а потім натисніть на наступний.

виберіть домен

Завершивши процес налаштування, введіть URL-адресу в адресний рядок свого браузера.

http://www.yourdomainname.com/wp-admin

Він покаже вам вікно для входу, де потрібно ввести своє ім’я користувача та пароль.

Вікно для входу в WordPress

Після входу на інформаційну панель WordPress ви можете опублікувати блог, зображення чи відео, змінити тему та багато іншого, що можна зробити на інформаційній панелі WordPress.

Якщо ви хочете заробити гроші на своєму блозі, я рекомендую вам встановити теми, оптимізовані Adsense WordPress. Це допоможе вам заробити максимальний дохід від Adsense.

Висновок

Сподіваюся, ви успішно створили блог WordPress на Bluehost. Якщо у вас виникли проблеми зі створенням блогу WordPress, будь ласка, повідомте нас про це, коментуючи внизу розділ коментарів.

Читайте також,

  • Як запустити блог WordPress із SiteGround
  • 10 причин, чому ви не успішний блогер
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me