7 найкращих високооплачуваних альтернатив Google Adsense в 2020 році

Кожен, особливо блогер, хоче заробляти на своєму блозі. Після великих зусиль та дотримуючись приємної контентної стратегії, блоги починають отримувати трафік і, таким чином, покращувати взаємодію користувачів з Google Ads.


Це займає здебільшого один рік і більше. Тоді уявіть собі електронний лист від AdSense із повідомленням: “Ваш обліковий запис AdSense тимчасово заборонено”. Це як прокляття. Це трапляється не лише з однією людиною, користувачі 30K-50K забороняються AdSense щодня.

Читайте також: Як запобігти забороні вашого облікового запису AdSense

Але не потрібно хвилюватися. У цього світу є безмежні альтернативи. Ми в WPressBlog опублікували в цьому щоденнику блог Топ-7 найкращих високооплачуваних альтернатив Google AdSense. Ви можете отримувати прибуток щодня та щогодини зі свого власного блогу чи веб-сайту.

Якщо у вас є блог WordPress або іншої технології, ці оголошення підтримують всілякі платформи. Було б краще, якщо у вас є WordPress, оскільки він пропонує вам різні плагіни для аналізу ефективності реклами.

Найкращі альтернативи Google AdSense у 2020 році

1. Amazon Associates

Останнім часом Amazon – найбільший інтернет-магазин, який пропонує від кухонних аксесуарів до виробів для прикраси будинку, книг, електронних книг, електричних пристосувань, моди та багато іншого. Ви можете легко створити партнерський рахунок за цим посиланням: https://affiliate-program.amazon.com.

Amazon надає всілякі динамічні оголошення різної форми та розміру, рекламу віджетів та посилання, що містять текст та зображення. Все, що вам потрібно, просто скопіюйте та вставте код JS на свій веб-сайт там, де ви хочете відображати рекламу Amazon.

На мить, якщо хтось купує товар 20 доларів, ви заробляєте кілька центів, але якщо хтось купує товар у розмірі 2000 доларів, ви заробляєте 200 доларів.

Amazon забезпечує найвищу партнерську комісію за кожну успішну покупку через ваше партнерське посилання. Найцікавіше, що ви можете користуватися ними разом із AdSense.

Читайте також: Найкращі теми WordPress, оптимізовані в Adsense на 2020 рік

2. Хіти доходу

Доходи звернень – це потужна та високоефективна рекламна мережа. Ви можете заробити тут найвищий CPA (вартість за дію). Він надає вам заздалегідь платформу з різними каналами монетизації з найкращими пропозиціями ефективності галузей.

Ви можете створювати всілякі оголошення, такі як банерна реклама, кнопки, повзунки, спливаюче вікно та багато іншого. Вони відображають відповідні оголошення на вашому веб-сайті, щоб оптимізувати ваш прибуток з вашого рекламного простору.

Найцікавіше з хітів доходу – вони пропонують бонус за високий трафік вашого веб-сайту. Вони платять через PayPal, Wire та Pioneer. Будьте готові заробляти як видавець на рейтингу хітів.

Почніть із створення облікового запису за посиланням: https://www.revenuehits.com

Читайте також: Кращі плагіни Google AdSense для WordPress для отримання максимального доходу

3. Читика

Chitika дозволяє конвертувати ваші цифрові активи в інтернет-дохід. Він надає своїм видавцям платформу для монетизації веб-трафіку. Незалежно від того, яка ніша та розмір веб-сайту? Їх оголошення завжди є контекстуальними, і вони також ніколи не здійснюють конкретний тип оголошень.

Ви можете використовувати їхні оголошення разом із AdSense. Chitika оплачує через PayPal або чеки з мінімальною виплатою 10 доларів (через PayPal) та 50 доларів (через чек). Ви можете легко і миттєво затвердити свій рахунок.

Chitika – це перший вибір майже всіх власників веб-сайтів чи блогів, щоб заробити гроші. Зареєструйтесь як видавець на цій чудовій альтернативі Google AdSense тут: https://chitika.com

Пов’язані: 10 найвищих платних партнерських програм у 2020 році

4. PopCash

Ще одна гарна рекламна мережа – PopCash. За допомогою Popcash ви можете почати отримувати додатковий дохід протягом 10 хвилин. Просто створіть свій обліковий запис і подайте веб-сайт. Додайте попдендерний код на потрібні веб-сторінки.

Вони миттєво схвалюють ваш домен. Як тільки ваш домен буде затверджено, всі відвідувачі вашого веб-сайту будуть показувати популяційні оголошення кожні 24 години. Popcash пропонує найвищу частку доходу в галузі в 80%.

Мінімальна виплата становить лише 10 доларів США, а оплату можна обробити через різні шлюзи, такі як Paxum, PayPal, Payza, Webmonkey, Bitcoin та Wire Transfer.

Перегляньте джерело, щоб розпочати роботу з PopCash: http://popcash.net/publishers

5. Інформаційні посилання:

Понад 200 тис. Видавців майже з 150 країн заробляють доходи через рекламні місця на своїх веб-сайтах. InfoLinks – це друга за популярністю рекламна мережа з монетизацією.

Їх оголошення сумісні з усілякими веб-сайтами чи блогами. Ефективність реклами надзвичайно висока і ніколи не заважає досвіду користувача. Ви можете отримати контекстну рекламу, відеорекламу, щоб ви могли легко підвищити взаємодію з користувачами.

Якщо ви отримуєте дивовижний трафік на своєму веб-сайті, InfoLinks гарантує пропонувати привабливий дохід на місяць. Однак мінімальна виплата становить лише 10 доларів. Оплата обробляється через PayPal.

InfoLinks пропонує свою платформу з безкоштовними конфігураціями налаштувань та без мінімальних вимог відвідувачів чи переглядів. Тут ви можете легко розпочати роботу з InfoLinks, створивши тут обліковий запис видавця https://www.infolinks.com/

6. PopAds

PopAds – одна з найбільш високооплачуваних рекламних мереж, що пропонують рекламу для населення. Ця платформа дозволяє їхнім видавцям відображати автоматичну відтворення аудіо- та відеореклами або додаткові спливаючі вікна. Ви також можете визначити частоту спливаючих вікон відповідно до інтересів веб-сайту.

Ви також можете заборонити спливаючі вікна зі звуком або іншими дратівливими елементами. Найцікавіший факт – він дозволяє видавцям вилучати свій дохід у будь-який час без будь-яких умов мінімальної виплати.

Платіж буде перераховано на ваш банківський рахунок через PayPal або AlertPay протягом 24 годин. Ви можете використовувати свій заробіток, щоб купувати трафік на вашому веб-сайті або в блозі.

Ось джерело для створення облікового запису видавця на PodAds: https://www.popads.net/

6. Media.net

Що стосується типів оголошень, Media.net є найкращою альтернативою Google AdSense. Він надає контекстну та високооплачувану рекламу. Включені типи оголошень схожі на Google AdSense.

Якщо у вас хороший трафік та якісний веб-сайт або блог, ваш домен отримає миттєве схвалення. Не важливо, наскільки широка або яка ніша веб-сайту чи блогу, вони завжди відображають відповідні рекламодавці, щоб підвищити ефективність і максимізувати прибуток..

Просто створіть тут обліковий запис видавця https://www.media.net і конвертувати ваші цифрові активи в джерело доходу в Інтернеті.

Читайте також:

  • Найкращі інструменти для ведення блогів, які Blogger може використовувати у 2020 році

Висновок

Сподіваюся, ви знайшли найкращі альтернативи для Adsense в 2020 році. Тепер все, що вам потрібно зробити, – це створити обліковий запис видавця, отримати миттєве схвалення та почати продавати рекламні місця зараз.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me