Огляд теми WordPress Genesis 2020 – чому ви повинні використовувати її?

Ви власник веб-сайту чи плануєте запустити веб-сайт за допомогою WordPress?


Якщо так, то ви повинні знати, що дизайн є найбільшим фактором для успіху вашого веб-сайту. Всі ми стикаємося з великим вмістом в Інтернеті, але скільки з цих веб-сайтів мають інтуїтивний та привабливий дизайн?

Зовсім не багато!

Незважаючи на те, що добре вмістити “вірусний” вміст, може бути поганим розроблений веб-сайт. Але не всі ми чудові дизайнери, тож що ми робимо?

Це правильно, замість цього ми обираємо попередньо розроблену Тему!

Особисто у мене було багато труднощів, намагаючись підібрати правильну тему. Мені було дуже складно переглядати тисячі тем, що надаються сотнями постачальників тем WordPress.

На щастя для вас, я знайшов Studiopress – одного з найкращих провайдерів тем під час моїх випробувань і буду рецензувати те саме в цій публікації.

Примітка: Ми настійно рекомендуємо вибрати теми Studiopress, оскільки вони ідеально підходять для всіх цілей.

Тема генезису

Отримайте тему генезису зараз!

Давайте коротко подивимось на Studiopress:

StudioPress – один з провідних постачальників тем WordPress в галузі. Вони пропонують добре розроблені шаблони, які відповідають вашим бізнес-вимогам. Найкраща частина StudioPress полягає в тому, що вони мають 500 000+ WordPress сайтів у мережі Genesis з понад 200 000 щасливих клієнтів по всьому світу..

Genesis Framework від Studiopress – детальний огляд

Genesis Framework від Studiopress – це система WordPress, яка допоможе вам створити веб-сайт, придатний до SEO, з мінімальними зусиллями. По-простому, Genesis – це набір кодів, який присутній між вашою бажаною темою та програмним забезпеченням WordPress. Це одна з преміальних рамок WordPress, доступних у цій галузі з тисячами задоволених користувачів, які використовують теми Genesis для власних веб-сайтів.

Тема

Однією з причин користувачі такі щасливі – це те, що їм не потрібно сильно турбуватися про SEO для свого веб-сайту!

Теми Genesis WordPress розроблені так, щоб вони були зручними для пошукових систем і гарантували користувачам високу безпеку, а також швидше завантажували сторінку. Завдяки легкому кодуванню. Крім цього, вони також мають команду підтримки 24 × 7, тематику для дітей та багато інших функцій.

Обмерзання торта полягає в тому, що всі функції отримують регулярні оновлення розробниками, тому структура вашого сайту ніколи не застаріла!

Тематичний пакет Genesis WordPress

StudioPress має кухонні пакети, що мають на увазі клієнта, виходячи з вимог користувача та ділових моделей.

Тема “Генеза” доступна у двох варіантах з різними цінами.

1. Основний рамковий пакет Genesis:

Цей пакет призначений для тих, хто має обмежений бюджет, але потребує преміального дизайну. Ось функції, доступні в цьому пакеті:

  • Миттєвий доступ
  • Регулярні оновлення
  • Підтримка 24 × 7
  • Доступ до детальних навчальних посібників
  • Одноразова плата за придбання

Цей пакет можна купити лише за $ 59,95.

Отримайте Genesis Framework зараз за $ 59,95

2. Членство в Pro Plus

Як користувач теми Genesis WordPress, я вважаю, що членство в Pro Plus є найкращим варіантом на вибір.

За $ 499,95 на рік за допомогою членства в Pro Plus ви отримуєте миттєвий необмежений доступ, регулярні оновлення, необмежену кількість веб-сайтів та підтримку 24 × 7 для всіх тем, випущених StudioPress. Окрім цього, вам також не доведеться турбуватися про щорічну плату за регулярні оновлення – є лише разова плата за покупку!.

У рідкісних випадках, якщо ви не задоволені продуктом, StudioPress навіть пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Тож будьте впевнені: ви або отримуєте гроші, або повертаєте гроші!.

Якщо вам здається, що це дорого, не хвилюйтеся – я шукав і знайшов чудові пропозиції на теми Genesis WordPress, де ви можете отримати принаймні 20% знижку на вибрані пакети. Якщо ви не поспішаєте, слідкуйте за веб-сайтом Genesis, оскільки вони досить часто надходять цікаві пропозиції.

Отримайте членство в Pro Plus всього за $ 499,95

Особливості теми Genesis WordPress

Як було сказано вище, користувачі люблять теми Genesis, оскільки вони надають все, що вам може знадобитися. Давайте детально розглянемо особливості Буття.

Шукаю дружню

Веб-сайти, оптимізовані пошуковою системою, займають вищі місця за пошуковими системами. Це означає, що якщо ваш веб-сайт зручний для пошукових систем, він отримуватиме більший трафік, який при конвертації переводиться на кращий бізнес.

Інша основна перевага – це підтримка коду schema.org, а це означає, що ви можете легко отримати вихід мікроданих безпосередньо з коду вашого сайту..

Щоб полегшити ваше життя, будь-які оновлення коду, опубліковані Google, автоматично оновлюються через саму систему Genesis!.

Генезис чуйних конструкцій

У цю цифрову епоху всі користуються мобільним телефоном.

Маючи це на увазі, StudioPress наполегливо працював над тим, щоб рамка Genesis була чутливою та сумісною з мобільними та планшетами будь-якого розміру екрана.

З темою Genesis WordPress ваш веб-сайт для мобільних пристроїв автоматично змінюється відповідно до конкретного пристрою, який ви використовуєте. Крім цього, кодування HTML5 забезпечує додаткову функціональність, коли це потрібно, незалежно від того, який вміст ви розміщуєте у своєму домені.

Тема WordPress Genesis – необмежене все

Всім нам потрібні необмежені варіанти, правда?

Що ж, щастить вам, Genesis надає необмежену підтримку, оновлення та веб-сайти. Завдяки одній низькій ціні, він пропонує необмежену кількість доменів, на яких можна розвиватись.

Необмежена підтримка:

На відміну від більшості інших тематичних постачальників, Genesis має спеціальну команду, єдиним пріоритетом якої є відповісти на всі ваші запити за короткий час. Це може не здаватися великою справою, але це причина, коли люди вибирають Genesis над будь-яким іншим постачальником.

Необмежені оновлення:

Розробники Genesis постійно працюють над вдосконаленням, додаванням та покращенням тем, зручніших для користувачів, на основі періодичних запитів та частих опитувань..

Примітка: Якщо у вас є якісь скарги або потрібні рішення щодо вашого питання, Studiopress має окрему сторінку спільноти, де ви можете задати запити та вирішити їх..

Герметична безпека для Буття

Популярні веб-сайти, які займають високий рейтинг, приносять багато потенційних клієнтів, як правило, стають жертвами техніки SEO Hat Black Hat та мстивих хакерів. Це призводить до втрати бізнесу, втрати часу та шкоди вашій репутації.

Вам не доведеться турбуватися ні про що із цим Genesis, оскільки основу будує експерт із безпеки та розробник WordPress Марк Джакіт. Структура є надійною, і хакери її ненавидять.

Дружнє налаштування

На відміну від багатьох брендів, Genesis дає можливість налаштувати різні аспекти вашого сайту за вашим бажанням. Завдяки всім доступним віджетам на бічній панелі ви практично самі розробник!

Найкраща частина полягає в тому, що ви можете «змішувати та узгоджувати» ваш макет за потребою та мати до 6 макетів для кожної публікації на своєму веб-сайті.

У будь-який час ви можете змінити типографіку сайту, колір, розмір шрифту, параметри рамки та інше, використовуючи прості параметри з теми Genesis.

Теми дитини Буття:

Теми дочірньої книги Genesis – це не що інше, як підмножини рамки Genesis, які активуються після завантаження або встановлення на ваш веб-сайт рамки Genesis. Якщо Genesis (батьківський сайт) оновлений, дочірня тема (дочірній сайт) ви не втратите жодної вашої важкої роботи.

Якщо ви перевірите каталог Studiopress, то виявите, що в рамках Genesis доступні 50+ дочірніх тем, з яких ви можете вибрати бажану дочірню тему відповідно до вашої потреби.

Також читайте – Найкращі генеалогічні теми для дітей 2020 року

Підказка:

Для тих, хто не чув, WP Engine (провідна у світі програма керованого хостингу) успішно поєдналася з Genesis (найпопулярнішою в світі дизайнерською рамою WordPress).

Керівництво WP Engine швидко запевнило громадськість у тому, що розвиток та підтримка Genesis продовжуватимуться в майбутньому. Вони також дали зрозуміти, що вони будуть виконувати всі існуючі зобов’язання з клієнтами.

Якщо ви шукаєте послуги веб-хостингу і хочете отримати найкращі інструменти для свого веб-сайту з найбільшою ціною, я пропоную вам скористатися WP Engine WordPress хостингом.

Існують плани запуску, зростання, масштабування та користувальницькі плани, які підтримують все, починаючи від невеликих сайтів до величезних. Найкраща частина полягає в тому, що з моменту придбання WordPress StudioPress у липні 2018 року StudioPress та рамка Genesis стають частиною пакету веб-хостингу WP Engine..

Це означає, що ви отримуєте всі інструменти StudioPress разом із рамкою Genesis в одному пакеті, купуючи план WP Engine!

Але зауважте, ці плани не дешеві. Однак ви можете все-таки заощадити 20% на WP Engine, скориставшись купоном.

Фінальні думки

У цей цифровий вік ви можете отримати “n” кількість тем для свого веб-сайту, але не лише хтось допомагає покращити бізнес, як це може зробити Genesis для вас.

Якщо ви дійсно стурбовані своїм веб-сайтом WordPress та прагнете збільшити трафік та розширити бізнес, то теми Genesis від Studiopress стануть моєю рекомендацією для вас. Я б не сказав, що це найкращий постачальник тем, доступний на ринку, оскільки у них є справді хороші конкуренти, такі як Headway, Elegant, Thesis тощо..

Я рекомендую це, тому що я спробував усе вищесказане і визнав Genesis найкращим, коли справа стосується простоти використання та функціональності.

Можливо, у вас є вимоги, які відрізняються від моїх. Ось чому я пропоную вам порівнювати рамку Genesis з іншими брендами і в кінцевому підсумку приймати зважене рішення.

Читайте також:

  • Найкращі теми WordPress для компанії SEO
  • Найкращі бізнес-теми WordPress 2020
  • 7 найкращих тем WordPress для блогів

Автор біографії:

Гнанасекар – дослідник контенту в Кураторські пропозиції. Він любить заробляти час для написання технічних та нетехнічних статей, пов’язаних із цим. Крім роботи, він любить грати в ігри на свіжому повітрі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me