Розробники веб-сайтів: Проаналізовані програми білої етикетки та торговельних посередників

Кращі будівельники шкіл та вчителів


Важливість маркування білого кольору в ніші сучасного веб-дизайну не варто недооцінювати, особливо якщо мова йде про успішну розробку веб-сайтів. Біле маркування – це потужна стратегія, яка дозволяє збільшувати швидкість дистрибуції, залишаючись зосередженими на маркетингу продукції, а не на її створенні. В результаті ви отримуєте багато переваг, включаючи збільшення клієнтської бази, трафік веб-сайтів, діловий потенціал і, звичайно, прибуток.

Біла маркування в веб-дизайні сприяє простому брендингу веб-сайтів та бізнесу, зменшенню інвестицій в маркетинг, розробці економічно ефективних рішень, зростанню вартості товарів / послуг, зосередженню продажів тощо. Багато програмних компаній, включаючи розробників веб-сайтів, використовують важливу складову свого бізнесу. стратегія, оскільки це вигідно обом сторонам: виробники отримують більше клієнтів без зайвих маркетингових інвестицій, тоді як продавці заробляють комісійні, не турбуючись про проданий ними товар..

Ми провели кілька досліджень на цю тему, щоб представити вам список розробників веб-сайтів, які пропонують рішення щодо білих етикеток або цікаві альтернативи. Незалежно від того, ви незалежний дизайнер, стартап чи створена компанія, ми вас охопили.

Contents

Ми проаналізували 10 кращих етикетів білого дизайнера веб-сайтів & Програми реселерів:

 1. IM Creator PRO – найкращий Whitelabel & Програма реселерів
 2. Ucraft – Програмне забезпечення для створення веб-сайтів White Label
 3. Закладка – Програма агентства дизайну White Label
 4. uKit – одна з найкращих прижиттєвих партнерських програм
 5. Wix – Біла мітка & Програма реселерів пояснила
 6. ShopWired – Біла етикетка платформи електронної комерції
 7. Weebly для веб-дизайнерів – поглиблений огляд програми
 8. Webydo – всеодинна платформа веб-дизайну
 9. Дуда – Конструктор веб-сайтів із управлінням клієнтами
 10. Пояснена платформа для розробників Squarespace

Якщо ви готові розпочати власний бізнес з білими етикетками, вам можуть запропонувати дізнатися більше про ці типи програмного забезпечення для веб-розробників, а також про програми, які вони пропонують. Кожна з систем заслуговує на увагу, оскільки кожна з них пропонує безліч переваг білої етикетки, які сприяють вашому бізнесу та просуванню. Давайте розглянемо найпопулярніші та найпопулярніші розробники веб-сайтів, які пропонують вдосконалені рішення білої етикетки.

IM Creator Pro – найкраща біла марка & Програма реселерів

Біла етикетка творця чату

IM Creator – це повнофункціональний розробник веб-сайтів, який пропонує найкращі та найдешевші Розчин білої етикетки орієнтований на заповзятливих веб-дизайнерів, агентств веб-дизайну, торгових посередників та стартапів. Ви починаєте з дуже невеликої початкової інвестиції (щорічна виплата 350 доларів), і ви можете створювати та публікувати стільки сайтів, скільки вам потрібно. Також всі сайти отримують безлімітний хостинг безкоштовно, незалежно від того, скільки трафіку вони отримують. Існують також рівні, які відповідають агенціям та компаніям, що займаються хостингом, що дає їм можливість розміщувати сайти на своїх серверах і також платити за них користувачів..

Якщо вам потрібні такі та інші параметри, як інтеграція в cPanel, API власних доменів та інші функції розробників, IM Creator пропонує два пакети білих міток: “Host It Yourself” та “Servers Control”. Окрім “Стандартної білої мітки”, ви (або вашої компанії) отримувати необмежений потенціал для управління функціоналом розробника веб-сайту під вашим брендом. Вартість цих пакетів становить 2500 і 25000 доларів відповідно.

Корисна порада: ви можете знизити вартість “Стандартної білої мітки” на 20%, використовуючи спеціальний промокод для відвідувачів SWB – superb20off.

Основні особливості програми для створення білих етикеток IM Creator

 • Повний контроль. За допомогою рішення White Label ви отримуєте повний контроль над елементами редактора веб-сайтів. До них відносяться мови (ви можете зробити ваш веб-сайт доступним будь-якою мовою, якщо є така потреба), ціни, вибір шаблону, створення користувача, редагування веб-сайту та інше.
 • Стиль бренда веб-сайту. Система інтегрується у ваш фірмовий стиль бренду, що дає змогу створити власний проект, який матиме ідентичність та впізнаваність бренду. Замінивши оригінальний бренд IM Creator, ви отримуєте можливість зробити свій проект впізнаваним для поточних та потенційних клієнтів.
 • Реєстрація домену. Інструмент дозволяє створювати та реєструвати необмежену кількість веб-сайтів та домену за обраним планом.
 • Панель управління. Побудова веб-сайту постачається з Панеллю управління, яка створена з урахуванням потреб торгових посередників і пропонує безліч функцій відстеження продуктивності проекту.
 • Підтримка клієнтів. Використовуючи інструмент “Біла мітка”, ви скористаєтесь цілодобовою допомогою служби підтримки клієнтів, яку можете використовувати для вирішення будь-яких проблем, пов’язаних із системою.
 • Безпека. Послуга забезпечує максимальну безпеку всіх платежів та особистої інформації, наявних на веб-сайті, за допомогою використання інтегрованого сертифіката SSL.

Спробуйте “Біла етикетка творця IM”

Ucraft – Програмне забезпечення для створення веб-сайтів White Label

Біла мітка Ucraft

Ucraft – це просунутий розробник веб-сайтів, який запустив його Програма White Label у червні 2017 р. Його пропозиція є достатньо привабливою для всіх категорій користувачів. Якщо ви невелика студія дизайну чи фрілансер, яка працює з десятками простих або майже простих веб-сайтів на рік, ви можете використовувати рішення “Стандартний пакет”, вартість яких становить 479 доларів на місяць. За цю вартість ви отримаєте: власний брендинг, шаблони та домен, хмарний хостинг Google, унікальні шаблони, розроблені веб-розробниками Ucraft, додаток eCommerce, інтегрована програма для створення цільових сторінок, додаток Logo Maker, 20+ інтеграцій із платформами дизайну, аналітики та маркетингу. , можливість створення необмежених веб-сайтів.

Ця програма “Біла етикетка” також має власну панель адміністратора, спеціалізований менеджер, програму реселерів домену та власну систему виставлення рахунків та інші привілеї. Це дійсно унікальна особливість такої вартості білосніжних знаків.

Другий план білої етикетки Ucraft – “Самостійно розміщена платформа” ($ 1899 / місяць) підходить найкращим для великих веб-студій, які створюють сотні веб-сайтів щороку. На додаток до попередніх опцій, ви отримаєте можливість розміщувати веб-сайти на вашій хостинговій платформі, створювати власну реферальну програму, розширювати та перекривати ядро, використовувати спокійний API для інтеграції користувальницьких веб-сайтів, потужну технічну підтримку та багато інших параметрів.

Основні характеристики програми Ucraft White Label:

 • Власна торгова марка. Якщо ви веб-дизайнер, ви можете створювати веб-сайти без брендингу Ucraft. Для веб-дизайну або хостинг-компанії існує можливість використовувати інтерфейс редактора Ucarft із власним логотипом.
 • Власна цінова модель. Ви можете виставляти рахунки своїм клієнтам за моделлю ціноутворення, яку ви вибрали для управління платежами та підписками, якщо потрібно. Кампанії з продажу та промо-коди зі знижкою також включені.
 • Власна програма направлення. Ви можете просувати свій фірмовий веб-сайт за допомогою реферальних або партнерських програм. Ви можете налаштувати реферальну плату за своїм бажанням.
 • Власні шаблони. Дизайн нових шаблонів зробить ваш фірмовий конструктор веб-сайтів абсолютно унікальним. Крім того, ви отримаєте 5 шаблонів, розроблених командою Ucraft.
 • Власний хостинг. Налаштувавши свій фірмовий конструктор веб-сайтів, ви можете вибрати хостинг на серверах Ucraft, Google Cloud або власних хостах серверів. Це корисно для хостинг-провайдерів, які використовують службу побудови веб-сайтів для своїх клієнтів.
 • Власний веб-магазин. Ви можете успішно запускати та керувати власним інтернет-магазином, використовуючи необмежені переваги програми White Label та її інтегрованого додатка електронної комерції, зокрема.
 • Власні інтеграції. Незалежно від плану “Біла етикетка”, який ви будете розробляти, ви зможете вибрати та використовувати понад 20 інтеграцій із передовими платформами дизайну, маркетингу та аналітики. Співпраця з цими платформами ефективно сприяє вашим коефіцієнтам конверсії та утриманню клієнтів.

Спробуйте Ucraft White Label

Закладка – Програма агентства дизайну White Label

Закладка агентства веб-дизайну

Закладка – це розробник веб-сайтів нового покоління, який постачається разом із передовими Програма агентства, що ефективно сприяє зростанню та розширенню вашого бізнесу. Програма дозволяє вам створити і керувати власним веб-сайтом агентства з дизайну веб-сайтів, використовуючи потужний інтегрований інструмент штучного інтелекту. Зареєструватися в програмі дуже просто.

На сьогоднішній день ви можете стати зареєстрованим агентом закладок лише за 99,95 доларів США на рік, скориставшись доходом на основі опції виставлення рахунків та умов плану, на який ви будете діяти. Серед головних переваг програми не можна не відзначити передові аналітичні інструменти, відсутність реклами закладок, варіанти інтеграції відео-фонів, необмежену кількість клієнтів, пропускну здатність та дисковий простір, функцію підключення домену тощо..

Основні характеристики програми Bookmark Agency:

 • Асистент AIDA. Завдяки інтегрованому інструменту AIDA Program Bookmark Agency дозволяє отримати готовий проект майже за короткий час та з мінімальними витратами на зусилля. Асистент AIDA на основі AI автоматично створює веб-сайт, використовуючи наданий вами вміст, відповідаючи на запитання, які створює система. Закладка використовує потужність Штучного інтелекту, щоб підвищити швидкість конверсій та залучення користувачів.
 • Кілька видів бізнесу. Щоб створити повнофункціональний чуйний веб-сайт із програмою агенції Bookmark, ви можете вибрати з понад 750 типів бізнесу, виходячи з ніші, яку ви спеціалізуєте, та бізнесу, який плануєте запустити..
 • Швидке управління веб-сайтами. Умови програми передбачають поточне управління веб-сайтами та виставлення рахунків, що відповідно сприяє ефективному виконанню проекту.
 • Варіанти виставлення рахунків. Ви можете вибрати кілька варіантів виставлення рахунків, які найкраще відповідають специфікаціям вашого бізнесу. Таким чином, система може обробляти всі нюанси платежів для ваших клієнтів, або ви можете самостійно відповідати за аспекти оплати. Дохід, який ви отримаєте взамін, залежатиме від обраного варіанту виставлення рахунків.
 • Вставлення кодового коду. Так само, як система дає можливість запустити веб-сайт без кодування, він також дозволяє використовувати функцію вбудовування користувальницького коду під час запуску агентства веб-сайтів.
 • Інтеграція смуг. Закладка обробляє всі платежі та інші пов’язані з цим нюанси виставлення рахунків через Stripe, надійний і відомий торговий процесор. Вашим клієнтам виставлятимуться рахунки щомісяця, тоді як ви отримаєте 60% прибутку. Це дуже зручно та економить час.
 • електронна комерція. Розробник веб-сайтів – це електронна комерція готова з самого початку, що дозволяє вашим клієнтам створювати та керувати власними веб-магазинами. Серед функцій електронної комерції, які система пропонує за замовчуванням, має сенс згадати можливість продавати необмежену кількість товарів в Інтернеті або через Facebook та Instagram, відсутність плати за трансакції, налаштовувані повідомлення електронною поштою, групи оптових цін, потужні інструменти управління веб-магазинами , безпечні варіанти оплати, купони зі знижкою, інтегрована кошик для покупок, наявність статистики веб-магазину, варіанти доставки та багато іншого.
 • Підключення SSL-сертифіката. Система дозволяє підключити SSL-сертифікат для забезпечення максимального захисту платежів та конфіденційної інформації, що надаються користувачами веб-сайту.

Спробуйте програму агентства закладок

uKit – одна з найкращих прижиттєвих партнерських програм

uKit Біла етикетка

uKit – це веб-сайт для малого бізнесу, який пропонує можливість приєднатися до Партнерська Програма що дозволяє всім, хто бере участь у професійному створенні веб-сайтів – веб-майстрам, фрілансерам, студіям веб-дизайну та власникам нішевих спільнот – спрямовувати трафік на kKit та отримувати зарплату.

Якщо ви віднесите нових користувачів зі свого веб-сайту на веб-сайт uKit, вони компенсують вас усім, хто закінчить зробити покупку в uKit.

Основні характеристики Партнерської програми uKit:

 • Отримання прибутку. Зареєстровані користувачі uKit, які заохочуватимуть своїх клієнтів приєднатися до системи, отримають 30% усіх платежів, які здійснює зазначений користувач. Чим більше трафіку ви залучаєте до uKit – тим більший прибуток ви зрештою отримаєте.
 • Партнерська панель управління. Усі абоненти та учасники Партнерської програми uKit мають доступ до спільної панелі управління. Це місце, де вони можуть дізнатись останні новини, події, пов’язані із системою, пропонують систему, яка впроваджує систему для вигідної та корисної співпраці..
 • Кілька варіантів заробітку. Партнерська програма передбачає кілька варіантів отримання прибутку на основі умов плану, який ви вирішили піти.
 • Програми лояльності. uKit піклується про комфорт своїх клієнтів і, отже, регулярно представляє спеціальні пропозиції, програми лояльності, бонуси, промо-коди та подарунки, які сприяють можливостям отримання прибутку.

Спробуйте програму партнерства uKit

Wix – Біла мітка & Програма реселерів пояснила

Експерти Wix Arena

Вікс – це всебічний розробник веб-сайтів, який наразі не пропонує білої маркування, однак у них є два привабливі варіанти:

 • Стати партнером щоб заробляти гроші на доходах, створених від вашого сайту. Після створення афілійованого облікового запису та отримання унікальних посилань ви можете направляти нових користувачів зі свого сайту на Wix та отримувати компенсацію за всіх, хто закінчить оновлення до Premium.
 • Стати партнером Wix Як популярний і всесвітньо відомий бренд, Wix завоював довіру користувачів завдяки вдосконаленому набору функцій та безлічі налаштувань дизайну та варіантів просування веб-сайтів..

Основні характеристики Партнерської програми Wix:

 • Не потрібно запускати веб-сайт окремого дизайнерського агентства. Якщо ви зіткнулися з необхідністю створити власну студію веб-дизайну, вам не доведеться турбуватися про налаштування інтерфейсу панелі адміністратора, щоб відповідати вимогам стилю вашого бренду. Натомість, має сенс стати експертом Wix, щоб мати можливість отримати доступ до системи в будь-який час доби і запропонувати там свої послуги веб-дизайну. Будучи партнером Wix, ви створюватимете веб-сайти для своїх клієнтів за допомогою системи Wix і отримуватимете плату не лише за свої дизайнерські роботи клієнтами, але і Wix за кожен сайт Premium.

  Цей план працює аналогічно їхній партнерській програмі. Тут ви зможете продемонструвати своє портфоліо іншим членам Wix, які шукають професійного веб-дизайнера. Серед переваг, якими ви скористаєтесь, варто згадати наступні:

 • Можливість відображення вашого портфоліо потенційним клієнтам;
 • Доступ до інформаційної панелі експертів, який включає такі розділи: Новини & Ресурси, блог експертів, інструменти & Посібники, вебінари експертів, Центр експертів тощо. Майте на увазі, що початковий доступ до інформаційної панелі буде дещо обмеженим, але, як ви продовжуватимете створювати нові веб-сайти для клієнтів, ваші права доступу стануть більш розширеними. Щоб автоматично отримати необмежений доступ до інформаційної панелі експертів, вам потрібно запустити 4 або більше веб-сайтів Premium Wix.

Спробуйте білий етикетку Wix

ShopWired – Біла етикетка платформи електронної комерції

ShopWired Біла етикетка

ShopWired – це платформа електронної комерції на базі Великобританії, яка дозволяє вам продавати в Інтернеті, не займаючись питаннями веб-дизайну. Програмне забезпечення дозволяє легко керувати веб-магазином, надаючи понад тисячу функцій та рішень електронної комерції високого класу. Сюди входять замикаючий двигун, надійний та надійний хостинг, необмежена пропускна здатність, понад 100 інструментів маркетингу та продажу, багатоканальна підтримка, SEO-оптимізація тощо.

ShopWired також пропонує ексклюзив Розчин білої етикетки що забезпечує всі функції електронної комерції та інструменти, які потребує клієнт під власним брендом. Таким чином, стає можливим запуск і управління всіма видами інтернет-магазинів, використовуючи широкі функціональні пропозиції ShopWired.

Основні характеристики програми електронної комерції ShopWired White Label:

 • Ребрендована система управління веб-магазинами. Система управління веб-сайтами ShopWired повністю ребруйована, щоб відповідати вашим вимогам бізнесу, зовнішньому вигляду бренду та іншим важливим параметрам.
 • Професійні чуйні шаблони. Програмне забезпечення для електронної комерції постачається з широким спектром професійних шаблонів, які дуже налаштовані та чуйні. Ви можете використовувати ці теми, щоб забезпечити клієнтам свободу вибору та творчі можливості електронної комерції.
 • Хостинг на рівні підприємств. Розробник веб-сайтів розміщується на надійній платформі Amazon Web Services, яка дотримується найновіших стандартів безпеки та забезпечує максимальну безпеку веб-магазинів, створених із системою.
 • Замовте дизайнерську службу. Система дозволяє запропонувати вашим клієнтам повністю позначений на замовлення дизайнерський сервіс, який може виробляти дизайни високого класу для своїх веб-магазинів з урахуванням їх особливих уподобань та вимог.
 • Ребрендовані ресурси. Ресурсний центр ShopWired надає доступ до понад 500 індивідуальних статей довідки та настанов, які допомагають користувачам максимально використати всі функції та інструменти, які пропонує ваша компанія..
 • Підтримка білої мітки. Ви можете вкласти додаткову плату, щоб отримати допомогу на передній лінії від команди ShopWired, щоб надати клієнтам професійну підтримку під власною торговою маркою..
 • Параметри створення продукту. Ваші клієнти зможуть керувати своїми товарами та інструментами запасів через ваш рахунок ShopWired. Вони можуть завантажувати необмежену кількість зображень для кожного продукту, впорядковувати їх у категорії / підкатегорії, використовувати безкоштовне розширення фільтра, щоб додати опцію фільтра пошуку до списків товарів, використовувати функцію імпорту / експорту для редагування та завантаження масових продуктів, встановлення параметрів SEO для кращого просування веб-магазинів тощо.
 • Продажі & Зростання конверсій. За допомогою програми ShopWired White Label ви зможете збільшити обсяг продажів та конверсійні курси. Це можна зробити за допомогою залучення клієнтів та показу соціальних доказів, надаючи огляди інших клієнтів, надсилаючи автоматизовані електронні повідомлення клієнтам, які відмовилися від своїх кошиків, використовуючи функцію Google Trusted Stores для підвищення рівня довіри клієнтів тощо.

Спробуйте ShopWired White Label

Weebly для веб-дизайнерів – + Поглиблений огляд програми

Weebly Біла мітка

Weebly – це розробник веб-сайтів, який є хорошим вибором для незалежних веб-дизайнерів. Їх дрібномасштабне рішення білої етикетки також відоме як Дизайнерська платформа надає користувачам задню панель інформаційної панелі, яка може бути повністю ребрендована.

Тут немає ніяких авансових платежів. Платформа дозволяє дизайнерам безкоштовно використовувати редактор, шаблони та хостинг системи WYSIWYG. З вас стягується плата лише після публікації веб-сайту в домені клієнта ($ 8- $ 25 на місяць) за кожен опублікований веб-сайт. Weebly дозволяє дизайнерам стягувати з клієнтів більше, ніж їх гонорари, отримувати постійний дохід місяць за місяцем.

Щоб скористатися передовими функціями та інструментами веб-дизайну, розробник веб-сайтів пропонує членам «Дизайнерської платформи» Веб-план. Вартість передплати складає 30 доларів США на місяць. Тут ви отримаєте необмежений хостинг, безкоштовне підключення SSL-сертифікатів, а також можливість створити власні веб-сайти з фірмовою маркою.

Основні характеристики програми Weebly White Label:

 • Контроль коду. Ви отримуєте повний контроль над кожним проектом, який розробляєте. Вам належить створити веб-сайт, навантажений функціональними можливостями, щоб підвищити рівень залучення клієнтів, використовуючи параметри вбудовування коду, додаючи коди Javascript / HTMl, налаштовуючи CSS тощо.
 • електронна комерція. План дає змогу надати майбутнім клієнтам розширені функції та інструменти електронної комерції, такі як огляди товарів, варіанти доставки в режимі реального часу, багаторічні шлюзи та багато іншого.
 • Права доступу спільного адміністратора. Ви надаєте права доступу до спільної панелі адміністратора окремим користувачам та членам команди. Це дуже важливо для ефективної співпраці з розробки веб-сайтів, особливо якщо мова йде про простий доступ та керування обліковими записами клієнтів.
 • Портал клієнта на замовлення. Вбудований користувальницький портал клієнта разом із інтегрованою інформаційною панеллю веб-сайту дозволяють ділитися правами доступу з вашими клієнтами, які бажають керувати своїми проектами, при цьому дотримуючись вашого бренду..
 • Клієнтські дозволи. У вас є можливість встановити широкий спектр дозволів для тих клієнтів, які бажають працювати над розробкою своїх веб-сайтів та мати можливість самостійно редагувати їх..

Спробуйте програму Weebly White Label

Webydo – всеодинна платформа веб-дизайну

Біла етикетка Webydo

Вебідо – це надійний розробник веб-сайтів, який чітко спрямований на агенції веб-дизайну та незалежних дизайнерів, пропонуючи білі маркування як Webydo для агентств рішення. Ця функція дозволяє повністю ребрендіровать систему, пропонуючи повну платформу для веб-дизайну для ефективного запуску та розширення вашого агентства.

Як веб-дизайнер та власник агентства ви отримуєте ряд достоїнств, які забезпечують вражаючий результат та збільшення клієнтської бази в довгостроковій перспективі.

Основні характеристики програми Webeldo White Label:

 • Повний творчий контроль. Ви отримуєте необмежений контроль над процесом створення веб-сайтів, що врешті-решт призводить до збільшення рентабельності інвестицій (не потрібно кодування для створення веб-сайтів із системою) та швидкості утримання клієнтів. Експерти Webydo підрахували, що кінцевий час розробки веб-сайтів скорочується на 70%, що дозволяє виконати набагато більше проектів, ніж раніше.
 • Співпраця в команді. Ви можете надати права доступу до спільного управління веб-сайтом усім членам команди, які відповідають за різні етапи процесу веб-розробки.
 • Повне обслуговування. Підписавшись на рішення “Webydo for Agencies”, Ви отримуєте як підтримку клієнтів, так і повне обслуговування. Спеціалізовані спеціалісти з облікових записів та професійні помічники технічної підтримки подбають про ваш проект, а також про ефективність процесу створення веб-сайту..

Спробуйте Webydo White Label

Дуда – Конструктор веб-сайтів із управлінням клієнтами

Дуда Біла мітка

Duda – це надійний розробник веб-сайтів, який постачається з програмою White Label, доступною користувачам Team, Agency та Custom. Він надає торговельним посередникам масив інструментів з маркуванням білого кольору: повна версія редактора Duda; сторінка для входу клієнта та панель приладів; екрани попереднього перегляду сайтів, електронна пошта та багато іншого.

Усі URL-адреси цих інструментів будуть під доменним іменем торговельного посередника. Відображення кожного елемента налаштовується. Для партнерів Duda пропонує оптові ціни з додатковими знижками для найбільш продуктивних дизайнерів.

Основні характеристики програми Duda White Label:

 • Екран входу клієнта. Ця функція надає вашим клієнтам можливість увійти в систему з налаштованого екрана входу з білою етикеткою, який ідеально відповідає бренду вашого веб-сайту.
 • Власник веб-сайтів. Ваші клієнти зможуть побачити та використати створений та ребрендований веб-сайт для створення веб-сайтів із кольорами ідентичності вашого бренду, логотипом та іншими елементами. По мірі того, як вони дістануться до розробника сайту, вони відповідно побачать ваше доменне ім’я.
 • Інформаційна панель клієнта. Клієнти отримують доступ до спільної інформаційної панелі білої етикетки, де вони можуть переглядати статистику веб-сайтів, портал підтримки та іншу інформацію про бізнес.
 • Попередній перегляд веб-сайту. Ви можете створити версію для попереднього перегляду веб-сайту, яка відображатиме брендинг вашого бізнесу, щоб надалі надсилати його своїм клієнтам. Це дасть вашим клієнтам розуміння того, як буде виглядати ваш веб-сайт на різних мобільних та настільних пристроях.
 • Легке редагування. Ваші клієнти зможуть редагувати свої проекти навіть у дорозі під назвою вашого бренду. Завдяки інтегрованому редактору мобільних пристроїв стає можливим редагувати веб-сайти навіть із планшетів, оновлюючи вміст у будь-який час доби.
 • Повідомлення електронною поштою. Незалежно від того, чи потрібно повідомляти своїх клієнтів про будь-які події чи новини чи просто планувати інформувати їх про інформацію про вашу компанію, ви можете надсилати фірмові електронні листи, що надають необхідну інформацію.
 • Дозволи та контроль. Саме ви маєте повний контроль над процесом редагування клієнтів, дозволами веб-сайту та правами доступу. У цьому відношенні ви можете вибрати функції, до яких клієнти зможуть отримати доступ, надати індивідуальні права доступу для членів вашої команди.

Спробуйте Duda White Label

Пояснена платформа для розробників Squarespace

Квадратна простір Біла мітка

Squarespace – це багатофункціональний розробник веб-сайтів, який має окрему систему для досвідчених користувачів Платформа для розробників де ви отримуєте повний контроль коду. Однак наразі не існує жодної білої версії етикетки чи партнерської програми Squarespace. Використовуючи Платформу розробників, ви скористаєтеся кількома перевагами, які дозволять вам створювати та налаштовувати повнофункціональні веб-сайти, інтегруючи сторонні інструменти. Щоб запустити веб-сайт, потрібно просто вибрати бажаний шаблон або розробити проект з нуля.

Основні характеристики платформи розробників Squarespace:

 • Редагування коду. Завдяки повному редагуванню HTML / CSS ви отримуєте доступ до JavaScript та API JSON для виведення вихідного вмісту, створеного за допомогою системи управління вмістом..
 • Інструменти та модулі. Система пропонує набір інструментів та модулів для спрощення процесу веб-розробки. До них належать засоби розробки (Сервер, Панель інструментів, Конфігурація ESLint), Модулі Frontend (Сердечник, контролер, ртуть, Дарвін, допоміжний, макет: базовий клас, макет: автоколони, поліфільми, соціальні посилання, відео-фон, рендеринг відео), Шаблонні рамки (Райт, Ендевор, Бюро, Донкаб, Досьє) і більше.
 • Співпраця в команді. Squarespace поставляється із сховищами шаблонів, які автоматично відображаються через Git, таким чином сприяючи ефективній співпраці DIY та команди.
 • Розширена мережа доставки вмісту. Конструктор веб-сайтів постачається з інтегрованою мережею доставки вмісту, яка скорочує час завантаження веб-сайтів, використовуючи географічно розподілені сервери.

Крім платформи для розробників, Squarespace також виділяється з натовпу завдяки своїй Коловий розчин. Це дозволяє запустити бізнес з веб-дизайну, навчаючись у відомих креативних підприємців та розробників веб-сайтів з усього світу. Що ви отримаєте від пропонованих нішевих знань, сучасних інструментів веб-дизайну та потужної підтримки для розвитку вашого веб-бізнесу.

Основні характеристики кола квадратного простору:

 • Професійний інструментарій з дизайну. Учасники, які приєдналися до Squarespace Circle, отримують миттєвий доступ до сучасних інструментів налаштування дизайну, рекомендацій спільноти, посібників, маркетингових матеріалів та порад щодо створення та просування ефективного веб-дизайну..
 • Ресурсний центр. Окрім дизайнерського інструментарію, ви також скористаєтесь допомогою експертних посібників, які дають вам основні рекомендації щодо успішного просування бізнесу, генерації клієнтів та основ постійного просування на кривій ніші. Тут також доступна програма авторизованого тренера.
 • Доступ до спільноти. Приєднавшись до Кола, ви отримуєте можливість обмінюватися та обмінюватися ідеями з широкою та яскравою спільнотою Squarespace. Це можна зробити за участю у Форумі учасників спільноти, Подіях у колі, різноманітних творчих можливостей для співпраці.
 • Ексклюзивні пропозиції квадратів. Поряд із потужною підтримкою клієнтів, розробник веб-сайтів пропонує знижку 20%, 6-місячний пробний період, доступ до бета-тестів, щотижневі новини про товари, глобальне визнання, що проявляється за допомогою унікального значка Squarespace Circle, відображеного на веб-сайті, та інших помітних достоїнств.

Спробуйте Біла мітка Squarespace

Нижня лінія

Причини починати і розвивати бізнес з веб-дизайну можуть бути різноманітними. Які б ви не мали намірів і прагнень, ви можете вибрати два способи, щоб це відбулося. Ви можете вибрати рішення White Label або альтернативу перепродажу. Який варіант найкраще підходить для вашого конкретного бізнесу? Це залежить від специфікацій кожного з цих варіантів, а також від ваших особистих потреб.

Програми White Label дозволяють запустити фірмовий бізнес з веб-дизайну, тоді як рішення для торгових посередників дозволяють створити клієнтську базу через існуючий веб-сайт або блог. Обидва варіанти варті уваги, хоча вони відрізняються підходами, стратегіями, особливостями, технікою та запропонованими інструментами. Вибираєте лише найкращий варіант, виходячи з цілей та бізнес-моделей, які ви встановили на початку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me